Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 -NEZABORAVNO LJETO-

Go down 
+2
aley
*NiNa*
6 posters
AuthorMessage
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySun Jul 05 2009, 19:50



"OMG zadnji dan skole!!" tuzno je govorila Bilja odlazeci na skolsku zabavu povodom zavrsetka skolse godine.Bilja je zivjela na selu a na selu su kuce razbacane i njeno drustvo nije u blizini,zato niko nije volio raspust,radije su se svi smarali ucenjem dok traje skolska godina nego dosadom dok je raspust......."Volim vas najvise i jedva cekam da se ponovo vidimo" govorila je ona na rastanku sa drugaricama... "Mrzim ovaj raspust" ljutito je govorila vracajuci se kuci ne pomislivsi kako ce joj ljeto biti zabavno i nezaboravno. Kada je dosla kuci njena mama je bila radosna osmjeh joj se pruzao od uha do uha."Biljo pogodi shta ima novo" rekla je "nemam pojma" odgovorila je Bilja onako tuzna i bezvoljna. "Djed je tebe i seku pozvao na ljetovanje u Njemacku!" "aaaaaaaaaaaa?? djed nas poziva da provedemo raspust u Njemackoj??" "Upravo tako" odgovori ona. "Gdje,kada,kako,zashto??" pocela je Bilja da bombarduje pitanjima.
"doci se on za sedmicu dana po vas ako zelite ici". "OMG ako zelimo ici koje pitanje,pa naravno da zalimo".Tako je djed dosao po njih i one su otputovale u Njemacku.Kada su tamo dosle djed im je saopstio da ce im predstaviti njegove drugove s kojima igra covjece ne ljuti se.Jednoga dana doslo je djedovo drustvo....Predstavili su se.Ali jedno ime joj je "zapalo za uho". "Gordon Trümper kako mi je to poznato ime.....ali nemogu se sjetiti odakle mi je poznato" .Navece su svi legli na spavanje a Bilja nije mogla zaspati vec je neprestano pokusavala da se sjeti odakle joj je poznato to ime..........i lampica se upalila,sjetila se to je ime ocuha blizanaca iz benda za kojim je ona totalno odlijepila.
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySun Jul 05 2009, 20:09

awwwwwwwwwwww pisi lutkice ovo ti je extra 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
Back to top Go down
Gost
Guest




-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySun Jul 05 2009, 20:09

Nastaviii.. Extra je
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySun Jul 05 2009, 22:26

Nastavi super je...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptyMon Jul 06 2009, 13:46

nastaaavak sto brzeee
extraa jeee
xd
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptyThu Jul 09 2009, 20:43

xocu ako stignem napisati...... Very Happy
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptyThu Jul 09 2009, 20:43

pa ja poozuri
xd
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptyThu Jul 09 2009, 21:19

chpp 2

Sljedeceg jutra je pocela da ispituje djeda "a sve mi reci o onom Gordonu swe shto znash".Djed joj je rekao da on zivi sa zenom koja se razvela od muza s kojim ima 2sina blizanca koji su clanovi neke poznate grupe ali se nije mogao sjetiti kako se zove (lol)...... "A kada ce on ponovo doci??" nastavila je "Sura" odgovori djed."aaaaaaaaaaa nemogu vjerovati!!"uzviknula je i odjurila u sobu.Djed je zacudjen ostao na kaucu.Njena sestra Suzana je cula njen uzvik i krenula ka djedu "Shta joj bi??" upitala je "Nemam pojma" odgovori josh uvijek zacudjeni djed i poce objasnjavati Suzani o cemu su razgovarali.Suzana je rekla da misli da zna zbog cega je Bilja tako reagovala "Ona obozava TH a jedni od clanova te grupe su blizanci Trümper".Sada je svima sve bilo jasno.Sljedeceg dana kada je doshao Gordon na jednu partiju igre Bilja se ushunjala i pocela razgovor s Gordonom.Kada je bila 100% sigurna da je to otac njeih idola pitala je ima li shanse da ih upozna. "Da,naravno" odgovorio je on. "A ovo neka skrivena kamera,ili ja sanjam de me ushtinite da se probudim" tu je uvijek njena seka spremna da ju ushtine..."Ne sanjam onda je ono drugo...gdje je kamera??" "Ma nigdje nije kamera dusho zar toliko volish Billa i Toma da nemozesh da povjerujesh da ces ih upoznati??" , "Volim to je mala rijec ja zivim za njih!!,a i to je mala rijec".Na polasku kuci Gordon je rekao "Cujemo se Biljo sutra kada cu ti reci kada mozesh da se vidish s Billom Tomom".Nije mogla cekati da osvane jutro zeljno je iscekivala taj poziv. "Moj najsretniji dan u zivotu se priblizava" govorila je dok je budna u krevetu cekala osvanuce........
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptyThu Jul 09 2009, 21:43

i meniiiiiiiii
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptyThu Jul 09 2009, 22:05

Btw,super je!! Very Happy
Nina,odlicno je.
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptyThu Jul 09 2009, 22:14

Da super je i meni se mnogo svidja..
Pisi dalje..
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptyFri Jul 10 2009, 20:16

chapp 3

Zazvonio je alarm Bilja je ustala i nakon dorucka zazvonio je telefon.......Srce joj je tako brzo otkucavalo........Potrcala je prema telefomu.............Javila se......."Dobro jutro trebao bih Bilju".......glas joj jhe bio poznat.........nije mogla govoriti...od silnog uzbudjenja.izgubila je dah na tren.........to je bio Billov glas....."Halo ima li koga", "Bilja je na telefonu izvolite" , "Ja sam Bill Kaulitz i cuo sam da imash zelju da me upoznash,i imash srece,danas imam slobodan dan,i drago mi je shto ga mogu provesti s fanom,za jedan sat sam kod tebe,vidim se" , "Vidimo se" to je jedino shto je ona jedva uspjela izgovoriti i spustiti slushalicu.I bio je tacan,nakon sat vremena neko je zvonio na vratima...to je bio on.Bilja je otvorila vrata i vidjela pred sobom ni manje ni vishe nego.................Billa!"Zdravo ja sam Bilja"...rekla je ona pruzajuci mu ruku......"Ja sam Bill" , "Znam i bez da mi kazesh"....
Bilja je bila prava djevojcica sa sela......bila je vaspitana i kulturna...nije bila kao druge da se satima uredjuje da bi bila ljepsha...Bila je prirodno lijepa,Imala je krupne plave ochi koje su izgledale kao dva okeana iznad usana crvenih kao socne i ukusne tresnje.
"Udjite Bille u kucu" povikala je baka "Ne hvala,doshao sam po Bilju"....a ona...ona ga je samo gledala onim svojim predivnim ochima."Hajdemo" rekao je.I krenuli su."Ja imam osjecaj da sanjam" rece Bilja josh uvijek uzbudjena."Ma ne sanjash....gdje zelish da idemo?" , "Meni je svejedno,hajdemo gdje god ti pozelish,meni je samo vazno da mi se ostvario san!".Vozili su se kroz prelijepi Berlin.....Skrenuli su prema jednom restoranu....put je bio sa samo dvije kolovozne trake.....i odjednom........Veliki kamion preshao je na njihovu traku i sudario se sa Billovim autom.....Krv crvena kao ljubavno srce kao kisha prskala je na sve strane i ostavljala tragove po komadima lima od raspalih vozila....saobracaj je obustavljen....kroz grad cule su se sirene hitne pomoci i policije...svi su bili neizvijesni...licilo je na kraj svijeta...da li su dva mlada zivota okoncana?....niko josh to nije znao.....
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptyFri Jul 10 2009, 20:24

neeeeee....ne smiju biti mrtvi
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptyFri Jul 10 2009, 22:06

Super je liebe
Volim ff sa tuznim zavrsetkom i ako ovo nije jos kraj...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySat Jul 11 2009, 11:37

omG priča je predivna predivna predivna...

Molim te, nemoj da umru, zato što je ff prekrasna, basch da vidim šta će biti...

Svaka čast, kako mi se sviđa...

Very Happy
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySat Jul 11 2009, 13:14

thx Nora!!!!! Very Happy Smile
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySat Jul 11 2009, 19:12

evo sada idemda pishemdalje.ali nebix nishta da obecavam..jer nisam sigurna da li cu uspjeti staviti sljedeci chapp danas.poz za swe!!!!!!!
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySat Jul 11 2009, 19:49

Ninushka suuuper je! cheerleader
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySat Jul 11 2009, 19:57

tnx Melice!!!!evo stavljam i 4chapp...... Very Happy
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySat Jul 11 2009, 19:58

chapp 4

Biljina porodica je saznala.........male su shanse da prezivi......Billova porodica je znala.......male su shanse da prezivi.....Mnogobrojne kamere su snimale dva polupana vozila....Biljina porodica je uplakano zurila ka bolnici..........Billova porodica je uplakano zurila ka bolnici.......Mnogobrojni fanovi Tokio Hotela su danima prolivali suze za svojim idolom i svojom "sekom",jedino shto su izgovarali je
Ulice su prazne
Menjam svoje mesto, noć me je izgubila
Hladan vetar
Svet se pretvara u led, sunce je zamrznuto
Tvoja slika je sigurna, nosim je uvek sa sobom
Preko 1000 mora natrag do tebe
Natrag do nas
Ne smemo da izgubimo našu veru
Veruj mi....
to su bile najceshce rijeci uplakanih fanova.........
Bilja i Bill su bili u skoro bezivotnom stanju..Doktori nisu imali dobre prognoze...ali pravi fanovi nisu gubili nadu...svakog dana su se molili i snimali razne videe i slali mnogobrojna pisma....planeta je bila u tuzi.....
i mjesec dana kasnije dok su Gustav,Georg i Tom tuzno sjedili pored Billovog kreveta i pratili svaki njegov uzdisaj.......desilo se cudo.......otvorio je oci.....te njegove slatke okice vidjele su svjetlost.....svakog dana bio je sve bolje i bolje....Ali Bilja kod nje je bilo suprotno bila je sve gore i gore......
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySat Jul 11 2009, 20:03

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nadam se da ce sve dobro da bude.
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySat Jul 11 2009, 20:17

Ipak nece biti tuzan kraj...
U svakom slucaju super je...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySat Jul 11 2009, 21:28

Jao, Nina...lijep ti je i ovaj dio...čovječe, kako je priča tužna...zaista jeste, kad se još i zamisli...krenu mi suze na oči kad pomislim da će i Mecky jednog dana, kao i svi, umrijeti...neećuu ja tooo

Ali jedva čekam još još još dijelova...

Btw drago mi je što se probudio...Very Happy

Još samo da vidimo za Bilju...

I još jednom: svaka čast!


Kuss
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySat Jul 11 2009, 21:36

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
suze mi idu na oci bwe
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- EmptySun Jul 12 2009, 07:49

AAA DRAGO MI JE DA WAM SE SVIDJA ..I XWALA VAM PUNO NA KOMENTARIMA!!!!!!! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





-NEZABORAVNO LJETO- Empty
PostSubject: Re: -NEZABORAVNO LJETO-   -NEZABORAVNO LJETO- Empty

Back to top Go down
 
-NEZABORAVNO LJETO-
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: