Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Golden Years

Go down 
+2
SaDiCA
Evelin
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyMon Jan 11 2010, 23:37

Onda idemo zajedno..jedva ceekam...s nekim Rickyjem Golden Years - Page 4 372806
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyMon Jan 11 2010, 23:39

Pristajem..
Naci ce mo nekoga da izgleda kao on Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyMon Jan 11 2010, 23:40

Hmm...Mozee...Ugl mora biti onako mocan:)
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyMon Jan 11 2010, 23:45

Naravno...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyMon Jan 11 2010, 23:47

Sad jedva ceekam
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyMon Jan 11 2010, 23:49

Nismo trebale poceti gledati ovu seriju postale smo jos ludje zbog Ricky-a..

I ja mislim da je ovo spam heheh
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyMon Jan 11 2010, 23:50

Slazem se...Ajmo na msn Golden Years - Page 4 Icon_biggrin
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyTue Jan 12 2010, 14:49

Die Kaiserin wrote:
Onda idemo zajedno..jedva ceekam...s nekim Rickyjem Golden Years - Page 4 372806


Imaš onog Rickija Breitengrasera hahahahahahah
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyTue Jan 12 2010, 15:48

Tko je taj?:/
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyTue Jan 12 2010, 15:53

Die Kaiserin wrote:
Tko je taj?:/


Merimin babo xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyTue Jan 12 2010, 15:55

LoL..Ja zaboravila kak' se zove...Za mene je Mrwin "mali"...Haha..A nećemo njega da nas Mrwa ubija..xD
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptyTue Jan 12 2010, 15:57

Die Kaiserin wrote:
LoL..Ja zaboravila kak' se zove...Za mene je Mrwin "mali"...Haha..A nećemo njega da nas Mrwa ubija..xD

Jao, ne smijemo ga zezati ... da nam Mrwa ne ustane 'Imal problema' hahah

Spam hahah

'Super ff !' x)

Eto nije više lol
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 00:07

Chapp 12.




Golden Years - Page 4 233112
Napokon sam dočekala dan izlaska iz bolnice.Mada sam tamo provela samo nekoliko dana činilo mi se kao cijela vječnost.Dok sam spremala stvari u torbu u sobu su ušle Kona i Jelena.Odmah su uslijedili zagrljaji.Bila sam uvjerena da je Kona namolila Jelenu da me ovaj dan pusti na miru,pa da nakon toga ponovno pođe sa starom pričom.



Obje su se čudno ponašale dok smo se vozile do Jeleninog stana.Nisam znala što je u pitanju,ali bila sam uvjerena da mi nešto kriju.


Kada smo ušle u Jelenin stan,tamo me čekao transparent dobrodošlice.Bili su tu Bill,Kallie,Maja i..Tom.
Nisam znala šta on tu traži,ali sam ga pozdravila kao i sve ostale.Nazdravili smo pjenušcem,a onda me Kona povukla za ruku i odvela u kut.

-Moramo razgovarati!-rekla mi je.
-O čemu?-naslutila sam da je ozbiljno.
-Nathan i ja smo prekinuli.-
-Oh,draga,žao mi je,ali možda je tako i bolje.Nisi bila zaljubljena.-
-Nisam,ali nije u tome stvar.-
-Nego?-
-Gle..Znaš da smo Tom i ja godinama najbolji prijatelji,ali sad smo odlučili pokušati.-
-Što?-
-Zajedno smo!-
-Pa too je divno!!!!!!!-
-Ne ljutis se?-
-Naravno da ne..Gledaj..Tom je bio moja teen ljubav.Drago mi je da je pronašao novu ljubav,a drago mi je i da ti napokon imaš ono za čime si tako dugo tragala.-
-Hvala ti!-
-Ne trebas mi zahvaljivati.Zelim vam srecu!-



Vratili smo se u drustvo.Onda je Tom zelio razgovarati.


-Rekla ti je?-pitao je.
-Da i drago mi je zbog vas.-
-Hvala ti!-namignuo je.
-Stvoreni ste jedno za drugo.-
-Zao mi je sto sam bio idiot prema tebi,sto te nisam pustao na miru.-
-Ma daj..Proslo je.-
-Nisam mogao shvatiti da je zavrsilo.Dok sam bio u zatvoru nisam ni shvacao da vrijeme prolazi.Tek sad znam da smo se oboje promijenili.Cak i nasi osjecaji.-
-Volis li ju?-
-Uvijek sam.Samo nisam to shvacao.-
-Biti ce te jaaako sretni!-njezno sam ga zagrlila i osjetila u njemu prijatelja,kakvog nikad nisam imala.




Kona i Tom nakon toga su otisli.Vjerujem,u njegovu kucu.Bill i Jelena izdvojili su se od nas.Kallie,Maja i ja veselo smo čavrljale.Ipak Maju nismo duuugo vidjele.

Kasno navečer oglasilo se zvono.Jelena je otvorila vrata.
Čula sam glasove.

-Što TI radiš tu?-čula sam Jelenin glas.Povisila je ton.
-Moram je vidjeti!-TO JE BIO ON.
-A da jednostavno ostavis moju sestru na miru?-
-Stalo mi je do nje.-
-Kao da covjek poput tebe zna sta je ljubav!-
-Pokazat cu ti da znam!-prosao je pored nje i usao u dnevnu.


Istog trena potrcala sam mu u zagrljaj.I Jelena je to morala primijetiti.Morala je primijetiti da nas nikakav kriminal nece rastaviti.

-Idemo li?-upitala sam.
-Gdje?-
-Do zvijezda!-sapnula sam mu.


-Ja vas ne mogu zaustaviti!-rekla je Jelena.Snazno sam je zagrlila,pozdravila cure i otisla s njim.


Došao je sam.Nije imao vozača.To je znacilo samo jedno.Biti cemo negdje daleko,sami.Radio je neocekivane stvari.Bio je pravi dzentlmen,kao sto nikada nije bio.Otvorio mi je vrata i pomogao da sjednem.




Prvi put me odveo u svoju vilu.Bila je to vila na 3 kata.Bila je sva u staklu i mramoru.Iako sam znala kako ju je osvojio,fascinirala me.Put do ulaza bio je osvjetljen svjetiljkama koje su gorjele u malim fontanama.Iza je bio prostrani bazen.Ovako nesto dosad sam gledala samo u filmovima.


-Želim raditi za tebe!-
-Pa već radiš!-zbunjeno me pogledao.
-Ne to!-
-Nego šta?-
-Za sve ove godine sam saznala cime se bavis,zelim raditi s tobom!-
-Neću ti dopustiti da uđeš u kriminal.-
-Ali ja to hocu!-
-Ali ja necu!-
-Ne mozes mi zabraniti!-razbjesnila sam se i rukom prevrnula kristalne case koje su stajale na staklenom stolicu.
-Fasciniras me!-rekao je.
-Mmm..Znam!-
-Ovim si dobila posao!-




Sad se pretvorio u onog Rickyja kakav je bio kad sam ga tek upoznala.Divlji i neobuzdan,onaj koji sve vrti oko malog prsta.
Svukao mi je haljinu i ljubio me onako kako je ljubio druge djevojke.Divlje i grubo.
S godinama sam i ja postala takva.Naizmjence smo si skidali odjecu dok smo se penjali sirokim stepenicama.

-Moja bivsa supruga je manekenka!-
-Bio si ozenjen?-
-Da.Ali ona je bila sam zgodno tijelo.Ti si..Ti si nesto velicanstveno!-
-Što time želiš reći?-
-Samo to da si posebnija od svih!-


Sve se nastavilo na prostranom krevetu u crnim nijansama.Probuditi se uz takvog muskarca u takvom krevetu.Moram priznati da o tome nikad nisam ni mastala.Mislila sam da takvo nesto uopce ne postoji! Golden Years - Page 4 233112
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 14:58

Superrr
Mnogo mi se svidja 10
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 15:49

Hvala ti:D
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 17:09

Chapp 13.




Golden Years - Page 4 233112
-Ne možeš joj dopustiti da radi za tebe!-
-Ali kako da joj zabranim?-
-Svjestan si da će postati kriminalka,da će završiti u zatvoru?-
-Naravno da jesam,jebeno sam svjestan toga.-
-Ako je jedini način da odustane od toga to da prekinete,onda je ostavi.-
-To je jedini način.-






-Mmm..Znas ti si me privlacila jos u srednjoj..-rekao je Tom zavlačeći joj ruku pod kratku suknjicu.
-Zašto mi nikada nisi to dao do znanja?-
-Uvijek si bila za klasu više od drugih,mislio sam da si zabranjeno voće i da ću se samo osramotiti!-
-A ponos ti je uvijek bio najbitniji.-
-Više ne!-gurnuo ju je na krevet i počeo divljački ljubiti.






Dok sam se tuširala čula sam korake u sobi.Ricky se vjerojatno ponovno vratio doma.Izašla sam umotana u ručnik.Pokušala sam ga poljubiti,ali me samo odgurnuo i sjeo na krevet.
-Ovo mora prekinuti.-
-Što to?-zbunjeno sam ga promatrala.
-Naša veza.-
-Zašto?-u očima su mi se nakupile suze.
-Ti si opasnost za moj posao.Na kraju krajeva dosadila si mi.-
Nisam mogla vjerovati da to čujem.Znala sam da je on takav tip muškarca,ali sam osjećala da mu je stalo do mene.Očito sam pogriješila.Pokupila sam svoje stvari i izašla u nadi da ga više nikad neću vidjeti.





-Samo tako me odbacio!-plakala sam na ramenu svojoj sestri i prijateljicama.
-Upozoravala sam te!-rekla je Jelena.Kona joj je dobacila pogled u fazonu "prestani,već joj je dovoljno teško".Shvatila ju je i nježno me zagrlila.
-Ne brini sestrice,preboljeti ćeš ti to.-



I preboljela sam.Bar su svi ostali tako mislili.Mada sam bila usamljena kao nikad.Odlučila sam da želim nastaviti školovanje.Jelena je rekla da mi daje sav novac koji smo naslijedile od roditelja.Rekla je da ona ima dovoljno novca,i neka ja nasljedstvom financiram studije.Zajedno s Majom ukrcala sam se na avion koji je letio za SAD.
Na aerodromu su nas ispratili Kallie,Kona,Jelena,Bill i Tom.







Golden Years - Page 4 233112 7 godina poslije



Kada sam nakon 7 godina izašla iz salona "Bellissima" u kojem se održala večera u moju čast,kada su me proglasili za Glavnog sudskog forenzičnog patologa Savezne Drzave Virginije mogla sam napokon reći da sam ispunjena osoba.Uz mene su bili svi do kojim mi je stalo.
Jelena i Bill sa kćerkicom Hellen,Kona i Tom koji su se dovezli limuzinom,Kallie i savršeni košarkaš NBA lige,Mark Dalton.
Naravno,tu je bila i moja Maja,koja je sve ove godine bila samnom.Koja će od danas raditi kao moja asistentica.



Još uvijek se nisam navikla na ovaj novi tempo života.Sve je bilo potpuno drukačije od onoga kako sam zamišljala svoj život.

Jelena je unapređena.Sada je kapetan svoje jedinice.Radi na podrucju pljačke,droge i organizovanog kriminala.Još nevjerojatnija stvar bila je da je Tomova šefica.Tom se onog dana kad je izašao iz zatvora zakleo da će smjestiti iza rešetaka one koji su mu smjestili.I učinio je to.Pola godina nakon što je došao u policiju uhvatio je te mamlaze.Sada je inspektor koji radi po Jeleninim naredbama.

Jedino su Kona i Bill naizgled bili daleko od kriminala.Naime,Bill je napisao krimi roman "Modus Operandi" u kojem je Jelena kao kriminalistica bila glavni lik.Kada su se svi skupa preselili u Ameriku Bill je odlučio uz pomoć prijatelja koji je imao poznanstva u Hollywoodu režirati film po knjizi.Kona je odigrala ulogu Jelena i tada joj se Hollywood doslovno bacio pod noge.
Kallie je za film šminkala Konu.Postala je njena lična vizažistica.Nakon što je na skupa s Konom i Billom prisustvovala premijeri filma upoznala je Marka.On ju je zaprosio i sada je bila zaručnica jednog od najpoznatijih američkih košarkaša.



Dok smo navečer Maja i ja u našem zajedničkom stanu razgovarale o svemu što se desilo u proteklih 7 godina,palo mi ja na pamet da samo o Rickyju nista ne znam.

Prije 5 godina Jelena me nazvala i rekla mi kako je njihova operacija hapšenja Rickyja obustavljena jer se iznenada u sve umiješao FBI.Svi njegovi ljudi završili su na doživotnoj robiji,samo je on nestao bez traga.Jelena je zbog toga bila bijesna,a ja sam osjetila olakšanje za koje nikad nikome nisam rekla.





-Amy,hitni poziv za tebe!-pozvala me Maja dok sam radila u mrtvačnici na obdukciji Serene Smith,jedne od ubijenih crnkinja iz serije ubojstava koju su mediji nazvali "Black Death".
Naime radilo se o nizu ubojstava mladih crnkinja.Na tom slučaju radila sam zajedno s FBI-jem.
-Hvala ti!-namignula sam joj dok sam skidala rukavice.Pružila mi je slušalicu.


-Dr.Scarpetta pri telefonu.-rekla sam.
-Amy,drago mi je da te napokon čujem.-rekao je agent FBI-a,James Ariel.Ariel je bio jedan od najutjecajnijih ljudi u FBI-u.Surađivalu smo na slučajevima "Blach Death".
-Danas popodne održavamo zasjedanje članova FBI-a na kojem ćemo te predstaviti i uvesti kao novoga agenta na području forenzične patologije i umorstava.-
-Oh!Tako sam uzbuđena.-popričali smo još o nekim sitnicama i nakon toga se uljudno pozdravili.


-Maaaajo!-pozvala sam je u svoj ured.
-Molim?-
-Danas ideš samnom na akademiju FBI-a.-
-Stvarno?Vodiš me sa sobom?-
-Naravno.Moja lična asistentica mora biti uz mene.-
-Oh,hvala ti!Oduvijek sam sanjala o tome.-
-Moraš mi pomoći oko odabira odjeće,želim izgledati kao senzualne FBI agentice iz filmova.-
-I uloviti nekog zgodnog agenta,baš kao u filmovima.-
-To se dešava samo u filmovima.-glasno sam se nasmijala.



Kada sam došla kući nakon tuširanja sam se odmah bacila na spremanje.Izabrala sam crne kožne hlače,crni svileni korzet,visoke crne CL štikle i jaknu u sofisticiranom Victoria Beckham fazonu.
Svoju dugu,crnu kosu ispeglala sam tako da mi je padala na dno leđa.Stavila sam crni make-up i nanijela krvavo crveni ruž.
Da je barem Kallie ovdje da mi pomogne,pomislila sam.
Zadovoljno sam promotrila svoj odraz u zrcalu.Više nisam bila klinka kakve sam se sjećala.Danas sam bila uspješna 29-ogodišnja žena.





Skupa s Majom sjela sam u svoj crni BMW i odvezla se do FBI-ove akademije.Tamo su me pustili tek nakon što sam pokazala značku GSP*-a.Odmah su shvatili zašto sam tu i čestitali mi.

Elegantno sam šetala kroz prostorije akademije sve do svečane sale za sastanke.Tamo su mi čuvari otvorili vrata,a članovi FBI-a glasno su zapljeskali.Pozdravila sam prvo Jamesa,a potom i ostale.Predstavila sam im Maju.Bila je oduševljena,a i oni.


-Amy,želim ti se ispričati.Ali ne možemo odmah početi sa sastankom!-
-Zašto?-upitala sam gledajući prazno mjesto s desne strane gospodina Arnolda Rosenberga direktora FBI-eve podružnice drzave Virginije,koji je sjedio na čelu stola.
-Naime,kao što se da primijetiti,jedan član kasni!-James je složio facu kao da je ovo nešto što se često dešava.
Žena koja je sjedila pored mene,agentica Sarah Mitchell šapnula mi je:-Uvijek kasni,uobraženi direktorov sin.-
Diskretno sam se nasmijala.Tada smo kroz poluotvoreni prozor čuli kočenje auta.
-To je on!-rekao je James-Samo on vozi tako brzo.-

Nakon nekoliko minuta pred vratima se čuo razgovor.


-Danas si posebno lijepa Amanda.-glas se obratio sekretarici.
-Hvala vam!-osjetila sam posramljenost u njenom glasu.

-I samo se on nabacuje svakoj ženi koju susretne!-ponovno mi je šapnula agentica Sarah. Golden Years - Page 4 233112

...Nastavlja se...








*GSP-glavni sudski patolog
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 18:14

Super je...
Sada me nejvise zanima sta ce biti sa Ricky-em.
Jedva cekam dalje
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 18:25

Hvala!A sta ti mislis?Smile
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 18:30

Znam da je glupo ali da nije on taj koji treba da dodje Neutral
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 18:32

Mhm...Nije glupoo...Ali drzat cu te u neizvjesnosti:)
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 18:37

Omg...
Ali pozuri sa pisanjem jer me bas zanima sta je sa njim...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 18:38

Mozda cu cak i veceras napisati sljedeci chapp!!Inspirirana sam:)
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 18:42

AAAAAAA
Super...
Ja cekam Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 21:29

Chapp 14.


Golden Years - Page 4 233112
Svi su se međusobno pogledali kada je muškarac otvorio vrata i kročio u salu.Bio je jaako zgodan,nosio je elegantno crno odijelo i bio neoborivo šarmantan.Kada sam bolje pogledala bio je RICKY.
O,moj Bože,što on radi tu?

-Ricardo Rosenberg!-prišao je i predstavio mi se pruživši ruku.
-Amy Scarpetta!-uradila sam isto što i on.
Zar me doista nije prepoznao?Ili se samo pravio?Šta on radi ovdje?Da možda ne pokusava zeznuti FBI?Ne,to je nemoguće,neće valjda zeznuti vlasitoga oca.Ali naučila sam da od njeg sve mogu očekivati.

Maja je primijetila moj zbunjeni izraz lica.
-Jesi dobro?-pitala je.
-Da!-ona nije znala Rickyja.Slušala je samo priče o njemu.
On se smjestio do svoga oca i napokon smo počeli.
Čula sam da mu je g.Rosenberg rekao-Zar i danas moraš kasniti?-

Odlučila sam da ću poći za njim kada završimo sastanak.Nisam željela sada praviti frku.



Kona i Tom bili su na luksuznoj jahti.Pili su vino i uživali.Tom je neočekivano kleknuo pred nju i izvadio crnu kutijicu iz džepa.
-Kona,hoćeš li se udati za mene?-rekao je.
-Oooo-izustila je kada je vidjela raskošni prsten koji je drzao-Naravno da hoću!-
Zagrlio ju je i vatreno poljubio.Povukao ju je za sobom sve do kabine za spavanje.Naglim pokretima skidao joj je svu odjeću.Naga je legla na krevet gledajući ga kako se skida.Uzivala je u njegovom razvijenom tijelu.Legao je preko nje ljubeći je po cijelom tijelu.Ona je izvukla kondom iz ladice i dobacila mu ga.



-Jelena!-rekao je Bill-Odlučio sam u saradnji s Jamesom Cameronom snimiti film.-
-Pa to je divno!Kakav?-
-Raditi će se o djevojci koja će kroz ogledalo proći na drugi svijet.Tamo će se zaljubiti u muškarca koji je već odavno mrtav.Kada se vrati u pravi svijet pasti će u depresiju.Film se završava kada slučajno upozna njegovog unuka i zaljubi se u njeg.-
-Wow..Originalno!Čiji je scenarij?-
-Moj,naravno!-
-Ljubavi,ti si genije!-poljubila ga je.
-Ali ima jedna sitnica.-
-Što to?-pogledala ga.
-Mislim da ti se nece svidjeti!-
-Pa daj,reci mi!-
-Cameron inzistira da Miley Cyrus tumaci glavnu ulogu.-
-Mhm..Uredu!-rekla je i strasno poljubila svog sexy redatelja.




Nakon što se sastanak završio i nakon što su mi svi čestitali odlučila sam potražiti Rickyja.Ali prekasno sam shvatila da je već otišao.Dok je Maja pričala s Jamesom prišla mi je Sarah.
Navela sam je na priču o Rickyju.
-Oh,Ricardo-počela je-Ne volim karakter tog muškarca.-
-Zašto?-pitala sam je.
-Prije 2 godine oženio se meksičkom glumicom,neka Adriana Morales!Sada je vara s nekom anoreksicnom manekenkom.Oduvijek ju je varao.-
-A kakva je njegova uloga u FBI-u?-
-On je zapravo odvjetnik u L.A.-u,ali radi kao nas tajni agent.-
-Zanimljivo!-
-Kao agent je nezamjenjiv,nema mu ravnoga,ali njegov šarmerski karatker me nervira.-
Pomislila sam kako je Sarah samo ljubomorna jer na nju ne obraca paznju.
Poslije sam od Jamesa saznala da su Sarah i Ricky hodali prije 15-ak godina,ali su prekinuli jer ju je ostavio zbog neke manekenke koju je ozenio,ali se taj brak raspao prije nego je poceo.



Odmah sam nazvala Jelenu.Javila se.
-Znam da nećeš vjerovati!-rekla sam.
-Što to?-
-Srela sam Rickyja na akademiji FBI-a!-
-Molim?-
-Upravo tako!-



Jelena je odmah preko Interneta pronašla njegov broj i nazvala ga.
-Moram te vidjeti idiote!-bijesno je rekla.
-Ok!Samo se smiri.-
-Za jedan sat.U clubu "Index".
-Doci cu tamo!-



Nakon sat vremena Jelena je u Indexu čekala Rickyja.Kasnio je.
Kada je došao odmah je počela vikati.
-Smjestit ću te u zatvor!Ovaj put nećeš pobjeći!-
-Smiri se.Objasniti ću ti!-
-I šta uopće radis na FBI akademiji?-
-Pusti me da govorim.-
-Govori!-
-Ja radim za FBI!-
-Da,da kako da ne!-
-A šta misliš zašto sam odjednom tako nestao!-
-Hmm!-
-Sve ono bila je farsa kako bismo zaustavili organizirano kriminal u Njemačkoj.A najbolji način je bio da se ja kao tajni agent uvučem u njihove redove.Nismo ništa rekli policiji jer ste nas trebali proganjati kako bi sve bilo uvjerljivo i kako bi kriminalci završili u zatvoru!-
-Pokaži značku!-rekla je.
Iz novčanika je izvadio značku na kojoj je pisalo:" Ricardo Rosenberg Specijalni FBI Agent".
-U redu je.Ali..zašto si onako ostavio moju sestru?-
-Zaljubio sam se u nju.A to je bila opasnost da se ugrozi operacija koja je trajala 5 godina.-
-Morati ćeš razgovarati s njom.-
-Znam.-
-Ja ću joj reći za FBI.A ti joj objasni "drugi" dio.-
-Hvala ti!-
-Uvijek sam znala da nesto krijes!-pruzila mu je ruku u znak pomirenja.
-Oprosti sto sam te onako napadala!-dodala je.
-U redu je.Nisi znala.-




Sjedila sam u poderanim farmericama i bijeloj pamučnoj majici uvlačeći dim cigarete.Maja je spavala.Oglasio se moj mobilni."Jelena",pisalo je.
-Da?-javila sam se.
-Moraš hitno doći do mene.-
-Nešto se desilo?-
-Razgovarala sam s njim.-
-S Rickyjem?-
-Da!-
-Ok,dolazim!-



Vozila sam kao luda,nikada brže.Bila sam ispred Jeleninog stana za 15 minuta.Projurila sam ne pozdravivsi Billa i Hellen.Jelena je sjedila u kuhinji i pila kavu.Ponudila mi je šalicu s kavom i prihvatila sam zapalivši cigaretu.
Rekla mi je sve iz razgovora s njim.
-O,moj Bože!-bila mi je jedina reakcija.
-Moraš razgovarati s njim.-rekla mi je.
-Jelena-počela sam-On je oženjen!-
-Molim?-
-Da i vara svoju ženu!-
-O moj Bože!-zaprepastila se.
-Misliš da me još voli?-pitala sam.
-Ne znam.Zaista ne znam.To ćeš morati sama otkriti.-




Rano ujutro bila sam na akademiji FBI-a.Projurila sam do njegovog ureda.Tamo me zaustavila tajnica.
-Imate li zakazano?-pitala je.
-Gle,on je moj kolega i mogu ga vidjeti kad zaželim!-rekla sam bijesno odgurnuvši je.
Samo tako upala sam mu u ured.
-Amy,šta radiš tu!-podigao je pogled s računala kad me čuo kako sam zalupila vratima.
-Mi imamo što šta za riješiti!-


-Nisam te mogao izlagati opasnosti!-
-Ali trebao si mi reći!-
-Nisam smio.A i tražila si da radis za mene.Da sam pristao na to nakon zavrsene operacije bila bi u zatvoru kao i ostali.-
-Učinio si to da me zaštitiš?-
-Da!-prišao je i zagrlio me.
-Oženjen si!-odgurnula sam ga.
-U pravu si.Ti nisi kao ja.Ti si oduvijek bila fina djevojka!-
-A ti si nešto sasvim drugo.Nisi više kriminalac,sada si odvjetnik,tajni agent.-
-Ali sam i dalje JA!-
-Da i dalje si neodoljivi šarmer.-a ja nisam odoljela da ga ne poljubim.
-Oprosti!-rekla sam,a on me ponovno privukao k sebi.
-5 godina sam pokušavao da te zaboravim.Nisam uspio.Onda sam se oženio.Imao sam mnogo žena,imam ih i sad.Ali nikada te nisam zaboravio.-
-Ni ja tebe!-
-Nedostajala si mi!-
-Nisi mi se nikad namjeravao javiti!-
-Kad sam pročitao u novinama da si novi GSP znao sam da je naš susret neizbježan.-
-A da sam ostala u Njemačkoj nikad mi se ne bi javio?-
-Vjerojatno ne bih!Ne znam kako bih ti pogledao u oči.-
-Zašto si se jučer pravio da me ne poznaješ!-
-Ne znam!-rekao je-Imao sam tremu pored tebe!- Golden Years - Page 4 233112

...nastaviti će se...
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 EmptySat Jan 16 2010, 21:41

Odlicno je...
Zaista super...
Drago mi je sto sam pogodila da je on taj sto uvijek kasni
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Sponsored content





Golden Years - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Golden Years
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: