Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 OKEJ magazin interview

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Gost
Guest




OKEJ magazin interview Empty
PostSubject: OKEJ magazin interview   OKEJ magazin interview EmptyMon Nov 02 2009, 22:26

<blockquote> Zdravo! Kao prvo, čestitam Gustav, danas je tvoj rođendan!
Gustav: Hvala! Mada ga nisam upoće proslavio, cijeli dan imamo intervjue. Ali se ne žalim. Ili da. Malo se žalim.

Čula sam da ste vi, Tom i Bill, nedavno proslavili rođendan na veoma lijep način!
Tom: Da, iznajmili smo zabavni park za nas i naše prijatelje. Bilo je fenomenalno! Mogli smo se na svemu voziti koliko smo htjeli i nismo morali čekati u redu. To je bilo ostvarenje snova. Ludo!


Da u zabavnom parku postoji atrakcija s imenom Tokio Hotel kakva bi bila?
Bill: To bi bila najbrža vozilica koju ste iskusili. Išla bi pravo kao freeday veoma dugo, zatim bi iznenada se počela vtrjeti prema gore dok ne budete u nebu. Onda bi stajala mirno neko vrijeme dok odjednom ne padnete dolje na zemlju veoma brzo.

Što je najilegalnije što ste učinili u hotelskoj sobi?
Tom: Ima mnogo ilegalnih stvari koje smo učinili, ali ne smijemo reći ovdje. Ali smo uništili neke stvari nekoliko puta. Jednom smo se vozili jako brzo na malim biciklima kroz hotelske hodnike. Radnicima i gostima hotela se to nije sviđalo...Bill: U hotelu u Njemačkoj smo uništili toliko stvari da više nismo dobro došli natrag u taj grad ni da sviramo, haha!

Što je najgluplje što ste učinili kao djeca?
Georg: Bacio sam kamen kroz prozor na Mercedes. Ali to je bila nezgoda. Zapravo sam htio pogoditi prijatelja u galvu.Tom: Kada smo imali oko 6 godina Bill i ja smo otiši na liticu gdje ljudi skaču bungee. Ali nismo imali sigurnosne konopce ni ništa. Stajali smo tamo i gledali. Da je naletio udar vjerta vjerovatno bismo pali ali smo tada bili mali i to nismo razumjeli.

Od jedne stvari k drugoj! Koje boje vam je donje rublje danas?
Tom: Crno.
Bill: Crno.
Gustav: plavo s bijelim linijama.
Georg: Crno. Ne vidi se kada se crne gaće uprljaju! I možete ih izvratiti nakon što ste ih nosili neko vrijeme.

Biste li pozirali goli za magazin?
Tom: Mislim da sam toliko zgodan da je već dovoljno pažnje posvećeno mom tijelu...Gustav? ...eh?Tom: Mislim da je dovoljno. Vjerojatno ne bismo trebali posvećivati više pažnje mom dobrom tijelu sada. To je za dobrobit benda.


Ispričajte nam o svom prvom poljupcu!
Georg: [razmišlja]
Tom: Nije li to onaj poljubac od mene jučer?
Georg: Haha, ne. Zaista se ne sjećam prvog...
Tom: Moj prvi poljubac je bio s istom djevojkom s kojom je i Bill imao prvi poljubac. Bila je to djevojka s kojom sam bio i onda je Bill bio s njom mjesec nakon što smo prekinuli. Inače on uzima moju djevojku poslije mene.
Bill: Prvi poljubac nikada nije dobar. Veoma je mokar i čudan.

Kako bi normalna švedska djevojka mogla privući vašu pažnju?
Georg: Podižući majicu!
Bill: Mogle bi obojiti kosu u neku ludu boju i možda imati veliki plakat na našem koncertu. I možda naučiti njemački. Dobra rečenica je “Du
hast so schöne augen.” To znači imaš lijepe oči!

Tokio Hotel’s dreamgirl!
Lice i noge: Jessica Alba
Kosa: Ashley Olsen.
Nos: Mary-Kate Olsen.
Stražnjica: Jennifer Lopez.
Grudi: Pamela Anderson.
Stopala: Angelina Jolie.
Bill Kaulitz je nacrtao patku i pitali smo grafikologa da nam kaže kakav je Bill iznutra!"Mnogo se toga vrti u glavi ove osobe. Mnogo jednostavnih i očitih stvari. Ima mnogo smiješnih incidenata i ideja - ali je pitanje da li je uspio ostvariti sve što želi? Ali usprkos tome što je čudna, to je osoba koja stoji s obe noge na zemlji."
Patkica:OKEJ magazin interview Normal_duckdrawing
</blockquote>
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

OKEJ magazin interview Empty
PostSubject: Re: OKEJ magazin interview   OKEJ magazin interview EmptyMon Nov 02 2009, 22:40

Tom kao i uvijek samo se hvali..
Ali Billova patkica ubjedljivo je najjaca Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Devilish

Devilish


Broj komentara : 48
Reputation : 0
Join date : 2009-11-01
Age : 30
Mjesto : Tom's left egg

OKEJ magazin interview Empty
PostSubject: Re: OKEJ magazin interview   OKEJ magazin interview EmptyMon Nov 02 2009, 23:22

Znam ovo.xD
"Kako bi normalna švedska djevojka mogla privući vašu pažnju?
Georg: Podižući majicu!"
*hvata beleske za koncert*khm,znaci tako...xDD
Tom,zao mi je ali ja nemam grudi kao Pamela Anderson,i ne bih da ih imam,ma tebi ne smeta,znam...^-^
Back to top Go down
Gost
Guest




OKEJ magazin interview Empty
PostSubject: Re: OKEJ magazin interview   OKEJ magazin interview EmptyMon Nov 02 2009, 23:24

MA kakva majica...
...vidjet ce oni sto je zabava na Balkanu
MI SE SKIDAMO ... TOTALNO ... Razz
Back to top Go down
Devilish

Devilish


Broj komentara : 48
Reputation : 0
Join date : 2009-11-01
Age : 30
Mjesto : Tom's left egg

OKEJ magazin interview Empty
PostSubject: Re: OKEJ magazin interview   OKEJ magazin interview EmptyMon Nov 02 2009, 23:29

Moze i to.Pristajem na sve. x]]]]
I umesto za onih 1.317 ili 1.300 i nesto evra,za kojih je Bill kupio jaknu mogli su da kupe mene.Strasno .Ma ja sam besplatna za njih ^-^ OKEJ magazin interview 372806
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

OKEJ magazin interview Empty
PostSubject: Re: OKEJ magazin interview   OKEJ magazin interview EmptyTue Nov 03 2009, 15:33

Anita wrote:
<blockquote>
Georg: Crno. Ne vidi se kada se crne gaće uprljaju! I možete ih izvratiti nakon što ste ih nosili neko vrijeme.


</blockquote>

hahahaha OKEJ magazin interview 94384 OKEJ magazin interview 94384 OKEJ magazin interview 94384
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

OKEJ magazin interview Empty
PostSubject: Re: OKEJ magazin interview   OKEJ magazin interview EmptyTue Nov 03 2009, 20:05

ja sam besplatna samo za toma OKEJ magazin interview 372806
Back to top Go down
Sponsored content





OKEJ magazin interview Empty
PostSubject: Re: OKEJ magazin interview   OKEJ magazin interview Empty

Back to top Go down
 
OKEJ magazin interview
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» OKEJ #11, Svedska
»  Bill Kaulitz za Magazin Por Ti: "Ponekad se osećam tako usamljeno!"
» Hotxpress.com - Intervju sa TH (Magazin hot #154)
»  Galaxie Magazin (Malezija) - 15.06.2010
»  Voice.fi interview

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Interviews-
Jump to: