Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Popcorn DE 21 minuta sa TH-om

Go down 
AuthorMessage
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Popcorn DE 21 minuta sa TH-om Empty
PostSubject: Popcorn DE 21 minuta sa TH-om   Popcorn DE 21 minuta sa TH-om EmptyFri Sep 11 2009, 21:36

Popcorn DE 21 minuta sa TH-om

Sati je 17:52: napokon, stakleno dizalo u nasem studiju otkriva clanove TH-a!

Sada je 17:53: Bill i drustvo se rukuju i uljudni su sa nasim timom, odnose se prema njima kao da su stari prijatelji. Ni traga snobizmu. Sokantno, Bill je sada 5 cm visi (od zadnji put kada ga je on vidio) dosezuci skoro 1.90 cm. Stisak njegove ruke je cvrst i srdacan. Glas blizanaca je znatno dublji i ponasaju se zrelije.

17:55: Prva grupna fotografija, Billovu kosu uredjuje njegova stilistica. Njegov novi stil se sastoji od njeznih bjelih i crnih pramenova kose povucenih prema natrag i detaljno isprepletenih. Bill je nalakirao nokte ali njegovu desnu ruku ukrasava rukavica. On nosi lakirane ljubicaste hlace kupljene u Parizu i crne cizme iz NY.


17:59: Dok decke pojedinacno fotografiraju, Tom otkriva fotomontazu Billa kao Bruno. Svi se smiju, ali Bill je ljut ''Ne zelim ovo, prekidamo ovaj photo - shoot odmah'' promrmljao je ledenog izraza. Tek tada se poceo smijati: ''To je bila sala ljudi'' Decki su potpuno opusteni. Bez pritiska bez zurbe.

18:03: TH pocinje odmah, trebali smo razgovarati o singlu, njihovim ljubavnim zivotima, i fanovima. Ali i o Gustavovoj tucnjavi i napadu stalkerica.

18:12: Zena iz diskografske kuce se ugurava: ''Imate jos jednu minutu'' Bill brzo pise poruku za Popcorn citatelje, u kojoj pise ; Mi volimo citatelje Popcorna, hvala vam na vasoj pofrsci! Uzivajte u nasem albumu HUMANOID. Vole vas Bill, Tom ,Gustav i Goerg.

18:13: Nakon 21 minute ''BRZAK'' sa TH je gotov. Decki moraju zuriti na svoj sledeci sastanak. Tom nam dovikuje dok odlaze: ''Pisite lijepe stvari o nama i pozdravite citatelje u nase ime. Hvala vam na odanosti!

Brzi intervju:

Tucnjava, krv , uhodjenje - kada smo culi o vama bile su to samo lude stvari, u protivnom vas nije bilo.
Bill: Tako je! Namjerno smo se povukli iz javnosti, htjeli smo se odmoriti i raditi na novom albumu. Nazalost otkrili smo da mirovanje ne uspjeva bas uvijek...

Dali se nakon napada bojite za svoj zivot??
Tom: naravno, postoji strah da se nesto moze dogoditi, ali ne mozete dopustiti da taj strah valada...
Georg: Sad obracamo vise pozornosti na one koji nas okruzuju

Gustav kako tvoja glava??
Gustav: od kada se sve vratilo na mjesto.
Tom: Ni prije nije bilo bas puno tamo gore!
Gustav: Ne ozbiljno, dobro je zaraslo. Nece biti posledica. Naravno bit ce kaznenih posledica. I to je sve sto mogu reci.

Rijeci pjesme Automatic zvuce kao krik za pomoc u ljubavi..
Bill: moze biti. Za mene nekog ili nesto sto funkcionira automatski - povrsno bez emocija. To se vidi u sirenju interneta. Mogu se razviti istinski osjecaji, ali iskrena privrzenost i bliskost se mogu razvit samo licem u lice.

Dali vi mozete voljeti??
Biull: Naravno. Ali ja takodje nisam potisten ili opsjednut ljubavlju, to ne fukncionira. Ali mogu li vam reci nesta senzacijonalno.
Tom je postao mirna osoba; on se stvarno zeli zaljubiti. On sad zna da je bolje opustiti se kada su u pitanju djevojke! Tom je pratio mene i sad zna sta je ono ispravno u zivotu, i da se mozemo nadat iskrenoj ljubavi. Tom: sad imam nadu da cu se zaljubiti jednog dana. Ali ozbiljno ja jos uvijek nemogu vjerivati da ce se to dogoditi.

Kakav je vas album Humanoid?
Bill: Lud, svemirski, fenomenalan! Tom i ja smo koproducirali CD, sudjelovali smo od prve do zadnje pjesme. Imali smo toliko pjesama za ukljuciti; Bilo je velikih odluka oko toga kojih 14 pjesama ce se pojaviti na albumu.

Ko je opusteniji??
Bill i Tom: JA!
Tom: pa drzimo uravnotezeno. Ali ja takodje mogu biti potpuno smiren, kada je mom bratu stalo previse i pretjerano reagira.

Bill planiras li modnu kolekciju??
Bill: ja zamisljam puno razlicitih stvari i jedan moj prijatelj to sije. Izmedju turneja, upravo u glavi dizajniram trenerke koje cu nositi.

Kada je turneja???
Jos uvijek planiramo krenuti krajem novembra. To je super. takodje imamo specijal 25.09 u 22:15h na RTL nazvan 100% Tokio Hotel
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
 
Popcorn DE 21 minuta sa TH-om
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 10 minuta odmora
» Nemacki Popcorn #11
» Popcorn #10 De - 21 Minutes with Tokio Hotel
» Popcorn 11/2009 (DE) - Bill pati?
» Cleo Magazine (Singapore) - July 2010 - 10 minuta odmora

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Interviews-
Jump to: