Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja

Go down 
+2
SaDiCA
..*::MoNsTeR::*..
6 posters
AuthorMessage
Gost
Guest




TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 22:17

Bill i ekipa su se javili iz Londona, s aerodroma.
Tamo su cekali let za juznu afriku... Jer ce tamo snimati video za Automatic...

Uostalom,, pogledajte sami...


http://www.mtv.com/videos/misc/428069/tokio-hotel-airport-greeting.jhtml


Bravo
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja 65rfx110TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja 2wfvg910
Krass! TH u Juznoj Africi, snimaju video svog dramaticnog povratka - Bravo je bio tamo.
Smedji pjesak, dokle pogled stize. Smrtna tisina. Odjednom se zacuje urlanje motora! Tada se na dinama, ludom brzinom, pojavljuje super-cool sportski auto. Vozac Frontman Bill Kaulitz, Cak se i bubnjar Gustav, gitarista Tom i basista Georg opusteno klizu niz vrucu prasinu.
Ovde u pustinji Juzne Afrike, rock band snima spot za svoj novi si9ngl ''Automatisch'' koji ce u cjelom svijetu biti objavljen sredinom septembra - u isto vrijeme na njemackom i engleskom. Za ovo su snimanje 4 decka putovala 12.000 kilometara do samog vrha Juzne Afrike.
Snimanje je bilo pod strogom zastitom, i daleko od bilo koje opasnosti. Ako ce u videu biti utrke autima, tada je osiguranje vrlo vazno.
Marljivo su vjezbali u 4 auta i dobro se zabavljali. Osim toga set je bio neuobicajen ''Nema signala na mobitelima, nema ni barova sa telefonom ili internetom. Najblizi grad je udaljen 3 sata'' rekao je Gustav.

Negostoljubljiva okolina je imala jos neugodnosti za ponuditi: ''Kada pomislite na pustinju prvo sto vam padne na pamet su sunce i toplina, ali po noci ovde je 5 stepeni ispod nule,'' objasnjava Tom. Gitarista nema razloga za smijeh kada su u pitanju niske temperature. ''Nakon prvog dana snimanja, po noci smo se vozili 3 sata do hotela.'' Rekao je Georg, ''A Tomova sobna grijalica nije radila

Bill smijuci se ''Svi kreveti su opremljeni sa elektricnim pokrivacima, ali Tomov je bio pokvaren.'' Ocito je da je njegov blizanac cmizdrio.
''Nakon nekoliko sati trljanja(trljao se da se ugrije) zaspao sam. Takodje kada sam se krenuo tusirati, primjetio sam da nema tople vode u mojoj sobi jos uvijek - iz crijeva je izlazila samo ledena voda. Ovo je jako cudna pustinja.''
Ali unatoc hladnoci oni su sretni sa svojim videom, jer barem je jako ''HOT''.
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja 6ede1bb1ba2f
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja 358fd6e463c2
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja E23dc70b5b77
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja D8ace842eea4
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja 1798a39b551e

Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 22:23

AAAAAaaaa..ja se oporavljam vec 15 minuta od ovog videa!
Tom je.... hehe ...neobican!

*a drago mi je sto cemo uskoro gledati spot.Bilo je i vrijeme. Very Happy
Back to top Go down
Gost
Guest




TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 22:24

Tom je neobican zbog ovih naocala, mislim...
A Bill je presladak Razz

I cuj u juznoj africi... sta li ce to tamo snimati -.-
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 22:28

Slazem se!
Bill je ko medic,a Tomu su GROZNE cale!G-R-O-Z-N-E!

Ne znam sta to ima tamo u J Africi...?
Suspect Suspect Suspect
Zasto bas tamo???
...milion pitanja....
Back to top Go down
Gost
Guest




TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 22:31

Nece valjda snimati s onom gladnom djecom :PpPPp

Iii ponasaju se kao napuseni na ovom videu..
Sta li im je smijesno ahhaa
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 22:36

XDD hahaha
Da nisu mozda pijani?...tom drzi nekakvu casu...

A bas si me nasmijala sa tom gladnom djecom...joj anita ti mene uvijek nasmijes! Very Happy Very Happy

A ne ozbiljno...sta ono ima tamo?
Osim gladne djece.
Back to top Go down
Gost
Guest




TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 22:40

MOze biti da su pijani... hahahahhah

A tamo...
Pa ima more (ili ocean nisam sigurna Razz) Onda plaze, one pustinje...
MOzda u pustinji budu snimali Smile

Sta mislis ?? Razz
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 22:46

To bi bilo cool!!
U putinji mogu svasta da naprave...jooj! Very Happy

Ali bolje je da snimaju na plazi..ono oni u kupacim gacama,cure oko njih,kokteli...sunce..TOM.Buhahahah.

Joj a sad sam se sjetila da je Bill jednom rekao za neke novine (mislim da je bilo TOTP) da bi volio da njegov film (ako bi ikad imao priliku da ga napravi) bude kao oni na plazi i imaju neku futuristicnku full opermu sa letecim autima.Nadam se da nije to u pitanju.
*Sad cu ja to da nadjem.Te novine.*
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 23:36

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Preslatki su...
Omg kako Bill izgleda *pala u nesvijest*


Ja nebih volila video na plazi sa curama...
Nemogu da zamislim neku djevojku sa Billom...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 23:37

Zamisli mene hahahhha
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 14 2009, 23:38

HahahahahA
Ma to i nije njihov stil...to je vise Snoop Dog.
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyMon Aug 17 2009, 14:39

Dobro su se i sjetili da konačno snime novi video.

Ja se nadam da će biti dobar.

Veoma dobar.

Bilo im je i vrijeme.

LOL
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York <3

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyMon Aug 17 2009, 22:47

..::DaRk_BrIdE::.. wrote:
To bi bilo cool!!
U putinji mogu svasta da naprave...jooj! Very Happy

Ali bolje je da snimaju na plazi..ono oni u kupacim gacama,cure oko njih,kokteli...sunce..TOM.Buhahahah.

Joj a sad sam se sjetila da je Bill jednom rekao za neke novine (mislim da je bilo TOTP) da bi volio da njegov film (ako bi ikad imao priliku da ga napravi) bude kao oni na plazi i imaju neku futuristicnku full opermu sa letecim autima.Nadam se da nije to u pitanju.
*Sad cu ja to da nadjem.Te novine.*

. Hahahaha, , beaches , bitches , Tom u prvom planu .. ! naughty thrust
Ccc.. iskreno i ne bih wolela da tamo bude devojaka.. Pogotovo ne da Bill sa nekom snima neki deo spota posto pesma i govori o ljubavi, jer bi onda trebao on nju da juri ili jos gore ljubi ( !!! ljut ) a ona da ga ignorise.. Bolja je ideja sa tom gladnom detzom. Laughing
A zamislite TH na 'Rtu Dobre Nade'. ... xXiixixi.. bitje to zanimljiv spoticc.. .
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyWed Aug 19 2009, 23:09

kako mi je bill extra na owim slikama!!!!!!!!!! drool
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyWed Aug 19 2009, 23:11

Bravo
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja 65rfx110TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja 2wfvg910
Krass! TH u Juznoj Africi, snimaju video svog dramaticnog povratka - Bravo je bio tamo.
Smedji
pjesak, dokle pogled stize. Smrtna tisina. Odjednom se zacuje urlanje
motora! Tada se na dinama, ludom brzinom, pojavljuje super-cool
sportski auto. Vozac Frontman Bill Kaulitz, Cak se i bubnjar Gustav,
gitarista Tom i basista Georg opusteno klizu niz vrucu prasinu.
Ovde
u pustinji Juzne Afrike, rock band snima spot za svoj novi si9ngl
''Automatisch'' koji ce u cjelom svijetu biti objavljen sredinom
septembra - u isto vrijeme na njemackom i engleskom. Za ovo su snimanje
4 decka putovala 12.000 kilometara do samog vrha Juzne Afrike.
Snimanje
je bilo pod strogom zastitom, i daleko od bilo koje opasnosti. Ako ce u
videu biti utrke autima, tada je osiguranje vrlo vazno.
Marljivo su
vjezbali u 4 auta i dobro se zabavljali. Osim toga set je bio
neuobicajen ''Nema signala na mobitelima, nema ni barova sa telefonom
ili internetom. Najblizi grad je udaljen 3 sata'' rekao je Gustav.

Negostoljubljiva
okolina je imala jos neugodnosti za ponuditi: ''Kada pomislite na
pustinju prvo sto vam padne na pamet su sunce i toplina, ali po noci
ovde je 5 stepeni ispod nule,'' objasnjava Tom. Gitarista nema razloga
za smijeh kada su u pitanju niske temperature. ''Nakon prvog dana
snimanja, po noci smo se vozili 3 sata do hotela.'' Rekao je Georg, ''A
Tomova sobna grijalica nije radila

Bill smijuci se ''Svi kreveti
su opremljeni sa elektricnim pokrivacima, ali Tomov je bio pokvaren.''
Ocito je da je njegov blizanac cmizdrio.
''Nakon nekoliko sati
trljanja(trljao se da se ugrije) zaspao sam. Takodje kada sam se krenuo
tusirati, primjetio sam da nema tople vode u mojoj sobi jos uvijek - iz
crijeva je izlazila samo ledena voda. Ovo je jako cudna pustinja.''
Ali unatoc hladnoci oni su sretni sa svojim videom, jer barem je jako ''HOT''.
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja 6ede1bb1ba2f
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja 358fd6e463c2
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja E23dc70b5b77
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja D8ace842eea4
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja 1798a39b551e
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
~Marcela~
BI
BI
~Marcela~


Broj komentara : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-06-19
Age : 27
Mjesto : In my little world...

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 21 2009, 18:47

Am......ko je ovaj iza Billa (u autu) ???

I sta s gladnom djecom......vama je sigurno bolje nego njima!
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyFri Aug 21 2009, 20:00

To je bila sala.

Uskoro ce video!! happy
Jedva cekam! cheerleader
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja EmptyTue Jan 05 2010, 22:23

Ma, žali Bože para xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Sponsored content





TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty
PostSubject: Re: TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja   TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja Empty

Back to top Go down
 
TH pocinju snimati video za Automatic/Automatisch UPDATE/19.08. Slike sa snimanja
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» AUTOMATIC/AUTOMATISCH: SVJETSKA PREMIJERA DANAS
» Automatic video premijera
» Gustav pretuen /UPDATE 17.07./ Slucaj rijesen
» Darkside of the Sun [Video premijera,24.06]
» Tokio Hotel slike

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: