Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Golden Years

Go down 
+2
SaDiCA
Evelin
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptySun Nov 15 2009, 00:10

Dugo nisam citala FF . . odlicno. . svidja mi se. . .<333
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptySun Nov 15 2009, 00:24

Eto ja uvijek nađem neki ff za vas
Hvala Vedrana:D
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyWed Nov 25 2009, 19:39

Golden Years - Page 2 233112 C H A P P -6 Golden Years - Page 2 233112


-Našla sam se u njegovoj sobi.Ovaj put sigurna da nas nitko neće prekinuti.
Dopustio mi je da prođem ispred njega.
Snažno me zagrlio oko struka nabivši me uz zid.
Dlanovima mi je čvrsto držao ruke iznad glave,tako da se nisam mogla osloboditi.
Strasno me je ljubio po licu,po vratu...
Nekako sam uspjela osloboditi ruke i svući mu dux.
Onda sam ga gurnula na krevet legavši preko njega.Borili smo se u krevetu,ali ipak je on odnio pobjedu i našao se na meni.
-Sviđa mi se ovo!-namignuo je.
-Mogu ti pokazati još i više!- Golden Years - Page 2 Icon_twisted rekla sam izvukavši kondom iz ladice.
Sjela sam pored njega i skinula mu bokserice.
-Nećeš valjda?? -pogledao me s požudom.
-Naravno da hoću! Golden Years - Page 2 735323 -
Lagano sam mu navukla kondom tjerajući ga da uživa u svakom mom dodiru.
Da ga pali svaki moj pokret.Kada me grubo oborio ispod sebe i zabio mi jezik duboko u grlo znala sam da sam uspjela.
-Ahh!!-izdahnula sam kad je doživio vrhunac.
Ovo je bio nedvojbeno najbolji se koji sam ikad imala.
Bio je tako snažan i odlučan sa svakim ulaskom. Golden Years - Page 2 323297
Cijelo vrijeme mi se smješkao i ljubio me.
Nakon ovog bogovskog druženja pravila sam se da spavam.
Gledao me i lagano mi mrsio kosu.

Oh Bože,tako je lijepa.Ne mogu vjerovati da takva djevojka leži u mom krevetu.
Njen miris...izluđuje me..
Ovo je bio najbolji sex ikad..Ona je ta,ona je ona prava siguran sam..Ali..ne mogu,ne smijem se zaljubiti.Mada ne znam kako da izbjegnem to dok je gledam ovako bez odjeće pored sebe.Dok udišem njen miris i dodirujem njenu meku kožu.
Želio bih otići s njom na kraj svijeta.Samo ona i ja..SAMI!!

Pitala sam se o čemu razmišlja.Osjećala sam njegov pogled na sebi.Grijala me toplina njegovog snažnog,muževnog tijela.Oduvijek sam sanjala da ću uz sebe imati takvog muškarca.On je sve to o čemu sam sanjala,a uz to je i pravi Apolon,ali Apolon kao bog sexa,a ne muzike.



-Nastava je završila.Čekao sam Jelenu ispred škole,na parkingu.Pitao sam se gdje je,već sam se bio zabrinuo,a onda sam je vidio kako mi se približava s prijateljicama.Njen osmijeh,način na koji je zabacivala kosu dok je govorila,taj graciozni hod..Sve to me tjeralo da se osjećam zaljubljenije nego ikad.

-Napokon ću ga vidjeti.Hodala sam s prijateljicama prema parkingu,a onda sam ga vidjela.Stajao je naslonjen na svoj Audi Q7.Tako je lijep.Ima lice anđela,njegov osmijeh mami me na grijeh.Želim mu se predati,po prvi put osjećam kako želim to.

-Hej ljepotice!-nježno me zagrlio i poljubio u obraz.
-Kako si?-nasmiješila sam se uzvrativši mu poljubac.
-Super..idemo li?-upitao je.
Potvrdno sam klimnula glavom.Lagano mi se naklonuo otvorivši mi vrata kako bih
sjela.Onda je prošao s druge strane i sjeo pored mene.
Kao da je primijetio da mi se osjećaji gomilaju,veselo se osmjehnuo stavljajući naočale za sunce.


-Trebaš prijevoz mačkice?-čula sam glas iza sebe.
-Pa..-okrenula sam se-Markoo!! Golden Years - Page 2 420899 -
-Da Konchie,ja sam-šmekerski se nasmijao.
-Koje ugodno iznenađenje-odmjerila sam ga.
-Onda ideš samnom?-bio je uporan.
-Ok,ok..ako već nemam izbora!-
-Pa nemaš!-potvrdio je i uzeo me za ruku vodeći me prema svom crnom BMW-u.



-Probudila sam se pored Toma!Već je pala večer,njegovu sobu osvjetljavala su svjetla uličnih svjetiljki koja su dopirala kroz prozor.Gledala sam njegovo porculansko lice.Odjednom se i on probudio.
-Upss..nadam se da te nisam ja probudila!-
-Ma ne brini mačkice,nisi!-okrenuo se prema meni i strasno me poljubio.
Stavio mi je ruku na obraz i šapnuo-Želiš li biti moja djevojka?-
-Naravno,naravno!-čvrsto sam ga zagrlila.



-Jelena,ovo popodne provedeno s tobom je nešto najljepše što mi se desilo u životu!-rekao je Bill vodeći je za ruku pored rijeke.
-Volim biti s tobom!-otkrila mu je.
-Ovako bi moglo biti stalno!- Golden Years - Page 2 177287
-Zaista?-upitala je
-Da- Golden Years - Page 2 499210 odgovorio je-Želiš li biti moja djevojka!-
-Naravno da želim!-oduševljeno je pristala.
Nježno ju je privukao k sebi i strasno je poljubio.
Njegove ruke oko njenog struka.Njene oko njegovog vrata.Na tisuće treptavih zvjezdica oko njih i ulični svirači na šetalištu.Sve to je obilježilo početak njihove veze.


-Ahh...tako si dobar Marko! Golden Years - Page 2 323297 -izustila sam dok mi je stezao grudi vatreno me ljubeći po cijelom tijelu.
-Prvi put kad sam te vidio poželio sam te imati u krevetu!-rekao je odvojivši usne od Koninog tijela.
Grubo ju je pritiskao uz sebe ostavljajući joj otiske ljubavnih ugriza. Golden Years - Page 2 735323
Uskoro su zajedno svršili oborivši se jedno pored drugoga.
-Predobar sex!-rekla sam pripaljujući cigaretu.
-Moramo ponoviti!-rekao je,a ja sam dobrovoljno pristala.

-Kada je Tom prelomio poljubac shvatila sam da je vrijeme da pođem kući.
-Moram ići!-rekla sam.
-Već!Ali mogli smo se još dugo ljubiti i maziti i..-
-Ali stvarno moram-poljubila sam ga još jednom i pokupivši manje više svu svoju odjeću izjurila sam vani.-

Golden Years - Page 2 233112 ..nastaviće se.. Golden Years - Page 2 233112


Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyWed Nov 25 2009, 22:14

Super je Very Happy
Tom se zaljubio nemogu da vjerujem Razz
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
bItCH_
BI
BI
bItCH_


Broj komentara : 75
Reputation : 0
Join date : 2009-11-02
Age : 30
Mjesto : Hell

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyWed Nov 25 2009, 22:40

super Je..sAMo Za StaRiJe oD 18 Xd
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyWed Nov 25 2009, 23:12

LOL..Emina sve moje su za starije od 18...hahaha

Ehh Sadija...vjeruj mi on ce se prvi zaljubiti od svih njih...
btw hvala vam:)
Back to top Go down
Gost
Guest




Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyThu Nov 26 2009, 18:16

Super je...
tema koju obozavam xD
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyThu Nov 26 2009, 19:26

Znam...xD
Jaoo...ovo je bas NASA tema...
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyThu Dec 10 2009, 18:56

~meni je malo neugodno...pa molim da citaju samo oni koji me nece smatrati idiotom:S
Golden Years - Page 2 233112 CHAPP-7. Golden Years - Page 2 233112


~Otvaram oči.Žarke zrake sunca zabljesnu mi oči.Najljepše buđenje.Pored mene
sklopljenih očiju leži manje-više zemaljski Apolon.
Izgleda tako nježno dok spava. Golden Years - Page 2 177287
Kad ga ovako gledam nikad ne bih mogla ni pretpostaviti da je upravo taj nježni dječak zapravo najstrastvenije i najvatrenije biće na planetu.Biće koje svojim dodirima uzrokuje požare strasti.On je prirodna nepogoda za moje srce.Mislim da ga volim,ne želim ga nikad izgubiti.

°°Ona je tu.Leži pored mene.Pravim se da spavam.Uživam u njenom nasmiješenom pogledu.Ne želim riskirati da ga skloni s mog lica.Po prvi put uživam gledajući jednu djevojku kako me zaljubljeno promatra.Mada,ni ja ne mogu skriti svoj zaljubljeni pogled.
Lagano dotičem njenu meku kožu.Prolaze me trnci,tako je sexy.Oh,Bože zar već?Tek sam otvorio oči,a već osjećam potrebu..Potrebu za dobrim sexom Golden Years - Page 2 323297 °°

-Probudila si se?-otvara oči i pušta da uživam u harmoniji njegovog sexipilnog glasa.
-Odavno,promatrala sam te.-
-Dođi! Golden Years - Page 2 Icon_twisted -skinuo me zločestim pogledom i privukao k sebi.
Ali...nas prati prokletstvo Golden Years - Page 2 143638
-Mrzim ovo!-bijesno je ustao iz kreveta i izašao da pogleda tko se to nabio na zvono.
Obukla sam svileni ogrtač i izašla za njim.

~°°-Mmm...Jelena tvoj miris me neviđeno privlači.-
-Želim spavati s tobom.-
-Sigurna si??-
-Potpuno.. Golden Years - Page 2 499210 Sigurna sam da te volim Golden Years - Page 2 177287 -
Spustio joj je usne na rame i lagano zavukao ruku pod haljinu.Nije se nimalo opirala,prihvatila je igru zavođenja i vatreno ga poljubila.Taj poljubac digao im je samopouzdanje.Odnio ju je do njene sobe i spustio na krevet.Usnama joj je prelazio preko cijeloga tijela.Svakim dodirom,svakim poljupcem,sve vise mu je vjerovala i sve više se prepuštala uživajući zajedno s njim.
Pri ulasku primijetio je kako se namrštila.
-Jesi dobro??-
-Da,da naravno-
-Ako želiš prestati ćemo.-
-A,ne,želim to.-
Naravno da je boljelo,ipak joj je bio prvi put.Ali svakim novim ulaskom bol se postepeno pretvarao u užitak.Kada su na koncu ležali zagrljeni jedno pored drugoga rekla mu je-Da sam znala da je ovako dobro,ranije bih to uradila!-
-Ne prije nego si mene upoznala!-
-Naravno,ništa bez tebe Golden Years - Page 2 177287 -

~Izvolite,trebate nešto!?-Tom je nervozno upitao muškarca koji je stajao ispred njegovih vrata.
-Vi ste Tom Kaulitz?-rekao je muškarac švrljajući nešto po listu papira.
-Da,to sam ja!-
-Molim vas pođite samnom u policijsku stanicu!-
-Ali..zašto?-Tom ga je zbunjeno promatrao.Ja sam nervozno cupkala iza njega.
-Osumnjičeni ste za pljačku banke.-rekao je hladnokrvo i odveo ga sa sobom.

Ostala sam plakati.Odmah sam nazvala Billa i sve mu rekla.Nekako mi je uspio nabaviti dozvolu za "bračnu posjetu".
Morala sam čekati 5 dana.Tada sam ga mogla posjetiti.
Tih 5 dana trajalo je kao vječnost,ali ipak uspjela sam dočekati i taj 5. dan.Odlučila sam mu pružiti najljepšu noć u životu.Obukla sam lakovani crni korzet koji sam iskombinovala sam ultra kratkim crnim šorcem i mrežastim čarapama.Uz to su se,naravno,uklopile vrtoglavo visoke CL cipele.Ufrćkala sam svoju dugu plavu kosu i nabacila vrhunsku šminku.Preko svega toga nosila sam samo crni kaput-baloner.

Došla sam u tu strašnu zgradu.Čuvar me otpratio do njegove ćelije.Ležao je na nekom bijednom krevetu.Nosio je kariranu košulju koja je bila otkopčana do pola.Imao je onu sexy muževnu bradu Golden Years - Page 2 323297 .

Bez riječi sam stala pred njega i skinula baloner.Okrenula sam se i bacila ga iza sebe.Već u tom trenutku stajao je pored mene.Nije ništa govorio.Nama nisu ni bile potrebne riječi,mi smo se sporazumjevali dodirima.Grubo me privinuo uz sebe.Osjetila sam njegovu bradu po vratu.Po prvi put me životinjski grizao dok me onako vatreno ljubio.Stajala sam u naručju prljavog,zločestog dečka.U poljupcu me odgurao do zida i naslonio na njeg.Pritisnuo je svoje bogovsko tijelo uz moje.Ne znam da li me više boljela ta snaga koja me pribijala uz zid ili ona paklenska vatra koja me izjedala.
-Ahh-samo to sam uspjela izustiti.
-Nedostajao sam ti?-šmekerski se nasmijao i nastavio dalje.
-Bilo je kao vječnost-
Svukao je sve sa mene.Obujmila sam ga nogama oko struka,dok sam mu otkopčavala košulju.
Odnio me do kreveta i tamo se grubo bacio preko mene.Bio je kao divljak,nikad nisam osjetila u njemu takvu požudu.Svom snagom gurao mi je jezik u grlo i ulazio u mene.Zabila sam mu nokte u leđa.Leđa koja su krvarila,da,osjetila sam krv na svojim prstima.
-Pogledaj šta imam ovdje! Golden Years - Page 2 Icon_twisted -zavukao je ruku ispod kreveta i izvukao bocu vrhunskog vina.Otvorio ga je i prolivao po mom vratu.Onda je to vino požudno lizao i pri tome mi ostavio još nekoliko ljubavnih ugriza.Nastavili smo sa svojom sexy igricom.Nakon toga sam zaspala.

°°Njeno nago tijelo mamilo me da je i dalje ljubim premda je spavala.Što sam joj to učinio?Morala je imati sex u odvratnom zatvoru i sve to zbog mene.Ali,imam osjećaj da je uživala isto kao i ja.Ovo je bio najbolji sex u mom životu Golden Years - Page 2 735323 .
Tek sad znam da je želim cijeli život zadržati samo za sebe.Moja Sex-Boginja. Golden Years - Page 2 Icon_twisted

Golden Years - Page 2 233112 ...nastaviti će se... Golden Years - Page 2 233112






Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyThu Dec 10 2009, 22:14

Neznam zasto bih te smatrali idiotom meni se mnogo svidja super je
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyThu Dec 10 2009, 22:18

Ma sta ja znam...Nekako mi se cini da su se svi odvikli perverzije
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyThu Dec 10 2009, 22:21

Mislim da gresis ja nisam heheh
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyThu Dec 10 2009, 22:25

Hahaha...Dragoo mi jee...jeer..ja nikad neecu
Back to top Go down
bItCH_
BI
BI
bItCH_


Broj komentara : 75
Reputation : 0
Join date : 2009-11-02
Age : 30
Mjesto : Hell

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyThu Dec 10 2009, 22:55

NisAM i JA Xd Super Ti jE oVo,BgM xD
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyThu Dec 10 2009, 22:58

Hehehe...Perv:)

Hvala Emina;)
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptySun Dec 13 2009, 00:54

Ahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahhahahahahahahahahahahaha


Jest car xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptySun Dec 13 2009, 10:45

Ma glavni...xD
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptySun Dec 13 2009, 19:41

Evo ga tu je=)

Golden Years - Page 2 233112
Chapp 8. Golden Years - Page 2 233112


~Danas je taj dan.Danas Sunce obasjava taj dan.Danas treba da saznam njegovu sudbinu.Osjećam neki pritisak u grudima,kao da mi neka jača sila ne dozvoljava da dišem.Tješim se da je to samo trema,ali strah,strah me ne napušta.Pitam se,zar je doista tako teško voljeti.




Nekoliko sati kasnije sjedim u sudnici.Uz mene su Jelena i Bill.Tako su divni.Da nema njih mislim da bih već odavno izgubila snagu i volju za sve.Ali njihov pozitivni duh i vedrina tjeraju me naprijed.Oni su moji anđeli Golden Years - Page 2 177287

15 minuta prije početka suđenja vrata sudnice se ponovno otvaraju.Čujem neku svađu pred vratima,okrećem se i vidim...Konu Golden Years - Page 2 220314 .Ulazeći,popravila je dekolte i tiho sjela pored mene šapnuvši mi:-Ne brini bby,još puno puta ćeš ga imati u krevetu!-
-Nadam se!-


~Nakon 15 minuta sve se umirilo.Ušla je neka policajka,izvjesna Olga i zamolila za tišinu najavivši dolazak časne sutkinje.
Zatim je u prostoriju kročila elegantna gospođa 50-ih godina.Njena gusta,plava kosa bila je pričvršćena u klasičnu pundžu.U njenim očima vidjela sam neku hladnoću,kao da je očima lutala po nekim udaljenim sjećanjima.To me dodatno prestrašilo.

-Molim za tišinu-rekla je-dana 12.04.2009. sutkinja Stelmann okruga Hamburg zasjeda ovim suđenjem.-
S njenim ledenim riječima,zavladala je potpuna tišina u muk.Svi smo sjeli,a onda su se vrata sudnice ponovno otvorila.Ušao je Tom u pratnji dva policajca.Pogledom je tražio po sudnici.Mislim da mu je laknulo kad nas je vidio.S usana sam mu pročitala volim te.

-Suđenje može da počne!-rekla je gospođa Stelman.
Nakon toga počeo je govoriti tužilac,izvjesni gospodin Riesch-G.Kaulitza,njegovi saučesnici su jasno optužili za planiranje i predvođenje pljačke.-

Nisam znala o čemu govori taj čovjek.Bill je primijetio moj zbunjeni izraz lica i objasnio mi.Neki Tomovi bivši prijatelji završili su već kao maloljetnici u popravnom domu.On se prestao družiti s njima nakon toga.Sada su mu se odlučili osvetiti tako što će spasiti sebe optuživši njega za pljačku koju su počinili.

Kada je Tom izašao da svjedoči jasno je rekao:-Ne znam ništa o toj pljačci,pa te dečke godinama uopće nisam vidio.-
Nakon njega iskaz su dali trojica njegovih takozvanih prijatelja.Svi su rekli isto-On je kriv,planirao je i predvodio pljačku.-
Nakon što su svi svjedočili sutkinja Stelmann je izjavila:-Sada će biti pročitana presuda!-

U sebi sam molila Boga samo jedno:-Neka ga oslobode.-

Onda je sutkinja Stelmann pročitala:-G.Tom Kaulitz proglašen je krivim za planiranje i prevođenje pljačke.Osuđen je na 5 godina zatvora bez mogućnosti pomilovanja.Njegovi saučesnici Listing,Fischer i Schafer proglašeni su krivim za sudjelovanje u pljačci i osuđeni su na 3 godine.Ovo je konačna odluka ovog suda.-

Nesvjesno sam počela plakati.Izgubila sam se u vremenu i prostoru.Kona,Jelena i Bill su me zagrlili i pokušavali utješiti,mada sam znala da je i njima teško baš kao i meni.Tom nas je sve još jednom tužno pogledao prije nego su da odveli.

Kada sam se smirila tražila sam da me odvedu do njega.Morala sam ga vidjeti.Rekli su mi da to nije po pravilima,ali su se sažalili nad našom sudbinom i pustili me.

-Tome!-potrčala sam prema njemu i zagrlila ga.
Nije mi uzvratio zagrljaj.-Što ti je?-pitala sam ga.
-Odlučio sam!-rekao je.
-A šta to?-radoznalo sam ga promatrala.
-Najbolje je da prekinemo,ne mogu ti dozvoliti da me čekaš 5 godina!-
-Ali ja..-
-Dosta!-prekinuo me-Reći ću upravi da te ne puštaju više k meni.Idi i nađi si novi život,neću ti dopustiti da najbolje godine potrošiš sama,čekajući na mene!-
-Ali ja te volim.-
-I ja tebe,i zbog toga ti i dajem slobodu!-



~5 godina poslije~

Izmjenjivala su godišnja doba,vrućine i oluje.Tako je prošlo i tih dugovječnih 5 godina.

-Ne znam kako možeš!-rekla mi je Jelena.
-Raditi kao striptizeta?E,pa vidiš,ja nisam imala tu sreću u životu kao ti.-

Jelena je završila fax kriminalistike i radila kao forenzičarka i detektivka.Bila je priznata u cijeloj državi.Njena veza s Billom još uvijek je cvjetala kao i prvog dana.Bill je radio na muzičkoj akademiji.Bili su sretni.I Kona je bila ispunjena.Postala je poznata kao glumica i pjevačica u cijeloj Njemačkoj.Nedavno je snimila film "U susret sudbini" koji je zaludio teen populaciju u državi,ali i svijetu.Trenutno je otputovala na premijeru u Berlin.Nije ni čudo da tinejdžeri vole taj film,ako uzmemo u obzir da Kona većinu filma nosi samo bikini.

Jedino sam ja ostala manja nego prije.Nakon prekida s Tomom napustila sam školovanje.Znala sam samo plesati i ništa više.Ali kako nisam imala ni plesnu školu nego samo prirodni talent dobila sam samo posao kao striptizeta.I već 5 godina se uvijam oko štange iza ponoći u zadimljenim prostorijama striptiz-kluba.

-Oprosti Jelena,ali neda mi se raspravljati s tobom.Moram na posao.-
-Mrzim to što radiš.-nije se dala pokolebati.
-I ja,ali moram ići.-


Sjedila sam u backstage-u.Ako se ta prostorija mogla tako nazvati.Ovu noć nosila sam kožne hlače,kožne haltere i visoke CL cipele.Kosu su mi ufrćkali i sada sam samo čekala da me našminkaju pa da se napokon nađem na stage-u.

Plesala sam do 2.Užasno su me bolila stopala.2 sata uvijajući se oko štange u 9 cm visokoj peti.Odlučila sam sići s stage-a među publiku kako bih došla do šanka.Inače se nikad ne mješam s publikom,ali sada me grlo peklo od isušenosti.Dok sam koračala prema šanku osjetila sam nečije tople ruke oko struka.Okrenula sam se i mahinalno opalila šamar osobi iza sebe.
-Ti Golden Years - Page 2 878251 ???-ostala sam zabezeknuta.

Golden Years - Page 2 233112 ...nastaviće se... Golden Years - Page 2 233112
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptySun Dec 13 2009, 22:01

To je Tom sigurna sam da je on...
Super je svakim djelom sve je bolje i bolje Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptySun Dec 13 2009, 22:03

Hehehe...Vjerojatnoo jeste!!
Hvala ti:D
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyMon Dec 14 2009, 00:30

To je moj brat! xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyMon Dec 14 2009, 15:23

Duša tvoja:)
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyMon Dec 14 2009, 23:41

Samo moja Golden Years - Page 2 996431 .
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyFri Dec 18 2009, 20:58

Golden Years - Page 2 233112 Chapp 9 Golden Years - Page 2 233112



~Iznenađena što me vidiš?-odmjerio me i privukao k sebi u strasni poljubac.Darovala sam mu još jedan šamar tu večer.
-Prestani!Misliš da se možeš samo tako pojaviti i ljubiti me nakon što si me onako odbacio.-otrgnula sam mu se iz zagrljaja i povrijeđeno ga promatrala.
-Ali to je bilo za tvoje dobro.-
-Da,za moje,baš.-
-Samo sam želio da..-
-Ispričaj me,moram nastaviti s plesom.-



-Bila si izvrsna večeras.-Ricky je došao čak do backstagea da mi to saopći.
-Onaj idiot te smarao?-govorio je dok me sve više privlačio uz sebe i prelazio mi jezikom preko vrata.
-Da,molim te,neka ga ne puštaju više ovamo!-
-Kako god kažeš kraljice.-
Dopustila sam mu da me dodiruje.Ipak,ovih 5 godina jedino on je uvijek bio uz mene.Ne,nije me volio,nisam ni ja njega,ali smo si pomagali.On je bio mafijaš i vlasnik kluba u kojem sam plesala.Nakon nekoliko mjeseci ovdje postavio me za upraviteljicu ovog mjesta.Imao je potpuno povjerenje u mene.Bio je jedini muškarac s kojim sam imala kontakt nakon Toma.Sad nisam znala kako da ga odbijem,a u ovom trenutku nisam ni željela jer lagala bih kada bih rekla da me nije nimalo privlačio.Bio je zapravo neodoljivo zgodan.
Svukao mi je ogrtač i pribio me uz zid spuštajući se jezikom niz moj vrat.Dlanovima sam privukla njegovo lice uz svoje i poljubila ga.Zatim sam mu otkopčala košulju i jebozovnim kretnjama gurnula ga na pod.Legla sam preko njega i ljubili smo se strasno kao nikad dosad.
-Ti nisi kao druge!-rekao mi je dok je ulazio u mene.
-Želim na višu razinu!-to sam mu rekla umjesto odgovora.
-Što?-pravio se kao da nije dobro čuo.
-Da,to,želim biti prostitutka.-
-Ali,Amy,to nije za tebe.-
-Želim to i točka.-
-U redu,ne mogu te odbiti,ali da znaš da se ne slažem s tim.-
-Hvala ti Ricky.-još jednom sam ga poljubila dok sam navlačila ogrtač.



-Što se desilo s njom,Jelena?Što?-u Jeleninoj dnevnoj sobi sjedili su ona i Tom i raspravljali uz čaj.Tom je pio viski.Ali svejedno.Raspravljali su o meni.
-Takva je otkako si je ostavio.Sve želi sama,ne prihvaća ničiju pomoć.-
-Nadao sam se da ćemo se pomiriti kada izađem.Ali ona me samo jednim pokretom totalno odbacila od sebe.-
-Daj joj vremena,sigurna sam da će se smiriti.-
-Nadam se.-



-Tako,Kona,tako,malo na desno...Eee toooo...Sad si slobodna.-
-Ti si moj idol.-pridružio mi se moj partner iz filma dok sam hodala prema backstageu.
-To mi kaže Nathan Murray,holivudski miljenik?-uputila sam mu jedan jebozovni pogled s namjerom da mu pokažem što želim od njega.Bio je bog u obliku čovjeka.Nikad nijedan muškarac nije ovako privukao moju pažnju.Nijedan prije njega.
-Mislim da bi me mogla skinuti s tog trona.-
-Ti bi mene ,također,mogao skinuti.-pravila sam se da zvučim nezainteresirano dok sam govorila to.
-I hoću!-rekao je i povukao me za sobom u backstage.Zatvorio je vrata i nabio me uz njih.
-Obećao sam!-namignuo mi je i svukao crvenu haljinu koja je samo skliznula niz moje tijelo.
Brzinski sam mu otkopčavala košulju dok me sve vatrenije ljubio i sve više stezao uz sebe.Osjećala sam vrućicu koja je strujala našim tijelima dok su se spajala.Dodirivao me po cijelom tijelu.Uzvraćala sam mu tako što sam dopuštala da uzme svaki dio mene i učini me svojom.
-Kakav muškarac!-rekla sam mu.
-Mogu i bolje!-rekao je i u tom trenutku tako bolno ušao da sam vrisnula iz sve snage.


-Došao je i taj dan.Zapravo noć.Prvi put ću sjesti u onu čuvenu limuzinu erotike koja će me odvesti do nekog bogatog starca.Ricky mi je obećao da će moja prva mušterija biti netko uz kog ću se moći opustiti i neću se morati previše truditi.Dok sam se šminkala zamišljala sam Tomov odraz u zrcalu kako stoji iza mene.Ponovno su se probudili osjećaji prema njemu.Nisam znala kako da ih obuzdam.Prije nego sam počela plakati netko je pozvonio na vrata.
Otvorila sam:-Oh,Chade,to si ti!-bio je to vozač limuzine.
-Izgledaš pre-pre-presve!-udijelio mi je kompliment dok mi je pomagao da uđem u limuzinu.Unutra me čekao šampanjac.Popila sam gutljaj i ponovno razmišljala o Tomu.
-Stigli smo!-Chad me obavijestio.
Pogledala sam kroz prozor.Stajali smo ispred jedne od najluksuznijih zgrada u gradu.Tad mi je palo na pamet da Ricky ipak nije dopustio da budem obična prostitutka nego vrhunska eskort dama.
-Idi na kat 4.Soba 483.-uputio me Chad.
Lagano sam koračala hodnikom.Stala sam ispred broja 483 i duboko uzdahnula.Zatim sam otvorila vrata.
-Ricky,što ti radiš ovdje?-sjedio je i ispijao šampanjac.Kada sam ušla prišao mi je.
-Ja ću biti tvoja prva mušterija,nisam mogao dopustiti da prvu večer provedeš s nekim slinavim djedicom.-
-Hvala ti!-nježno sam ga zagrlila i poljubila po prvi put osjećajući prema njemu nešto više od privlačnosti.


Golden Years - Page 2 233112 ...nastaviti će se... Golden Years - Page 2 233112



Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 EmptyFri Dec 18 2009, 22:24

Dajana puna si iznenadjenja...
Super je samo me zanima sta ce biti sa Tomom bas mi ga je zao
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Sponsored content





Golden Years - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Golden Years   Golden Years - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Golden Years
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: