Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Konačno...2. deo

Go down 
4 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 11:53

Razočarala sam se i pomislila da sam swe to sanjala,ali nažalost nisam.... Bill je wideo da mi se niz lice spustila suza i potrčao za mnom..rekla sam mu ''Ostawi me na miru...kako možeš?''...nastawila sam..''zašto si mi rekao da me woliš?''..otrčala sam u učionicu a on je wikao ''Kathrina wrati se,molim te..objasniću ti..''..školski dan se zawršio a ja nisam čekala brata kao swaki dan.....weć sam otrčala kući.....Uletela sam u sobu i brzo uzela njegowu sliku i bacila je na pod...staklo se razbilo..kako bix pokupila staklo posekla sam dlanowe....podigla sam se i krenula u kupatilo kad sam čula pucanj...pogledala sam swoj stomak i widela kako krw kaplje na pod....nisam imala wiše snage i pala sam u neswest...moj brat se nije wratio još kući.....Slabo sam čula ali ipak neko je zwonio na wrata bio je to Bill....ušao je u kuću i našao me kako kerwareći ležim na podu...počeo je da plače....ja sam se probudila na 10 sekundi i rekla ''Neću otići!''...brzo je pozwao mog brata Georga,Toma i Gustawa....pozwali su xitnu pomoć....prošlo je nekoliko wremena a Georg je saznao da me Bill woli i da ja wolim njega....Ja sam bila 6 meseci u komi...a Georg je dozwoljawo Billu da ostaje wiše wremena pored mene nego on...nakon 6 meseci otworila sam swoje oči i widela Billa sa sagnutom glawom kako plače i tixo se pita ''Zašto nisam bio tad uz nju....zašto me je ostawila samog 6 meseci...zašto sam joj to uradio..????''...ja sam u njegowom plaču tixo rekla..''Nisam te ostawila a ni neću''...prišao mi je i poljubio sa čelo...obrisala sam mu suze...rekao mi je ''Anđele moj idem da pozowem Georga....wraćam se brzo''....Brat je došao zajedno sa Billom,Tomom i Gustawom....za dwa dana došla sam kući.....bila sam nekoliko dana kući a Bill je stalno bio uz mene..jedne wečeri me je pitao dali želim da pođem sa njima u Ameriku na turneju....rekla sam ''Da,xoću...obećala sam ti da te neću ostawiti'' rekao je xwala,nežno me poljubio i zagrlio swojom toplotom....Obećanja su bila ispunjena dok Kathrina jedne wečeri nije izgoworila poslednje reči..''Wolim te i uwek ću biti tu pored tebe,biću ti anđeo..zbogom!''..Kathrina je otišla,umrla je....a Bill je rekao da je neće zaborawiti...i ako nađe drugu dewojku da je neće woleti kao nju...nijednu neće woleti kao nju..!!!Georg je zajedno sa Billom zaplakao...i Tom sa Gustawom pustili su poslednju suzu....na saxrani se poslednje čulo Billow wrisak njenog imena...!
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 12:00

Sad Sad Sad
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 12:07

Tužno jel da?...jel ti se swiđa priča?
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 12:13

Daaaa
predobra je. .
stv. .
tuzhna Sad
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 14:51

Sad Super je...
Kada ces staviti sledeci dio???
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 14:56

ja mislim da nema dalje... sahrana je bila...
Prelijepo Sad
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 15:14

Da izg da nema Sad<br>
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 15:55

Ali ne shvatam kako je umrla???
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 15:57

Ni ja,,, zar joj nije bilo bolje heh
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 16:00

Zbog toga sam misla da ima nastavak...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 19:57

Pa valjda od tog nije prezhivela. .
ja sam shvatila da je umrla istu noch i kad mu je obechala da che ici s njim. . confused
Back to top Go down
Jana
BIGGES
BIGGES
Jana


Broj komentara : 475
Reputation : 0
Join date : 2009-06-21
Age : 28
Mjesto : Bijeljina

Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo EmptySat Jul 04 2009, 20:43

Sad taaako tuzno... Sad
Back to top Go down
Sponsored content





Konačno...2. deo Empty
PostSubject: Re: Konačno...2. deo   Konačno...2. deo Empty

Back to top Go down
 
Konačno...2. deo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Konačno....
» Da li će se Bill (Tokio Hotel) konačno pretvoriti u devojku?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: