Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Para olvidarte de mi {-OneShoot-}

Go down 
3 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Para olvidarte de mi {-OneShoot-} Empty
PostSubject: Para olvidarte de mi {-OneShoot-}   Para olvidarte de mi {-OneShoot-} EmptySun Feb 07 2010, 23:52

Na swako pragu swake strane sweta...samo twoj lik mi se stalno stwara pred ochima...I kada mi suze teku niz obraze tada mi kažesh da budem jaka da se držim tla i da nepadam na dno...I kada mi je osmjex na licu...uwek me nasmijesh josh wishe..



Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112 Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112 Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112


Kada mi se srce kida uwjek ga spajash...kupish delowe koje gubim za sobom...uwjek pratish moje krwawe stope...Nađesh me u najtežem trenu..Ili kasnije ili pre uwjek mi pomognesh....Bilo na zemlji,nebu ili u paklu...Ponekad je teshko sxwatiti moje srce i moje rjechi...ali ti to uwjek sxwatish....Kao da me znash od malix nogu...iako si tako daleko..blizu si mom srcu,mojim mislima...Stalno pored mene...držish mi ruku i nepushtash...




Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112 Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112 Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112


Twoj topli zagrljaj koji josh nisam osjetila me greje...Twoje sestrinske rjechi izbijaju suze radosnice iz mojix ochiju...Dokazujesh mi da si tu za mene...Zauwjek u mojim rjechima...u swakom stixu moje pjesme...swugdje je twoje ime...Ožiljci od kandži pored tebe brzo se goje...Ljechish moju dushu...Iako sam leptirić koji ide po swjetu...ti si swaki moj cwjet...Ako se moja krila polome..Samo jedna osoba ix ljechi..ako me bol baci na dno...samo jedna osoba mi donosi sreću u srce...a TO SI TI....



Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112 Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112 Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112


Uwjek do mene...uwjek moja starija sestra...uwjek woda preslushilom cwetu...uwjek oslonac slomljenoj djewojci...UWJEK MOJA SRJEĆA...A JA ZAUWJEK TWOJA MALENA SESTRA....




Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 960991 Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 960991 Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 960991

Ali da bi me zaborawila potrebna je mržnja i gnew prema meni...ali ja to neosjeća...neosjećam da me newolish,da me mrzish i da si ljuta na mene...



Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 960991 Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 960991

Nena owo je za tebe....Možda nije dowljna moja poezija nije najbolja da bix ti dokazala da te wolim i da mi je mnogo stalo do tebe...ali nadam se da će ti se swidjeti,Dajana...Nadam se će nashe prijateljstwo i sestrinstwo izdržati dowoljno dugo da te me ne zaborawish...WOLIM TE SEKII...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
TomovaBillovamalena4ever

TomovaBillovamalena4ever


Broj komentara : 21
Reputation : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 33
Mjesto : Mit Tom und Bill in Magdeburg!

Para olvidarte de mi {-OneShoot-} Empty
PostSubject: Re: Para olvidarte de mi {-OneShoot-}   Para olvidarte de mi {-OneShoot-} EmptyMon Feb 08 2010, 18:39

OMG .... PREEDIVNOOO...STWARNO,NEMAM RIJECI...KAKO OSJECAJNO...BASCH SI ME DIRNULA... <3<3<3<3
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Para olvidarte de mi {-OneShoot-} Empty
PostSubject: Re: Para olvidarte de mi {-OneShoot-}   Para olvidarte de mi {-OneShoot-} EmptyTue Feb 09 2010, 13:53

Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112 Xwala...to je bilo samo iz srca...Msm da nisam dowoljno dokazala Dajani koliko je wolim...i da mi je stalo do nje...Ona je kao moja starija sestra i uwjek je tu za mene... Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 233112
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
TomovaBillovamalena4ever

TomovaBillovamalena4ever


Broj komentara : 21
Reputation : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 33
Mjesto : Mit Tom und Bill in Magdeburg!

Para olvidarte de mi {-OneShoot-} Empty
PostSubject: Re: Para olvidarte de mi {-OneShoot-}   Para olvidarte de mi {-OneShoot-} EmptyTue Feb 09 2010, 15:00

... Pa uprawo zato schto je iz srca...tako je sawrschenooooo!!!!! Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 130175 Para olvidarte de mi {-OneShoot-} 130175
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Para olvidarte de mi {-OneShoot-} Empty
PostSubject: Re: Para olvidarte de mi {-OneShoot-}   Para olvidarte de mi {-OneShoot-} EmptySun Feb 14 2010, 16:19

Evo da i ovdje napisem komentar..Mada sam ti vec sve rekla...HVALA TI!
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Para olvidarte de mi {-OneShoot-} Empty
PostSubject: Re: Para olvidarte de mi {-OneShoot-}   Para olvidarte de mi {-OneShoot-} EmptySat Feb 20 2010, 14:58

Nema na chemu...nisi morala pisati komm....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Sponsored content





Para olvidarte de mi {-OneShoot-} Empty
PostSubject: Re: Para olvidarte de mi {-OneShoot-}   Para olvidarte de mi {-OneShoot-} Empty

Back to top Go down
 
Para olvidarte de mi {-OneShoot-}
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: