Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!

Go down 
+5
Nora
xXx~MakyundBill~xXx
BiLLsLittLeOneSister
azrych
SaDiCA
9 posters
AuthorMessage
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptySun Mar 29 2009, 15:38

Credit to Ruriruri/THA


Lady Gaga je fan TH-a i ponosna je na to!

Pevacica koju je intervjuisao magazin New Stars, priznaje da joj je TH medju omiljenim bendovima, obozava njihovu muziku, njihovu sminku, njihove frizove i svidja joj se ta misteriozna strana benda...
Da li je retko cuti da neki umetnik pominje Tokio Hotel, pevacica je odgovorila potvrdno, bolje je da kazete da vam se jednostavno ne svidjaju... "Ja se ne stidim da kazem da su Jonas Brothers i Tokio Hotel bendovi koji "izazivaju revoluciju" u muzickoj industriji, oni prouzrokuju histeriju medju fanovima, super je da vidite sve ove reakcije, zar ne?
Posle Cinema Bizarre, mozda cemo i Tokio Hotel videti u jednom on njenih show-ova??
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptySun Mar 29 2009, 20:47

Hehe.. Bila mi je draga, ali sad mi je jos draza.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
azrych
BI
BI
azrych


Broj komentara : 67
Reputation : 0
Join date : 2009-03-29
Mjesto : bos. krupa

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptyMon Mar 30 2009, 13:35

cool...nisam znala da ih woli......sada sam i njen fan:P:P:P
Back to top Go down
http://www.billowka.blogger.ba
BiLLsLittLeOneSister

BiLLsLittLeOneSister


Broj komentara : 8
Reputation : 0
Join date : 2009-03-29

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptyMon Mar 30 2009, 13:42

</3 Like a Star @ heaven
xxanitaxx wrote:
Hehe.. Bila mi je draga, ali sad mi je jos draza.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
❤ ❤ ❤ ❤ Like a Star @ heaven </3
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx




Broj komentara : 5
Reputation : 0
Join date : 2009-05-31

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptySun May 31 2009, 23:43

ja je bas ne volim....cak ni ne znam njene pesme....ne slusam tu vrstu muzike...ali mi je drago sto voli TH......
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: carica   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptySat Jun 06 2009, 11:37

Ja sam njen fan otkad sam čula za nju, jednostavno je obožavam!Neću ja nekog voljeti zato što je rekao da su TH super i takk to...ja sam inače ogroman fan Lady GaGe i drago mi je da voli istu muziku kao i ja...samo mi se ne sviđa što spominje Jonase...koji kurac su oni našli da se furaju na zvijezde?  Kime oni sebe smatraju? Aaaaa mrzim ihhh!
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptySat Jun 06 2009, 12:22

Lady Gaga!!Drago mi je zbog ovoga.Sad je volim jos vise. Very Happy
Back to top Go down
~Marcela~
BI
BI
~Marcela~


Broj komentara : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-06-19
Age : 27
Mjesto : In my little world...

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptyFri Jun 19 2009, 20:36

No comment!!! I ja volim Lady GaGu ali sada jos vise!!! Ni meni se nesvida to sto spominje Jonase!! Mad Sta njih ima hvaliti!!! Oni su i ovako i onako pred raspadom!!! A ako mene pitate muzika im je djetinjasta,....i krivo mi je sto je Miley iskopirala pjesmu od njih!!!
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptyWed Jul 01 2009, 20:13

~Marcela~ wrote:
No comment!!! I ja volim Lady GaGu ali sada jos vise!!! Ni meni se nesvida to sto spominje Jonase!! Mad Sta njih ima hvaliti!!! Oni su i ovako i onako pred raspadom!!! A ako mene pitate muzika im je djetinjasta,....i krivo mi je sto je Miley iskopirala pjesmu od njih!!!

Agree
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptyFri Jul 03 2009, 09:04

AniTa wrote:
Hehe.. Bila mi je draga, ali sad mi je jos draza.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
wiii
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptySat Jul 04 2009, 12:44

DAA
She is the best Very Happy
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptyFri Jul 10 2009, 03:13

~Marcela~ wrote:
No comment!!! I ja volim Lady GaGu ali sada jos vise!!! Ni meni se nesvida to sto spominje Jonase!! Mad Sta njih ima hvaliti!!! Oni su i ovako i onako pred raspadom!!! A ako mene pitate muzika im je djetinjasta,....i krivo mi je sto je Miley iskopirala pjesmu od njih!!!

Ja nisam znala da je Miley iskopirala pjesmu od njih.
Razz
Msm ne volim ni Miley ni Jonase...niti Disney općenito.
Hah

Jedini izvođači koje baš baš baš volim i slušam, volim do Boga su Tokio Hotel, Lady GaGa, i LaFee...Njihov sam fan otkad znam za svakog posebno...Inače nemam predrasuda i svakog ću rado poslušati, pa tako i Disneyeve seljačine. Ali zaista su sranje. Fuj.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
~Marcela~
BI
BI
~Marcela~


Broj komentara : 104
Reputation : 0
Join date : 2009-06-19
Age : 27
Mjesto : In my little world...

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptyMon Jul 20 2009, 18:08

Quote :
Jedini izvođači koje baš baš baš volim i slušam, volim do Boga su Tokio Hotel, Lady GaGa, i LaFee...Njihov sam fan otkad znam za svakog posebno...Inače nemam predrasuda i svakog ću rado poslušati, pa tako i Disneyeve seljačine. Ali zaista su sranje. Fuj.

Agree........ samo malo slusam Lady Gagu (sad lagim puppy eyes )
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! EmptyFri Jul 24 2009, 15:49

Ja je upravo slušam...napravila sam ogromnu playlistu hahah
I pjevam uz svaku
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Sponsored content





Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty
PostSubject: Re: Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!   Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a! Empty

Back to top Go down
 
Lady GaGa je fan Tokio Hotel-a!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» MTV Buzzworthy Blog - Ko bi bolje nosio haljinu od mesa koju je nosila Lady Gaga: Britney, Nicki Minaj, Kanye West, Cher ili Bill Kaulitz?
» Tokio Hotel Bjelorusija o Tokio Hotel koncertu u Rusiji
» Tokio Hotel TV
» MTV EMA - Tokio Hotel
» Tokio Hotel

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: