Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cudne su staze ljubavi 13.deo

Go down 
4 posters
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptySat Jul 11 2009, 22:00

Uzela sam telefon u ruke da pogledam poruku.Skocila sam od srece kad sam videla od koga je,osmexnula sam se od uva do uva.Moj Mark moj dragi Mark,Ali je taj najsrecniji osmex na mom licu nestao kada sam videla sadrzaj poruke
-RASKIDAMO!!!!!!-
Nekoliko minuta sam nemo gledala u poruku,a onda sam vrisnula jako,onoliko koliko mi je grlo dopustalo.Nena koja je u kuxinji raspravljala nesto sa Tomom u ruci je drzala casu vode,kada je cula moj vrisak koji je protresao celu kucu ispustila je casu koja je jako tresnula o pod i razbila se uz glasni tresak,Nena je kroz zube procenila
-Kunem se da cu daga ubijem!-
Tom ju je zacudjeno gledao,a ona se okrenula i potrcala niz stepenice uletevsi u moju sobu
-Ninaaaa kazi mi?Zasto?Kazi!-
Podigla sam pogled onako uplakana gledajuci u nju
-Rekao mi je da raskidamo zato sto nisam spremna,zbog glupog sexa on je raskinuo samnom-
Spustila sam glavu na njene grudi i tako me je ljujala dok nisam zaspala,spustila me je na jastuk dopustajuci mi da se odmorim od svega.
########################################
Pa ovo je bio kratak chap ali vam zato posle pisem novu FF
Back to top Go down
Gost
Guest




Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptySat Jul 11 2009, 22:14

Kratko ali slatko Razz
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptySat Jul 11 2009, 22:16

To, kraljice, novi dio...aj, jadna Ninica...basch mi je žao...ali taj Mark je šupčina.
Šta on ima nju da ostavlja, ona njega treba ako on to ne moRe da poštuje.
Seljačina.

Jedva čekam idući dio
Kuss
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptySat Jul 18 2009, 14:29

slazem se s mojom norchikom...u prethodnom sam chappu
vidjela da si mee spomenula...THX...
ajde dalje sto prije...
btw:kad ce chappovi za one ostale ff-ove
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptySun Jul 19 2009, 12:11

Da, da, ajde piši chappooveee
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptyMon Jul 27 2009, 01:12

Probudila sam se negde oko 2 sata ujutro razmisljajuci dal da odem ili da ostanem,ne moram da odem da se smirim inace cu se zarobiti ovde na ovom mestu gde sam znala da ne pripadam.Ustala sam i obukla sam se uzela sam malo nesto iz kuhinje i vratila se da spakujem stvari u jedan ranacic i u jedan oveci kofer,spakovala sam se stvari i onako sam imala malo njih i stavila ih pored kreveta.Navila sam alarm na telefonu u 5:00 bice bolje za sve njih ako ja odem ali ce mi ipak nedostajati.Alarm se uglasio u pola 5 ustala sam i iskljucila ga da ne bi probudila ostale.Bila sam vec obucena tako da cu sto brze otici.Obavila sam nekoliko poziva i pozvala Aedrom da vidim u koliko sati imam avion.Uzela sam kljuceve mog novog BmW-a koj mi je kupio Tom za rodjendan htela sam ga ubiti zato sto je potrosio tolike pare na auto,meni bi bilo dovoljno da mi je uzeo narukvicu ili tako nesto jednostavno a ne AUTO.Ubacila sam stvari u Gepek i sela u auto imala sam srece nije bio glasan pa me nisu culi.Dala sam pismo recepcionaru da da to gospodinu Billu Kaulitzu cim ga bude video,on mi je potvrdio glavom.Nisam htela da potresam sestru pa sam rekla da daju njemu.Upalila sam auto i krenula!Vozila sam niz cestu upalivsi svetla da osvetlim put kojim idem.Znala sam da se necu vracati.Pustila sam Monnson i slusala Billov prelepi glas,glas koji vise nikad necu cuti i to me je ubijalo,suze su se samo slivale niz lice zbog cega mi se sminka razmazala.Bolelo me je i to jako napustam osobe koje mi najvise znace.Nisam gledala gde vozim cesta je bila jako klizava moj auto je sleteo sa puta i poceo se prevrtati,osecala sam da gubim svest nisam videla nista pred ocima mi je bio mrak.


2 sata kasnije
Probudila sam se jedva gledajuci.Pokusala sam da se pomerim ali nesto me je sprecavalo,pogledala sam u svoje noge,Lim mi ih je blokirao,krvi je bilo svuda noge nisam mogla da pomerim jer ih nisam ni osecala,krvi je bilo puno po mojim farnerkama nisam znala zasto a onda sam shvatila staklo na sofersajbni je puklo i 1000 delica se rasulo po prevrnutom autu,polovina tih delija bilo je zabodeno u moje noge a krv je samo klizila.Bila sam u nedodjiji nisam znala de se nalazim,nisam znala kako se zovem,kad i gde sam rodjena,sta sam radila pre nego sto sam dospela ovde,nisam znala koji je danas dan ni datum,jednostavno nisam znala nista.Noge me nisu bolele jer ih nisam ni osecala.Samo sam ponovo pala u nesvest ali pre nego sto se to desilo videla sam nesto na brdu neki decko je bio na vrhu brda u crnom mantilu sa velikom grivom umesto kose,to je bilo poslednje sto sam videla pre nego sto sam se onesvestila!
Back to top Go down
Gost
Guest




Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptyMon Jul 27 2009, 01:18

Aaaaa kako je tuzno Sad
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptyMon Jul 27 2009, 01:19

znam i ja sma pustila suzu Sad
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptyMon Jul 27 2009, 01:19

jadan bmw...salim see
jadna ti...a jbg zao mi je
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptyMon Jul 27 2009, 01:22

Ti za BmW xaxa a da ja sam izgubila pamcenje u FF-u a ti ces se sada cesce spominjati u njemu
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptyMon Jul 27 2009, 13:31

A jadnaa...
Jebeš auto, hoće li tebe Meca izvući iz auta?
Basch je tužan chapp...stvarno
Neutral
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptyMon Jul 27 2009, 14:19

Probudila sam se ali nisam mogla skroz da otvorim oci bilo je previse svetla,lezala sam na necemu hladnom,to je u stvari bio operacionalni sto,cula sam doktora kako govori sestri da mi da anesteziju od 200 Miligrama veoma jaku anesteziju.Nesto me je ubolo u ruku to je bila igla od sprica,nakon sto mi je sestra ubrizgala neku zutu tecnost predpostavljam Anesteziju,pala sam u san i vise nista nisam osecala.

Bill

Operacija je trajala skoro 3 sata,Nina je bila jako povredjena imala je prelom obe moge i mnogo malih povreda i nije se secala nicega.
Video sam doktora koji je izasao iz operacionalne sale

Razgovor sa Doktorom:

Bill:Doktore kako je ona kako je prosla operacia?
Doktor:Operacija je prosla odlicno ali nece vise moci da hoda a i pamcenje je izgubila,zao mi je ali smo uspeli da spasemo ono sto se moglo spasiti to je sve sto smo mogli uraditi,molim vas budite blagi sa njom i pokusajte da joj vratite pamcenje korak po korak-

Doktor je otisao ja sam samo uronio glavu u svoje ruke i u njima trazio utehu,utehu koju nisam mogao dobiti u ovom trenutku
Sve sto mi je ostalo jeste da se nadam!DA SE NADAM ZA BOLJU BUDOCNOST!
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptyMon Jul 27 2009, 18:57

Aaaaaaaa
E sranje...basch mi je zhao...
Sad jadna ostala invalid i ima gubitak pamćenja...ccc

Aj valjda će biti dobro...jbg
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo EmptyTue Jul 28 2009, 01:10

Nepokretna i bez pamcenja...
Nista gore od toga nemoze da se desi...
A uvijek sam se pitala ako neko izgubi pamcenje kako onda zna da prica i pise hehe
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Sponsored content





Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty
PostSubject: Re: Cudne su staze ljubavi 13.deo   Cudne su staze ljubavi 13.deo Empty

Back to top Go down
 
Cudne su staze ljubavi 13.deo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cudne su staze ljubavi 1.deo
» Cudne su staze ljubavi 2.deo
» Cudne su staze ljubavi 3.deo
» Cudne su staze ljubavi 6.deo
» Cudne su staze ljubavi 7.deo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: