Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nikad ne znas zasto je to dobro

Go down 
4 posters
AuthorMessage
dijanak92

dijanak92


Broj komentara : 8
Reputation : 0
Join date : 2009-09-01
Age : 32
Mjesto : Novi Sad,Srbija

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptyThu Oct 01 2009, 12:24

Owo je moja prwa ff,postawila sam je wec sa Srpskom forumu
Nadam se da ce wam se swideti


1 DEO

TOM:Bill,sedi i smiri se wise jednom.
BILL:Ne mogu da se smirim,zar ne shwatas sta nam rade!
TOM:Znam,ni ja se ne slazem ali nemamo izbora,producenti misle da oni najbolje znaju,a mi ih moramo poslusati.
GEORG:Ali dowesti ribu u bend je ludost.Nasi zenski fanowi ce poludeti,ma i sami znate kako je!
GUSTAW:Da,ali ce priwuci nowe muske fanowe.
BILL:Nemoj mi reci da se ti slazes sa njima.
GUSTAW:Wredi pokusati!
BILL;Tebe je ona piwska boca ozbiljno udarila u glawu cim pricas gluposti!
GUSTAW:Kako hoces.....ja ti lepo kazem al` kako ti je tako ti je.....Idem ja da spawam.

-Potom su swi otisli u krewet,ali Bill je na pameti imao samo jednu misiju:kako ubediti producente i menadzment da se predomisle i da shwate da TH cine 4 momka i da im niko wise nije potreban.Nije znao sta da uradi....sta da kaze werowao je da ako ih predhodni mega uspesni album nije uwerio koliko su dobri onda ih nista nece.
-Sledeceg jutra Bill je bio mrzowoljan,kao i ostala 3 momka owog benda jer je danas bio prwi od mnogih dana koje ce prowesti u potrazi za sawrsenom dewojkom koja ce ih pratiti na predstojecoj turneji.

TOM:Bill,razwedri se ne idemo na sahranu nego da upoznamo 1500 zgodnih dewojaka!

-Bill je i dalje tuzno buljio u zatamljena stakla crnog JEP-a,razmisljao je o tome kako ce doci nowa dewojka koja ce mu oduzeti njegow bend u koji je swe ulozio.

TOM:Hajde Bill,nabaci onaj osmeh na koji umiru dewojcice sirom sweta!

-Nakon sto je uwideo da Billu nisu smesne njegowe sale,Tom je konacno ucutao.
-Wozili su se jos jedno 15 min,tada je auto stao i jedino sto su culi bila je wriska.Bill je znao da mora da nabaci osmeh i da izgleda srecno zbog swojih fanowa,koji mu mnogo znace.Nije zeleo da ih powredi.Wrata su se otworila i njih 4-ica su izasli nasmenjani i milioni blicewa su sewali u njihowom prawcu.Podelili su nekoliko autograma i usli u prostoriju u kojoj ce biti odrzana audicija
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptyThu Oct 01 2009, 15:21

Pocetak mi se svidja..
Mogu misliti kako se Bill osjecao Sad
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptyThu Oct 01 2009, 18:56

mhm..jos jedno kazeeem da je super...
msm ovdje se jos nisss ne zna...
al citala sam na srpskom pa znaam..inace tamo sam DajanaKaulitz
Back to top Go down
dijanak92

dijanak92


Broj komentara : 8
Reputation : 0
Join date : 2009-09-01
Age : 32
Mjesto : Novi Sad,Srbija

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptyThu Oct 01 2009, 19:12

skontala sam po awataru
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptyThu Oct 01 2009, 19:15

hahaha....avatar vrh:D
Back to top Go down
dijanak92

dijanak92


Broj komentara : 8
Reputation : 0
Join date : 2009-09-01
Age : 32
Mjesto : Novi Sad,Srbija

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptyThu Oct 01 2009, 21:48

ewo 2 i 3 deo



2 DEO

"U redu spremni smo,mozemo poceti...."-rekao je Georg

Nakon 3h bezuspesnog traganja za "idealnom" dewojkom,momci su izgubili swaku nadu. Zeleli su da nadju dewojku koja ima dobar glas i izgleda solidno.

"Ne mogu da werujem da se nije pojawila nijedna dewojka koja zna da swira klawjature"- bio je razocaran Gustaw
"Jedino sto su imale da kazu je "Wolim te Tom",mada ko bi ih mogao kriwiti prelep sam!"- rekao je Tom sa wragolastim osmehom na licu
Billu je wec bilo dosta swega i najradije je zeleo da ode iz owe prostorije,ali se nekako suzdrzawao i samo obrusio:"Tome cuti wise,ne mogu da slusam twoje gluposti!"
"Jel` gotowo za danas?"-upitao je Gustaw Billa sa nadom da ce owaj reci da jeste.
"Nije,ostala je jos jedna,gledajte da zawrsimo sto pre,ledja me ubijaju!"
U jednom trenutku Georg je wrisnuo:"Sledeci!!!!"
Bill je hladno rekao:"Ime?
"Grace Montgomery"-rekla je dewojka duge crne talasaste kose i krupnih ociju boje badema
-"Koliko imas godina?"-upitao je rawnodusno iako je imao neki cudan osecaj u stomaku kad bi je pogledao u oci,i zato ih je izbegawao.
-"Sutra punim 18"-pokusala je da sakrije odusewljenje sto ga je upoznala,nije zelela da on to primeti jer se bojala da ce joj to umanjiti sanse.
-"O cestitam!"-rekao je Tom,pokusawajuci da je zawede kao i swaku dewojku koja je bila na audiciji.
-"Hwala"-odgoworila mu je sa osmehom od kojeg je Billu zastao dah.
Brzo se pribrao i postawio sledece pitanje:"Znas li da swiras neki instrument?"
-"Da klawjaturu i bubnjewe"
-"A goworis li neki jezik osim Nemackog?"
-"Engleski i Francuski"
-"Mozes li da otpewas nesto,narawno ako znas?"-rekao je Bill ironicno i sa podsmehom.
-"Narawno da znam da ne znam ne bih bila owde!"-odbrusila mu je besno i prewrnula ocima

Bill je bio pomalo fasciniran njenom hrabroscu i smeloscu da tako razgowara sa njim, odawno niko nije bio tako iskren pred njim.Narawno sem njegowe porodice.Nawikao je da se ljudi u njegowoj blizini pretwaraju.

-"Dakle hocemo li te cuti danas ili sutra"-zeleo je da je prowocira,nije mogao objasniti zasto je to tako.
-Danas,nadam se!"-rekla je Grace i pocela da pewa:

I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street on the boulevard of broken dreams
When the city sleeps and I'm the only one and I walk alone
I walk alone I walk alone, I walk alone I walk a....

My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
till then I walk alone

-Kada je zawrsila momci su nemo gledali u nju,swa 4-ica su bili swesni da ima prelep glas
-Grace se osecala nelagodno i upitala:"Jel` swe u redu,kakwa sam bila?"
-"Bila si odlicna jawicemo ti da li si prosla dalje!"-rekao joj je Gustaw.

3 DEO

Prosla su 2 meseca,Grace je izgubila swaku nadu da ce je momci izabrati da krene sa njima na turneju.Nije krila da je razocarana,nije mogla sebe zamisliti nigde drugde nego na bini.
Wolela je taj osecaj.Jos od kad je bila mala glumila je u pozoristu.Obozawala je aplauze posle swakog zawrsenog cina.Bilo da je nastupala sa swojim sada wec biwsim bendom ili u pozoristu, aplauz je za nju bio najlepsi poklon posle ulozenog truda i wisecasownih proba.
Sada je osecala kako je swe palo u wodu.Owo je bila njena sansa da sebi osigura buducnost kao pewacica.To je bila njena garancija da ce u ziwotu raditi ono sto najwise woli.Njena sansa da swima pokaze koliko je dobra.U glawi su joj se wrtelo swe sto su joj goworili ,swe ruzne reci sada su se cinile tako istinitim.Nekada ranije nije ni marila za njima.
Secala se kako je bezala sa zadnjih casowa da bi stigla na probu sa bendom ili kada se prwi put nasla na pozornici pozorista sa 11 godina.

U medjuwremenu Bill je i dalje bio smoren zbog swih tih silnih audicija.

-Pa,Bill jer ti se swidela neka od mnogih dewojaka koje smo wideli u proteklih nekoliko meseci? - radoznalo ce Tom

-Pa sta ja znam neke su bile zanimljiwe!

-Da ona sto je dosla u grudnjaku je moj faworit definitiwno - kroz smeh ce Tom

-Tome uozbilji se za mesec i po pocinnje turneje a jos nismo nasli dewojku

-Opusti se........Imam ideju,hajde da pogledamo katalog sa dewojkama


Bill je teske wolje pristao,iako bi najradije otisao u krewet.Zeleo je da odabere prwu dewojku samo da se nocna mora zawrsi.Ali je znao da to nije moguce.Moraju pazljiwo da biraju jer im od predstojece turneje mnogo toga zawisi

-Kako ti se cini owa,lepa je,zar ne?

-Jeste lepa je ali takodje wrlo ne talentowana!

-Zasto si tako strog?Sta ti je owaj andjeo ikada uradio?

-Tome,nisam raspolozen za gluposti!

-Ali samo me saslusaj!

-Tome,imam ideju.....zasto ti ne nazowes tu dewojku,ewo imas owde broj i kazes joj da je izabrana.Ona ce ti powerowati i spawati sa tobom.....Onda cemo swi biti srecni!Moze tako?

-Meni odgowara..........ali samo da znas ta dewojka ce imati najbolje iskustwo u swom ziwitu!Idem da je zowem!

Bill se posle duzeg wremena ponowo nasmejao.Ponekad je zawideo Tomu na opustenosti i strpljiwosti.Woleo bi da je on malo wise kao on.Tada je nastawio da lista dalje.
Stranice sa slikama i imenima dewojojaka su se okretale.
Bill se zaustawio na jednoj...........
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptyWed Oct 07 2009, 15:15

Mislim da znam koga ce da izabere..
Pisi dalje mnogo mi se svidja
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptyWed Oct 07 2009, 15:54

Mhm..i jaaa znaam:D
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptyThu Oct 08 2009, 14:57

Joj jes Tom krme xD

'Vrisnuo je Kićo' hahahahah ... mislim, sviđa mi se to (: xD

Super je chapter ... a fkt mi se sviđa (((:
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
dijanak92

dijanak92


Broj komentara : 8
Reputation : 0
Join date : 2009-09-01
Age : 32
Mjesto : Novi Sad,Srbija

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptySun Nov 01 2009, 21:59

ewo nekoliko sledecih delowa:

4 DEO

Bila je to Grace Montgamery,Bill ju je dugo gledao u oci.Nije znao sta da misli o njoj.
U tom trenutku je dosao Gustaw.

"Gledas katalog?"

"Aha"

"Sta mislis?"

"Tuga i jad"

"Zar nema nijedna koja ti se bar malo dopada,owa dewojka je bila zanimljiwa"-pokazao je Gustaw na Grace.

"Zanimljiwo je bezobrazna"

"Ne mozes ocekiwati da ti se swi pokorawaju.Ne wrti se swe oko tebe"

'U mom swetu se wrti"- nije mu bilo jasno zasto je to rekao kad nije mislio

Gustaw je krenuo ka wratima,Bill je hteo da ga zaustawi i da se izwine jer se istresao na njemu ni kriwom ni duznom.Ali ga je nesto sprecawalo.

Bill je dugo razmisljao o swemu o bendu i o tome koliko ga je slawa promenila.
Sto je wise mislio o tome cinilo mu se da je dotakao dno.Polako su mu se suze sliwale niz obraze.Nije znao kako da se opusti i da prestane da misli o najgorem.Uzeo je daljinski u ruke i wrteo je kanale u krug.Zaustawio se na MTV-ju,Green Day je swirao pesmu Boulevard of broken dreams...Bio je to live nastup....Slusao je tu pesmu pazljiwo, obozawao ju je,uz nju su nestajali swi problemi.Dok j slusao pesmu setio se da ju je neka dewojka pewala na audiciji.Koliko god da je pokusawao da se seti ko je ta dewojka nije mogao.Znao je samo da swira klawjaturu i da je pewala tu pesmu.Odlucio je da dewojka koja pewa tu pesmu krene sa njima na turneju.Brzo je uzeo katalog u ruke i poceo da trazi.Nakon pola sata je nasao dewojku,nije mogao da weruje da je to ona.Znao je da je dewojka sawrsena za bend,ali nesto u wezi nje mu se nije dopadalo.Nije mogao da objasni sta.
Pozwao je momke da ima saopsti swoj izbor.

'Hey pogledajte owu dewojku mislim da bi ona bila odlican izbor za turneju!Sta wi mislite?"

Momci su se slozili,a Tom mu je priznao da je ta dewojka njima 3 bila faworit,ali nisu zeleli da mu kazu jer su mislili da se nece sloziti.

"Zar nisi rekao da je ta dewojka bezobrazna,nista te ne razumem?"-upitao ga je Gustaw

"ja i dalje to mislim,ali smatram da je ona najbolja za bend.A u ostalom bend je najwazniji"

"Dobro onda nam jedino ostaje da jawimo dewojci"-uzbudjeno je rekao Georg


5 DEO

Grace je skidala sa zidowa i pakowala u jednu kutiju swe postere Tokio Hotela.Wec se pomirila sa cinjenicom da ce ici na medicinski falkultet.Bilo je wreme da se opsesija zwana Tokio Hotel zawrsi jednom za swa wremena.Znala je da mora nastawiti swoj ziwot bez TH,ma koliko joj to bilo tesko.
U tom trenutku je zaswonio telefon.

-"Halo" - rekla je mrzowoljno

-"Mogu li dobiti Grace Montgamery?"-rekoo je muski glas

-"Da ja sam,izwolite?"

-"Owde Dawid Jost,menadzer grupe TH.Zowem was da was obawestim da ste izabrani da krenete zajedno na turneju sa TH"


-Grece je zanemela,nije mogla da izusti ni jednu jedinu rec.Njen ziwot je ponowo imao smisla.Srce joj je lupalo 100 na sat.Nije ni znala ko je ni kako se zowe.


-"Halo,gospodjice da li ste tu?"-upitao je Dawid

-"Da da tu sam.....samo sam malo....znate.....kako da kazem......u soku."-jedwa je izustila

-"Ako hocete nazwacu was posle da se dogoworimo"

-"Ne ne.......ocekiwala sam was poziw samo se nisam nadala!"-nakon sto je owo rekla prekrila je rukom usta.Nije mogla da weruje kakwu je glupost rekla

-"Dobro,turneja pocinje za mesec dana.Tako da je potrebno da wec weceras krenete za Hamburg,za sat wremena ce wam stici karta za awion.Budite spremni.Ponesite samo osnowne stwari.Swe sto wam treba kupicete owde.Momak koji ce wam doneti kartu se zowe Bob i on ce was dowesti do naseg studija."

-"Dobro"- rekla je swa uzbudjena mada je pokusawala da zwuci rawnodusno nije joj uspewalo.

-"Imate li nekakwa pitanje?"-upitao je Dawid

-"Ne swe mi je jasno"

-"Onda dowidenja ostawljam was da se spakujete"

-"Hwala,dowidenja"


Grace nije mogla da weruje,nazwala je swoje najblize i jawila im o najnowijoj westi.Zatim je usla u swoj weliki gardarober i izwadila Luj Viton kofer.U njega je spakowala samo najosnownjije stwari:crnu malu haljinu(ona je bila njena omiljena kombinacija) nekoliko min je odluciwala koju ce poneti posto ih je imala wise,spakowala je dwe majice plawu i crwenu, jedne bele pantalone,patike,stklice bele i crwene boje.
Zatim je otisla u kupatilo i spakowala kozmetiku.Kada je zatworila kofer,znala je da joj je ostala jos jedna stwar.Morala je naci sta ce obuci.Morala je da bude sawrsena za njenog woljenog Billa.Ponowo je usla u gardarober i pocela da razmislja i razgleda swoju gardarobu.S`obzirom da su joj roditelji bili bogati imala je odece koju nikada ranije nije i znala da ima a kamoli obukla.Odlucila se za farmerke,belu majicu,crni prsluk i sandale iz Manga.Kada se obukla sela je na krewet i pocela da razgleda postere,tako je ubijala preostalih 15-ak min koji su joj preostali dok nije dosao Bob.


6 DEO

Culo se zwono na wratima.Grace i je polako i nesigurno prisla wratima.Pre nego sto ih je otworila duboko je uzdahnula.Bio je to pocetak njenog nowog ziwota.

-"Dobar dan,trazim Grace Montgamery!"-rekao je krupan muskarac srednjih godina

-"Ja sam wi ste Bob?"

-"Da, da li ste spremni?

-"Jesam,stwari su mi tamo mozete li mi pomoci?"

-"Narawno zato sam i owde"-rekao joj je ljubazno


Bob je uzeo njene stwari i ona zakljucala stan.Usli su crweni porse i krenuli.Imali su sat wremena woznje do aerodroma.Grace je swe wreme bilo muka od uzbudjenja.Bila je jako nerwozna.Nije werowala da ce za manje od 3h upoznati swoje idole.


-"Jesi li nerwozna,smem da ti se obacam sa ti?"-upitao je Bob

-"Narawno da smes,nisam nerwozna"-slagala je

-"Cudno mnoge dewojke na twom mestu bi bile"

-"Ja nisam kao druge dewojke"

-"To sam primetio!"

-"Sta time hoces da kazes?"

-"Nacin na koji si razgowarala sa Billom,ne znam kako te nije izbacio napolje.Sawetujem ti da to ne radis wise,owih dana je mnogo mrzowoljan,moze te izbaciti iz benda!"

-''Ne moze,imamo ugowor!''

-''Wec ste ga potpisali?"

-"Nismo jos,al to je wec gotowa stwar.Zar ne?"

-"Nisam bas siguran,prwo potpisi ugowor."

-"OK,hwala na sawetu!"

-"Ti si iz bogate porodice?"

-"Jesam,odkud znas?!"

-"Wideo sam kako hodas,kako se oblacis i razgowaras.Nekako swe gledas sa wisine!"

-"To nije istina ja nikoga ne gledam sa wisine"-naljutila se Grace.Mrzela je kada su je ljudi na taj nacin osudjiwali.

-''OK,to je moje misljenje nemoj se odmah ljutiti.Ewo stigli smo na aerodrom."


Izasla je iz auta i sama nosila swoje stwari.Bila je on tip osobe koji brzo plane ali se brzo i smiri.Cim su usli u awion ona je zaspala.
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro EmptySun Nov 01 2009, 22:00

ja sam ovo vec citala ali ponavljam da je sjajno:)
Back to top Go down
Sponsored content





Nikad ne znas zasto je to dobro Empty
PostSubject: Re: Nikad ne znas zasto je to dobro   Nikad ne znas zasto je to dobro Empty

Back to top Go down
 
Nikad ne znas zasto je to dobro
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ni ne znaš da si se zaljubio...
» Ni ne znaš da si se zaljubio...6 dio
» Ni ne znaš da si se zaljubio...7 dio
» Bliznakinja,koju nikad nisam imala...
» Bill&Tom- "Nikad nismo bili bas normalni"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: