Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 °°Titanic°° {oneshot}

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

°°Titanic°° {oneshot} Empty
PostSubject: °°Titanic°° {oneshot}   °°Titanic°° {oneshot} EmptySun Jan 17 2010, 22:24

°°Titanic°° {oneshot} 233112 °°Titanic°° °°Titanic°° {oneshot} 233112



-Pogledaj ga Daiana.Veličanstven je.-i doista su svi mislili da je taj brod nešto najveličanstvenije na svijetu.Ja nisam,ja sam izgledala kao fina djevojka,ali nešto u meni me trgalo na dijelove.
-Ne izgleda veći od Mauritanie!-pogledala sam ga nakrivivši šešir.
-30 metara je duži.-




-Tome..Ne radi to..Izgubit ćemo sve!-
-Žao mi je Bille!-
-O nee...Izgubio si sav naš novac!-
-Žao mi je što nećeš tako dugo vidjeti svoju mamu..Jer..IDEMO U AMERIKU!-
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!-

-Titanic ide u Ameriku,za 5 min.-rekao je šanker.

-Zaboga!Bille potrči!-



Trčali su i zadnji su se ukrcali na brod.Pošli su do palube G i smjestili se tamo,u 3.-em razredu.




Ručali smo.Smorila sam se sjedeći među svim tim ljudima.Kap je prelila čašu kada mi je Call oduzeo cigaretu iz ruke.Izašla sam na palubu.



Tom je crtao.Podigao je pogled i na prvoj palubi vidio djevojku.Bogatašicu,iz prvog razreda.Vidio je mene!


I za večerom je bila ista situacija.Više to nisam mogla podnositi.Istrčala sam vani.Trčala sam sve do 3 palube.Popela sam se na ogradu.Bila sam odlučna u namjeri da skočim.

-Ne bih to uradio na tvom mjestu!Ako ti skočiš i ja ću.-čula sam glas iza sebe.
Okrenula sam se.Bio je to neki mladić,vjerojatno iz treće klase.
Razgovarali smo.I nagovorio me da ne skočim.Rekao mi je svoje ime.Pomogao mi je da pređem nazad,na palubu.Ali..skliznula sam se.Povukao me je.Pala sam..i on na mene.

U tom trenutku dotrčao je Call s pratnjom.Optuzili su Toma da me pokusao silovati.Kada sam im razjasnila sta se desilo,s malo lazi,zahvalili su mu i pozvali ga na veceru.


Sutradan sam mu odlucila zahvaliti.Šetali smo skupa po prvoj palubi.
-Voliš tog tipa?-pitao je.
-Kako se usuđuješ?-nije mi bilo drago što me to pita.Posjetio me na to da zapravo ne volim Calla,a moram se udati za njega.Da bih skrenula temu uzela sam mu iz ruku neku glupost koju je stalno nosio sa sobom.
Otvorila sam to..I vidjela prekrasne crteže.Otkrila sam da je Tom umjetnik,slikar.
Razgovarali smo.Naučio me čak i pljuvati.Tada je došla moja majka s prijateljicama.
Gledala je na Toma kao na insekta.
Otišla sam s njom.


-Sinko!To ćeš nositi na večeri?-rekla je gospođa Molly Tomu.
-Nemam nista drugo!-
-Dođi samnom!Pomoci cu ti!-



Sišla sam na večeru.Na dnu stubišta stajao je Tom.Bio je tako elegantan i šarmantan.Poveo me je do blagovaonice.
Call i moja majka jedva su ga prepoznali tako dotjeranog.
-Skoro bi mogao proći kao džentlmen!-rekao je Call.
-Skoro!-Tom je sarkasticno odgovorio.


Za večerom sam promatrala Toma kako se snalazi među svim uštogljenim bogatašima.Osjećala sam kao da lebdim.Bio je toliko posebniji od svih njih.Bio je tako opušten i pun zivota.


Nakon večere gospoda su otisli na konjak.Tom je rekao da mora poći.Dok smo se pozdravljali ugurao mi je papirić u ruku.
Pročitala sam nakon sto je otisao.

"Čekam te kod sata"


Pošla sam za njim.Našli smo se kod sata.Onda me odveo u treći razred.Dolje su svi bili tako zabavni.Plesali smo cijelu noć.Nazalost,vidio me Callov sluga.

Ujutro na doručku Call je rekao:-Očekivao sam te sinoć!-
-Bila sam umorna!-
-Da,od zabave u trecem razredu!-
Prevrnuo je stol.Rekao je da sam njegova zarucnica i da ga moram slusati.


Majka mi je rekla da se udaljim od Toma.Da se moram udati za Calla jer u suprotnom necemo imati od cega zivjeti.Odlucila sam tako i postupiti.



-Pustite me unutra!Samo na tren-Tom je molio cuvare da ga puste do mene.Ja sam bila na misi s majkom i Callom.Nisu ga pustili.
Dosao je Callov sluga i naredio da ga vode "tamo gdje mu je mjesto".



Kada sam kasnije setala palubom s majkom i gospodinom Andrewsom Tom me povukao za ruku i odveo u neku praznu prostoriju.
-Ovo nije zivot za tebe!-rekao je.
Prestrasila sam se kad sam saznala da prema meni gaji nesto vise od prijateljstva i rekla da ovo mora prestati.



Nakon toga otisla sam s majkom na čaj.Shvatila sam da je svijet u kojem zivim katastrofalan.Predomislila sam se i potrazila Toma.


Stajao je na pramcu broda.
-Tome..Predomislila sam se!-
-Dođi!-pozvao me.
-Zakorači!-pomogao mi je da zakoračim na ogradu.
-Zatvori oči,ne viri!-
-Ne virim!-
-Sada ih otvori!-otvorila sam ih.
-Tome!Ja letim-
-Dođi Josephine u moj leteći stroj ide gore i gore!-pjevao mi je na uho.
Osjećala sam kao da letimo.Okrenula sam se prema njemu i nježno smo se poljubili.


Nakon toga smo otisli u moju sobu.Pokazala sam mu svoju ogrlicu.
"Srce Oceana"-dijamant.
-Želim da me naslikaš,dok nosim ovo!-rekla sam.
-U redu!-pristao je.
-Samo ovo!-ponovila sam.

Kada sam skinula svu odjecu i legla ispred njega samo s dijamantom na sebi zagrcnuo se.Perfektno me nacrtao.
Pružio mi je crtež.Poljubila sam ga.


Napisala sam Callu pismo.Tom je ostavio ogrlicu u sef.Tada sam čula kako me Callov sluga doziva.Pobjegli smo.On je trčao za nama.
Otišli smo u kotlovnicu,a zatim u spremište s automobilima.
Sjela sam nazad,a on naprijed kao vozač.Povukla sam ga kroz prozor.Ležala sam mu na krilu dok me grlio.
-Stavi ruku na mene Tom!-poljubio me.Tada smo zajedno spavali.


Call je otvorio sef i pronasao pismo.Bio je bijesan.Poslao je slugu da nas pronađe.Smislio je osvetu.



Tom i ja nasmijani smo istrčali na palubu.Sluga nas nije našao.Dok smo se ljubili osjetili smo udarac.Pogledali smo i vidjeli...TITANIC JE UDARIO OD LEDENJAK!


Oh,zaboga,kakva strka osoblja je nastala.


Krenuli smo u moju sobu.
-Trazio sam vas!-rekao je sluga i neprimjetno strpao dijamant u Tomov džep.

Kada smo usli u sobu tamo je bio Call s brodskim policajcem.
-Pretražite ga!-rekao je.Nasli su dijamant kod Toma i uhitili ga.


Nakon toga dosao je netko od osoblja i rekao nam da stavimo zastitne pojaseve.
Stavili smo ih i sisli do stubista.
Tamo sam srela g.Andrewsa.
-Molim vas!Recite mi sta se desava!-molila sam ga.
-Brod ce potonuti!-rekao mi je skrhano.


Otisli smo do palube.Vec su ukrcavali zene i djecu na camce za spasavanje.Kada je dosao red na mene nesto u meni se prelomilo.Sjetila sam se Toma.Potrcala sam da ga spasim.Call je trcao za mnom.Uhvatio me za nadlakticu.
-Zelis biti njegova kur**?-vikao je.
-Bolje njegova kur** nego tvoja zena!-pljunula sam ga u lice i otrcala.



Trazila sam Toma.Bezuspjesno sam trcala hodnicima.Tada sam srela g.Andrewsa.Rekao mi je gdje se Tom nalazi.

Kada sam dosla do njega voda je vec pocela plaviti.Nosio je lisice a nismo imali kljuca.Posla sam po pomoc.
Kada sam vec mislila da nema nade ugledala sam sjekiru.Uzela sam je i potrcala do Toma.Voda je bila vec gotovo poplavila taj kat.

Snazno sam zamahnula sjekirom i lisice u pukle.Tom i ja potrcali smo.
Tada smo saznali da ne pustaju ljude iz treceg razreda dok se ne spase prvi i drugi.
Tom je pronasao svoje prijatelje.Uzeli su neku klupu i njome provalili vrata.

Stigli smo do palube.Tamo nisu htjeli pustiti Toma na brod jer su ukrcavali samo zene i djecu.
Tom me nagovarao da se ukrcam,ali nisam zeljela otici bez njega.
Odjednom se pojavio i Call.
-Ukrcaj se,Tom i ja imamo vezu na drugoj palubi!-slagao je.
Ukrcala sam se.Kada su poceli spustati camac gledala sam Toma.Po njegovom pogledu shvatila sam da je Call lagao.Iskocila sam iz camca.

Potrcala sam do njega.
-Zasto si to uradila?-rekao je.
-Ako ti skocis skocit cu i ja!-


Odlucili smo ostati na brodu sve dok je to moguce,a onda cemo skupa skociti.

Dok su mase ljudi umirale orkestar je svirao violine.


Call se provukao na camac tako sto je nasao uplakanu djevojcicu i slagao da ona ima samo njega.Pustili su ga da ide s njom.



Tom i ja uhvatili smo se za krajnji dio ograde broda.Cekali smo da brod potone i da izronimo.
Tako smo i ucinili.
Nasli smo komad namjestaja.Popela sam se na to.Tom je bio u vodi,pored mene.


Tamo dalje,na camcima,bila je rasprava,dal' da se vrate po nas.Od 20 camaca vratio se samo jedan.



Tom je rekao da mu moram obecati da cu jos dugo zivjeti.Obecala sam.
-Dodi Josephine u moj leteci stroj ide gore i gore!-pjevala sam kako se ne bih zaledila.


Vidjela sam svjetlo.To je znacilo da se vracaju po nas.
-Tome!Tome!-dovikivala sam ga.
Nije otvarao oči.
-Tome!-ponovila sam.Shvatila sam da je mrtav.Predala sam se.Odlucila sam umrijeti skupa s njim.

Camac se vec udaljio od nas.Onda sam se sjetila da sam mu obecala da cu jos dugo zivjeti.Poljubila sam ga i pustila ga da potone.

Moj najbolniji trenutak u zivotu bio je gledati ga kako se gubi u dubini ledenog Atlantika.

Odplivala sam do jednog mornara koji je bio vec odavno mrtav.Uzela sam njegovu pistaljku i pistala u nju.

Culi su me i camac se vratio po mene.


Sutradan smo se nasli na brodu koji je dosao da nas "spasi".Bila sam u trecem razredu.

Call me trazio.Tada sam ga zadnji put vidjela.

Kada su me pitali za ime rekla sam:-Daiana Dawson!-upotrijebila sam Tomovo prezime.Nisam zeljela da me Call i majka nađu.Za njih sam od tad mrtva.





84 godine poslije sanjala sam čudan san.Bila sam na Titanicu.Onako,mlada.Prolazila sam između ljudi koji su te kobne noći 12.04.1912.poginuli.Svi su mi pljeskali.Tom je stajao pored sata.Pruzio mi je ruku i poljubio me.To je bilo nase vjencanje koje se nikad nije desilo.


°°Titanic°° {oneshot} 233112 ThE EnD °°Titanic°° {oneshot} 233112


Last edited by Die Kaiserin on Mon Jan 18 2010, 19:21; edited 3 times in total
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

°°Titanic°° {oneshot} Empty
PostSubject: Re: °°Titanic°° {oneshot}   °°Titanic°° {oneshot} EmptySun Jan 17 2010, 22:43

Super je...
Kraj je najbolji...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

°°Titanic°° {oneshot} Empty
PostSubject: Re: °°Titanic°° {oneshot}   °°Titanic°° {oneshot} EmptySun Jan 17 2010, 22:44

Hvala ti... °°Titanic°° {oneshot} 634786
Back to top Go down
Gost
Guest




°°Titanic°° {oneshot} Empty
PostSubject: Re: °°Titanic°° {oneshot}   °°Titanic°° {oneshot} EmptyWed Jan 20 2010, 19:38

Like it xD
kao i film naravno Smile
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

°°Titanic°° {oneshot} Empty
PostSubject: Re: °°Titanic°° {oneshot}   °°Titanic°° {oneshot} EmptyWed Jan 20 2010, 19:42

Hvala °°Titanic°° {oneshot} 531842
Back to top Go down
Sponsored content





°°Titanic°° {oneshot} Empty
PostSubject: Re: °°Titanic°° {oneshot}   °°Titanic°° {oneshot} Empty

Back to top Go down
 
°°Titanic°° {oneshot}
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Down On You [oneshot]
» Rose {oneshot}
» Stay with me....(oneshot)
» 4ever Yours [oneshot]
» Zlatne Suze (OneShot)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: