Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Konačno....

Go down 
2 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Konačno.... Empty
PostSubject: Konačno....   Konačno.... EmptySat Jul 04 2009, 11:22

Nešto o meni...ewo owako ja sam Kathrina i imam starijeg brata Georga.. wolim ga puno,jer je on jedino što mi je ostalo,jer su nam roditelji poginuli...Georg je bio član najpopularnije grupe na swetu...TH-a...ewo priče...

Danu je došao kraj....a ja sam u sobi sedela slušajući pesmu Spring nicht... ušao mi je Georg u sobu i rekao da ide sa Billom,Tomom i Gustawom u grad... rekao mi je da ide da se spremi,i da otworim wrata ka dođu....nakon 5 minuta zwono je zazwonilo..a ja sam istrčala iz sobe kao tornado...Tom me je pozdrawio i direktno ušao u kuxinju za Gustawom...a Bill ix je samo gledao i nasmejano promrmljao ''Opet oni u kuxinju''...ja sam samo klimnula glawom i rekla mu da uđe unutra i sedne dok Georg ne izađe...otrčala sam gore u swoju sobu da bix promenila pesmu i opet sišla dole....poslužila sam ix sokom i wiknula bratu da su došli....Bill je oduwek woleo da me zowe rudolf,zbog moje narukwice sa zoncetom koju nisam skidala...ja sam njega nazwala wešticom,zbog njegowog čuwenog friza.....Kad je brat izašao Bill me je pogledao onim pogledom i pitao ''Dali i ideš sa nama owaj put?''...rekla sam ''NE,nemogu zbog brata....''otrčala sam u sobu i gledala u Billowu sliku koja je stajala na stolu pored mog kreweta....bila sam pomalo zaljubljena u njega ali on to nije znao...nakon 2 minuta Bill ušao u moju sobu i wideo me da gledam u njegowu sliku...sa osmexom mi je reakao ''Pitao sam Georga dali možeš ići sa nama,i rekao je da možeš''..rekla sam mu xwala ali se nisam ni mrdnula s kreweta...otišli su oko 22h...a u tom trenutku kad su odlazili gledala sam u Billa kroz prozor..kad me je pogledao nežnim očima i nasmejao se brzo sam nestala....celu noć nisam spawala i non-stop gledala u sliku mog anđela....bilo weć nekoliko sati po ponoći kad je zwono odzwonilo..ustala sam i krenula da otworim...kad sam otworila Bill je stajao na wratima i rekao ''Mogu li da uđem?''..rekla sa ''Da''...u tom trenutku pitao me je ''Zašto si me gledala kroz prozor plawim očima punix suza?''..tixo sam mu odgoworila..''Nećaš me razumeti''...zaključala sam wrata i krenula u sobu a on samnom....seli smo na krewet a ja sam mu ispričala swe šta osećam..rekla sam mu kakaw mi boli teče u krwi....u toj tišini nežno je spustio swoj watrene usne na moje i prošaputao..''Wolim te Kathrina...nikad ti to nisam rekao ali pomislio sam da je owo trenutak kad ću ti to reći''....jako sam ga zagrlila..i rekla mu da ode da ga brat nebi tražio jer poznajem Toma dao bi žiwot za Billa... tixo je otišao..dan je počeo a ja sam stala kao da sam bial celu noć budna..i bila sam...uz Billa....pošla sam sa Georgom u školu...a kad sam ušlo u školsko dworište Leipztiga widela sam Billa kako priča sa Tomom i Co. pa čak i sa nekom dewojkom...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Konačno.... Empty
PostSubject: Re: Konačno....   Konačno.... EmptySat Jul 04 2009, 11:30

cool <333
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Konačno.... Empty
PostSubject: Re: Konačno....   Konačno.... EmptySat Jul 04 2009, 11:56

xwala.... Smile Smile
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Sponsored content





Konačno.... Empty
PostSubject: Re: Konačno....   Konačno.... Empty

Back to top Go down
 
Konačno....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Konačno...2. deo
» Da li će se Bill (Tokio Hotel) konačno pretvoriti u devojku?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: