Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 I LOWE YOU

Go down 
3 posters
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

I LOWE YOU Empty
PostSubject: I LOWE YOU   I LOWE YOU EmptyFri Jul 03 2009, 00:49

Prica o Billu.....Verujte mi mnogo sam plakala dok sam pisala,ali to je napisano na osnovu pesme Don jump.......Tako da mozete da zamislite......I da bude jos gore cula sam wake me up when september ends ,pre nego da sam ovo napisala.....
_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
"Bill......Bill gde si ti?"Zvala sam....brzo sam hodala kroz prostorije njegove ogromne kuce!Znam da je negde tamo,pricala sam sa njim pre pola sata.Znam da igra njegove glupe igrice,kao sto to uvek radi samnom.Moj simpaticni Bill.Kad bi mogla samo da mu kazem koliko ga volim,moj zivot bi bio mnogo laksi,nego ovaj koji sada zivim!Otisla sam do njegove sobe,nadajuci se da cu da vidim njegovo srecno nasmejanjo lice kako me gleda.......Ali ne vidim nikoga!"Bill gde si?"Pitala sam tisinu,nadajuci se da ce vetar odneti moje reci k njemu.Pocinjem da se brinem......Jer ne vidim ga nigde,i istovremeno se osecam besno sto sam mu spustila slusalicu."Billy ne budi ljut na mene pls....oci me bole vise od plakanja!"Sanjam da njegove ruke dolaze ka meni,njegova slika je tako snazno urezana u moje secanje.....Utonula sam u tihe suze!Mogu osetiti zemljotres u mojoj glavi u mojoj.....zato sto on nije tamo!Moj um se nije umirio sa predpostavkom da je negde sa Tomom.Upravo sam tada primila poziv od Toma"El je Bill sa tobom?"Pitao je"Nein!"To je bila jedina rec koju sam naucila od njih!Rekla sam Tomu"Ne javlja se na telefon,nije kod kuce a i pregledala sam sve sobe!"Legla sam na bastensku travu pre nego sto sam Tomu spustila slusalicu i zatvorila sam oci!Moj telefon je zazvonio,ali ovaj put je bio od mog bivseg decka.Udahnula sam i podignula slusalicu"Sta zelis magarce jedan?"Povikala sam"Mozda ne bih bio toliki magarac ako ti kazem da je tvog prijatelja povukla guzva!"Znala sam da Jeremy misli na Billa i u istom trnutku se nisam osecala dobro.Dotrcala sam do svog auta i nagazila gas i svom brzinom prosla pored gimnazije u kojoj smo studirali.Bill je stajao na krovu ispred mene i izgledao kao andjeo koji ceka da uzleti.Probila sam se kroz guzvu i pogledala ga iako je bila tolika razdaljina uspeli smo razmeniti poglede,nagovarajuci ga da ne skoci.Suza debela kao kap krvi slivala mi se niz obraz,vise nije gledao u mene.Znam da je moja krivica sto on stoji tamo.Pozvala sam Toma i utrcala u zgradu preskakala sam po tri koraka odjednom da bi stigla brze.Pala sam na kolena ali sam ipak ustala i nastavila da trcim.Moji udovi su poceli da bole,isto toliko koliko se pojacavalo vristenje u mojoj glavi,trazeci od mene da usporim.Strah od toga da ce Bill skociti terala me je da idem dalje.Promasila sam stepenik i udarila licem o stepenice,crvene kapi su mi se slivale niz lice.Osetila sam bol u obrazima kao i bol od rane na licu,ali me nije bilo briga.Morala sam da zaustavim Billa,mog slatkog Billa da nas napusti.Napokon sam videla vrata koja vode na krov i jako sam ih gurnula,izdahnula sam sa olaksanjem kad sam videla da Bill jos uvek stoji tamo.Potrcala sam bez daha i bez imalo snage,ali trebao mi je Bill i vise od mog srca da bih nastavila da zivim!
_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Sutra cu da je zavrsim cim ustanem Laughing
Back to top Go down
Gost
Guest




I LOWE YOU Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU   I LOWE YOU EmptyFri Jul 03 2009, 01:24

Nadam se da nece skociti Smile
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

I LOWE YOU Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU   I LOWE YOU EmptyFri Jul 03 2009, 01:54

I LOWE YOU 9877 Prelijepa je ff...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

I LOWE YOU Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU   I LOWE YOU EmptyFri Jul 03 2009, 02:14

Napisala sam nastavak u drugoj temi
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

I LOWE YOU Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU   I LOWE YOU EmptyFri Jul 03 2009, 10:43

e ovo je predobro.idem da citam drugi dio Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





I LOWE YOU Empty
PostSubject: Re: I LOWE YOU   I LOWE YOU Empty

Back to top Go down
 
I LOWE YOU
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» I LOWE YOU 2.deo
» P.S I LOWE YOU

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: