Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Golden Years

Go down 
+2
SaDiCA
Evelin
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 5 EmptySat Jan 16 2010, 21:42

AAA!!Hvala ti!!
Već ga zamisljam kako se ispricava kad zakasni na sud,kao odvjetnik...hhh Golden Years - Page 5 Lol
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 5 EmptySat Jan 16 2010, 21:49

Heheh
On da se ispricava
To nemogu zamisliti...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 5 EmptySat Jan 16 2010, 21:52

Hehehe..Ja mogu...hahaha
ali smijesno je Golden Years - Page 5 Lol
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 5 EmptySun Jan 17 2010, 21:04

Chapp 15.


Golden Years - Page 5 233112 Ricky i ja radili smo skupa na slučaju "Black Death".

Ubojica je bio neki psihopata koji je bio u umobolnici.Sestra koja se brinula o njemu bila je crnkinja.Odatle ta mrznja.Zato je ubijao samo crnkinje.


Nakon toga više se nismo vidjeli.Maja mi je savjetovala da ga potražim u FBI-u.Svi smo se slagali da se ova naša situacija mora okončati.Nekako!



Odvezla sam se do akademije.Odmah sam pošla do njegovog ureda.Tamo me zaustavila tajnica.
-Oprostite,ali ne možete ući!-
-Zašto?-
-G.Rosenberg je trenutno u L.A.-u!-
-Ne zanima me!-mislila sam da laže i opet sam ušla u ured odgurnuvši je.

Na stolu je stajao buket crvenih ruža.S pisamcem.Otvorila sam pisamce.Tamo sam našla...potvrdu o njegovom razvodu.
-Nije više oženjen!-pomislila sam naglas.
-Nisam!-od nekuda se iznenadno stvorio i snazno me zagrlio.



Kona je već nekoliko dana imala nesvjestice.Povraćala je.Kada je njena mjesečnica izostala šokirala se.Odmah je otišla po test za trudnoću i...šokirala se.
-Tome!!!!!!!TRUDNA SAM!-viknula je iz wc-a.
-Šta???????????-on se još više šokirao.
Taj početni šok brzo je prošao.Već u sljedećem trenutku ljubio ju je i nosio u naručju kao kraljicu.
-Volim te!-rekao joj je.




Golden Years - Page 5 233112 EPILOG Golden Years - Page 5 233112




Billov novi film je uspio.On i Jelena dobili su blizance.Josh i Andy.Sada ta dva tako različita,a tako ista dečka imaju 17 godina.
Imaju i bend.Tokio Hotel!Dosta su poznati.Josh je pjevač,Andy svira gitaru.
Hellen ima 19 godina.Radi sa svojom majkom.Jelena je jako ponosna na nju.Hellen ima nos za zločince.Najbolja je na policijskoj akademiji.

Kona i Tom uživaju u Mijamiju.Njihov 18-ogodišnji Michael je svojom ulogom u teen senzaciji "You are what I need" stekao popularnost veću nego njegova majka sa svojim prvim filmom.Kona i dalje snima.I dalje je mačka i pol.Njeno lice i dalje krasi sve naslovnice.


Maja je ostala uz mene.U FBI-u.Ona je specijalni agent.Na jednom od svojih zadataka upoznala je Christiana.Taj vlasnik luksuznih jahti odmah ju je osvojio.Trenutno plove Mediteranom uživajući u dobrom talijanskom vinu.Njena 15-ogodišnja kćerka Roxanna potpisala je ugovor s Armanijem.Već s 15 joj nagovjestavaju zavidnu karijeru modela.



Kallie se udala za sada legendu NBA-lige.Mark je sada trener koji svakim intervjuom zarađiva više tisuća dolara.Kallie je postala više od vizažistice.Ima lanac kozmetičkih proizvoda.Njihov sin Leo je kosarkas.Kao tata!Kćerka Pheobe skupa s Kallie dizajnira kozmetiku i parfeme.


Ricky i ja!!Mhm...Nakon blistave karijere u FBI-u zaslužili smo slobodno ljeto.Kupili smo jahtu od Majinog supruga.Dali smo joj ime Titanic.Mi smo sada novi Jack i Rose na Titanicu!
Napisala sam brojne krimiće.Mislim da sam vise po tome poznata.
Čak i mi imamo sina.Dino sada ima 17 godina.Slika i prilika njegovog oca kada sam ga tek upoznala.Voli samo zločeste stvari.
Motorist je.Svaki dan molim Boga da se ziv vrati kući! Golden Years - Page 5 233112






Golden Years - Page 5 233112 ThE EnD Golden Years - Page 5 233112
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 5 EmptySun Jan 17 2010, 22:17

Kraj Sad

Super je i ako mi je zao sto je kraj...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 5 EmptySun Jan 17 2010, 22:23

I meni...Ali hvala ti..Btw stavila sam jedan oneshot..Procitaj ako zelis:D
Back to top Go down
Sponsored content





Golden Years - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Golden Years
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: