Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Сънищата ви:

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Jumbi032
Admin
Admin
Jumbi032


Broj komentara : 102
Reputation : 0
Join date : 2010-07-05
Age : 29
Mjesto : Plovdiv,Bulgaria

Сънищата ви: Empty
PostSubject: Сънищата ви:   Сънищата ви: EmptyMon Jul 12 2010, 02:34

Ако ви се разказва ... Аз не сънувам много,така че няма да ме виждате по тази тема сигурно ...
Back to top Go down
nicky37

nicky37


Broj komentara : 31
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 29
Mjesto : Bulgaria,Varna

Сънищата ви: Empty
PostSubject: Re: Сънищата ви:   Сънищата ви: EmptyMon Jul 12 2010, 03:45

Половината не ги помня .. но с удоволствие бих сънувала Андреас .. или пък Том .. може и Шейн ама тфа е др въпрос ;дд !! (също и Лейди Гага ;дд)
Back to top Go down
The Cookie Monster``

The Cookie Monster``


Broj komentara : 23
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 25
Mjesto : Dobrich,Bulgaria

Сънищата ви: Empty
PostSubject: Re: Сънищата ви:   Сънищата ви: EmptyMon Jul 12 2010, 07:45

Повечето ги помня ;д Попринцип не сънувам често, но напоследък съм като фабрика за сънища ;ддд Сънувала съм че Бил и Том са в мойто даскало, че Самара от The Ring ми е съседка ии сякви такива глупости ;дд
Back to top Go down
Evanescence_goth
BI
BI
Evanescence_goth


Broj komentara : 59
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 27
Mjesto : Gabrovo, Bulgaria

Сънищата ви: Empty
PostSubject: Re: Сънищата ви:   Сънищата ви: EmptyMon Jul 12 2010, 16:10

Аз сънувам доста. Но не помня какво сънувах вчера Сънищата ви: Icon_lol Ако днес сънувам нещо откачено ще ви разкажа.
Back to top Go down
http://evanescence-bg1.forumotion.net
Emilly

Emilly


Broj komentara : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 28
Mjesto : Габрово/ Bulgaria

Сънищата ви: Empty
PostSubject: Re: Сънищата ви:   Сънищата ви: EmptyTue Jul 13 2010, 21:25

Моите сънища често са някви откачани. Бях си писала с един фр от Бургас, че мога да му отида на гости и той да ме разведе из града и след известно време сънувах, че отивам там и виждам плажа, и си избирам стая в един хотел. И като казах на момчето, разбрах, че и той на същата вечер сънувал, че ме е разхождал из града и др работи.
Как да е, та другия ми невероятно смахнат сън беше, че трябваше да гледам как убиват една фр с ел. ток, а след това незнайно как и аз съм умряла и се явявам на мама. И тя ми разказва как е ходила да ме прибира от училище(въпреки че никога не го е правила) и децата там са и' се пресмивали, защото аз съм мъртва пък тя отишла да ме пребира. И аз там и' казах, и минах с ръка през стомаха и', за да се увери и се усещаха вътрешностите. хД
Back to top Go down
Evanescence_goth
BI
BI
Evanescence_goth


Broj komentara : 59
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 27
Mjesto : Gabrovo, Bulgaria

Сънищата ви: Empty
PostSubject: Re: Сънищата ви:   Сънищата ви: EmptyMon Aug 30 2010, 09:39

Оооо, аз съм забравила да пиша тук! Толкова сънища съм изпуснала да ви разкажа. Ето един дето днес го сънувах: Значи бях на лагер на Лозенец (пак!), но лагера беше супер луксозен и вместо блокове имаше хотели. И изведнъж се появявам пред няква сцена и като поглеждам-концерт на ТХ ( jee ) и след концерта (който беше супер кратък) останахме 4-5 фенки и Бил, Том, Густав и Георг идват и почнаха да си говорят с нас и ни питаха как сме станали фенки и аз като разказах моята история, едно момиче почна да свири с китарата си 4 Am на Lostprophets.
Back to top Go down
http://evanescence-bg1.forumotion.net
Evanescence_goth
BI
BI
Evanescence_goth


Broj komentara : 59
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 27
Mjesto : Gabrovo, Bulgaria

Сънищата ви: Empty
PostSubject: Re: Сънищата ви:   Сънищата ви: EmptyThu Sep 30 2010, 09:22

Ето още два свързани с ТХ:
Вчера сънувах, че съм в даскало ама много по-луксозно. И като се разхождам виждам едно момиче с пола на ТХ (ама полата беше мн смешна-на квадратчета и във всяко квадратче е знака на ТХ). И я поглеждам някво такова странно и след малко тя идва при мен и ми вика "Ама ти фента на Токио Хотел ли си?!". И аз ест. казвам да и като си погледнах краката-бях със кецове на ТХ.

Днес сънувах нещо подобно на вчеращния сън: Със Emilly се разхождахме из града и чухме от някъде Automatic. Двете се огледахме и видяхме от къде идва музиката и изведнъж почнахме да викаме "TH forever" и онея двете фенки дето бяха пуснали музиката дойдоха при нас да се запознаем.
Back to top Go down
http://evanescence-bg1.forumotion.net
Emilly

Emilly


Broj komentara : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 28
Mjesto : Габрово/ Bulgaria

Сънищата ви: Empty
PostSubject: Re: Сънищата ви:   Сънищата ви: EmptyWed Oct 06 2010, 19:18

eheeee ти чак и мен си сънувала (sun) радвам се. Аз имам само един единствен сън с Tokio Hotel. Изключителна рядкост е при мен да ги сънувам. Та съня беше че дойдоха в България на концерт и ние (аз и някакви момичета) известно време преди да почне концерта сме отстрани, близо до стълбите по които ще се изкачат, за да отидат на сцената хД и само някво виждаме как момчетата идват към нас и се заприказвахме някво мн яко беше, само ние с превилегии все едно... И тъкмо след сигурно 10-15 мин разговор те тръгнаха към сцената и концерта щеше да почне и тати ме събуди. Ей казвам ви умрях си от яд :Д.
Back to top Go down
Sponsored content





Сънищата ви: Empty
PostSubject: Re: Сънищата ви:   Сънищата ви: Empty

Back to top Go down
 
Сънищата ви:
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bulgarian Forum :: Zimmer 483 :: За вас-
Jump to: