Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Napad fanovke na Toma

Go down 
+13
Jana
~Marcela~
VeDraNa
Muky
*Viki Cullen*
**biLL_Meine_liebE**
Marija
Tomuschka
Minchy_Vampire
Evelin
..*::MoNsTeR::*..
azrych
SaDiCA
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Tomuschka
BIGGEST
BIGGEST
Tomuschka


Broj komentara : 675
Reputation : 0
Join date : 2009-04-05
Age : 32
Mjesto : Sarajevo

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 15:03

E da, upravo to! One trebaju u zatvor! Laganje u vezi nekog zločina je zakonom kažnjivo! Hahahaha baš bi bio fazon da na kraju one u zatvoru završe lol!
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 15:10

Da bilo bih super da ih vise prestanu uznemiravati...
Kada sam cula da je Bill plakao zbog njih ja abih ih licno mogla pobiti sve... ljut
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Tomuschka
BIGGEST
BIGGEST
Tomuschka


Broj komentara : 675
Reputation : 0
Join date : 2009-04-05
Age : 32
Mjesto : Sarajevo

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 15:18

Ne d'o Bog da su nam bliže, mi bi ih do sad i u zatvor i grob strpale xD
Bgm ja im se divim kako imaju strpljenja sa fanovima, ja bih pobudalila da sam na njihovom mjestu... Zamislite kako je kad se svakom moraš smješkati, slikat se sa svima i potpisivati im autograme gdje god kreneš, bukvalno ne mogu živjti od njih... I ja bih pukla.
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 15:20

Da nije im lako...
Jos ni kod kuce nemaju mira pa to je pretjerano...
Neka oni dodju kao nas ovde ce im biti super niko ih nece maltretirati..
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 15:31

SaDiCA wrote:
Da nije im lako...
Jos ni kod kuce nemaju mira pa to je pretjerano...
Neka oni dodju kao nas ovde ce im biti super niko ih nece maltretirati..

Slazem se... Ove su grozne... Napale su njihovu mamu za moj rodjendan.. hehe...
OMG... To nije normalno, treba im zabraniti pristup i zatvoriti ih dok se ne opamete...
Ja bih njih na spravu za mucenje stavila pa da vidimo kako bi jnima bilo... ljut ljut ljut
A Tom je nevin i zbog toga sam tako sretna kao sto nisam bila gotovo nikad...
A ovaj put kad sam dobila poruku od Sadije nisam razbijala display nego sam vristala od srece lol...
I macka me se prepala, sad sve bjezi od mene LOL!!!! XD
wiii wiii wiii
I navijam za Toma cheers cheers trebao ju je jos malo .. heehee
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 16:07

Hheheh jadna macka...
I ja bih ih na spravu za mucenje... rifle

UPDATE

Pogledajte sta su napisale na blogu...

https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/9hl1xk.jpg

Pogledajte to sto pise crvenim slovima...

SAD STE DOBILI STO STE HTJELI. -1, JOSH 6 ZA UBITI. TKO CE BITI SLJEDECHI? HOCETE SE KLADITI?
Predpostavlja se da su to 4 clana benda + majka im + Andy!
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 22:45

OMG.... Moramo nekako pomoci,,,ja ne mogu samo sjediti ovdje u kuci dok su oni u opasnosti... Ne zelim .... Sta tamo policija radi?? Pa ljudi su u opasnosti!!!!!
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 23:02

I ja se pitam sta tamo policija radi??? Do sada su ih trebali da zatvore...

Izgleda da TH nisu jedini koje napadaju pogledajte ovo... Ja se sva tresem...

Svjedočenje jedne majke:
„Moja kćer i ja živimo nedaleko od studija i već smo imale iskustva s tim stalkericama.
Telefonirala sam u svojem auto, no mjesto na koje sam se parkirala nije se svidjelo tim curama. One su otvorile vrata mojeg automobila i prisiljavale me da odem jer inače bi zasmetala Tomu i Billu kad bi prošli sa svojim automobilima. Ja sam ostala tamo i rekla da razgovaram sa svojom majkom, te da ću brzo otići. Na to su one otvorile vrata sa druge strane, gdje je sjedila moja kćer i počele vikati nešto na francuskom. Bilo je zbilja strašno. Ja imam 38 godina i već sam misla da ću se morat tući sa histeričnim ženama, a moja majka na telefonu je mislila da će morat zvat policiju. To je bilo prije 6 tjedana i tada sam mislila da će biti problema s tim curama, pogotovo zato što su Tomu jednom prepriječile put i to sa maskama na licu, hallllooooo? Kakvo je to bolesno ponašanje? To su uvijek ti isti francuski fanovi, moja kćer kaže da jedna od njih radi na aerodromu. Što je sa lomljenjem ograde od prošlog tjedna? … Mora li se Bill opet slomiti? … Vjerujte mi, to nije bilo zabavno, ja sam već starija, a te mi cure već 6 tjedana ili više stoje pred vratima. Pozdravlja vas sve Claudia/majka

Noćas je jedna muška osoba zvala Universal Berlin da im javi nova saznanja. Nato je Universal djelovao te javio to Davidu Jostu i policiji, te su pozvali tog mladića da dođe u Berlin ispričati sve detalje. Kasnije su zvale i jedna fanovka i njezina majka. Policija se zahvaljuje na obavijestima. Slučaj je prenesen posebnom odjeljku policije tzv. Kripo koja se bavi isključivo kaznenim djelima.
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 23:05

affraid Njima treba dozivotna kazna, nece one njih popustiti nikako...
Jao kako su one bolesne
Ne mogu vjerovati.... Gadi mi se sve ovo, one da su fanovke nikada ovo ne bi radile!!!
Back to top Go down
Marija

Marija


Broj komentara : 16
Reputation : 0
Join date : 2009-04-16

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 23:13

joooj tek sam sad ovo procitalaa jeeeeeeeeeee Tom dusa moja znala sam da nije kriv:))))))))bas ste me danas razveselili....ove 4 treba dozivotno u zatvor strpati!!!!!!!!!Ja sam takodje uz Toma........ali mi ovdje ne mozemo nista osim cekati neke nove vijesti...vjerujem da ce tamo TH dobro cuvati i da im se nista nece destiti
Back to top Go down
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 23:15

Najgore je to sto nista ne mozemo!!!! ljut ljut ljut ljut
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 23:17

Nadam se da ce ih policija sto prije uhapsiti...
Ja da sam u njemackoj one bi vec bile mrtve...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 23:19

Ne samo da bi bile mrtve nego bi bile i isjeckane na komadice... Umrle bi najgorom smrcu... Aaaa... Nikad ovoliki bijes nisam osjecala .....
ljut ljut ljut ljut
Back to top Go down
Marija

Marija


Broj komentara : 16
Reputation : 0
Join date : 2009-04-16

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 23:22

tako jee!!!!!!!!slazem se s vama a sada moram ici ujutro odma dolazim na net da vidim ima li ista novo pa se cujemo sutra....pozz:)
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 23:24

Kada bih postojao bilo koji nacin da im pomognemo...
Mogu misliti kako se oni sada osjecaju???

Laku noc...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 23:27

Nacin uvijek postoji samo ga treba pronaci xD
A oni se sada osjecaju sigurno losije nego mi!!!
Mene je najvise strah za Billa, on mi izgleda najosjetljiviji od njih svih...
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySat Apr 18 2009, 23:33

I mene je najvise strah za mog Billa...
Kada bih mu se desilo sta ja bih umrla...
Nemogu da zivim bez njega...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
**biLL_Meine_liebE**

**biLL_Meine_liebE**


Broj komentara : 4
Reputation : 0
Join date : 2009-04-19
Age : 29
Mjesto : Sarajevo

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySun Apr 19 2009, 14:50

JA TOMA PODRZAVAM U POTPUNOSTI !

a one male kujice... ljut zar je zanimljivo rusiti nekome zivot??? boze sacuvaj........<3 BILL <3 TOM
Back to top Go down
**biLL_Meine_liebE**

**biLL_Meine_liebE**


Broj komentara : 4
Reputation : 0
Join date : 2009-04-19
Age : 29
Mjesto : Sarajevo

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySun Apr 19 2009, 16:23

ovu sam sliku skinula s jednog predobrog sajta....procitajte...kao svi fanovi ce slat svoje slike i poruke i napravit ce se video i to ce probat poslat do tokievaca nekako ...Very Happy daj boze da uspije pokusajte...

Napad fanovke na Toma - Page 3 Apoyo_10
Back to top Go down
**biLL_Meine_liebE**

**biLL_Meine_liebE**


Broj komentara : 4
Reputation : 0
Join date : 2009-04-19
Age : 29
Mjesto : Sarajevo

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySun Apr 19 2009, 16:27

evo jos slika ovih glupaca......:GGGGGG

Napad fanovke na Toma - Page 3 00f6c810
Napad fanovke na Toma - Page 3 7a7eab10
Napad fanovke na Toma - Page 3 9d857710
Napad fanovke na Toma - Page 3 B70d3810
Back to top Go down
**biLL_Meine_liebE**

**biLL_Meine_liebE**


Broj komentara : 4
Reputation : 0
Join date : 2009-04-19
Age : 29
Mjesto : Sarajevo

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySun Apr 19 2009, 16:30

ova treca se fkt ne vidi...tu su one sa svojim prijateljicama.......lezbe prave....sve pokazuju srednji prst....lol......i dole ova u uglu sa k****m u ustima......ma fuj....tom je trebao ubit....ccc......

this all is the shit

WE ARE TRUE FANS, TOKIO HOTEL NEED US NOW....WE LOVE THEM...<3

EDIT:
Ne postuj troduplo!
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySun Apr 19 2009, 16:41

A slazem se...cure su grozne.Treba ih... rifle rifle
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySun Apr 19 2009, 20:11

David Jost je napokon dao izjavu o celoj ovoj situaciji!

Evo :

BORBENI (MILITANTNI) STALKERI

Band TH i njihova obitelj, prema navodima njihovog managera, sljedi i prijeti vec duzhe vrijeme grupa zhenskih stalkera. TH-Manager David Jost je rekao, da se zato 4 dechka i njihova obitelj stalno mjenjanu svoja mjesta stanovanja. Trenutno ih napastuju 4 maskirane cure.

Jost potvrdjuje da je to i bio razlog nezgode na benzinskoj u Hamburgu, gdje se Billov blizanac Tom Kaulitz sukobio sa mladom zhenom (Ma ...MONSTRUMOM!! xDD)
''Te zamotane Cure NISU fanovi, nego to su Borbeni Stalkeri, to nema nikakve veze sa pravim istinitim 'fanovima'' naglasio je Jost.

Nakon nasilnog napada na chlana obitelji Kaulitz-Twins je Band napravio kaznenu prijavu protiv jedne progoniteljice. ''Pochetkom tjedna chemo napraviti dalje kaznene prijave und izmedju ostalog chemo zahtjevati, da se ti Stalkeri Bandu i prije svega chlanovima obitelji ne smiju vishe priblizhavati.'' napisao je Jost u E-mailu. Stalking (opsjednuto proganjanje) je kazneno djelo. U Njemachkoj se za to mozhe dobiti i i do 3 godine Zatvora.

Prema izjavama Polcijie Hamburga se istrazhuje protiv Toma Kaulitza, zato sto je u Srijedu vecer lagano ozlijedio u lice 21-godishnjakinju na benzinskoj.
Jost potvrdjuje tajh dogadjas, ali naglashava:
'' Ni Tom, ni ijedan drugi chlan banda ne bi nikada digao ruku na Fana.''

Mlada djevojka pripada, prema Bild-u francuskoj Grupi po imenu "Les afghanes on tour", koje zamotane nastupaju und proganjaju Band agresivno.


Izvor:http://www.sueddeutsche.de/panorama/938/465527/text/




Konacno je neko dao izjavu....
'' Ni Tom, ni ijedan drugi chlan banda ne bi nikada digao ruku na Fana.'' Ova recenica mi se najvise svidja... Tom je nije udario wiii wiii wiii wiii wiii jee jee jee jee jee jee jee jee wiii wiii wiii srce srce srce
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySun Apr 19 2009, 20:32

<3 <3 <3 <3 Sadija rasplakala si me od srece Smile
Ah znala sam ja.... Jesam ti rekla da se ne trebas brinuti <3
I sad navijam da te koze odu u zatvor ljut
To bi im bila i najmanja kazna za ono sto cine,,, xD
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 EmptySun Apr 19 2009, 21:07

Da ja sam bila glupa sto sam sumnjala u njega... Sad
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Sponsored content





Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Napad fanovke na Toma
Back to top 
Page 3 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Tragicna prica o ubojstvu TH fanovke
»  Tragična priča o ubistvu TH fanovke
» Novosti od Toma!
» Za napaljene na Toma
» video poruka od Toma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: