Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 On the Shin of ice

Go down 
4 posters
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

On the Shin of ice Empty
PostSubject: On the Shin of ice   On the Shin of ice EmptyThu Sep 24 2009, 00:42

On the Shin of ice Billka10



Sta mi se to deshava?Zasto je moj zhivot odjednom poshao naopako?Dechko me je ostavio kad sam se najmanje nadala,nemam preijatelje i nova skola mi se chini kao josh jedna godina u okrutnom zatvoru,to jednostavno necu moci da podnesem sad .Sta god radila osecam se josh vishe bedno!Jednostavno da se zatvorim u svojoj ljusturi i da nikad vishe ne izadjem na svetlost dana.Sta bih dala za jedan dan srece,samo jedan!Tako mamurna,ne oceshljana ustala sam iz kreveta i razgledala okolo kao da se ne secam svog rodjenog doma,svoje rodjene sobe,sta se to samnom deshava?Opet postavljam sama sebi zabludna pitanja a znam da na njih necu moci odgovoriti!Ustala sam ipak!Svesna stanja da cu morati da izdrzhim novu skolu,da se trudim koliko mogu!Samo obichne pocepane farmerke na kolenima,obichnu crnu bluzu,tamnoooo plave starke i skejtbord,to je sve sto mi je potrebno za danas i zelena torba!Stavila sam dosta kreona i maskare na ochi i krenula udashcuci redak vazduh koji je dolazio iz spoljnog sveta u koji trenutno nisam htela da zalazim,ali obaveza je obaveza!Otpeshacila sam pravo do skole koja nije i nesto mnogo udaljena od moje kuce.Bacila sam pogled ka buci koja se odvijala blizu mene ili bolje reci preko puta mene!Dobili smo nove komshije i ja uopshte nisam iznenadjena,dobijamo ih svake nove godine!Skola me je odlichno prihvatila i bolje nego sto sam se nadala!Kuci sam se vratila negde oko 01:15 h popodne,taman na vreme za ruchak


->Caos mama,caos tata!
Doviknula sam im u prolazu u kuxinju i odskakutala pravo do frizidera.Stavila sam parche biskvita na kuxinjski pult i okrenula se sa uzmem sok iz frizidera,kada sam se okrenula ka mestu gde sam ostavila biskvit nije ga bilo!Pochesala sam se po glavi,da li sam ja poludela?Pa stavila sam biskvit ovde,a sad ga nema!Ochi su mi se blago skupile

->Nesto ovde ne valja!

Pomrmljala sam sebi u bradu!Ko bi uzeo biskvit?MOJ BISKVIT???Stavila sam zadnji preostali biskvit na kuhinjski pult i sakrila se ispod sudopere,cekajuci lopova!Odjednom jedna machka ridje svetlucave dlake,provukla se kroz otvor prozora i priblizhila se mom biskvitu!Mamicu joj pa to je MOJ Biskvit!Skocila sam na machku vichuci

->Imam te!

Barem sam ja mislila da je imam,machka mi je skliznula iz ruke i pobegla u kupatilo mjauchuci!

->VRATI SE OVAMO!Mac.......Mac.......Dodji macooo ili macane sta god dasi izlazi van gde god da si ili ak te ja uhvatim gotov si!

Viknula sam na machku!Odjednom iskochila je ispred mene sa nakostreshenom dlakaom i ja sam od straha odskochila unazad i upala u veliku korpu za vesh,prevrnuvshi se pravo sa njom!

->E sad je DOSTA Cashimire,dolazi ovamo odmah!

Zajechala sam i pojurila za machkom!Machka je izletela napolje.Trchala sam po dvorishtu jureci je,usput sam se saplela o veliko bashtensko crevo i sve jaknu umazala u blato!Na kraju sam je uhvatila a Tom je doshao do mene da vidi sta se deshava

->Sta se stobom desilo?!

Prasnuo je u krhki grleni smeh,Nasmeshla sam mu se umiljato i dohvatila bashtensko crevo i ispolivala ga ledenom vodom!Bio je sav mokar!

->Ja sam super Tome!Kako si mi ti ovih dana?

Pokrila sam rukom usta da ne prasnem u smeh

->MOKRO!

To je bilo sve shto je uspeo da promrmlja.Odjednom se Bill stvorio niotkuda

->Hey!Sta vas dvoje radite?

Upitajuci!Pogledao je u mene nisam tako grozno izgledala kako je Tom izgledao

->Shta se tebi desilo?

Viknuo je Bill!Smejuci se,i gledajuci u Toma zaprepashcenm ochima!

->Ne pitaj!

Prozborio je Tom!Kinula sam tako glasno,da su se ovo dvoje ukipili!

->Tome-Some izvini!Idi se presvuci da ne uhvatish prehladu!

Doviknula sam Tomu a on je odmah otrchao u kucu preko puta,ja sam josh jednom glasno kinula

->Da nisi ti sluchajno uhvatila prehladu?

Upitao me je Bill pipajuci mi chelo

->Joj Kona ti si vrela!

Viknuo je Bill uzhasnut!Moja majka je izletela sam koferima napolje,zajedno sa Gordonom!

->Mama,vec idete?

Upitala sam je zagrlivshi je

->Sigurans am da ce te je ti i Tom lepo paziti Bille!Drago mi je da ste pristali na tu odgovornost!

Rekao je Gordon Billu a ja sam se okrenula

->Sta Bre?!

Upitala sam rezhuci

->Oni da me paze?Nema shanse!Necu da trpim Toma tako dugo!Ali Billa mogu!On je kao mache imacu koga da mazim!

Nashalila sam se!Moja majka i otac su seli u kola i otpuzali dalje!Ja i Bill smo im mahali dok su se njihova kola ubrzavala!Sunce je polako zalazilo!Ja i Bill smo se popeli na krov moje kuce,Ja sam naslonila glavu na njegovo rame i Zamisljeno gledala u sumrak!
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

On the Shin of ice Empty
PostSubject: Re: On the Shin of ice   On the Shin of ice EmptyThu Sep 24 2009, 21:21

Suuuuper!!!!=)
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

On the Shin of ice Empty
PostSubject: Re: On the Shin of ice   On the Shin of ice EmptyThu Sep 24 2009, 21:23

tnx bbice!
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

On the Shin of ice Empty
PostSubject: Re: On the Shin of ice   On the Shin of ice EmptyThu Sep 24 2009, 21:40

Nischta...schatzi!!!=)xexe....kiss....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

On the Shin of ice Empty
PostSubject: Re: On the Shin of ice   On the Shin of ice EmptySun Sep 27 2009, 11:36

Super (:
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

On the Shin of ice Empty
PostSubject: Re: On the Shin of ice   On the Shin of ice EmptySun Sep 27 2009, 11:41

finooo...finoo...
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

On the Shin of ice Empty
PostSubject: Re: On the Shin of ice   On the Shin of ice EmptyThu Oct 01 2009, 13:59

Al' mačka je glavna. xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Sponsored content





On the Shin of ice Empty
PostSubject: Re: On the Shin of ice   On the Shin of ice Empty

Back to top Go down
 
On the Shin of ice
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: