Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Brother Love

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Brother Love Empty
PostSubject: Brother Love   Brother Love EmptySun Apr 11 2010, 22:18

-Dajana,gdje je do vraga moj parfem?-viknuo sam iz kupatila.
-Što ja znam,pitaj neku od svojih fuxica!-bezobrazno se nasmijala.
Mrzim kad to radi.Nekako se osjećam nelagodno kada me rođena sestra doživljava kao ženskaroša.Ona je nekako,jedina djevojka prema kojoj ja osjećam poštovanje.
-Pitati ću!-ljutito sam odgovorio.

Ako me išta u životu smara to je moj brat blizanac.Nikada nisam upoznala goreg narcisa,nikada nisam čula za većeg ženskaroša.Ljuti me to što je spavao s gotovo svim mojim prijateljicama i što me svi gledaju kao sestru tipa koji im je ukrao djevojku ili slomio srce.Ja sam za sve ne Dajana,nego Tomova sestra.Nemam svoje ja,zbog njega nemam ništa.Kao da sam blijeda sjenka svog 10 minuta starijeg brata.

Nekada sam joj mogao reći sve,nekada me samo ona razumjela,a sada,osjećam kao da je 1000 milja udaljena od mene.Prolazi pored mene kao pored zida,uopće me ne doživljava.Postao sam ljubomoran na njene prijatelje.Pažnju koju je nekad davala meni sada imaju prolaznici,a ja sam izvan svega što joj se dešava.Nisam ni primijetio da je moja sestra odrasla skupa samnom.Ona kao ni ja više nije ona djevojčica koje se sjećam.

Više ne prepoznajem svog brata.On kao da je postao zgodno tijelo bez mozga.Neki dan je potjerao mog dečka,rekao je da ja nemam vremena za gubljenje na "idiote poput njega".I dok se on skita meni uništava život.

-Dajana!Želim razgovarati s tobom!-počeo sam.
-Reci!-nezainteresirano je sjela preko puta mene turpijajući nokte.Nosila je kratku minicu koja je otkrivala njene duge noge.OK!Tome,prestani!To nisi smio primijetiti.Odagnao sam tu misao iz glave.
-Hajde,reci već jednom!-nanervirano me poticala na razgovor.
-Nervira me naša situacija!-krenuo sam onako kako sam mislio da je najbolje.
-Pa,nije da sam ja kriva za nju.-rekla je.
-Znam,znam da sam ja kriv za sve,ali,mogli bismo se potruditi da bude kao prije!-
-Ništa ne obećavam,ali...Neću se buniti..Smara me sve ovo.-

Želi razgovarati samnom.Sjedi prekoputa mene.I dok priča o ozbiljnim temama gricka svoju donju usnicu i oko prsta vrti ključ od auta.Ponaša se kao da bari nekog,a ne kao da razgovara sa svojom sestrom.Mada,sad primijećujem da je doista vrlo šarmantan.Evo,odmah me naveo da pristanem na njegov prijedlog,mada sam sama sebi obećala da ću ga kulirati.

Kako bismo ozvaničili naš dogovor predložio sam joj da skupa idemo u školu.Nema smisla da ona ide busem,a ja autom.Pristala je,što me,iskreno,iznenadilo.

~~~^^~~~

Nakon razgovora s Tomom situacija se znatno popravila.Opet se skup smijemo,gađamo se jastucima,golicamo se,ponovno smo nakon dugo vremena brat i sestra.Sada Tom odbija noćne izlaske kako bi samnom gledao filmove.

Osjećam,oboje osjećamo da je nakon razgovora sve bolje.Sinoć sam došao u njenu sobu dok je čitala knjigu.Oteo sam joj ju iz ruku.Pokušavala ju je dohvatiti,ali nisam dopuštao.Gurnula me na svoj krevet i slučajno pala preko mene.Odmah joj je nestao osmijeh s lica,ustala je i rekla da je kasno i da bi bilo bolje da krenemo na spavanje.Pokušao sam ju poljubiti za laku noć,ali ona me izgurala iz sobe i zalupila vrata.

Osjetila sam nelagodu kad sam pala preko njega.Nekako,tako je snažan i muževan,tako neodoljiv,moj brat.U pubertetu nam svašta pada na pamet.Meni je na pamet pala nekakva glupost,odmah sam se zacrvenila i istjerala ga vani.

Sljedeće jutro Dajana se poskliznula dok je silazila niz stepenice.U zadnji tren uspio sam ju uhvatiti.Našla mi se na rukama tako krhka.Osjetio sam nekakvo žicanje u stomaku.Zagrcnuo sam se i spustio ju.
-Jesi dobro?-pitao sam.
-Da.-odgovorila je.

Opet sam počela odbijati Toma od sebe.Svaki njegov dodir stvarao mi je nelagodu.Nekako,bilo mi je neugodno pored njega.Kada bih se zatekla da ga gledam dok je u ručniku bilo bi me neopisivo sram.

Opet se udaljila.To mi je nakon incidenta na stepenicama pasalo.Bilo mi je toliko glupo kada se zateknem da gledam u nju.Jer,svaki put,moj pogled skliznuo bi na njen dekolte.Bilo je i bolje što je dalje od mene.

~~~^^~~~

Tokom matematike gledala sam u njega.Sjedio je 2 mjesta ispred mene.Bila sam hipnotizirana.Okrenuo se,pogledao me,kada je primijetio da i ja njega gledam,skrenuo je pogled na drugu stranu.

Više nisam znao kako da se suzdržim.Gledam ju,zamišljam ju,dok odgovara pred pločom koncentriran sam samo na njene duge noge,na njenu vitku figuru.Da li se ja to ložim na svoju sestru??

Nisam mogla podnijeti pritisak.Na odmoru sam otišla u wc,morala sam razbistriti svoje misli.Morala sam prestati misliti o tome,kako bi bilo dodirnuti njegove razvijene mišiće,osjetiti njegov vrući dodir koji su osjetile moje prijateljice.

Otišao sam do wc-a.Morao sam rashladiti glavu.O-moj-Bože,pomislio sam kad sam ju vidio naslonjenu na zid.Osjetio sam vrući nalet vjetra u glavi.Sve oko mene se zatamnilo.Kao da ću izgubiti svijest.Samo nju sam vidio,točno ispred sebe.Prišao sam joj i nespretno joj obavio ruke oko struka.
-Sestrice!-šapnuo sam zabacivši joj kosu na drugu stranu.Prislonio sam svoje užarene usne na njeno rame.Podigao sam dlanove preka gore i zaustavio ih na njenim čvrstim grudima.Okrenula se prema meni i zvukla mi ruke ispod majice.Zatvorenih očiju tražila je moje usne.Pomogao sam joj.Jezici su nam se spojili.

Iznenada se desilo.Pojavio se iza mene i počeo me dodirivati,ljubiti.Ohh,gubila sam tlo pod nogama,pustila sam da me vodi.Onda sam i sama zaigrala njegovu igru darujući mu svoje najstrastvenije poljupce.
Odjednom me nešto pogodi u podsvijest.Odgurnem ga od sebe i nespretno popravim majicu ponavljajući u panici:-Ovo se nije smjelo desiti,ne,ne!-

Prepustila se,bilo je kao nikada prije.Gorio mi je svaki dio tijela.Odjednom me odgurnula i rekla da je to greška.Istrčala je i ostavila me samog u nemiru.



~~~^^~~~


Poslije škole sam ležala u svojoj sobi,pokušavala sam shvatiti što mi se danas desilo,što nam se desilo,da li smo mi uopće normalni.Netko je pokucao na vrata.Bio je to on.
-Smijem li?-pitao je obzirno.
-Da,da!-potvrdila sam.
Sjeo je pored mene.
-Dajana,žao mi je,ne znam što mi je bilo!-dok je govorio stavio je dlan na moj.Tu je pogriješio,potaknuo je da se današnji plamen rasplamsa.
-Ahh-izdahnula sam i povukla ga na sebe.Brzinski sam mu svukla majicu i dodirivala mišiće položivši usne na njih.Išla sam prema gore,tražila sam najslasnije usne na svijetu.Svukao mi je majicu,brus,dodirivao mi je grudi,ljubio me onako kako sam mislila da nije sposoban.
Spustili smo se na krevet ne prestajući započeto.Osjećala sam njegove prste svuda po svome tijelu.Njegovo razvijeno tijelo prekrivalo je moje.Dok sam mu grickala donju usnicu ušao je od mene.Moj brat učinio me ženom.

Mučio me današnji događaj.Pošao sam do nje,da joj se ispričam.Stavio sam dlan na njen.Tada me povukla na sebe i svukla mi majicu.Dodirivala je moje tijelo.Ostao sam zapanjen.Nisam vjerovao da me moja sestra dodiruje s takvim žarom.Dok je tražila moje usne svukao sam joj majicu,zatim brus.Dodirnuo sam joj grudi.Ljubio sam joj cijelo tijelo i na njoj ostavljao otiske svojih prstiju.Prije nego što sam shvatio što se dešava ušao sam u nju.Prokrvarila je.Tek tada sam shvatio kakav sam bolesnik.Od svoje sestre načinio sam ženu.
Back to top Go down
Gost
Guest




Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptySun Apr 11 2010, 22:21

I love it xD
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptySun Apr 11 2010, 22:22

xD
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptySun Apr 11 2010, 22:40

Bez rijeci sam
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptyMon Apr 12 2010, 13:48

Šta misliš o nazivu za moju novu ff: 'My best friend is a psycho'? Very Happy

Šalim se.
Sviđa mi se.
Pogotovo što je u dva lica Very Happy

Čestitam!

Moram s tobom biti iskrena...ono na kraju je odvratno. o.o
Odričem se brata i ti si kriva, hahaha.

<3
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptyMon Apr 12 2010, 14:47

Sadice,nadam se ne u negativnom smislu..xD

Norooooooo!!XD...Hvala,hvala..Meni zadnji dio najbolji,ako zanemarim cinjenicu da se radi o incestu..XD
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptyMon Apr 12 2010, 14:52

NorO xD
Okay, poklanjam ti brata ! xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptyMon Apr 12 2010, 14:55

Hvala (:
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptyMon Apr 12 2010, 14:56

Mislim, posuđujem xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptyMon Apr 12 2010, 14:58

Jeb' se
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptyMon Apr 12 2010, 14:59

Pa, moraćeš mi ga vratiti!

To mi je jedini iz kolekcije xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptyMon Apr 12 2010, 15:01

hahaah..ok,vratiću
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptyMon Apr 12 2010, 15:02

Naravno da nije u negativnom Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptyMon Apr 12 2010, 15:03

Aj dobro je ... nemoj da ga oštetiš! xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
[ TH girl ] *
BI
BI
[ TH girl ] *


Broj komentara : 51
Reputation : -1
Join date : 2010-07-26
Age : 27
Mjesto : Zenica,BiH

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptySat Aug 07 2010, 18:53

hahaah kako samo ih poredaLa.... lol!
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptySat Aug 07 2010, 20:56

Ne ponavljaj postove, imaš to lijepo dugmence ~Edit ~
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptySun Aug 08 2010, 11:01

Hvala svima koji su ovo procitali.
Back to top Go down
Gost
Guest




Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love EmptySun Aug 08 2010, 13:24

Nema na cemu Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Brother Love Empty
PostSubject: Re: Brother Love   Brother Love Empty

Back to top Go down
 
Brother Love
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
»  "I love you" (RU) - intervju
» I LOVE RADIO.DE Interview
»  TH "LOVE ROCK" Intervju

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: