Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bliznakinja,koju nikad nisam imala...

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Aug 14 2009, 22:49

2.chapp

-Xajde,reci mi...brinem za njega...ništa ne mogu da sxwatim...
-Ne mogu ti to reći...izdao bix ga....obećao sam mu da nikome neću reći..
-Tome molim te reci mi...najbolji si mi ortak i werujem ti...
-I ti si meni i ja tebi werujem ali...
-Šta ali?Molim te Tommy reci mi...!!!
-Okey rećiću ti..ali ako budeš nešto pričala i ako te on pita odakle to znaš..ja ti nisam rekao,ok?
-Okey...obećawam...
-Maky on te woli...ali nije ti to rekao jer se plaši da ga nećeš prixwatiti...jer on je osetljiw na odbaciwanje dewojke...Woli te i to mi swako weče u suzama priča...ja wiše ne mogu da gledam kako pati...
-Ali...ja njega isto wolim,zaljubljena sam u njega i krila sam to od kako smo se upoznali...Reci mu da sam ti poswetila tajnu danas...i uweče ja ću doći do was..imam plan..
-Ajd pričaj...
-Kada počne plakati i pričatiti ono što i swake wečeri..sedi pored njega i obriši mu suze..reci mu da se swe menja danas...a ja ću onda ući u wašu sobu,ok?
-Okey,dogoworeno...konačno neće patiti...xwala Maky...zawoleo je prediwnog anđela...
-Xwala Tommy,i on ima najboljeg anđela čuwara koji mu je blizanac....

Tom me je zagrlio i pustio makar jednu suzu..Spremila sam se i rekla sam Alexy gde idem sa Tomom..ona je pristala da on ode (pošto su imali nešto u programu)..Obukla sam jaknu i krenula sa Tomom do kola...Odweo me je kod njix kući...Bill je bio u sobi i nije znao da dolazim...Tom se popeo gore do njixowe sobe i seo na krewet...

-Tome zašto joj ne mogu reći koliko je wolim..-ja sam stajala ispred sobe i slušala...suze su mi se sliwali polako niz lice..
-Bille nemoj plakati..danas će se twoja patnja zawrtšiti..danas se swe menja...
-Kako Tome kako???

Ušla sam tixo u sobu...Billowa glawa je bila naslonjena na Tomowo rame...plakao je neprestajno....

-Bille obriši te crne suze sa swog lepog lica...-podigao je glawu i obrisao suze..
-Maky šta ti radiš owde...?Widela si me i čula?
-Da Mecky i jedno i drugo...Tome reci mu..ja idem samo do kupatila umiti se..
-Tome,imašli nešto reći?
-Da imam brate...Maky mi je danas priznala da je zaljubljena u tebe...i krila je to od tebe od kako smo se upoznali..
-Kako?Gde je?Štaaa?I nije mi rekla...
-Bille nisi ni ti njoj weć si swe meni pričao...znam da te je to bolelo ali sada znaš da te woli isto koliko i ti nju...
-Ewo me..I Bille jer znaš moju tajnu koju sam poswetila twom bratu?
-Znam Maky...Wolim te...ni ne znaš koliko...

Polako je ustao i primio u swoj zagrljaj...poljubio me je a posle me zagrlio..
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Aug 14 2009, 22:51

Aaa kako lijepoOoOooOO =)

Je li ovo kraj?
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Aug 14 2009, 22:52

eeeeeej a kad ce chapp
i za ovu i za TH porodicuuu
fali miiiiiiiiiiiii:'(
e sry ja nisam skontala da si vec stavila chapp
jesam smotana lol!
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Aug 14 2009, 23:00

Anita..ne nije kraj..smor a?Nena...sutra werowala ili ne... Smile
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Aug 14 2009, 23:00

Nije smor... lol

Samo mi je zvcalo kao kraj =)
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Aug 14 2009, 23:04

Aha...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptySat Aug 29 2009, 21:34

3.chapp

-Znam...da ti ni ja nisam rekao da te wolim ali zašto si ti to krila?
-Widi...imala sam razlog za to...
-Mogu li znati koji?
-Narawno...ti i twoj brat ste za mene rock zwezde,moji idoli ceo Tokio Hotel...kada ste došli u owu školu..to je meni bilo kao ostwarenje sna....slušam was od kako ste bili Devilish...od tada sam najwiše wolela tebe...tj. bila sam zaluđena za tobom..ali kako je wreme prolazilo was dwojica ste napunili 15 i ja sam tada sxwatila da te ne mogu imati...počela sam wiše woleti Toma...ali obožawanje njega zawršilo se kada sam u časopisima čitala skandale ali ipak sam ga wolela...opet sam se wratila na tebe...bila sam i ostala twoj werni fan...i uwek ću i biti ali sam se smirila sa zaluđiwanjem..Ubrzo sam se sprijateljila sa Tomom od kako se počeo zabawljati sa Alex...Tada sam pomislila da ću izgubiti i nju..ona je za mene kao bliznakinja....jako je wolim...ali i misli o gubljenju bliznakinje su ubrzo nestale....Onda sam počela primećiwati twoje ponašanje...i eto napokon došlo je i do owoga....
-Owo dowodi do suza...Nisam probirljiw što tiče dewojka..ali ti si posebna...Wolela si me i kada si mislila da se nikad nećemo sresti,da te neću nikad zawoleti...wolela si me i kada si znala da možda ne znam da uopšte žiwiš...i zaxwalan sam ti za to što si me ipak wolela....Ti si jedan poseban fan...ali i dewojka....Owakwix fanowa postoje još milioni...a ja sam baš tebe zawoleo...a swaka treća fanowka bi xtela da bude sada owde umesto tebe....
-Eto sxwatio si me...Znaš li sada kako mi je bilo...?
-Da znam...i žao mi je što se skoro swako tako oseća...wolim te...

Zaplakali smo zajedno....Bill je sišao dole...ali cela kuća bila je prazna...ostali smo sami....Dok sam ja bila gore Mecky je u sobi za goste zapalio sweće,prosuo crwene latice ruža po sobi,stawio šampanjac u led i jagode sa šlagom postawio pored kreweta na noćni stočić...kada je ta soba bila sređena došao je po mene..wezao mi oči svilenom maranmom i poweo me....

-Xej..šta to radiš?
-Imam iznađenje za tebe...
-Jedwa čekam da widim kakwo...
-Ewo...sada možeš...

Skinula sam maramu sa očiju...ono što sam widela nije bilo ni malo lako spremiti...Ali srce mi je bilo presrećno...Nisam znala kako sledeći put da ja njega odušewim nisam mogla smisliti ništa bolje...ni ništa boljeg na swetu ne može se pripremiti od owoga što je Bill uradio....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyTue Sep 01 2009, 19:20

Super je i ovaj ... šteta što je kraj, ali ett ... (:
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyTue Sep 01 2009, 23:11

Nora wrote:
Super je i ovaj ... šteta što je kraj, ali ett ... (:
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyTue Sep 01 2009, 23:40

SaDiCA wrote:
Nora wrote:
Super je i ovaj ... šteta što je kraj, ali ett ... (:
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyTue Sep 01 2009, 23:45

aley wrote:
SaDiCA wrote:
Nora wrote:
Super je i ovaj ... šteta što je kraj, ali ett ... (:
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyWed Sep 02 2009, 00:25

Nena wrote:
aley wrote:
SaDiCA wrote:
Nora wrote:
Super je i ovaj ... šteta što je kraj, ali ett ... (:
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyThu Sep 17 2009, 19:30

Ljudi moji ewo me...a ewo i 4 dela!!!!kissić=*

4.chapp
-Bille prediwno je...
-Xwala Maky...swe za tebe....dala si mi snagu..da swe proðem...
-Nisam ja samo za to odgoworna...weæ i swi ostali...
-Da ali ti si najwiše....kao i moj brat...
-Znam da ti je bilo teško,i da si se oseæao kao ja...ali ipak si se rešio suza zbog mene,i swog bola koji sam ti nanela..izwini nisam xtela..Nisam znala da me woliš...da sam pre znala ne bi patio tako dugo....
-Nisi ti kriwa...ja sam kriw jer ti nisam pre rekao....
-Bille ne kriwi sebe...nisi kriw za to što si me zawoleo...ja sam kriwa za to...da se nismo upoznali ne bi patio...
-Maky ne gowori tako...wolim te,ne želim da odeš od mene nikad wiše....želim te kraj sebe...
-Ni neæu otiæi...patiæeš još wiše...a ne želim da patiš jer te wolim...
Bila sam presreæna...mislim da je Bill ono najlepše što mi je u žiwot došlo...ali nije jedini....Alex je ona kojoj swe mogu reæi....pa èak i najtajnije tajne...mogu prièati sa njom i kada me swe boli i kada sam wesela....tako sam i sada uradila...Swanulo je jutro...ustala sam i odjednom mi je zazwonila goworna pošta na mobu...Billow glas mi je rekao ''Majo izwini mi moj odlazak ali tata mi je u bolnici i otišao sam....nemogu se wratiti za nekoliko dana...wraæam se za odprilike pola godine...Izwini...oprosti mi...nedostaješ mi weæ sada...wolim te mislim da neæu izdržati bez tebe ..''.....uronula sam u suze kada se poruka zawršila....pala sam na pod nisam imala snage...Alex je èula da sam pala jer sam srušila waznu sa stola dotrèala je do mene brzinski...
-Maky jesi li dobro?Šta se desilo...
-Alex on je otišao...
-Ko,gde?
-Bill...otišao je u Loitische....
-Ne brini wratiæe se za par dana...
-Ne bix baš tako rekla!
-Zašto?
-Wraæa se za pola godine...
-Štaaaaa?Pola godine to je šest meseci i 212 dana....jel on sxwatio koliko æeš ti patiti?
-Neznam....Alex ja ne mogu wiše...nemam snage...donesi mi lekowe....
-Ewo...da se nisi ni mrdnula...
Dok se Alex wratila ja sam pala u neswest.....
-Ohh..ne Maky....probudi se molim te...šta æu sada..gde je telefon...a ewo ga..ja zowem xitnu...owo se ne bi desilo da je Bill tu...Xalo xitna pomoæ molim was pomozite mi...moja drugarica je u neswesti...neznam šta da radim?!
-Gospoðice možete li mi reæi adresu...?
-Da Bauernstraße 15...
-Xwala....dolazimo za 5 minuta...
Kada sam se probudila...widela sam bele zidowe,aparate,i Alex kako joj se male blistawe suzice sliwaju niz lice...nije primetila da sam budna pa sam je iznenadila...
-Alex nemoj da plaèeš...nisam ja wrdena twojix suza...
-Maky...probudila si se...tako sam sreæna što si okey....
-I meni je drago ali zašto plaèeš?
-Bila sam uplašena za tebe...jako mi je žao što je Bill otišao...
-Dali si ga zwala i rekla mu gde sam...?
-Nije se jawljao...
-Pozowi ga ponowo...a ako se ne jawi ostawi mu gowornu poštu....
-Okey xoæu...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Sep 18 2009, 14:01

Hh lijep ti je i ovaj chapter ...
Je Bill kreten, što nije došao pa ti rek'o da ide ...
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Sep 18 2009, 18:54

Owa priča ima tragičan kraj...malo da wam kažem....šta je u sledećim delowima!!! Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 634786
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Sep 18 2009, 19:08


5.chapp
-Xajde jawi se....
-Xalo...
-Bille...Alex je...gde si...?
-U Loitischu...kod kuæe....zašto?
-Jer je Maky u bolnici...dolaziš li...?Molim te..
-Šta joj se desilo,jeli dobro...dolazimo odmax...
-Wi?Ko još....?
-Pa Tom...Pozdrawi je i reci joj da dolazim...
-Xoæu...xwala Bille...

Ubrzo se Alex wratila i rekla mi da dolaze...Bilo mi je bar malo lakše kada sam èula da Bill dolazi...Prošlo je pola sata...a ja sam malo dremnula...spawala sam ali sam èula da su se wrata moje sobe otworila....a posle sam zaèula i tix glas...Billow glas....
-Maky...stigao sam...kako sam mogao da te ostawim...nemoj da me ostawljaš...ostani sa mnom..molim te..Ako me èuješ...molim te...reci nešto ili mi stegni ruku....
Suza mi se spustila niz obraz..i polako sam Billu stegla ruku...Bilo mi je žao...nisam xtela da pati...ali ni da ode...skupila sam snage i tixo progoworila...
-Bille uwek æu biti uz tebe...ne brini..
-Maky wolim te....izwini što sam otišao....a nisam te ni pozdrawio...kakwa sam ja kukawica nisam mogao u oèi da ti kažem da odlazim...oprosti mi...molim te...
-Oprostiæu ti..ali sledeæi put spremim me na tako nešto...
-Obeæawam....nikad wiše neæu nešto owakwo uraditi...
-Jesi li sam došao?
-Ne...i Tom je tu....
-Što ne uðe...?
-Ewo zwaæu ga...Tome uði...Maky xoæe da te widi...
-Maky..kako si...?Oprostila si Billu zar ne?
-Okey sam Tommy...narawno da jesam...doði owamo..da te zagrlim...ne dostajao si mi....
-I ti si meni...
Tom me je jako zagrlio....bila sam jako sreæna da ga widim ponowo...Dok smo se ja i Tom grlili ušao je doktor...
-Izwinite što was prekidam..ali imam westi oko Majinog zdrawlja...
-Doktore recite nam..šta joj je...
-Bille smiri se...
-Ne mogu Maky...brinem za tebe...
-Maja ima rak na pluæima...i ne preostaje joj mnogo za žiwot...zato idite negde..neka se zabawi i iskoristi swoj žiwot...
-Koliko æe još dugo žiweti...?
-Najmanje još 15 dana a najwiše dwa meseca...izwinite moram da idem...
-Xwala Doktore...
-Maky ne možeš tako brzo umreti...imaš samo 17 godina...mlada si a i ja ne mogu bez tebe...
-Bille a kako misliš da žiwim...nemam moæi da sama sebe izleèim...owo je moja sudbina
-Maky Bill je uprawu...još si mlada da odeš od nas...želimo da znaš da te puno wolimo...
-Ja tu ništa ne mogu Tommy...žao mi je...xwala wolim i ja was...Bille ne dostajaæeš mi...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Sep 18 2009, 19:20

Ajoj, Bože mili ...
Rak na plućima? :'(
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptyFri Sep 18 2009, 19:27


6.chapp
Moj ostatak žiwota smo prowodili odlazeæi u lunaparkowe,kafiæe i sa Billom na romantièna mesta.....Ali tim našim ludorijama došao je kraj...palo je weèe..a mi smo došli kuæi...swi su seli u dnewnu sobu...bili su nasmejani i tako sreæni..ja umesto da sednem sa njima u dnewni borawak ja sam otišla u kupatilo...umila sam lice..i odjednom mi se zawrtelo u glawi i pala sam...udarila sam glawu o lawabou...Kada je Alex primetila da mene nema...zabrinuta puna misli da mi je došao kraj dotrèala je do kupatila i kada me je widela da u kaljuzi krwi bezpomoæno ležim poèela je da wrišti....Za nelokiko minuta dotrèali su i Bill i Tom...Mecky je uronuo u suze i wrištao...
-Maky..ne možeš da umreš...molim te probudi se...ne ostawljaj nas..ni mene....molim te...Alex proweri joj puls...A ti Tome zowi xitnu..
-Bille nema pulsa..ni ne diše...
-Dolaze za pet minuta...
-Mecky ona nema wiše žiwota u sebi...Nemoj plakati...
-Kako da ne plaèem...woleo sam je i sada je nema...Lako je tebi reæi....
-Bille ja i Maky smo se od malena družile...i misliš da mi je lako?
-Ej neswaðajte se...možda wam pod nosem leži mrtwa osoba koju smo swi jako woleli..a wi joj tako pokazujete ljubaw...tako što se swaðate...
-Idem da otworim..
-Alex...
-Da..Bille
-Izwini...nisam xteo...
-Uredu je...izwini i ti...
Xitna je stigla i powela me u bolnicu...Swo troje su sedeli i èekali...ubrzo su stigli i Georg i Gustaw...posle dwa sata èekanja obratio im se doktor..
-Ko od was je Majin roðak...
-Ja sam njen deèko..
-Ja njen prijatelj..
-A ja je poznajem od malena...
-Dobro slušajte,jako mi je žao ali Maja wiše ne žiwi...
-Neeeee....Majooo...
-Bille smiri se..-plakao je Tom...
-Tommy pusti me...
Bill je potrèao ka mrtwaènici da bi pronašao moje xladno,bledo i bezžiwotno telo...Doktor je poslao obezbeðenje do njega...Dok je obezbeðenje stiglo..Bill je skinuo èaršaw sa mog lica i plakao...njegowe suze su kapljale na moje obraze...Kada ga je obezbenje widelo ti ljudi se nisu ni maknuli weæ su ga ostawili...jer su sxwatili da nije poludeo niti ništa slièno...weæ da je jaaako woleo tu mrtwu dewojku...èak mu je jedan deèko iz obezbeðenja rekao:
-Deèko žao mi je...ta mlada dewojka bi trebala još najmanje 40 godina da žiwi...Widimo da si je jako woleo...
-Xwala...jeste woleo sam je i uwek æu je i woleti...
-Weruj nam kada bi smo mogli da je ožiwimo uradili bi smo to weæ odawno...
-Xwala wam ljudi...ona je pored mog brata blizanca,prijatelja i porodice bila welika ljubaw i welika podrška...Èesto je pomagala i meni i Tomu...kome god je mogla...Zašto je tako dobra osoba,dewojka,æerka i drugarica morala da umre?

7.chapp
Kada je došla moja saxrana Bill nije dao da me saxrane....wrištao je,želeo me je pored sebe,pa makar bila mrtwa...Èak ni Tom ga nije mogao spreèiti...Swi su pokušali da ga smire ali on je i dalje plakao....Prošao je mesec ali on dalje nije mogao da se smiri s tim da me nema...nije mu bilo nikad jasno zašto sam umrla...Èasto je prièao sa Tomom ali to što je prièao bolelo je i Toma...
-Tome zašto je otišla...bolje da sam ja umro umesto nje...
-Bille nisi ti kriw....znaš da je Maja uwek sa tobom...u swim slobodnim sekundama koje imaš!!!Ona te i dalje woli iako nije sa nama...
-Nemaš pojma kako mi nedostaje...u owo wreme sedela je samnom sa welikim osmehom,gledajuæi me njenim plawim oèima,i ljubila me swojim nežnim usnama....
-Znam da ti nedostaje wiše nego ikome od nas...ali sxwati da je wiše ne možeš uxwatiti u zagrljaj..možeš je sam osetiti..
Iako sam gledajuæi Billa jaako plakala nisam mogla da se wratim....A želela sam to wiše od swega....Pošto moje srce sada nosi druga dewojka nadala sam se da æe se Bill zaljubiti u nju ako je naðe..i našao ju je...wremenom ju je zawoleo jer je u njoj bio deo mene..on je to gledao kao da sam ja ona...Swu ljubaw pružio joj je...njeno lice za njega je bilo moje....Njene bademaste oèi za njega su postale plawe,duga crna kosa bila je za njega plawa...Bilo mi je drago da je woli...pa makar kao mene...Prošla je godina i došao je dan kada sam bila saxranjena...Bill je sa swojom dewojkom Symonom došao na moj grob...Plakao je ali ona mu to nije branila,plakao joj je na ramena i njoj to nije smetalo...sxwatila je da nosi moje srce i da je na neki naèin ja...I kada je swake godine došao 21. decembar on je dolazio sa njom,Tomom,Alex i Co. na mesto gde su moje kosti....Alex je swake weèeri gledala naš album iz detinjstwa,slike gde smo se èwrsto zagrlile...u mojim stwarima pronašla je i moj dnewnik...
''Moj žiwot je bio težak ali nisam to tako prixwatala Alex je uwek uz mene,ona je moja bliznakinja koju nikad nisam imala,ona mi je kao sestra koju mi mama nije rodila...Ona mi je weliki deo žiwota...najbolja drugarica,sestra,osoba a za Toma dewojka...U žiwotu wolim i Billa koji mi puno znaèi..Želim da nikad neumrem samo da bix bila sa njima...Imati nekoga kao što su Bill,Alex,Tom i društwo..to je nešto nezamenljiwo..oni su moja weeeelika ljubaw...ako nekad neko od njix pronaðe snimak na cd-u na kraju dnewnika nadam se da æe ga swi pogledati....WOLIM WAS!!!!''
Te reèi su bile skriwene ispod kreweta godinama...ipak na Billow i Tomow 21. roðendan...owe reèi wiše nisu bile tajna....Proèitali su ix i pogledali CD....Ti ljudi su ceo moj žiwot....Wolela bix da moogu biti sa njima..ali nisam....THE BEST TEAM FOREVER!!!!
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 EmptySun Sep 20 2009, 20:23

ajooj...tuzno je...
ali dobro sta je tu je...
drago mi je da si postavila chappove
Back to top Go down
Sponsored content





Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bliznakinja,koju nikad nisam imala...   Bliznakinja,koju nikad nisam imala... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Bliznakinja,koju nikad nisam imala...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nikad ne znas zasto je to dobro
» Bill&Tom- "Nikad nismo bili bas normalni"
» Knjiga iz engleskog koju je koristio Georg
» MTV Buzzworthy Blog - Ko bi bolje nosio haljinu od mesa koju je nosila Lady Gaga: Britney, Nicki Minaj, Kanye West, Cher ili Bill Kaulitz?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: