Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 -Acting out-

Go down 
4 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

-Acting out- Empty
PostSubject: -Acting out-   -Acting out- EmptyWed Dec 23 2009, 22:01

Owa ff je za Aleksandru...prepoznaæe se ona..ali ako æe wam biti laksche...za <3Bill's Sweetheart...stawljam wam 3 dela odmax...

1.
-Maky izwini ali ne wolim te wische...
-Zaschto?
-Neznam..ali ne oseæam wische nischta prema tebi...wolim drugu..
-Ali Michael...
-Nemoj me wische zwati ni nischta slichno...možemo biti prijatelji ako želisch...
-Želim..samo mogu li te neschto pitati...?
-Da narawno pitaj me...
-Koju wolisch?
-Ashley....
-Moju najbolju drugaricu...Mike...kako možesch...unischticesch nam prijateljstwo...
-Izwini ali...-pružio mi je ruku..-prijatelji?
-Okey...-zagrlila sam ga...
~Bilo mi je teschko....U mom žiwotu wische nema Michaela....nisam mogla da se nawiknem...dane u schkoli prowela sam sama...Nisam xtela da neko brine za mene....Swaki put kada sam widela swoju biwschu najbolju prijateljicu kako ljubi mog biwscheg dechka...bolelo me je to...taj prizor nisam mogla tako lako da podnesem...Bio je chetwrtak 20.01. moj roðendan...niko mi nije chestitao...sxwatila sam da sam sama kriwa za to..jer sam ix swe zapostawila samo zato schto Mike wische nije pored mene...Tog dana sam sedela na klupi...sneg je padao bilo mi je xladno..ali nisam na to obracala pažnju..bilo mi je swe jedno..dali cu da umrem,obolim ili neschto slichno...Nisam ni primetila da mi se neko približawa..~
-Xej..ne sedi na xladnom...bicesch bolesna...-rekla je tixim glasom...
-Nikog nije briga za mene...zaschto mi to ti kažesch...
-Jer mi se swiðasch...msm ne smislu znasch kom...weæ kao osoba...Želim ti pomoci..ako mogu...
-A kako?
-Razumem te..jer sam i ja to isto dožiwela....Takoðe me je dechko prewario sa b.f.f....i nikad im to necu oprostiti...
-Jest da mene on nije prewario ali ipak izgubila sam najbolju drugaricu....
-Ne brini...ja cu biti tu za tebe....
-Xwala ti...ja sam Maja...Ali zowi me Maky...
-Dargo mi je Maky...ja sam Aleksandra...zowi me Alex...Maky....zaschto si danas tako tužna...?
-Danas mi je roðendan...i niko me se nije setio...
-Srecan roðendan Maky....xajde nasmeschi se....
-Xwala ti Alex....-zagrlila sam je i krenula sam kuæi....
~Kod kuce sam sedela na prozoru i gledala kako polako pada sneg...onda sam polako okrenula glawu i pogledala u swoju gitaru...Uzela sam je u ruke i swirala...Onda je moja mama pokucala na wrata...~
-Majo...Mogu li uci...?
-Da mama...
-Maky...doschla ti je drugarica i donela ti poklon...
-Koja drugarica...?
-Neznam...Dewojchice uði....ewo je...
-Alex...schta ti radisch owde...?-nasmejala sam se sa suzama u ochima..
-Pa doschla sam da ti josch jednom poželim swe najbolje Maky...
-Xwala Alex...-mama je otischla...
-Kako si?
-Onako...a ti?
-Super...ali malo tužno zbog tebe...
-Ne brini za mene...okey?
-Okey...ajde otwori poklon...
-Narawno....
~Otworila sam weliku kutiju...bila je tako lepo zapakowana...kada sam skinula poklopac u kutiji sam widela prekrasno drweno srce sa napisom ''You always be my best friend!''....pustila sam suzu...Alex me je zagrlila...~
-Kako si znala gde žiwim?
-Snaschla sam se ja...
2.
-Potražila sam adresu od Ashley...
-A ona ti je dala?
-Bez problema!!!
-Chudno...mislila sam da je ljuta na mene...
~Nas dwe smo prichale...nismo ni chule zwono no moja majka jeste...Ispred wrata je stajala Ashley..sa suzama...i malim plischanim medom u ruci...Mama me je pozwala da siðem...Rekla sam Alexy da se wraæam brzo...sa spuschtenom glawom sam sischla niz stepenice i odjednom ugledala Ash ipred sebe...plakala je!~
-Ashley schta?Kog ðawola ti tražisch owde???-bila sam ljuta...
-Majche srecan ti roðendan...
-Izaði napolje....
-Želim da poprichamo...!?
-A o chemu?????O tome kako si najbolju drugaricu ostawila u najtežim trenutcima...okrenula si mi leða Ash...Ne znasch kako mi je bilo... Kada si ti mene mogla zameniti MOJIM dechkom ja sam tebe takoðe zamenila...imam drugu prijateljicu i neæu dozwoliti da nam neko poput tebe unischti prijateljstwo...!!!!-moja mama je pustila suze....
-Koja ti je drugarica....želim to znati!!-nije prestala plakati..
-Aleeeeex....siði dole...
-Da Maky...?
-Ashley owo je moja NAJBOLJA PRIJATELJICA ALEX!!!!!Alex owo je Ash...osoba koja me je powredila...
-Znachi zato si xtela njenu adresu...Ti mala...
-Ashley ostawi je!!!!Ona je bila samnom kada mi je bilo teschko...dok si ti ljubila Mikea..ona je sedela samnom i podržawala me...!!!!!!!
~Ashley je swa besna zalupila wrata i otischla...otworila sam wrata i wiknula...~
-Moja wrata se tako ne zatwaraju..i zaborawila si neschto...
~Sa besom sam izbacila plishanog medu na beli sneg...Pomerila sam zawesu i widela Ash kako drži medu u kukama...suze joj kaplju na njega...Pala je na kolena...i snažno plakala....Polako sam pustila suze i otworila wrata...Pogledala je u mene sa crwenim-uplakanim ochima...Potchala sam ka njoj i zagrlila je...~
-Ash...izwini....
-Ja sam ti odawno swe oprostila...ali nisam mislila da sam te toliko powredila...izwini....
-Primam izwinjenje...Ustani molim te...-pružila sam joj xladnu ruku...
-Maky žao mi je....obeæawam da æu raskinuti sa Michaelom...
~Nasmejala sam se...pomogla joj da ustane i uschle smo u kuæu...Donela sam joj toplu schlolju chaja....Alex je stajala ko kip znala sam da i njoj nedostaju prijateljice...Bila je tu za mene...sada je red na mene da ja budem i uz nju i uz Ash...~
-Alex ne brini...nisam zaborawila na tebe..Podržala si me i to mi puno znachi....
-Xwala Maky....
-Možemo swe tri biti B.F.F.?-upitala je Ash...
-Dobra ideja...
-FROM THIS MOMENT WE ARE BEST FREINDS FOREVER!!!!-wiknule smo swe tri...A moja mama nas je sa osmexom gledala
3. (+18)
~Sneg je stalno padao....wec danim...nije prestajao...Alex,Ash i ja smo odluchile da posle schkole odemo na pliwanje...U Aschaffenburgu smo imali zatworen bazen...Kada smo doschle na bazen...brzo smo se preswukle izletele smo burzinski iz kabina i uletele u bazen...Ja sam tokom trchanja powredila chlanak...sela sam na ležaljku...Ash mi je bacila peschkir...bacila ga je dalje od mene...nisam mogla da xodam pa sam pokuschala da ga doxwatim...Neki dechko mi ga je dodao...Bio je prediwan..Imao je ochi boje pralina,dugu crnu kosu u pletenicama dobro trenirano telo...Bio je taako HOT...Gladajuci na njega...zaborawila sam swe oko sebe....Odjednom su se odazwali glasowi...~
-Xej...Tome...gde si dosad...swi te wec chekamo...
-Idem Bille...
-Ja sam Maja...
-Ja sam Tom...a to je bio moj brat blizanac Bill...
-Wi ste blizanci?
-Da...jesmo...znam ne lichimo jer se on schminka....
-Axa....super...-doschla je Alex....
-Booože To to to je Tom Kaulitz...
-Xexexe...kako znasch...?
-Ja sam gitarista Tokio Hotela...
-Znaachi ti si taj Tomislaw....
-Da ja...A Bill je pewach...
-Bill je owde...
-Da tu je...da te odwedem do njega...amm...
-Alex....zowem se Alex...
-Bille owo je Alex...
-Am...drago mi je...moje ime znasch...?!
-Da...znam...znam swe o tebi....
-U...pfff...owaj...super....-prichali su...
-Soo odakle si...?
-Odawde...iz Aschaffenburga...
-Soooo..ja sam iz Hamburga...-približio mi se..
-Mmmm...ti bi xtio poljubac..?
-Moglo bi se reci....ako želisch....
-Narawno...
~Pocheo me je watreno ljubiti..i nije prestajao....Uzeo me je u naruchije i odweo u xotelsku sobu (ps.bazen je u xotelu..)...Polako je ulazio i izlazio iz mene...Bio je nježan ali i na neki nachin diwlji....Kada je zawrschio...dao mi je swoj broj...obukao se i sachekao me ispred...obukla sam se i izaschli smo wan...Uxwati me je za ruku....Rekla sam Alexy i Ash da moram iæi...Nasmejale su se....Doschla sam do kuce i otischla se tuschirati....Dok sam se tuschirala moj mobilni je zwonio... izaschla sam naga iz kabine i prekrila prednji deo tela peschkirom...zwao me je Tom...~
-Xalo?
-Cao...owde Tom...
-Znam....
-Schta radisch..?
-Ewo tuschirala sam se...josch samo da isperem kosu...
-Mogu li doæi...?
-Narawno....
-Adressa?
-ZweiStraße....u stanu žiwim...treæi sprat...broj 483...

-Okey...dolazim...
~Isprala sam kosu...i sela na kauch...pochela sam suschiti kosu..Sedela sam samo u peschkiru..Zwono je zazwonilo....Ugasila sam fen i krenula prema wratima....Ispred je stajao Tom...Sa jezikom je dodiriwao piercing na usni....~
-Cao lepotice....
-Cao...ajd uði...Sedi....
-Schta ti radisch u tom peschkiru....?
-Suschim kosu....
~Sela sam u neku sexy pozu...i izaziwala ga...da widim dal æe se suzdržati....Pogeldao je u mene swaku drugu sekundu...znala sam da nemože bez sexa...pogotowo kada ga izaziwaju dewojke...Iskljuchila sam fen i poschla ka swojoj sobi....Obukla sam gaæice....taman da zakopcham brus uleteo je u sobu...~
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptyThu Dec 24 2009, 20:09

Widim da ne chitate..pa wische necu pisati nasawak owe ff...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
bItCH_
BI
BI
bItCH_


Broj komentara : 75
Reputation : 0
Join date : 2009-11-02
Age : 30
Mjesto : Hell

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptyFri Dec 25 2009, 15:39

čitam ja (: piši nastavak -Acting out- Icon_biggrin
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptyFri Dec 25 2009, 17:56

Xwala ti...xoću...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptySat Jan 16 2010, 23:33

4. (+18)
-Izaziwasch me???
-Ne samo neschto prowerawam...
-A mogu li znati schta...?
-Dali možesch bez sexa?
-I?
-Nemožesch....
-Epa žao mi je...
-Ocesch li uci ili izaci...?
-Mogu li uci?
-Narawno.....-pogledala sam ga...

~Polako sam mu se približila...u daljini od 5 cm od njegowix usana pogledala sam ga duboko u ochi...Swoje snažne ruke obawio je oko mog struka..polako je suputio swoje usne na moj wrat..ljubio,ljibio i ljubio me je....Skinula sam mu majicu.i rukom preschla po njegowom telu...Gurao me do kreweta ali me je i dalje stastweno ljubio...Polako me spustio na krewet...skinuo mi gaæe (kao i sebi bokserice)...i polako uschao u mene..Owaj put nije bio kao prwi...Prwi put je bilo diwlje,snažno i brzo...Owo je nežno,polako i romantièno...Mislila sam da ako ostawim Toma da pochne sa sexom...da æe biti WILD...ali poschto sam ja pochela...extra je...Tom je polako spustio swoju glawu na moje grudi...bio je mokar..
Swojom rukom obrisala sam mu usne i poljubila ix...Podigao se..i xteo je josch...ali nisam mogla wische...Uzela sam pokriwach i otischla u kadu...pustila sam wodu i sela...pokucao je nawrata..~

-Mogu li...?
-Zaschto pitasch....?Uði....
-Bilo je super!!!
-Sedi iza mene...

~Seo je iza mene u kadu i zagrlio me...naslonila sam se...Držao me je swojim lepim,jakim rukama....swoju glawu naslonio je na moje rame...Za prichali smo se...odjednom je zazwonio telefon...Tom je ustao i jawio se..Zwao ga je Bill...da doðe kuæi...jer sutra imaju turneju...Tom se obukao i doschao do mene...Rekao je da mora iæi...i da æu mu nedostajati...Poljubio me je i otischao...Nisam sxwatila to da æu mu nedostajati...al ajde...Obrisala sam se i otischla u dnewni borawak...Upalila TW...i na MTW-ju bili su Tokio Hotel....kao da sam znala...Gledala sam i swidelo mi se....Ujutro sam se probudila...wrat me je užasnoboleo..jer sam zaspala na kauchu...Spremila sam se i otischla u schkolu...Swe je bilo okey...Na welikom odmoru...bila sam u xodniku...Kada je Marina doschla po mene...~

-Maky....Traži te Tom Kaulitz...onaj grr...hot guy...
-Zaschto?
-Neznam....rekao je da te zowem....blago tebi...
-Uffff...schta on radi owde-pomislila sam-Okey...gde je...
-Na dworischtu....Okružen dewojkama....
-Okey....
-Samo malo...Schta radisch owde?Mislila sam da si otischao...!
-Trebao sam...otiæi...ali nisam josch...xteo sa...
-Tomeeee..
-Xajdemo dalje odawde...
-Okey....

~Uschla sam sa njim u kola...i otischli smo....~
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptySun Jan 17 2010, 00:17

Sigurna sam da ce htjeti da ides sa njim Very Happy
Super jee
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptySun Jan 17 2010, 00:23

Je, super je.
'Adnanast' chapter xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptySun Jan 17 2010, 15:11

Xwala.... -Acting out- 531842
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptySat Feb 13 2010, 15:28

-Acting out- 233112Ppl ewo chappowa...nsiam wam ix odaaawno stawljala....enjoy...

5.

-Tome....sta se deschawa...?
-Maky...sluschaj...nisam mogao otiæi...
-Zaschto???
-Želim da idesch samnom na turneju...
-Ali zaschto???
-Wezao sam se za tebe...noæi prowedene sa tobom su najbolje noæi u mom žiwota...Twoji poljupci..twoju uzdasi...nemogu bez tebe..
-Wououou....zajedno smo mesec dana...
-I....smeta li ti schto te wolim...schto te woli TOM KAULITZ...???
-Ne...jawiæu ti za put....
-Okey....

~Tom me je wratio nazad u schkolu....Marina je pokuschawala da sazna od mene schta imam sa Tomom ali nisam joj rekla....Marina je poschla samnom kuæi....Bila sam u kuxinji a Maky je sedela u mojoj sobi...telefon mi je zwonio ali ja ga nisam chila...Zwao me je Tom...Marina se jawila~

-Xalo?
-Cao ljubawi...
-Cao....
-Sta mi radis?
-Ewo nischta...
-Okey jel možesch sutra uweche da doðesch ...
-Narawno....
-Okey....widimo se....
-Ko je to bio?
-Ma niko....neki pogresio broj...-izbrisala je poziw
-Okey....Jedwa chekam da se widim sa Tomom...
-Schto?
-Nezz...nedostaje mi..
-Axa...okey...

~Pao je mrak...stigla mi je poruka...Bio je to Tom....''Xej...Mozemo li se naci sada nes mi trebas...'' ''Narawno =)''...Izaschla sam i naschla se sa njim....Bio je okrenut....Prekrila sam mu oci rukama....~

-Xej baby....skloni ruke...želim da te widim....
-Schta je tako xitno...?
-Znasch...ako možesch...xoèesch li samnom...msm...znasch....
-Okey...ali schto...?
-Pa možda je poslednji put....
-Okey....xajdemo.....kod mene?
-Može....

6.
~Stigli smo u moj stan...odma s wrata pocheo je diwlje da me ljubi...cepao je odecu sa mene...bacio me na krewet...brzo ulazio i izlazio iz mene...na leðima sam mu ostawila tragowe mojix kandži a na wrtu schljiwu...Obukao se i ispred stana me ljubio nije xteo da ode...~

-Xajde Tome...idi...
-Moram?
-Da morasch....-zatworila sam wrata...nakon 15 min wratila sam se...
-Josch si tu?!
-Nemogu da odem....
-Tomee...ti si stwarno lood...morasch....ajde....idem sa tobom...
-Okey....želim da prowedem josch sat wremena sa tobom...
-Uffff...mrzim te....xajde idemo na pice ali posle idesch!!!!
-Okey....zato te i wolim baby....

~Popili smo pice poljubila sam Toma i otischla....sedeo je za schankom i tužno gledao kako odlazim...Jutro je polako switalo..Probudila sam se oko 14h...glawa me je užasno bolela...u mom velikom ormanu nalazila se Marina..~

-Xej kako si uschla,schta radisch u mom ormanu....
-Dala si mi rezerni kljuch secasch se?Umm i tražim neku odecu....wecheras imam sastanak....
-Opaa...a sa kim to?
-Eeee....
-Daj reci mi Mary....
-Ne....
-Barem ga opischi...
-Ok...wisok,zgodan,braon ochi....to je to...
-Ummm...zwuchi dobro...
-I jeste....ej mogu li uzeti owu crnu xaljinu...
-Narawno da možesch...
-U jebem ti...zaborawila sam...
-Schta si zaborawila?
-Nischta....moram ici....

~Na brzaka sam obukla farke i na gornji deo pidžame obukla kožnu jaknu...nawukla sam patike i istrchala napolje...Totalno sam zaborawila da je danas mesec dana kako sam sa Tomom...Kupila sam mu cd Samy Deluxe-a International Love i nowi kachket..Spakowala to i otischla do njega...Bill mi je otworio....~

-Xej Bille....
-Cao Majo....schta ti radisch owde....?
-Tražim Toma...gde je on...
-Owi....msm da je otischao kod frizjera....
-Gde tachno?
-Tu kod susjedowix...
-Okey...fala...
-Nischta....usput swe naj u wezi...
-Umm xwala Bille....

~Potrchala sam do frizjera...Tom nije bio tamo...Mislila sam da cu ga naci u studiu ali ni tamo ga nije bilo...Wratila sma se kuci...Bila sam ne raspoložena...Ceo dan sam sjedela u swojoj sobi..i chekala da mi Tom poschalje sms...ali nischta...Sa suzama sam zaspala...Palo je weche ali ja sam josch uwjek spawala...Za to wreme Marina se spremila uzjela mi telefon i zakljuchala wrata...Tom je chekao ispred cluba 'Madmess'.... okrenut leðima...Marina mu je prischla i prekrila mu ochi rukama kako to ja stalno radim...~

-Xej baby....drago mi ej schto si doschla ali želim te i wideti...
-Tome...imam iznenaðenje....idi u bar i popij neschto...Ja cu te chekati u sobi...ok?
-Okey baby....Widimo se...
-Okey....
-XEY....a kiss?
-Okey...

~Poljubila ga je i otischla u sobu...Tom se DOBRO napio...bio je pijan ko bure...Otischao u sobu i nije primjetio da dewojka nije ja wec moja najbolja drugarica....Skinula je i sebe i njega...ali...~

7.
~Ali njemu je odjednom zazwonio telefon..Ustao i pogledao...No Marina mu je izgrabila fon iz ruku...~

-Xej....wrati mi to...
-Ne...necu...
-Chekaj malo...ti...ti nisi Maja....
-Ne nisam...xexex
-Schta xocesch....gde je ona...???
-Ona te ne woli Tome....
-Odkud ti znasch....????
-Znam....jer mi je rekla....
-Ne werujem ti.....lažesch me...

~Tom se nabrzaka obukao i izleteo na ulicu...Ponoæ je odawno odkucala....schetao je mrachnim ulicama...kroz xladan wetar trchao je do mog stana...Ochi su mu bile pune suza...Pozwonio je...Spawala sam....Zwao me je na mobitel...lupao na wrata...dok se nisam probudila...Swa pospana ustala sam i otworila mu wrata...~

-Tome..schta...radisch owde?U owo doba...?
-Makyyy....-zagrlio me je najjache schto je mogao...
-Hey....schta ti je...?
-Majo wolisch li me?
-Kakwo je to pitanje..Narawno da te wolim...
-O.....-pao je na kolena...
-Tome...si ok?
-Misam...ja moram ici...
-Ne u owakwom stanju nemožesch....Xajde sedi...E sada mi lepo reci schta se desilo...
-Nemogu...ostawila bi me zbog toga...
-Kako znasch kada mi nisi ni rekao u chemu je stwar....
-Okey...Napio sam se....chek chek si dobila prekljuche poruku od mene da se naðemo?
-Ne nisam...
-A ko se jawio kada sam te zwao juche?
-Ummm....Marina....aaa....ubiæu je....
-Smiri se...da ti kažem schta je bilo...
-Xajde...
-Napio sam se...a ona me je strpala u krewet...skinula se...i...
-Wouwouwou...necu to da sluscham...preskochi to...
-Umm nisam spawao sa njom..jer mi je zazwonio fon....stigla mi je sms...da si me zwala basch tog trenutka...Primetio sam da nisi samnom izderao sam se na nju...i otischao...
-Nemogu da werujem da je xtela da spawa sa mojim dechkom....omg...
-Nebrini...

~Nisam ga posluschala...otischla sam do kuxinje...u witrini je stajala kutijica tableda za spawanje bez razmiscgljanja sam popila swe...Odjednom mi se swet prewrnuo naopachke...~-Acting out- 233112
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptySat Feb 13 2010, 15:31

super je (=
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptySat Feb 13 2010, 15:42

-Acting out- 233112Xwala Anchi....-Acting out- 233112
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
bItCH_
BI
BI
bItCH_


Broj komentara : 75
Reputation : 0
Join date : 2009-11-02
Age : 30
Mjesto : Hell

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptySat Feb 13 2010, 16:17

svidja mi se (:
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptySat Feb 13 2010, 21:57

bItCH_ wrote:
svidja mi se (:
I meni Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- EmptyThu Mar 25 2010, 19:16

-Acting out- 233112 8.
~Kada sam se probudila Tom je sedeo do mene...chachkao je telefon....Bio je umoran i tužan...~

-Tome?
-Maky si okey?Zaschto si to uradila?
-Izwini...dobro sam...
-Zaborawi na nju...pusti je...ako te napade...cimnime i dolazim...ok?
-Netreba....snacicu se i sama...nije potrebno da brinasch za to....izreschetacu ja nju sama...ali obecaj mi jedno?!
-Schta??
-Dok sam ja twoja nikada ali nikada necesch ljubiti niti spawati s drugom!!!
-Obecawam Majo...
-Xwala....

~Zagrlila sam Toma..Zaspala sam....Tom je spawao kod mene...Sat mi je zazwonio...spremila sam se za schkolu....Tom se takoðe probudio...Poljubili smo se a ja sam krenula...Pored pekare Marina me je spazila i derala se zamnom....~

-Xej....schta se prawisch luda,schto me nechekasch...-pogledala sam je 'ladnim pogledom
-Schta ti je...-''zachudjeno'' me upitala....
-Nischta...-smoreno sam odgoworila...i požurila ....

~Posle drugog chasa doschao je weliki odmor...Sedela sam na klupi sa Alex i Ashley...Smejale smo se do smrti...Prichale o Tomu...Marina nas je celo wreme posmatrala i konachno odluchila da nam pridje....kada sam je widela odjednom mi je raspoloženje sa 1000 palo na -100...~

-Xocesch li mi wische reci schta je sa tobom...??-glasno sam se nasmijala...
-Schta ti je tako smjeschno...?
-Ti...ti si smjeschna!!!!
-Schat sam ti uradila??
-Koje pitanje...powredila si me....iznewjerila si me...ponizila si me....zar nisi sxwatila??!!!
-Kako sam to uradila?
-Daj neprawi se luda....xtjela si spawati sa Tomom....mislisch da neznam....rekao mi je....i wjerujem mu...zaborawi na mene...zaborawi da sam ti ikada bila drugarica...da sam te ikada woljela...
-Xa....on je xtio spawati samnom...
-Newjerujem ti Marina....newjerujem....i skloni mi se wische....!!!!!!!!!!!!
-Necu....

~S rukom koju sam držala pozadi izwadila sam fon i cimnula Toma...Dok smo se ja i ona swdjale...Tom je žurio da stigne do nas...Kada je stigao stao je isprjed mene...~

-Skloni se od nje Marina....!!!!
-Zaschto bix???
-Zato jer ja tako kažem...da je nisi ni pipnula...
-Ma nemoj...schta ti uopce xocesch od mene?
-Ja od tebe....ja necu nischta...Wolim Maju i nikoju wische,.....
-A-...aaa....zaschto si xtio spawat samnom??
-Ja???NISAM XTIO...!!!! Ti si xtjela....

~Marina se samo onako nadrnadana okrenula i otischla...Tom me je poljubio i rekao da me woli najwische na swjetu....Posle schkole Ja i moja co. smo izaschli u grad....Prolazili smo kroz trg....ali ono schto sam widjela nije mi palo lako...a ni ljepo...pa ni Tomu i ostalima nije bilo ljepo widjeti to na zidu...~ -Acting out- 233112
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Sponsored content





-Acting out- Empty
PostSubject: Re: -Acting out-   -Acting out- Empty

Back to top Go down
 
-Acting out-
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: