Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio

Go down 
4 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySat Jul 18 2009, 13:06

Pre 17 godina rodila se dewojka,njeni roditelji su je nazwali Miley..Žiwela je sa majkom Katy,ocem Jorgom i starijim bratom Georgom u Njemačkoj...Prošla su tri godine od kako se Miley rodila a njenoj majci je to weče bilo poslednje,umrla je...Miley je imala 3 godine i nije znala o čemu se radi a Georg je imao 5 godina i još uwek je mislio da njixowa mama spawa...ali nažalost nije spawala weć je otišla zauwek....Od majkine smrti prošle su 13 godina..Miley(16) i Georg(18) su saznali šta se dogodilo njixowoj majci,otac im je ispričao šta se desilo...Bio je 31.Mart a Georg je slawio swoje punoletstwo..To jutro je prišao Miley kao i swako jutro:

GEORG:Mile xoćeš li mi pomoći oko današnje proslawe?
JA:Narawno da xoću brate nisam ti džabe sestra..!!!
GEORG:Xwala ti Mile...baš sam srećan što te imam...
JA:I ja sam Georg...a sada xajde da pospremimo kuću aposle ćemo u shopping?!
GEORG:Ok,xwala ti Mile...

Ja i Georg smo pospremili kuću dok naš otac nije došao s posla..Nas dwoje otišli smo u shopping a otac je otišao da kupi sokowe i grickalice,usput je swrati po Sabrinu našu buduću maćexu a očewu buduću ženu...Sabrina je bila dobra žena ali je baš nismo woleli...Jer nam je mama nedostajala pogotowo meni ja je nikad nisam widela..Georg zna kako je mama izgledala ali neželi da neka žena zameni mamino mesto zato...jer još je nismo wideli čuli smo se s njom preko telefona ali nismo znali kako izgleda...Te wečeri ja obukla prediwnu crnu xaljinu obula crne baletanke a kosu sam samo raspustila..imala sam dugu plawu talasastu kosu u koju sam stawila srebrne zwezdice...Georg se skockao..obukao je crnu košulju i swetle plawe farke...izgledao je sexy...Ja sam nekad mislila kako mi je jwe brat taaako lep...Georg je pozwao Toma i Billa Kaulitza(16),Gustawa Schafera(17),Richia Wolfganga(18) i Chrisa Mullera(15) to su bili njegowi best frendowi...Ja sam bila jedina dewojka pa sam pitala brata dok smo oboje bili gore u sobama,meni se nije silazilo dole:

JA:Georg,mogu li pozwalti Mily(16) moju best frendicu..znaš ona crna..xa,molim te?
GEORG:Ok pozowi je,nemam ništa protiw pozowi još nekoga npr njene dwe sestre nikad ix nisam wideo!
JA:Koga?Lily(17) i Kelly(18)?Ok pozwaću ix..kako god?!

Zatworila sam wrata swoje sobe,sela na krewet i dok sam zwala drugarice gledala sam u zwezde kroz otworen prozor...nakon 5 minuta zwono je zazwonilo a dečki su bili zauzeti i nisu mogli da otwore wrata:

GEORG:Mile odwori wrata sigurno su one..
JA:Ok Georg...ewo silazim dole...

Sišla sam dole swa smorena sa lažnim osmexom da je srećna zbog brata...

MILY:Xej Mile..Lily i Kelly znaš..sećaš ix se?!
JA:Ćao...znam sećam se...
MILY:A zašto si nas zwala posebno njix dwe i zašto si tako obučena?
JA:Dosadno mi je a moj brat slawi punoletstwo s drugowima..a za Lily i Kelly mi je on rekao da ix zowem da dođu jer ix nepoznaje ionaku su swi samo dečaci...
JA:Georg owo su Mily,Kelly i Lily...moja drgarica i njene sestre...
GEORG:Joj,ux...pa drago mi je..
LILY & KELLY:I nama je George....
GEORG:Was dwe ostanite sa nama..može?
LILY & KELLY:Ok...može..!!!

Ja i Mily smo otišle u moju sobu i počele da ćaskamo...pošto se biližio kraj kraj naše škole..xaleluja...pričale smo šta ćemo obući za maturu...išle smo u školu za pewanje tj. muzičku akademiju u kojoj se ide samo dwe godine a posle na neki fakultet još godinu dana...nego da se wratim našem ćaskanju...Dogowarale smo se gde ćemo ići u shopping..i odlučile se za najnowiji budik ''Briliant''...Naše ćaskanje je preinulo kucanje na moja wrata bio je to Bill,imao je čokoladne oči,dužu kosu,bio je našminkan i u rock-hot stillu...swideo mi se al ga nisam baš dobro poznawala...

BILL:Mogu li da uđem Miley?
JA:Narawno!
MILY:Ja idem dole po sok i da widim šta rade owi..ok ćao Bille!
BILL:Ćao Mily...

Mily je zatworila wrata moj esobe a Bill je stajao u mojoj sobi i gledao me,bila sam začuđena:

JA:Sedi Bille,šta si xteo?
BILL:Moram popričati sa tobom!
JA:Ok,a o čemu je reč?
BILL:Pa weć dwe godine idem istim putem pored twoje škole da bix tre wideo i uwek sedim nekix 5 minuta preko puta i posmatram twoje osmexe i..
JA:Ti me špijuniraš!!??
BILL:Ne,mego swiđaš mi se i mislim da sam se zaljubio u tebe,xoćeš li da izađeš sa mnom?
JA:Axa,znači to je u pitanju...Izaćiću sa tobom ali nema poljubaca..i swega toga jer te ne wiđam često...widela sam te nekoliko puta sa bratom u studiju kako pewaš i swe to..widela sam te na cd-owima,posterima...ali rado slušam twoj glas kad nisam raspoložena iako insam baš weliki fan swiđa mi se waša muzika..ok,dogoworeno oko sastanka?
BILL:Ok,ako ti tako kažeš!

Poljubio me u obraz i otišao usput je sreo i Mily..istreštila je oči ulazeći u moju sobu sa weeeeelikim osmexom:

JA & MILY:Šta se desilo?Prwo ti!Ne ti!!!!
MILY:Ok ja ću..išla swam po sok a onda mi je Tom jel se tako zowe,prišao s leđa i rekao ''Xoćeš samnom napolje na čist wazdux?'' i pristala sam...u toj tišini odjednom mi se približio i poljubio me,a onda me je pitao dali xoću da izađemo?!Rekla sam da ali swa sam se ukipila!!!Sad ti!
JA:U super...idi s njim super je on...A ja sam razgowarala s Billom o tome da je on weć dwe godina zaljubljen u mene i da me ''špijunira''...i pitao me dali ću da izađem?!
MILY:I????I???
JA:Pristala sam...

Sišle smo dole da widimo šta se dešawa.Kelly je prediwana dewojka pa nije čudo da je smuwala mog ''pametnog'' brata...Imala je dugu crnu kosu do dupeta,zelene oči kao i moj brat,oobukla je farke,tirkiznu košulju na bretele i neke crne sandalice...Lily je sedela u krilu mog naj ortaka Gustawa...Ona je bila u crwenoj xaljinici,imala žute baletankice a kosa joj je bila boje čokolade i nešto kraća od moje...Nije me čudilo da su Gigy i Mister G.(Georg) bili weć u wezi...tek su ix upoznali ali šta ćeš...Bill me je gledao nežnim pogledom i smešio se tako neodoljiwo da sam moirala sesti kraj njega...Mily je gledao Tom i pokušawao joj reći da dođe sesti kraj njega..ali je bila swa u 7.nebu i nije sxwatila dok joj nisam šapnula da sesdne do njega...Gledali smo neki romantičan film,Richie i Chris su zaspali,Mily i Tom su se ljubili,Gustaw i Lily su se mazili..a moj brat sa Kelly su se smečkali jedno drgom i nežno se ljubili...Ja sam ix sa srećnim suzama u očima gledala a onda me je Bill pitao:

BILL:Šta ti je...čemu te suze???
JA:Ništa samo sam srećna,zbog brata,naj ortaka i naj ortakinje...
BILL:Idem ja kući kasno je..Tomeee ostawi nešto i za sutra sad polazi!!!
TOM:Ma xajde Bille..idi ti ja sam se zaglawio pored owe guzice!!!
BILL:Tomeee polaziiii kad ti kažem...
TOM:A što si dosadan stariji sam od tebe!!!Nemožeš da mi naređuješ!!
BILL:Ma nemoj opet sa time..10 minuta mogu se ubiti od njix..a jel ne mogu...a šta ćeš na owo?

Bill je ustao uxwatio Toma za uwo i powukao ga sa sobom:

BILL:Sada mogu...Ćao swima....
TOM:Auuuaauuu..to boli..ne wuci mi i uwo i dredowe...
BILL:Da te ja ne powučem za glawu!!!
TOM:Ok..ok..puuuuusti meeee....!!!

Swi smo prasnuli u smex...A Tom je wikao da se nesmejemo inače teško nama..Swi su ptišli a sutra me je čekalo sređiwanje kuće i swinjca koji je Tom sa Richiejem naprawio...Joj ako ix doxwatim...Jutro je swanulo...a ja sam swa umorna sišla dole...pošto je tata znao da prwo gde ću otići je kupatilo ostawio je pismo za mene i brata:

Draga deco,

Oprostite mi swe,ali nedostajaće te mi i to puno..najwiše moja mala Miley..ZBOGOM!!!

Tata Jorg..

Otrčala sam do Georgowe sobe i počela da lupam na wrata...

JA:Georg otwori mi xitno je...
GEORG:A ne sada Mile..spawam...
JA:Geooooooorg oooootwaaaaaraj...smesta!!!!!
GEORG:Ok ewo...

Otworio je wrata a ja sam bila uplakana i samo što nisam počela da wrištim..Čwrsto sam zagrlila brata:

GEORG:Mile šta je,šta ti je???RECI MI!!!
JA:Tata...tata je....
GEORG:Šta je tata???
JA:On..otišao je..???
GEORG:Ali zašto??

Dala sam mu pismo a on se samo oneswestio...Brzo sam widela na stolu broj Billa pa sam ga pozwala:

BILL:Xallo?
JA:Ćao Bille owde Miley!
BILL:Ćao zašto me zoweš?
JA:Potreban si mi...Georg se oneswestio..
BILL:Dolazim...ne brini...

Kad je Bill došao..odweli smo brata na xitnu stanicu a tamo su rekli da će morati ići u bolnicu i operisati nešto..neznam šta i neželim se toga setiti..Upao je u komu i odmax su ga iz našeg rodnog grada Munchena prewezli u bolnicu u Berlinu..uplašila sam se jako za njega ne želim da izgubim i swog jedinog brata...Georg je bio tri meseca a njemu nije bilo nimalo bolje..nisam bila na sastanku sa Billom nije ni bilo potrebno prowodili smo dugo wreme zajedno u bolnici pored Georga...upoznala sam ga wrlo dobro...Jedne wečeri izašla sam sa Billom..došao je po mene i odweo me u xotelsku sobu punu sweća...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySat Jul 18 2009, 14:30

2.dio
Xotelska soba puna sweća..nisam znala da ima neko ko ima osećanja slična kao što su moja...ja wolim romantiku kao i Bill...Prelepo je izgledalo a osećala sam se bezbedno u njegowoj blizini...Otišla sam u kuxinju po wodu,išla sam kroz trpezariju a na stolu su bile crwene ruže,šampanjac,neko jelo...izgledalo je magično...pitala sam ga odakle to jelo a on je rekao da je sam skuwao...prišla sam mu i poljubila ga..

BILL:Swiđa ti se?
JA:Axa...izgleda romantično,i nekako magično...ko ti je pomogao?
BILL:Niko...sam sam spremio...nije waljda da sam preterao?
JA:Nisi...swiđa mi se...owo još nijedan dečko nije uradio...xwala Bille...srećna sam što si pored mene!!!
BILL:Nema na čemu..wolim te malena!
JA:I ja tebe Mecky...

Polako me je odweo u sobu..počeo je da me ljubi niz wrat....onda mi je odkopčao košulju a ja sam njemu skinula majicu..ljubili smo se i tada je došao naš prwi put...pitala sam ga dali je weć spawao s nekom dewojkom ali nije...bilasam srećna da sam ja bila prwa...Jutro je brzo swanulo..a kad sam se probudila on nije bio pored mene...ustala i pošla ka kuxinji..na stolu je bio doručak a Bill je stajao i kuwao sebi kafu...

BILL:Kako si spawala ljubawi?
JA:Super....xwala ti za swe...
BILL:Xoćeš li samnom u bolnicu do Georga..?
JA:Axa..sačekaj me brzo ću ja...

Otišla sam do kupatila umila se i raspustila kosu..posle sam otrčala do sobe i obukla farke,crnu majicu,kožnu belu jaknu i crne čimze..Kada sam ušla u kuxinju Bill je stajao bez reči:

JA:Što ćutiš?Maca ti pojela jezik?
BILL:Izgledaš neodoljiwo moram te poljubiti..
JA:O xwala samo izwoli!

Prišao mi i poljubio me....a posle me powukao za ruku obukao jaknu i izweo me do kola...Kada smo stigli do bolnice,u bratowoj sobi su sedeli Gustaw i Tom...A za nama je ušao doktor...rekao na meje:

DR.:Ko je njegow rođak od was?
JA:Ja sam njegowa sestra!
DR.:Možete poći samnom?Owako moram wam reći da waš brat može prežiweti do sutra samo ako ga danas operišemo...ima tumor..moramo dobiti wašu dozwolu!
JA:Narawno...samo neka on ostane žiw..pošto mi je on jedina porodica...

Kada sam ušla u sobu bila sam uplakana i najpre sam sela pored Georga...Bill me je pitao:

BILL:Šta je doktor rekao?reci nam,molim te!!!
JA:Doktor je rekao da Georg može žiweti do sutra a može i duže ako im dam dozwolu za operaciju!!!
BILL:I jesili pristala...?
JA:Jesam.....neću da ode od mene...
TOM:Nadam se da će prežiweti potreban nam je i u žiwotu i u bendu!
JA:I ja se nadam...
BILL:Weć sada nam ne dostaje...
JA:Moram ići..nemogu wiše..idem god Mily....
TOM:Pozdrawi je od mene...
JA:Ok,xoću Tome...!!!

Swo troje su me čwrsto zagrlili..Toma i Gustawa sam poljubila u obraz...a onda sam morala i Billa jer me je gledao onim njegowim pogledom!!!Otišla sam do Mily...kad mi je otworila wrata začuđeno me gledala:

MILY:Mile šta je bilo?
JA:Ništa..pozzz te Tomislaw..
MILY:Ok,xwala..uđi unutra...

Ušla sam...sela kod nje u sobu i počela joj pričati...šta se dešawa s mojim žiwotom...Mily je pustila suze i zagrlila me...srećna sam što imam takwu ortakinju...
Došao je i sledeć dan...ustala sam otišla do kupatila...Mily je došla po mene i zajedno smo išle do škole...Ušle smo u školsko dworište i widele neku kokošku kako gnjawi Alyssu...dotrčale smo do njix:

JA:Alo kokoško šta to radiš...skloni se on nje!!!?
Ona:Kao prwo zowem se Amber a kao drugo ti si kokoška..
MILY:Ma jel?Beži odawde da te ne bix olešila ko pile...
Ona:Ma samo probaj da me pipneš...zwaću brata..
JA:Oh...uplašila sam se..gubi se veštačka...
Ona:Zažalićete was dwe...
JA & MILY:Jaooooj..pa-pa kokoško....

Pitale smo Alyssu dali je swe ok a ona nam je rekla da joj je Amber uzela dečka i da ju je ošamarila...Joj ako uxwatim tu veštačku kwočku....teško njoj...Tada su najšli Bill,Tom i Gustaw....

BILL:Šta se owde dešawa dewojke?
JA:Došlo je neko pile u školu i počelo da wiče na Alyssu!!!Uzela joj je dečka i još je ošamarila...Ja i Mily nismo mogle da gledamo tog patuljka kako nam wređa drugarice i umešale se o swe...
TOM:Još jedna pomaxnitala budala u opwoj školi zar smo baš toliko baksuzni da smo posle Ashley dobili i još owog mroža...jaaaoj....mrzim ix..
MILY:Smiri se Tome...smislićemo mi nešto...samo da se otarasimo tog pileta...

Onda su najišle i Lily i Kelly....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySat Jul 18 2009, 16:00

super je....ceekam chapp
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySat Jul 18 2009, 16:21

kaulitzka wrote:
super je....ceekam chapp
Slazem se
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySat Jul 18 2009, 16:26

sutra ću stawiti 3 dio i 4 dio....xwala wam..
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySat Jul 18 2009, 16:28

Super jedva cekam... no hugs
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySat Jul 18 2009, 17:23

Mamaaaaaa

Ey, ff ti je super

A jadnoo moje sunce najdražeee
Daj, molim te, molim te, molim te, da ozdraviiii
Pliiiiiizzzzzz


I jedva čekam nove chaptere
Very Happy
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySun Jul 19 2009, 11:00

Danas ću stawiti nowa dwa dela..nadam se da ćete užiwati....drago mi je da wam se prwa dwa dela..samo tužna zbog Georga...ali biće bolje...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySun Jul 19 2009, 11:38

Pa mora biti bolje kad sam ja šef odjela haahahahahahahhahha
Nisam.
Ali nema veze.

Inače, super super super
Samo ti stavljaj josch

xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySun Jul 19 2009, 19:40

3.dio

Pošto je naš Gustaw ajnštajn u džiža bižama...smislili smo plan...prljaw plan...Naprawio je bedž-mikrofon...Pošto se Lily družila sa tom wešticom..ispričali smo joj plan a ona je pristala...Naša ideja se ipunila i trajala je tri dana...da bi sakupili swe informacije..xaxaxaxa...Treći dan je swanou a ja sam zajedno sa Billom,Tomom i Mily otišla do direktora...na cd-u smo mu pustili naš snimak...a on je bio razočaran jer mu je piletow otac plaćao dosta para...ali zamalo da nije počeo da plače kada smop mu pustili dokaz o prewarantu...Oswetili smo se za swe prijatelje koje je maltretirala...Bill i Tom su bili ponosni na mene i Mily a Gustaw se nije odwajao od Lily koja je extra odwela plan....

DIREKTOR:Pažnja swim učenicima..nowi đak Amber je od owog trenutka izbačen iz škole...
SWI:Alelujaaaa...konaaaaačno...oleeeeoleoleeee..
AMBER:Ali,šta?kako?nemože biti ja sam najlepša i najpametnija riba u owoj školi..
JA:Samo sanjaj kokoško....zbogom...newraćaj se 'wamo...
AMBER:Juuu kakwa fuxa...
JA & MILY:Ko nam kaže..pa-pa weštačka....

Kelly je bila u bolnici ceo dan pored mog brata..Posle škole swo šestoro smo takođe otišli..Nismo werowali da wiše nema dog wanzemaljca u školi...konačno...Dobro je da to nije trajalo duže inače bi je očerupala i slomila do smrti...


4.dio

Nakon tri i po meseca moj brat je otworio swoje zelene okice..Bila sam presrećna jer sam to prwa primetila..Xaxa jer nikog nije bilo u sobi..tog dana sam želela biti sama sa Georgom...Izletela sam napolje u xodnik sa weeelikim osmexom od uxa do uxa...

BILL:Šta je s tobom..?
KELLY:Čemu taj osmex?
MILY:Pričaj Mile..šta je?
JA:Gigi je otworio oči....
TOM:Stwarno?
LILY:Tome ne budi patetičan...kako?
GUSTAW:Pričaj..idemo?
JA:NEZZ ALI BUDAAAAN JEEEEE!!!!!

Uleteli smo swi u sobu a Gustaw je pozwao doktora...Ja i Kelly smo ga zagrlile a Bill i Tom su mu poželeli POWRATAK IZ KOME U ŽIWOT...Lily i Mily su stajale zagrljene i zamalo zaplakale...a onda smo swi wirisnuli ''DOBRODOŠAO NAZAD GEORG'':

GEORG:Šta se owde dešawa?Šta ja radim owde?Zašto was dwe ležite na meni?Zašto Mily i Lily plaču???Objasniće li mi neko?
JA:Da bato ja ću....
KELLY:Ljubawi nedostajao si mi..kako se osećaš?
GEORG:Dobro...
BILL & TOM:Swima si nam nedostajao!!!
MILY:Pogotowo twoje reči i twoji prijateljski zagrljaji....
GEORG:Xwala..nego Mile sestro pričaj..

Počela sam priču a tu su pričali i Bill i Kelly...ma swi mi...Georg je bio srećan zbog nas..da smo swo slobodno wreme bili uz njega...Ja i Kelly smo sa njim i u mislima...Ta nedelja je bila najsrećnija u mom sje*anom žiwotu...Te nedelje se i otac wrati nazad i upoznao nas sa našom nowom mamom Sarah...Bila sam presrećna wenčali su se..To mi je bilo taaako diwno,moj žiwot konačno nije propast..tj.od kako mi je Bill došao u žiwot swe ide extra....Xwala ti bože...
Prošlo je 9.godina...Udala sam se za Billa i rodila blizance...nazwali smo ix Felix i Benny...liče na Billa i Toma...Nakon tri meseca Mily je rodila ''dragom'' Tomu dwe princeze-bliznakinje zwane Hannah i Miley(po meni,xaxa)..Bili smo presrećni...Felix je bio original Bill tako se i oblačio kao Benny što je imitirao ujku Toma...Miley je bila swa na swoju mamu a Hannah je ličila na swoju tetku tj.mene..Bila sam srećna što je moja takwa...Ali...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySun Jul 19 2009, 19:48

Super je...
A jeli ovo kraj???
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySun Jul 19 2009, 19:55

5.dio

Ali..posle nekoliko dana ja Georg smo dobili polu brata i polu sestru..bili smo jaaako srećni..Benny,Felix,Hannah i Miley su prowodili dooosta wreme na pored našeg brata Daniela i naše sestre Annamarie...dosta su se igrali,plakali,smejali,kupali zajedno...Bili smo najsretniji roditelji na swetu...Ja,Mily i mama Sarah smo zajedno brinuli o tašoj dečeci...bilo nam je prediwno zajedno...kada su prošle dwe i po godine naše dewojčice su bile uz nas njixowe mame a dečaci su se ili kartali ili pecali sa swojim ocewima...Bill i Tom su još i tada bili zaljubljeni u mene i Mily kao i pre kad je swe počelo...Još jedno srećno weče:

KELLY & GEORG:Narode imamo sjajne westi..!!!!
GEORG:Draga reci ti...
KELLY:Xwala ljubawi...owako ja sam trudna..
JA,MILY & SARAH:Aaaaaaaa....čestitamo..
BILL,TOM & JORG:Ooo Georg,postaćeš tata..neboj se nije strašno čuwati decu..
KELLY:I sledeće nedelje se wenčamo...pozwani ste na swadbu...

Prišla sam bratu i jako ga zagrlila..bila sam presrećna...bilo mi je tako drago da je pored njega žena poput Kelly...ona je božanstwena..nakon pet minuta u dworište su ušli Gustaw i Lily rekawši:

GUSTAW & LILY:Werićemo se..za mesec dana....Swi ste pozwani...

Owoliko još nikad nisam bila srećna...Moj najbolji ortak se weri sa drugaricinom sestrom,brat mi se ženi i imaće dete da drugom sestrom moje naj ortakinje,moja ortakinja je udata za brata mog muža i imaju dwe lepotice,tata se oženio sa diwnom ženom i ona mu rodila ćerkicu i sina a ja sam udata za pewača i dala mu dwa princa blizanca..koliko može još moj žiwot biti lepši???Neznam ali owo mi je stwarno dosta...žiwot je kao bajka i on je samo jedan...poštuj ge i čuwaj...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySun Jul 19 2009, 20:46

svida mi se...Very Happy..mada je malo zbrzano...
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptySun Jul 19 2009, 21:58

Haha basch je fina ff...jest da je svako sa svakim, ali nema veze
Simpatično je
Very Happy

E, to ime Kelly...ja sam uvjerena da je to engleska verzija imena Nora hahahah
Šalim se.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio EmptyMon Jul 20 2009, 17:34

Pročitajte moje nowe priče...obe su u nowoj ''true friend''
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Sponsored content





Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty
PostSubject: Re: Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio   Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio Empty

Back to top Go down
 
Došao mi u žiwot ne očekiwano..1.dio
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» -*Moj stwaran žiwot*-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: