Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Menadžerkina ćerka...1.dio

Go down 
3 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Menadžerkina ćerka...1.dio Empty
PostSubject: Menadžerkina ćerka...1.dio   Menadžerkina ćerka...1.dio EmptySat Jul 04 2009, 20:09

Moje ime je Annamarie i moj dečko je Tom Kaulitz gitarista grupe Tokio Hotel....znate ga swi!Ispričaću wam priču koja se dogodila pre dwe godine i powezana je sa Tomom...

Bio je to običan školski dan kao i swaki..samo što je owo bila moja nowa škola u Njemačkoj....došla sam iz Berlina u Munchen sa swoje dwe sestre Andreom i Awril...Andrea je bila starija od mene i Awril godinu dana....ona je bila ta koja je mene i Awril ignorisala..i stalno je razmišljala samo o swom izgledu i ničemu drugom...ja i Awril smo bliznakinje i super smo se slagale....jutro je swanulo a ja i moja twinsica smo se spremale a Andrea je weć bila ustala da bi se skockala za swoj prwi dan u nowoj gimnaziji...došle smo i upoznale nowe ljude...u tu školu išli su dečki kojim je naša mama bila menadžerica....bili su to Bill,Tom,Gustaw i Georg....Bill je bio moj best frend wolela sam ga kao brata puno sam ga wolela za razliku od njegowog blizanca Toma(mog dečka)....Georg i Gustaw su bili super likowi....nas šestoro bez Andreje bili smo stalno skupa....nismo se razdwajali....dan se zawršio a TH-momci došli su kod nas na dwd weče...Andrea je zbrisala iz kuće i rekla da ide sa društwom u kafić.....a mi smo gledali super xoror...film se zawršio a ja sam otišla u swoju sobu gde sam ponowno gledala postere TH-a...odjednom je Bill ušao u moju sobu...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Menadžerkina ćerka...1.dio Empty
PostSubject: Re: Menadžerkina ćerka...1.dio   Menadžerkina ćerka...1.dio EmptySat Jul 04 2009, 20:37

daljeee
Very Happy
i can't wait
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Menadžerkina ćerka...1.dio Empty
PostSubject: Re: Menadžerkina ćerka...1.dio   Menadžerkina ćerka...1.dio EmptySat Jul 04 2009, 21:27

VeDraNa wrote:
daljeee
Very Happy
i can't wait
Bas je kratko...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Menadžerkina ćerka...1.dio Empty
PostSubject: Re: Menadžerkina ćerka...1.dio   Menadžerkina ćerka...1.dio EmptySat Jul 04 2009, 22:13

Da xD ja navikla da chitam 10 delova odjednom Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Menadžerkina ćerka...1.dio Empty
PostSubject: Re: Menadžerkina ćerka...1.dio   Menadžerkina ćerka...1.dio Empty

Back to top Go down
 
Menadžerkina ćerka...1.dio
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Menadžerkina ćerka...2.dio
» Menadžerkina ćerka...3.dio

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: