Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 I LOWE YOU 2.deo

Go down 
5 posters
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 02:10

“Billy””Sapnula sam“Billy,nemoj!"
"Zasto ne?"Pitao me je ne gledajuci u mene"Zato sto mi trebas Billy!""Ne trebam ti,ti imas tvog Jeremya,zar ne?Svako ima nekoga.Tom ima Rachel,ti imas Jeremya,a ja nemam nikog,ja ne zelim da imam nikog,zelim da me nema"Rekao je,a njegove optuzbe su me bolele vise od bilo cega,dopustila sam da strah pobegne i upotpuni moj um!"Volim te Bill Kaulitz!"Rekla sam stajuci nekoliko inca od njega.Nemogu da mu dopustim da skoci,ali ako to uradi ja cu isto za njim"Ne ostavljaj me Bill,zelim te,potreban si mi,jer ako ti skocis i ja cu za tobom!"Gledao je u mene"Volis me?"Nije mogao da veruje"Vec dugo te volim,nisam to znala do danas."Mala suza mu se slila niz obraz opet.Njegove mrtve oci pokazale su znak zivota.Povratila sam svoje nade,i opet mu rekla da ga volim!"Molim te Billy,svima nam trebas.Misli na Toma.Da li zelis da ga napustis na ovakav nacin?on te voli vise od svog zivota-da li zelis da sebe krivi zbog onoga sto si uradio?"Okrenuo se na petama polako;jedan pogresan pokret i sve bi bilo gotovo.Mislila sam da ce skociti,Ali je onda pogledao u mene."Volim i ja tebe!"Rekao je smeseci se"Molim te sidji dole!"Rekla sam moleci ispruzivsi ruku"Daj sebi sansu......daj meni sansu."Dotakao mi je ruku,strah je sve vise rastao u meni,bila je tako topla,osetila sam olaksanje.On stoji na istom terenu kao i ja,mogla sam da mu dodirnem grudi,obuhvatajuci ga rukama oko struka moleci ga"Ne ostavljaj me!!!"Dodirnuo me je nezno po kozi,mazeci me po obrazima.Osetila sam mir u sebi.Zemljotres u mojoj glavi je nestao.Osetila sam njegov stisak ponovo.Kaze mi da ne brinem,i da on mene isto voli.Moje suze su se zamrzle spusto je svoja usta na moja i obuhvatio me poljupcima neznim i dubokim."Nemoj vise nikad da me ovako uplasis Bill!"Prekinuo me je u sredini stavljajuci svoj prst na moja usta"Dosta vise reci!"gubila sam se u njegovim ocima dok su se swe wise pribilazavale mojima a onad naglo skrenule i spusto je svoja usta na moja,i moje telo mu se predalo.Drzao me je cvrsto i ljubio cvrsce.Borila sam se za dah zbog vrucine u mom telu.Nikada nisam osetila toliko emocija do tad.Nase usne su se sretale silom dok smo pricali jednom drugom rec Volim te,suze su mi punile oci.Pustio me je i pogledao smeseci se ponovo onim osmehom.Videla sam svetlost na njegovom licu opet,svetlost koju sam volela da vidim,koju sam zivela da vidim!Tom je otvorio vrata krova,izgledao je tuzno,ali se polako oslobadjao od straha.Zagrlili su se,suze su lile iz Tomovih ociju.Bill se odvojio od Toma rekav si"Ona me voli,Tom!"Tom se nasmesio i zagrlio me.Sve je bilo gotovo,sve je bilo u redu.Bill je izgledao smoren ali srecan,vidim taj osmeh ponovo i nadam se da to nece opet uciniti!!!!!!!!!


To je to nadam se da vam se svidja lol!
Back to top Go down
Gost
Guest




I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 02:18

yeey nije umro Smile
naravno da mi se svidj hehe
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 02:19

xwaja ti dusice moja,ej a gde se nalazi Tomov blog??
Back to top Go down
Gost
Guest




I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 02:20

Nigdje jos, sutra ce biti objavljen na njihovoj straniici
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 02:23

a gde je ta str daj mi link pls
Back to top Go down
Gost
Guest




I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 02:25

Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 02:27

hwaja
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 02:50

Dobro je pa nije skocio...
Und super je...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 10:48

stwarno je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!bas mi se svidja!!!!!!!!!!! Smile
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 21:17

eeee pricaaa je pre pre predobraaa
Back to top Go down
Jana
BIGGES
BIGGES
Jana


Broj komentara : 475
Reputation : 0
Join date : 2009-06-21
Age : 28
Mjesto : Bijeljina

I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo EmptyFri Jul 03 2009, 22:43

extra, extra, extra.....bash mi se svidja... 10
Back to top Go down
Sponsored content





I LOWE YOU 2.deo Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU 2.deo   I LOWE YOU 2.deo Empty

Back to top Go down
 
I LOWE YOU 2.deo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» I LOWE YOU
» P.S I LOWE YOU

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: