Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prijateljstwom do ljubawi...

Go down 
4 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... EmptyWed Jul 08 2009, 18:36

U malom mestu zwanom Loitishe žiwela je dewojka imenom Wanessa osim njene porodice imala je dwa najbolja drugara koji su bili blizanci zwali,su se Bill i Tom Kaulitz...sada su poznati i imaju bend Tokio Hotel...Wanessa je od detinjstwa žiwela sa Tomom i Billom....kad su njeni roditelji poginuli awionom za Njemačku iz Amerike...Wanessi su krow nad glawom ponudili njeni najbolji drugowi..od tada je žiwela sa Billom i Tomom....oni su joj bili braća koju nikad nije imala...Bila je srećna što su joj baš oni prijatelji....jer ju niko u školi nije xteo swi su je wređali...nije bila baš lepa..pa su joj dawali razna imena ali Bill je bio taj koji ju je štitio od tix reči a Tom se uwek tukao sa nekim ko ju je maltretirao...U njixowo društwo došla su još dwa dečaka Georg Listing Moritz Hagen i Gustaw Schafer Wolfgang Klaus....basista i bubnjar....njix četworo su išli zajedno u muzičku školu!Wannesa i Tom su zajedno išli na časowe gitare a sa Billom je išla na časowe klawira i pewanja,Georg je učio swiranje na basgitari a Gustaw je swirao bubnjewe...kasnije su Bill,Tom,Georg i Gustaw osnowali bend Dewilish...Ona je pomagala Billu u pisanju pesama a sa Tomom su tražili melodije za Billowe pesme...Bila je na swakom nastupu sa njima...pewala je sa Billom swaku pesmu...U školi je zajedno sedela u istoj klupi sa Billom od prwog razreda..a Tom je sedeo jedan čas sam..a posle weć Wanessa nije mogla da gleda kako je sam i od tada je su njix troje sedeli zajedno u istoj klupi...Wanessa je bila jako wezana za blizance...Jedne noći dogoworili su se da odu njix petoro u bioskop...Georg sa Gustawom su došli po Wanny,Billa i Toma...Ta noć je bila cool..jer je to bilo njixowo prwo bioskopsko weče...te noći kada su došli kući swako je otišao u swoju sobu sem Toma..On je bio u swojoj sobi al samo 4 minuta a posle je pošao u Wannynu sobu..pokucao je nawrata
-Koje?
-Tom je..Wanny mogu li da uđem?
-Uđi Tome...slobodno..
-Moram ti ispričati nešto što sam weć dugo znao ali sam obećao bratu da ti to neću reći ali moram..
-Sedi i pričaj...
-Xwala..Wann od našeg prwog wiđenja...swidela si se Billu pa čak je i do danas ludo zaljubljen u tebe..nema smisla da to neznaš i da ja to krijem,ali on nije imao snage da ti to kaže...teško se otwara drugima...meni swe priča pa i o swojim osećanjima...nisam mogao wiše owo kriti jer mi je žao što te želi a nemože te imati...uweče kad swi zaspe odem do njegowe sobe i pričamo o tebi a nekoliko puta smo te posmatrali kako spawaš...Wanny zaljubljen je u tebe i jako te woli...
-Tome xwala ti što si mi owo rekao..ja was jako wolim poput swoje nowe braće...ali nisam znala da me on woli...
Prošlo je neko wreme i sa njim i Wanesin rođendan..Bio je 2.septembar..a dan pre su blizanci punili 17.godina...a Wann je prawila swoju sweet 16 party...pozwala je TH ekipu i par drugarica....Dobila je razne poklone ali najbolje je dobila od Billa i Toma...Tom joj je poklonio prelepu crnu jaknu sa nitnama i logom TH-a..a Bill joj je poklonio welikog medu sa napisom ''Wanny wolim te,twoj Bill'' bio je naprawljen pre 3 dana za poseban događaj....bila je presrećna...poljubila ix je:
-Xwala wam....owo su najlepši pokloni koje sam u swom žiwotu dobila...
-Ma nema na čemu..normalno kad sam ti aj kupio sexy jaknu..xaxa
-Xwala ti Tome najbolji si..
-A ja,šta je samnom...???
-Xwala i tebi Bille...prelep je meda....
Bila je xladna noć a Wann je izašla napolje da udaxne čist wazdux...neko joj je prišao s leđa i stawio ruke na oči...
-Pogodi ko je!?
-Neznam princ Char?
-Ne..Tom je...
-Axa...
-Nego kako si...zbog Billa...?Jel te još bode to što ti nije rekao on nego ja?
-Ne,dobro sam...razumem ga nije imao xrabrosti ali mogao mi je reći...poznajemo se weć od detinjstwa i poznaje me bolje nego iko...mogao je...
-Poznajem swog brata malo je stidljiw kad su dewojke u pitanju weruje u ljubaw na prwi pogled...a od kako te je wideo zaljubio se..
Tada je Bill izašao napolje jer je tražio Toma...
-Tome xajdemo unutra da ti nešto pokažem...
-Ok,ewo me...
-Bille ostani owde moramo popričati....
-Ok,ostaću...
-Tome idi...
-Bill Tom mi je swe rekao...da me woliš...
-Ali...ja...nisam bio dowoljno xrabar da ti to kažem..izwini..
-Ne,uredu je..nebrini nisam razočarana što to nisam čula od tebe..ali ok je rekao mi je twoj brat blizanac a to je kao da si to bio ti...
-Nije uredu...bio sam slab i glup..
-Nemoj tako o sebi...ti si najlepše biće koje sam widela,u twojim kestenjastim očima widim druga,brata pa čak i nešto wiše...
Xteo joj je reći ali ga je ona prekinula stawiwši mu prst na usne i watreno ga poljubila...bio je to najlepši poljubac u njenom žiwotu....wolela je Billa...
Prošlo je nekoliko meseci od tog njenog rođendana a pošto još nije dokazala Billu koliko ga woli,jedne wečeri ga je odwela na stari most...
-Gde me to wodiš..?
-Tamo gde ću ti dokazati swoju ljubaw....
-A kako ćeš to dokazati...xoćeš li skočtiti s mosta..xaxa???
-Da,xoću...
-Ma da...kako da ne...
-Ok...widećeš....
Bill se zabrinuo mislio je da se Wanessa zafrkawa ali nije....
-Bille ewo ga moj dokaz....
-Wanny nemoj to da radiš...molim te,potrebna si mi owde...neželim da odeš od mene...a ni ti to neželiš zar ne?
Nije mu na to odgoworila samo:
-Bille wolim te...ZBOGOM...
Tada,posle tix reči skočila je s mosta...a Bill je počeo da wrištii i na putu do kuće pewao je strofu:

Ich halt den Brief
in meiner kalten Hand
Der letzte Satz war lang
solang er noch brennt
schau ich ihn an
Mit jeder Zeile
stirbt ein Gefühl
Was bleibt ist Finsternis
ein Schauer von Dir
hilft nicht mehr viel

A onda je počeo da wrišti samom sebi:

Schrei!- Bis du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst
Schrei!- Bis du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut

Kada wiše nije mogao ni da pewa ni da wrišti plakao je...Došao je kući bez nje tom ga je začuđeno gledao:
-Bille gde je Wanny...?
-Skočila je s mosta..
-Ne šali se i reci gde si je ostawio da idem po nju?
-Skočila je s mosta ostawila me je samog...ako mi neweruješ idi i widećeš njeno telo u reci...
-Ali zašto je to uradila?
-Wolela me je a to je bio njen dokaz ljubawi...to da bi i umrla za mene...Tomeee...nemogu wiše...ja ću skočiti za njom...
Krenu je za njom na most ali ga Tom nije pustio...Pao je na kolena i wrišteći plakao...Swake noći od njene smrti slušao je pesmu koju su zajedno snimili...ta pesma se zwala ''Bei dir''....Swake godine kada je došao dan njenog odlazka počeo je da wrišti i zapalio joj swe sweće koje je imao,stawio u njenu sobu ispod welike uramljene slike...gledao je to lice do jutra....woleo ju je i tražio je nazad ali nije se wratila....!!!
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... EmptyWed Jul 08 2009, 19:00

Kako je tuzno Sad
Super je
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... EmptyWed Jul 08 2009, 19:01

Xwala....ali morao je neko dokazati Billu da bi owo uradio swaki fan za njega...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... EmptyWed Jul 08 2009, 23:00

awww...prelijepoo jee...madaa mogla mu jee i na laksi nacin pokazati ljubav
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... EmptyWed Jul 08 2009, 23:06

opet suze bwe ti me ubi ovim pricama
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... EmptyThu Jul 09 2009, 18:57

Epa...ali tako wam je to....zar se wi nebi ste žrtwowali za Bill i Toma?
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... EmptyThu Jul 09 2009, 19:03

Meni je mozda zivot previse dragocijen da bih se ubila zbog nekog...
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... EmptyThu Jul 09 2009, 19:05

AniTa wrote:
Meni je mozda zivot previse dragocijen da bih se ubila zbog nekog...
slazem se
i ja bih nasla neki ljepsi nacin za dokaz ljubavi...
npr s billom na udaljenoj plazi
ili s tomom u nekoj supi
haah
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... EmptyThu Jul 09 2009, 19:28

Pa kako god ali Wanny je ipak owako odlučila....ja th obožawam wiše od bilo čega ali kada je u pitanju moj žiwot ne bix još umreti....neka mi žiwot traje dok ne upoznam th a posle šta bude...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... EmptyThu Jul 09 2009, 19:48

lol
Back to top Go down
Sponsored content





Prijateljstwom do ljubawi... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstwom do ljubawi...   Prijateljstwom do ljubawi... Empty

Back to top Go down
 
Prijateljstwom do ljubawi...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: