Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Menadžerkina ćerka...2.dio

Go down 
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Menadžerkina ćerka...2.dio Empty
PostSubject: Menadžerkina ćerka...2.dio   Menadžerkina ćerka...2.dio EmptySun Jul 05 2009, 23:20

Bill je ušao u moju sobu sa nekim tužnim i neobičnim pogledom...pitao me je šta mi je a moj odgowor je bio ''Ništa samo nešto razmišljam,malo brinem za Toma ima čudne poglede u mojoj blizini!''...Zaplakala sam a Bill me je tešio i rekao ''Smiri se i nemoj plakati...za nedelju dana ćeš saznati šta je s njim,reći ću ti,to se dešawa weć tri meseca posle wašeg dolazka...ja,twoja sestra i Georg sa Gustawom znamo šta je s njim....Andrea o ničemu nezna a ni neće...'' a onda je čudno izgoworio ''Ja i Awril smo zajedno''...Tixo sam mu odgoworila...''Drago mi je zbog was....wolim te kao swog brata Bill a swojoj sestri želim swe naj...biće sretna s tobom,znam to!..rekao mi je xwala, poljubio me i sa nežnim osmexom zatworio moja wrata....Prošla je ta jedna nedelja i Bill me je izwukao iz škole...pitala sam ga ''Šta to radiš...zašto si me tako brzo izwukao iz xodnika'' a on ''Sećaš se da sam ti pre nedelju dana pričao da ću ti reći nešto o Tomu?'' klimnula sam glawom u znak da znam,a on je nastawio ''Od kako si došla sa sestrama u owu školu Tom je zaljubljen u tebe,misli da ga nisi zaslužila i zato ti niked nije ništa rekao!Ali grize ga sawest što nema xrabrosti da ti izgowori dwe prelepe reči,razumeš li me?'' a ja ''Znala sam da nešto nije uredu s njim ali nisam znala da me woli tako dugo i da mi nije mogao reći...sladak je on meni i swe to ali malo sam zbunjena''...Bill me je čwrsto zagrlio i rekao da kad budem mislila da je prawi trenutak da mu swe kažem...zaxwalila sam se Billu i otišla netrag u učionicu!Prošle su dwe nedelje a ja sam mislila da je wreme da popričam sa Tomom,ušla sam u njixowu učionicu i pitala Billa gde je rekao mi je da je napolju tužan sigurno misleći na mene..otrčala sam napolje a on je sedeo ispod drweta i nešto pričao....uzwiknula sam ''Xej Tome mogu li sesti?'' pogledao me je očima punix suza i rekao ''Sedi,slobodno''...rekla sam mu da moram popričati s njim i počela sam
-Tome od kako sam došla u owu školu sa swojim sestrama primetila sam da si se promenio...izgledaš drgačije..xoćeš li mi reći šta ti je?
-Ja...neznam..želim ti reći al nemam snage za to..
-Widi Bill mi je swe rekao ali xtela sam da to čujem iz twojix usna...
-Bill..?Rekao ti je...ja..mislio sam da ću to sam reći...
Stawila sam prst na njegowe usne i šapnula mu ''Šššš..nemoraš mi reći''...u toj tišini rekla sam mu ''Tome wolim te''...pustio je suzu a ja sam mu je obrisala i rekla da je swe uredu i da može da mi wruje jer ga wolim....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




Menadžerkina ćerka...2.dio Empty
PostSubject: Re: Menadžerkina ćerka...2.dio   Menadžerkina ćerka...2.dio EmptySun Jul 05 2009, 23:33

PREDOBRO Smile
Back to top Go down
 
Menadžerkina ćerka...2.dio
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Menadžerkina ćerka...3.dio
» Menadžerkina ćerka...1.dio

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: