Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Napad fanovke na Toma

Go down 
+13
Jana
~Marcela~
VeDraNa
Muky
*Viki Cullen*
**biLL_Meine_liebE**
Marija
Tomuschka
Minchy_Vampire
Evelin
..*::MoNsTeR::*..
azrych
SaDiCA
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Muky

Muky


Broj komentara : 7
Reputation : 0
Join date : 2009-05-03

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptySun May 03 2009, 10:48

Ja podrzavam Toma...
Trebao je da je ubije...
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyMon May 04 2009, 14:43

Napad fanovke na Toma - Page 7 0852c7573147-1432782
Dragi fanovi,
Pokušajte rauzmeti da i mi želimo imati privatni život. Ostavite naše porodice i nas na miru.
Tako je nabolje za sve. Hvala.


Napad fanovke na Toma - Page 7 Perrine-1430667
Ukratko- Rekla je da je bilo puno laži i tračeva u medijima. Zbog toga će oni uz odobrenje svog odvjetnika napisati "istinu" (svoju) na novom blogu ili website-u (još nisu odlučile). Tekst će biti na francuskom, njemačkom i engleskom kako bi svi fanovi razumjeli. Uvjerena je da ćemo mi sve shvatiti i razumjeti ih jednom kada to pročitamo
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Tomuschka
BIGGEST
BIGGEST
Tomuschka


Broj komentara : 675
Reputation : 0
Join date : 2009-04-05
Age : 32
Mjesto : Sarajevo

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyMon May 04 2009, 17:24

Joj fkt mi je više muka od ovih cura!
Ono cure thx a lot što će sada album izaći u maju sljedeće godine (ako nam se posreći) ljut ljut ljut
Šta više hoće nije mi jasno??
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyTue May 05 2009, 16:36

Nakon ovoga bit ce vam jos nejasnije...
Kako me samo nerviraju ljut rifle






Francuska djevojačka banda. Slučaj koji postaje sve više i više bizaran. Iako su djevojke nakon koršaja na benziskoj postaji prikazivane kao žrtve, sada je čini se jasno da su stalkeri. Jer one pokazuju sve znakove: Odani fanovi sa jedne strane, a sa druge strane, proganjanje benda dok ne postane neizdrživo . Što dovodi djevojke do njihovog ekstremnog ponašanja, i čega se dečki iz TH tek trebaju bojati - Cornelia Hanneman i Fiona Nickel izvještavaju.

Spiker: One se čine napete. Neprestalno grizenje noktiju bi ih trebalo smirivati. Pokušaji skretanja pažnje sa nesigurnim osmijehom. Djevojke su nervozne i boje se, jer su stalkerice TH sada i same postale mete.
Noemie: "Oni govore: 'Da, ubit ćemo vas!' Djevojke iz US govore da žele doletiti avionom i pretuči nas. I... da, to je prilično strašto." (to su trebali davno da urade)

Spiker: I vjerovatno ne samo to. Jer bi također moglo biti legalnih posljedica za djevojke. Tokio hotel ih želi tužiti za stalking. Francuskinje ih prate mjesecima. Tek kada je Tom Kaulitz izgubio strpljenje i lupio jednu od njih, sve je postalo poznato javnosti. A javnost je izrekla osudu: Stalkers.
"Ali sve jeblio drugačije!", djevojke sada kažu.

Noemie: "Ja mislim, kad god su dečki vidjeli fanove, uvijek su mislili da smo to mi (*da jer svi fanovi hodaju okolo umotani u marame) - iako to nismo uvijek bili mi! Ponekad,mi bi samo naletile na njih. Kao, ovdje,u centu garda."

Ovo je pripisano djevojkama. To je pismo za TH, i to nije ljubavno pismo. Na lošem njemačkom piše: "Sljedeči tjedan će biti mala noćna mora..." To uopče nisu mislile tako, djevojke se sada opravdavaju:

Noemie: "Ako pričate o pismu... mislim, to je bio veliki... nesporazum?! Jer naš njemački nije dobar."

Djevojke poriču da su prijetile TH - ali ipak, prekrivaju lica nakon incidenta. One inzistiraju da nisu stalkerice. Ali što je to zapravo "stalking" ? Psiholog Michael Thiel objašnjava: "Stalking dolazi iz English lovačkog riječnika, i zanči 'loviti', 'progoniti'... plijen se odredi i osoba mu se približava."

Bilo je i jurnjave autima kao ova [Text: "Dali su to oni?" "Ostani uz njega!"]. "Ostani uz njega!", jedna od njih uzvikuje. U jeepu ipred njih- Tom iz TH. I također imamo ovu snimku, sa Kaulitz majkom iispred Billove i Tomove kuće, koja govori sama za sebe. Dali će ovaj bračun imati legalne posljedice - začudo, odvjetnik djevojaka ne zna:

Benecken: "Legalni status u ovom trenutku nije poznat. U nijednom trenutku, nismo ćuli od policije ili iz tužiteljevog ureda zasada, ne znamo dali će se podignuti optužnice protim dama(zar se one mogu nazvat damama???), ili ne."

Predstavnik za javnost iz Hamburgske policije zvuči nekeko drugačije:
Jan Krüger: "Mogu potvrditi da je tužba za fizički napad predana od strane gospođe Kaulitz protiv još neindetificiranog ženskog fana."
Protiv jedne od njih. Ali kako se dogodi da žena od 20-25 godina moguće prekrši zakon zbog - teenie band-a?!

Psiholog: "Na početku razvitka takvog patološkog uhođenja, ćesto sudbina iznevejri, na primjer., izgubite posao, ili odustanete od škole... i nekako, ponekad sasvim slučajno, dobijete ideju: Ah, ova osoba bi mogla dati smisao mom životu opet, pratit ću njega sada, jer me to drži zapslenom 24 sta dnevno, i ja nemoram razmišljati o svom životu."

Sve tri djevojke su iz Frankuske (zapravo nisu Noemie nije). Tri od njih - Noemie, Aurande(?), Clarine - sada žive u Njemačkoj.U Hamburgu - gradu gdje žive njihovi najdraži članovi banda. One su studenti i imaju posao pored toga, jedna od njih je pripravnik .Odakle im vremena i novca da tako opsesesivno uhode TH, nisu htjele reči. Ljubav prema bandu je isprva spojila četvorku.

N: Ja sam ju upoznala u Hamburg, a ona je poznavala druge preko Interneta.

One su dospile na naslovnice kao "Afghanes on tour", one sakrivaju lica i trebale bi izazivati strah, one bi trebale biti banda - ali djevojke poriču to. One su bile samo nevini fanovi, i nisu uhodile TH i njihove obitelji na prijeteči i zastrašujući način... Ali u tom slučaju, čudno je da je band zaustavio snimanje u LA-u, i ostao u Njemačkoj kako bi zaštito obitelj. Ali sada, svo osiguranje i naslovne stranice nisu više važne, kažu djevojke:

N: Jedina slika koja je još u našim umovima je ona Toma kako udara našu prijateljicu.

Posebno za Perrine, vrijeme fana je sada gotovo, ipak, ona je ta koju je Tom udario.

P: TH je za mene završen.
N: Više nemamo poštovanja prema njima. Ne želimo ništa više imati s njima, i samo želimo nataviti sa svojim životom. (nakon sto su skoro unistili njihove i nase... Bas fino od njih)

Nema traga preispitivanja ili kajanja među djevojkama. Skoro dobijete osječaj da one vjeruju da su njih četiri samo normalni fanovi. Ali mžda se barem stalking sada završi. To bi zasigurno bilo olakšanje za TH
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyTue May 05 2009, 20:45

Nemam komentara,,,pravdaju se da ne bi bile osudjene...
Sto prije nisu mislile na posljedice...

I za ovo Tomovo pismo... FIin rukoppis xD
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptySat May 09 2009, 23:51

I nakon svega što se dogodilo ljudi i dalje stoje ispred studia i fotografiraju dečke.
Pojavila se fotografija Toma snmljena 6.05.09...moguće je i da je lažna
Napad fanovke na Toma - Page 7 45339110


Nemam rijeci...
Koji kreten moras da budes da bih ovo uradio nakon svega???
Zar im nemogu dati malo mira???
Neka ih ostave na miru vec jednom...
Zar nije dosta????
Sta hoce vise???
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyMon May 11 2009, 20:17

Stvarno ne mogu vise o ovome slusati...
Grozne su i treba im neko da ih prosvijetli...
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed May 13 2009, 18:14

Sta,ovo jos nije zavrsilo???
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed May 13 2009, 19:50

Ne i izgleda da nece uskoro...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed May 13 2009, 20:38

Ja se prepala kad sam vidjela novi post..
Uhh... Mislila sam da su opet nesto uradile...
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed May 13 2009, 20:45

Hehh jos uvijek nisu...
Mislim da smisljaju nesta...
Previse je mirno...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed May 13 2009, 20:46

Jooj... Nemoj me prepadati xD
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed May 13 2009, 20:49

Neznam nikoko nemogu pozitivno da razmisljam...
Ali mozda su ih ipak odlucile ostaviti na miru...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 20:12

Shta one nisu privedene xD
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:13

Ja mislim da nisu a i nece...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:15

Izgleda da su one najbolje prosle! ljut ljut
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:19

Izgleda..
Trebao je neko da ih pobije rifle rifle rifle
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:22

LOL LOL
Ja i ti cemo ih rifle rifle rifle
XDD

Ne,ozbiljno,nikakvu kaznu,nista nisu dobile?Bas nista?
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:26

Nisam sigurna ali mislim da nisu...
jer kada bih one dobile kaznu i Tom bi jer je ipak udario jednu od njih...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:30

A da...nisam o tome razmisljala.
Ali,nema ih vise...ili se samo dobro skrivaju...
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:32

Vazno je da ih vise ne uznemiravaju...
Nadam se da ce tako da ostane...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:49

I ja se tome nadam. Suspect
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:52

Ma sigurno hoce ili ce one biti mrtve LOL
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:53

Ja msm da nece. . osim ako su toliko gloope -_-
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 EmptyWed Jul 01 2009, 21:56

Nadam se da ce i Chantelle onako da "zaboksa"!! Napad fanovke na Toma - Page 7 152517 Napad fanovke na Toma - Page 7 152517
Back to top Go down
Sponsored content





Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 7 Empty

Back to top Go down
 
Napad fanovke na Toma
Back to top 
Page 7 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Tragicna prica o ubojstvu TH fanovke
»  Tragična priča o ubistvu TH fanovke
» Novosti od Toma!
» Za napaljene na Toma
» video poruka od Toma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: