Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mlađa sestra 2.dio

Go down 
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Mlađa sestra 2.dio Empty
PostSubject: Mlađa sestra 2.dio   Mlađa sestra 2.dio EmptyTue Jul 07 2009, 20:45

Nakon mamine smrti,Tom je bio uz mene,pomagao mi u swemu i kad ga za to nisam molila...Swoja obećanja je ispunio....uwek sam mu se zaxwalila za swe što je uradio pa makar bio do prodawnice koja je bila dwe kuće od nas i kupio mi čaj....Onda je došlao još jedan težak trenutak za nas oboje..Tata je ušao u dnwni borawak kada smo nas dwoje gledali komediju...bili smo srećni...ali posle owix reči wiše ne...:
-Deco moram wam nešto reći...
-Reci tata slušamo te...
-Teško mi je owo reći ali moram...
-Xajde reci....(rekli smo nasmešeno)
-Odlazim u Ameriku zbog posla i nowe žene ali moram was ostawiti owde....
Poljubio me je a Toma zagrlio i otišao...Nismo stigli ništa ni reći....A Tom me je tešio
-Ne plači Brit nije wredan owix suza koje plačeš zbog njega...
-Wolim te brate...ti si mi samo ostao i neželim da i ti odeš da ne bix i tebe izgubila...
-I ja tebe wolim seko...neću otići pa makar to bilo poslednje u mom žiwotu...
-Xwala ti...
Otišla sam spawti da bix se odmorila od swega...najpre od mamine smrti a sada od tatinog odlazka....nisam werowala swemu što se dešawalo..xtjela sam i ja umreti...ali ako je to moralo biti tako onda nisam mogla ništa....Ustala sam ujutro a Tom je bio sa Billom u dnewnoj sobi i smijali se nekim glupostima....Bill me je wideo i rekao
-E sad kad ste obojica tu xoćete li mi reći šta se to dešawa u owoj kući i gde su wam roditelji...!Ja sam pustila suzu...a Tom je počeo pričati Billu:
-Widi Bille dan kada smo otišli iz škole strašno pada mojoj sestri a i mene boli..jer nam je majka umrla a juče nas je tata napustio zbog pod 1.mamine smrti,pod 2.njegowog posla pod 3.neke žene i pod 4.zbog nas...:
-Ali zašto mi to nisi rekao...mi smo najbolji frendowi..a zašto mi ti Brit nisi rekla....
-Ja nisam imala snage i zamolila sam Toma da ti to ne kaže dok nebudem spremna na to...nisam xtela da se brineš jer si nam kao brat...
-A ja ti nisam rekao jer sam joj to obećao da neću...
-Ok razumem was a možda i ne...ali trebali ste mi to reći...zabrinuo sam se za was kao i Ann....
Prošla su dwa meseca...a Tomu je bila potrebna i moja i Billowa pa čak i Annyna podrška...pa je jedne wečeri Tom pozwao Ann-Kathrinu kod nas na wečeru...Ja sam bratu obećala da ću spremiti neku wečeru i bolje se upoznati sa Annchy...Bilo mi je drago zbog brata jer ja nisam nikog imala kao on tada...Te wečeri kad je swe bilo uredu pošla sam u kuxinju i rekla:
-Tome baš je lepa Ann....
Ali odjednom sam pošela da se gušim i pala u neswest...Tom je čuo da je nešto palo ali mislio je da sam nešto srušila pa je uzwiknuo:
-Brit šta radiš tamo...nemoj da nam ratuješ kuxinju...Brit,Brit....
Otrčao je do kuxinje i našao me na podu rekao je Anny da zowe xitnu..a ona je nazwala i rekla adressu...kad sam se probudila Tom je plakao a Ann ga je tešila i rekla:
-Ako i ona ode ja ću biti tu..
-Ali ona je moja sestra zauwek i oduwek je i bila...a ti mi možda nećeš biti zauwek dewojka..idi molim te widimo se sutra..
-Dobro ljubawi...doći ću sutra...
Upitala sam Toma:
-Tome zašto si joj rekao da ode?
-Nemoj sada o njoj..ti si mi wažnija seko...(nasmijala sam se)
-Xajde molim te pozowi Bill da dođe i wodi me kući...-Ewo sad ću ga pozwati izdrži....
Bill je došao najbrže što je mogao i upitao:
-Jesi li dobro Brit....
-Jesam...neću sebi oprostit ako te napustim a pogotowo ako napustim Toma..swog weeelikog burazera...Tom se nasmejao i rekao:
-Ni ja neću oprostiti sebi ako te izgubim...i obećawam paziću te...
Kad smo došli kući Bill je ostao kod nas celu noć i nije se maknuo kao ni Tom iz moje sobe....Kad kod sam bila budna ali i tužna bill mi je goworio:
-Paziću na tebe zajedno sa Tomom..nebrini bićeš dobro tu smo za tebe da te pazimo i pomažemo ti....ok?!
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
 
Mlađa sestra 2.dio
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mlađa sestra 3.dio
» Mlađa sestra 4.dio

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: