Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Имате ли татуси или пиерсинг?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Jumbi032
Admin
Admin
Jumbi032


Broj komentara : 102
Reputation : 0
Join date : 2010-07-05
Age : 29
Mjesto : Plovdiv,Bulgaria

Имате ли татуси или пиерсинг? Empty
PostSubject: Имате ли татуси или пиерсинг?   Имате ли татуси или пиерсинг? EmptyMon Jul 12 2010, 18:48

Имате ли татуси или пиерсинг? DSC097111

Имате ли татуси или пиерсинг? 006-2

Имате ли татуси или пиерсинг? Star3 Звездичкиии ... Обсебена съм от тях и за това всъщност е татуса ... Имате ли татуси или пиерсинг? Star3
Имате ли татуси или пиерсинг? DSC01044

Имате ли татуси или пиерсинг? DSC01040

Wenn nichts mehr geht werde ich ein Engel sein fur dich allein/Когато нищо повече не върви ще бъда един ангел само за теб ...

Снимките в близък план са правени,точно след излизане от студиата,тъй че са малко зачервени или "изпъкнали" по прицип не са такива ;д
Back to top Go down
nicky37

nicky37


Broj komentara : 31
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 29
Mjesto : Bulgaria,Varna

Имате ли татуси или пиерсинг? Empty
PostSubject: Re: Имате ли татуси или пиерсинг?   Имате ли татуси или пиерсинг? EmptyTue Jul 13 2010, 20:55

Само пиерсинг на устната ... надявам се обаче в най скоро време да се сдобия и с обичка на езика .. дано! ;д
Back to top Go down
Emilly

Emilly


Broj komentara : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 28
Mjesto : Габрово/ Bulgaria

Имате ли татуси или пиерсинг? Empty
PostSubject: Re: Имате ли татуси или пиерсинг?   Имате ли татуси или пиерсинг? EmptyTue Jul 13 2010, 22:00

знам, че тук не е точно мястото, но бих искала да попитам nicky37 не те ли боля когато ти пробиха устната, за да ти сложат пиърсинга. Защото на мен много ми допада идеята да имам на места като устната,веждата,езика (абе както на Том и Бил), обаче много ме е страх и понеже не търпя особено на болка, това ме спира да си направя в близкото бъдеще. И после по 3 пъти на ден да се промива, почиства с най-различни неща. Но това не чак такъв проблем, знам че психическата нагласа е важна, когато отидеш да ти сложат, но все пак исках да попитам дали се търпи и какво е.
Back to top Go down
nicky37

nicky37


Broj komentara : 31
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 29
Mjesto : Bulgaria,Varna

Имате ли татуси или пиерсинг? Empty
PostSubject: Re: Имате ли татуси или пиерсинг?   Имате ли татуси или пиерсинг? EmptyThu Jul 15 2010, 16:00

Ами честно казано и мен ме беше страх .. стисках ръката на човека който беше до мен докато ме пробиваха ;д .. ама нищо страшно .. честно казано нищо не усетих .. относно промиването също не болеше .. веднъж .. усетих мн леко щипене ама нищо вече .. така че не се притеснявай ... няма нищо страшно : )
Back to top Go down
Sponsored content





Имате ли татуси или пиерсинг? Empty
PostSubject: Re: Имате ли татуси или пиерсинг?   Имате ли татуси или пиерсинг? Empty

Back to top Go down
 
Имате ли татуси или пиерсинг?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bulgarian Forum :: Zimmer 483 :: За вас-
Jump to: