Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Napad fanovke na Toma

Go down 
+13
Jana
~Marcela~
VeDraNa
Muky
*Viki Cullen*
**biLL_Meine_liebE**
Marija
Tomuschka
Minchy_Vampire
Evelin
..*::MoNsTeR::*..
azrych
SaDiCA
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyMon Apr 20 2009, 21:37

Super...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyMon Apr 20 2009, 21:38

hOCEMO NARAVNO!!
Kako cemo je zvati...??

Spamujemo,spamujemo i spamujemo...mi smo admini...hehehehehe.
Back to top Go down
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyMon Apr 20 2009, 21:39

Ajmo se prebaciti u reden s ovim....
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyTue Apr 21 2009, 14:14

http://twitter.com/thnetwork
Napad fanovke na Toma - Page 6 Get-4-2009-upload2world_com_dognjy

http://tokiohotelnetwork.com/stalkers-havent-learned-their-lesson/

Prema Promi News stalkerke su i dalje isperd kuce blizanaca. !!!
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyTue Apr 21 2009, 20:23

Sta je tamo s policijom??!!!
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyWed Apr 22 2009, 11:25

Tom na suđenju? Sad



Nažalost čini se da će Tom ipak na sud! Državni odvjetnik (koji zastupa stalkericu) je pokrenuo istragu protiv Toma za sumnju na fizički napad.

Tom Kaulitzu je ponuđeno legalno suđenje.

Sada se samo možemo nadati da će Tomovi odvjetnici dokazati da je to bila samoobrana!

Od danas policija ispituje Toma
Policija je službeno potvrdila da je Simone Kaulitz podigla optužbu protiv neke nepoznate djevojke
Tom bi mogao dobiti novčanu kaznu

Izasle su navodno slike sa snimka gdje je Tom udario fanovku
Napad fanovke na Toma - Page 6 1enfrt

Ja ovde nista ne vidim...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Tomuschka
BIGGEST
BIGGEST
Tomuschka


Broj komentara : 675
Reputation : 0
Join date : 2009-04-05
Age : 32
Mjesto : Sarajevo

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyWed Apr 22 2009, 15:09

Ja ovdje ne vidim ni siluete, a kamoli Toma Suspect
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyWed Apr 22 2009, 17:31

Vidi se neka cura ali Tom se ne vidi...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyWed Apr 22 2009, 20:27

Ja ne vidim nistaaaa. confused
Back to top Go down
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyWed Apr 22 2009, 20:33

Ni ja ne vidim nista LOL
Ma Tom i ako bude osudjen to ce biti samo novcana kazna, a ne vjerujem da ce mu to nesto naskoditi hehe... Tako da... Nema brige Wink
Osim onoga... Sto ce biti s onim stalkericama,,da li ce ih prestati napadati??? To bi trabalo biti glavno pitanje.... trebaju traziti zabranu pristupa na nekoliko kilometara... A ja mislim da je ovdje problem i to sto su one drzavljanke Francuske...
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyWed Apr 22 2009, 21:04

Ja mislim da su vec trazili zabranu pristupa...
A zasto je problem sto su drzavljani Francuske???
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyWed Apr 22 2009, 21:14

Pa zato sto onda policija ne moze nista dok se francuska policija ne slozi s tom odlukom... Ima neka procedura kad je taj neko drzavljanin druge zemlje...
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyWed Apr 22 2009, 21:19

Nisam to znala...
Najbolje i najsigurnije resenje je pobiti ih...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyWed Apr 22 2009, 21:20

A sigurno bi najbolje bilo...
Jos smo mi maloljetne, dobro bismo prosle hahaa...
Mogle smo ih izbrisati s lica zemlje LOL
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyWed Apr 22 2009, 21:31

Aha u pravu si treba da ih ubije neko maloljetan...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyFri Apr 24 2009, 16:53

STALKERICE ŽELE POMIRDBU !!!!

Stalkerice se žele izvuči!!!! Odvjetnik koji predstavlja sve 4 stalkerice u slučaju Tokio Hotel protiv stalkerica je predložio Tomovom odvjetniku nagodbu, Perrenie će odbaciti optužbu za fizički napad ako oni odbace sve optužbe protiv njih (fizički napad na njihovu mamu, uhođenje, prijetnje, uništavanje privatne imovine, ulazak na privatni posjed ...)

David Jost je rekao: Samo pod uvijetom da se one više nikada ne približe TH ni njihovim obiteljima i prijateljima

Izgleda da se sve polako zavrsava...


EDIT

Već mjesecima maskirane devojke uznemiravaju Tokio Hotel ( MOPO saopštava). U jednom slučaju fanovka je čak napala majku blizanaca, a Tom i Bill su podneli optužbu. A stalkerke ne žele da stanu, prema menadžeru David-u Jost-u. Posle skandala na benzinskoj pumpi ( gde je Tom udario francuskinju Perrine)odvjetnik ovih devojaka želi da nađe nagodbu. Tinejdž-zvezde su ponudili bandi devojaka da povuku optužbe, pod uslovom da devojke potvrde u pisanom obliku, da se više nikada neće približiti Tom-ovoj i Bill-ovoj porodici. Ali devojke ne žele da stanu. One su otpustile svog odvjetnika. Dve od tri devojke su uklonile svog odvjetnika, rekao je Jost.

Izgleda da ipak nije kraj...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyMon Apr 27 2009, 14:24

Zao mi je ali moram...




upravo sam nasla jedno pretece pisemoNapad fanovke na Toma - Page 6 Get-4-2009-upload2world_com_cseiwk

Prevod:

"Sledeca nedelja postace jedna mala nocna mora. Paznja, paznja...
RAZUMETE LI NAS???
Cini se da nas ne razumeju jos uvek. Sa nama se nikada ne zna.
Zelimo da znate da nismo svi mi, fanovi, tako jednostavni.
Za sada samo izgleda kao da se moramo povuci."

Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyMon Apr 27 2009, 17:24

Strah me je!!! pale pale pale

Napad fanovke na Toma - Page 6 423684 ne znam sta da radim...

Slike kako stalkerice napadaju Simone Napad fanovke na Toma - Page 6 634786

Napad fanovke na Toma - Page 6 SIMONE1
Napad fanovke na Toma - Page 6 SIMONE2
Napad fanovke na Toma - Page 6 4sxkcod
Napad fanovke na Toma - Page 6 4sxkco
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyTue Apr 28 2009, 22:53

Konacno nesta od njih da cujemo....

EXKLUZIVNO U BRAVO-u : Tom i Bill pricaju o bandi devojaka koje gone bend.
Tokio Hotel je u strahu za svoju porodicu.
Exkluzivno za BRAVO Tom i Bill pricaju o grupi stalkera koji ih maltretiraju!

Vec par puta Bill(19), Tom(19), Gustav(21), Georg(22), njihove porodice i prijatelji su bili uznemireni od strane Francuske bande "Les Afghanes On Tour".Oni su bili vredjani, ugrozeni i cak napadnuti! Postalo je nepodnosjivo da je Tom jednog dana na benzijskoj stanici u Hamburgu izgubio kontrolu i udario 21-godisnju clanicu benda, D.Perrine u lice.Prvo smo popricali sa Tokio Hotel blizancima Tomom i Billom o dogadjaju:
" Mi smo se skoro navikli na to da su stalkeri uwek ovde", prica Bill exkluzivno za BRAVO, " ali kada je nasa porodica bila napadnuta od stran estalkera to je preslo svaku granicu!"
Sta se dogodilo? Pocetkom Aprila u Hamburgu je od strane " Les Afghanes On Tour" bila napadnuta majka Kaulitz blizanaca. Jasan dokaz protiv stalkera pokazuje video snimljen preko mobilnog telefona koji je snimala majka Kaulitz dok su joj ga devojka na grub nacin otele. DEvojke su je napale i otele joj mobilni iz ruku. Majka je donela dokaz policiji.__.__
"To smo takodje culi", kaze Bill, " naravno da to nije tako." " Ja nemam pojma sta jos pada na pamet tim stalkerima." Ovo se mora nekako zaustaviti." , zahteva pevac.

Mnogi fanovi se sada plase za njihove miljenike. Jos veci je strah da je th sada "ljut" na sve fanove.
"Ne, ne", kaze Tom jasno, "Zbog ovoga fanovi ne trebaju da se brinu uopste." "Ne zelim da se nasi fanovi osecaju optuzenim zbog ovoga." "Naprotiv, mislim da su oni nama prava podrska ! "

Ali sada neki fanovi magdeburskog rock benda idu orkutnije. Krecu na lov ove teror bande! Na internetu ima puno toga.
"RockStarStephie" saopstava na YouTube videu da planira da sa njenom drugaricom napadne bandu stalkera. "Mi zelimo da odemo u Nemacku i da im vratimo sve u vecoj meri" , ona kaze. Takodje i drugi Web klipovi su napravljeni sa toliko... Da li oni oznacavaju rat izmedju fanova i stalkera? Fanovi su ljuti jer su "Les Afghanes On Tour" sada bez straha u Hamburgu i ucvrscuju se. Tom i Bill takodje nisu srecni. Tom kaze kako bi on sada trebao da bude sa Davidom Jostom u Los Andjelesu kako bi svirao gitaru tj sa celokupnik bednom radio na njihovom albumu. Medjutim tu je strah da odu od kuce jer znaju da banda stalkera moze bilo kada da se vrati i napdne njihovu majku. Kada policija potvrdi da "Les Afghanes On Tour" ne smeju da se priblize porodici th-a oni ce tek tada moci da odu u USA i nastave sa snimanjem treceg albuma.
David Jost: " Advokat 3 devojke iz bande je stupio u kontakt sa Tomom i Billom."
I nagovestio im extra odstetu! Predstavnik Toma i Billa je prihvatio pod uslovom da se clanovi bande ne priblizavaju porodici th-a." "Primili smo izvestaj da "Les Afghanes On tour" njihov advokat je napravio ceo dogovor rekao je David Jost. "Prema mojim informacijama, advokat sada zastupa samo jednu devojku.." Izgleda da kraj incidenta ide u nedogled. .



STALKERICE TRAŽE ZABRANU PRISTUPA ZA TOMA(umirem od smojeha)

Stalkerska banda želi zabranu pristupa za Toma.
Kako se ne bi više približavao djevojkama
, boje se novog napada.

Drskost stalkerica je otišla predaleko za neke fanove, neki su već objavili lov na stalkerice preko Interneta. Opasni rat fanova(moram se pridruziti ovim fanovima)

Sada dečke it TH podupiru njihovi fanovi.Band vjerovatno ne može kontrolirati ovu potporu.
Francuska stalkerska banda 'Les Afghanes onTour' je već postala objekt mržnje.
"Ovo je rezultat tog skandala i svi se nadaju da nitko neće biti povrjeđen"

Ali Francuskinje nastavljaju kao i do sada.
Najluđa stvar: One sada sve okreču!
Žele zabranu pristupa za TH, kao da nisu one njih pratile, nego obrnuto!
"Pripremili smo zabranu za Toma kaulitza da se nepribližava mojoj klijentici Perrenie D."

Očito nije važno što je njegova klijentica Perrenie(i njene prijateljice) pratila band.
Odvjetnik također ima vlastio mišljenje o događaju na benzinskoj stanici i slučaju Kaulitz majke.
"Postojalo je nekakvo maltretiranje na neki način,ali to se za sada nemože nazvati stalking" Tako poznate osobe moraju podnjeti više od običnih ljudi." (koji kreten moras da budes da bih ovo rekao) "Tom and Bill su zaposlili odvjetnika da se pobrine za sve, još nije poznato dali je gotova zabrana pristupa za stalkerice."
Prema odvjetniku stalkerica, već je ponuđena pomirdbena nagodba, da se odbace tužbe na obje strane.Beneken kaže da njegove klijentice to nisu htjele. Oni traže razumnu sumu od 10 000 eura .Stalkerice žele donirati taj novac za žrtve nasilja


pa može onda odmah ostaviti novac Tomu jer je on žrtva !!!



da mi je vidit kako će na sudu opravdati ona RUKOM pisana prijeteča pisma!

Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptyThu Apr 30 2009, 21:29

Moram dupli...
Stalkerke se izvestavaju u videu!

Napad fanovke na Toma - Page 6 Bild23




Cetiri devojke, koje prave zivot nemackog najuspesnijeg benda teskim. Cetiri devojke, koje se se preselile iz Francuske u Hamburg da prate svaki Tokio Hotel/ov korak. Sada se za bild.de prikazuju za kamere.

"Mi nismo stalkerke", Perrine insistira (21) na losem nemackom u intervjuu.
Krije oci iza velikih naocara za sunce, bas kao i ostale devojke. Pokrivene su i Perrine prica.

Ona je ta koju je Tom Kaulitz (19) napao pre nedelju dana. Bio je bolestan od ekstremnih fanova. Bend ne tvrdi samo da su stalkerke, takodje i da prete porodici.

"Verovali smo u cinjanicu da ce uvek biti stalkeri. Ali kada su napale nasu porodicu, presle su liniju. Tu se zabava zavrsava!" prema bratu Bill-u (19) u intervjuu za casopis za mlade BRAVO.

Sta se dogodilo? Grupa francuskinja prati bend vec nekoliko meseci. Nazivaju se "les afghanes on tour". Posle napada na majku Kaulitz blizanaca iz Magdeburskog rock-bendaje otkazali su putovanje za Los Angeles da snimaju treci album. Oticice tek kada dobiju papir od policije da je devojkama zabranjeno da se priblizavaju clanovima njhove porodice. Trenutna situacija: navod protiv navoda.

Nakon svega sto se dogodilo prosle nedelje, bend nije ljut na prave fanove.

"Nikada ih necemo mesati sa ovim stalkerima!" prema Bill-u za BRAVO.

A sta fanovi Tokio Hotel-a kazu na to? Neki od njih ce da ratuju. Prete francuskinjama u porukama na youtube-a.
________________________________________________________________________



https://www.youtube.com/watch?v=IpUGJ_UhGM8&feature=player_embedded



“Mi smo prave zrtve.”

To potpuno ozbiljno kazu devojke koje su pratile band Tokio Hotel mesecima.
Banda stalkerki postaje jos bezobraznija I Tokio Hotel sada zeli da se zastiti.
Izvestava:Fiona Nickel

Stalkerke Tokio Hotela se u Hamburgu prvi put pojavljuju bez maske zbog intervjua.
I ocigledno im prija publicitet.Iako gnjave bend vec pola godine,u stvari se osecaju kao da su pogresno shvacene I proklete.

Noemai C.: Ne mislim da smo ekstremne.Ima fanova koji rade lude stvari,a mi to nikad nismo radile.
Perrine: Mi uopste nismo stalkerke.

TH svakako drugacije gleda na to.Hoce da tuze ekstremne fanove I zatraze zabranu prilaska.Devojkama nece biti dozvoljeno da prilaze clanovima benda ni njihovim porodicama.

Sa druge strane,devojke, posle guzve oko benzinske pumpe od Toma zahtevaju:
Noemai: Da se izvini,zar ne?
P: Da.
N: To je trebalo prvo da uradi,a nije to uradio…

On to jos uvek nije uradio.I verovatno ni nece.I,sad su devojke zatrazile da Tom dobije zabranu prilaska.
N:Mogu da razumem da je ljut I da mu se to nije svidelo-ali,postao je nasilan.
Momak udara devojku koja je na podu.Ne,ne mogu to da razumem.

Upravo je izasao video na kom devojke ocigledno uznemiravaju Tomovu I Billovu majku.
“Ona je napala nas!” , tvrde devojke.

Ocigledno ne planiraju nikud da idu.Stvarno se cini kao da ce nocne more za Tokio Hotel trajati jos dugo. Sad
_______________________________________________________________________



Tokio Hotel ne prica o temi stalkera vise

Hamburg Tinejdz-bend Tokio Hotel ostavlja problem nasilnih fanova samo za nadleznost. Menadzer Magdeburskog benda, David Jost kaze, da bend vise nece objavljivati izjave u vezi ovog slucaja. Pocetkom aprila Bill-ov brat blizanac, Tom Kaulitz se sudari sa mladom devojkom na benzinsoj pumpi u Hamburg-u. Zatim, menadzer je otkrio da, vec godinu dana, bend prate devojke sa maskama.

Nadam se da ce ovo sto prije rijesiti i ako sumnjam...
Izgleda da nista ne rade ljut ljut
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptySat May 02 2009, 17:55

Ja za ovo vise necu ni da cujem...
Svaki komentar je suvisan...
Back to top Go down
*Viki Cullen*
BI
BI
*Viki Cullen*


Broj komentara : 65
Reputation : 0
Join date : 2009-04-17
Age : 31
Mjesto : **Sa Edwardom na krewetu :$ ii cwugdje **

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptySat May 02 2009, 18:03

culla sam za to nezzz jell tocno...
izgleda da je gustav jedino Napad fanovke na Toma - Page 6 25476 andzeo u bendu....hehe
Back to top Go down
http://www.dulce-anahi.my-free-forum.com
Gost
Guest




Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptySat May 02 2009, 18:04

Ma kakav Gustav .... hehe
Za njega se prica da iam dijete hahaa
Back to top Go down
*Viki Cullen*
BI
BI
*Viki Cullen*


Broj komentara : 65
Reputation : 0
Join date : 2009-04-17
Age : 31
Mjesto : **Sa Edwardom na krewetu :$ ii cwugdje **

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptySat May 02 2009, 18:06

haa de ba...
ja mislila on andzeo benda...hehe
Back to top Go down
http://www.dulce-anahi.my-free-forum.com
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 EmptySat May 02 2009, 18:14

Opet vas dvije spam
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Sponsored content





Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Napad fanovke na Toma   Napad fanovke na Toma - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
Napad fanovke na Toma
Back to top 
Page 6 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Tragicna prica o ubojstvu TH fanovke
»  Tragična priča o ubistvu TH fanovke
» Novosti od Toma!
» Za napaljene na Toma
» video poruka od Toma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: