Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Flight For A Better Future

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Flight For A Better Future - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Flight For A Better Future   Flight For A Better Future - Page 3 EmptyThu Jul 30 2009, 01:44

Jee
Predobro je.

Ma nek si ti živa, ko jebe ostalo xD

Ne, fkt je super chap
Jadni moi Kexy
:'(

Ali nema veze
Very Happy
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Gost
Guest




Flight For A Better Future - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Flight For A Better Future   Flight For A Better Future - Page 3 EmptyFri Jul 31 2009, 00:15

Tom

Bol nije prolazila, ali nadu nisam gubio, znao sam da će Anita biti dobro, osjećao sam to. Stalno sam prilazio njenom krevetu i ljubio je, želio sam da se probudi baš kao u bajci. Ja je poljubim, a ona otvori svoje snene oči. Shvatio sam odavno da život nije bajka, ali sam poželio da postane bar na tren. Nisam tražio mnogo.
Sjetio sam se mnogo slučajeva u kojima se ljudi nikada nisu ni probudili iz kome, a i onih u kojima su se probudili nakon više godina. Ja sam bio spreman čekati dok sam živ da se probudi, bio sam spreman sjediti na jebenoj bolničkoj fotelji do kraja života samo da budem uz nju. Iako je spavala znao sam da me čula, pričao sam joj svaki dan što se dešava izvan bolničkih vrata, o sebi i njoj, obećavao sam joj da ćemo biti sretni ako se probudi. Nisu to bila samo pusta obećanja, doista sam tako mislio.
Ali jednog popodneva moje želje su uslišane.

Anita

Osjetila sam njegove poljupce i dodire, čula njegove jecaje i molitve, njegove priče. Boljelo me jer nisam mogla otvoriti oči, nisam imala snage. Morala sam skupiti energiju da bih mogla nastaviti sa životom, nije bilo lako početi sve ispočetka.
Ljubio me nježno, šaputao mi na uho da me treba, nikada nisam ni pomišljala da je tako osjetljiv, uvijek se pravio da je čovjek od kamena, ali zapravo bio je kao i svako drugo ljudsko biće, pun emocija.
Dayana i Bill su me također posjećivali, govorila mi je da joj je potrebna prijateljica i kuma za vjenčanje, nisu ga htjeli održati bez mene, to me još više potaklo da se probudim.
Kada sam konačno skupila dovoljno snage pokušala sam otvoriti oči, isprva nisam mogla, ali sam mislila na lijepe trenutke u svom životu i pomoglo mi je, pomoglo mi je da otvorim oči i suočim se sa životom još jednom, puna nevjerojatne snage.
On je bio tu, uz mene, nikada nije ni išao. Pogledala sam ga sneno, a on me poljubio kao nikada prije, osjetila sam kako nam se duše spajaju. Konačno sam našla drugi djelić svoje duše u njemu i ponovno sam bila potpuna.
Gledao me svojim smeđim očima i molio me za oprost, ovoga puta nije odmah zvao liječnika, želio je prvo iskoristiti vrijeme sa mnom.
Naravno da sam mu oprostila, rekla sam mu da sam se samo zbog njega i vratila na ovaj svijet. Usne su nam se ponovno spojile u dugo očekivani poljubac, nisam se željela nikada odvojiti od njega.

…Nekoliko godina kasnije

Svi smo sretni iako ima i lošijih dana.
Dayana i Bill su se vjenčali nedugo nakon mog oporavka, ali nemaju djecu, ne žele ih, uživaju u zajedničkom životu u najskupljem kvartu, stalno putuju, izdali su i vlastitu liniju donjeg rublja.
Tom i ja nismo žurili, željeli smo sve učiniti ispravno. Počeli smo od temelja, čak smo glumili i da se prvi put upoznajemo, ali naša je ljubav bila velika.
Više ne radim jer nije potrebno.
U braku smo godinu dana i očekujemo svoje drugo dijete. Prvo, iako nikada nije rođeno, neće biti zaboravljeno. Napravili smo joj mali spomenik i često dođem tu pričati s njom i moliti je za oproštaj jer sam je tako ubila.
Ožiljci na rukama me podsjećaju na svu bol kroz koju sam prošla, ali Tom je uvijek uz mene da me razvedri. On je moje Sunce.
Znam da ćemo zauvijek biti zajedno, čak i onda kada napustimo ovaj svijet i pridružimo se dušama umrlih.

To bi bio posljednji nastavak, nadam se da ste uzivali u ovoj ff... Smile
Ipak onaj let prije nekoliko godina mi je donio bolju budućnost.
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Flight For A Better Future - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Flight For A Better Future   Flight For A Better Future - Page 3 EmptyFri Jul 31 2009, 00:22

aww anchy prelijela je ff...
bas mi je zao sto je zavrsila...
al jbg sve lijepo kratko traje
drago mi je sto smo bill i ja u modi
i sto zivimo lagodnim zivotom
i putujemo
hvala ti na tome
Back to top Go down
Gost
Guest




Flight For A Better Future - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Flight For A Better Future   Flight For A Better Future - Page 3 EmptyFri Jul 31 2009, 00:25

Hvala ti .......
.. Eto rijesila sam se i ove.
Nadala sam se da ce ti se svidjeti to sto sam uradila s tvog zivota Razz
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Flight For A Better Future - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Flight For A Better Future   Flight For A Better Future - Page 3 EmptyFri Jul 31 2009, 00:25

Sta je ovo svi zavrsavaju ff...
Super je Anita, stvarno mi se mnogo svidjela 10
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Flight For A Better Future - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Flight For A Better Future   Flight For A Better Future - Page 3 EmptyFri Jul 31 2009, 00:26

naravno da mi se svidja....
hehe...sigurno suradujem s victoriom...
msm i onaa ima liniju "gaca"
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Flight For A Better Future - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Flight For A Better Future   Flight For A Better Future - Page 3 EmptyFri Jul 31 2009, 00:34

Joj Anita...
Prekrasno je.

Ali najviše mi se sviđa kraj.
Gdje Anita opisuje kakav sad život žive.


"Ipak onaj let prije nekoliko godina mi je donio bolju budućnost."
Ovo je najljepše.
Bgm.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Sponsored content





Flight For A Better Future - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Flight For A Better Future   Flight For A Better Future - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Flight For A Better Future
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: