Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mlađa sestra 4.dio

Go down 
4 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Mlađa sestra 4.dio Empty
PostSubject: Mlađa sestra 4.dio   Mlađa sestra 4.dio EmptyTue Jul 07 2009, 20:47

Prolazilo je prelepo wreme koje sam prowodila sa Billom i bratom Tomom....Bilo je to najlepše wreme kada sam bila pored woljene osobe i swog jedinog brata...Ali opet me je srce zabolelo kada je došao dan za rastanak između mene i Billa ali i između jedinog brata...Morali su otići na europsku turneju na koju ja nisam mogla ići....Moj žiwot nije bio baš najbolji bez majke i oca...ali nisam mislila da će će i moj brat owoliko nedostajati...i bez Billa nisam bila ista osoba kojom sam xtela ostati....ali nisam izdržala.. Jedne noći bilo je prilično kasno...otišla sam iz kuće i ušla u zgradu u centru Leipziga...mislila sam da ću tako okončati swoje patnje i da neću imati wiše suza za plakanje zbog roditelja i brata ali tada nisam razmišljala kakwu bix grešku uradila...da bi Tom patio zbog mog gubitka pa možda zajedno sa Billom...jednostawno mislila sam da će ta noć biti moja poslednja u owom žiwotu....popela sam se na krow najwišlje zgrade u gradu sa željom da skočim dole i okončam swoj bolan žiwot...polako sam se približila iwici zgrade i popela se na nju...odjednom su ljudi počeli da se skupljaju dole ispred ulaza....došla je policija,moje najbolje drugarice..koje su plakale i wrištale ''Britney nemoj to da radiš...zbog nas,zbog Billa i zbog swog brata ti si mu jedina ostala,molimo te nemoj''..posle tix reči zazwonio mi je mobilni Bill me je zwao..Jawila sam se sa suzama:
-Brit gde si?
-Na wrxu najwišlje zgrade u Leipzigu!
-Daj ne šali se samnom i reci gde si!
-Ja ti kažem istinu nemogu wiše bez Toma jedinog brata kojeg imam a nemogu ni bez tebe Bille..
-Brit nemoj da skačeš molim te nemoj..ewo ti Tom...
-Britney nemoj da odeš od mene ja te wolim i ti si mi jedina sestra koju imam...ne mrdaj odatle dolazimo kući..ok?
-Čekaću 2 sata ako to tada ne dođeš neće me biti wiše ok?
-Ok,ewo krenuli smo ostani tamo seko...
Posle sat i po čula sam da neko ispod zgrade pewa pesmu sa rečima:

Ich schrei in die Nacht fur dich,
Lass nich nicht im Stich,
Spring nicht..
Die Lichter fangen dich nicht.
Sie betrugen dich
Spring nicht..
Erinner dich an dich und mich
Die Welt da unten zahlt nicht
Bitte Spring nicht..

Bio je to Billow glas...nagla sam se da widim i bio je to on sa mikrofonom u rukama ali nisam widela Toma..Uzela sam mobilni u ruke i nazwala Billa i pitala:
-Gde je Tom,gde mi je brat...Bille odgowori mi...
-Pogledaj iza sebe,Britney..bitte...spring nicht..
Okrenula sam se a brat je stajao iza mene i pružio ruku uz reči:
-Sestrice ne radi mi to molim te daj mi ruku....ako skočiš ti ja ću za tobom...
Polako sam sišla sa litice a u njegowim očima widela sam suze koje su tekle i ponowo se rađale...dala sam mu ruku i zagrlila ga i rekla mu:
-Nemoj da odeš wiše od mene,ok weliki brate?
-Neboj se mala sestro neću te napustiti nikad wiše....ali na turneje od sad ideš sanama...dogoworeno..?
-Dogoworeno....zauwek zajedno....Wolim te bato...
-I ja tebe seko...
Sišli smo dole a na ulazu me je Bill dočekao sa osmexom i suzama.Kada sam izašla zaleteo se do mene, jako me zagrlio nisam mogla da dišem rekao mi je prelepe reči:
-Nemoj me nikad napustiti...uplašila sam te nisam mogao da werujem da bi ti to uradila jer nemožeš bez mene...nisam znao da bi umrla za mene?!
-Ali sada znaš da bix to uradila za woljene osobe koje su jedini u mom žiwotu...
-Drago mi je da si dobro,Brit....nebix prežiweo bez tebe...weć sam mislio da ću početi da wrištim zbog tebe...a pesmu sam napisao pre 3 sata kao da sam znao da ćeš ti to uraditi....ali nisi...xwala bogu...
Ta noć je bila puna emocija a Billa i Toma wukla sam swuda sa sobom kao i oni mene....wolim ix i to puuuuno jer su moja jedina porodica kao i drugarice Clara i Katy...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Mlađa sestra 4.dio Empty
PostSubject: Re: Mlađa sestra 4.dio   Mlađa sestra 4.dio EmptyTue Jul 07 2009, 21:07

aww..bas jee prekrasna prica...cestitaam
Very Happy
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Mlađa sestra 4.dio Empty
PostSubject: Re: Mlađa sestra 4.dio   Mlađa sestra 4.dio EmptyTue Jul 07 2009, 21:11

Xwalaaaa..nisam mislila da će ti se swideti.....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Mlađa sestra 4.dio Empty
PostSubject: Re: Mlađa sestra 4.dio   Mlađa sestra 4.dio EmptyTue Jul 07 2009, 21:15

hmm...a zasto si tako mislila??
Back to top Go down
Jana
BIGGES
BIGGES
Jana


Broj komentara : 475
Reputation : 0
Join date : 2009-06-21
Age : 28
Mjesto : Bijeljina

Mlađa sestra 4.dio Empty
PostSubject: Re: Mlađa sestra 4.dio   Mlađa sestra 4.dio EmptyTue Jul 07 2009, 21:52

kaulitzka wrote:
aww..bas jee prekrasna prica...cestitaam
Very Happy
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Mlađa sestra 4.dio Empty
PostSubject: Re: Mlađa sestra 4.dio   Mlađa sestra 4.dio EmptyTue Jul 07 2009, 22:59

Prekrasno je..
Rasplakala sam se Sad Sad
Divno si napisala ovu ff...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Sponsored content





Mlađa sestra 4.dio Empty
PostSubject: Re: Mlađa sestra 4.dio   Mlađa sestra 4.dio Empty

Back to top Go down
 
Mlađa sestra 4.dio
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mlađa sestra 2.dio
» Mlađa sestra 3.dio

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: