Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 dva izgubljena brata

Go down 
4 posters
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptySun Jul 05 2009, 11:59

Slusajte u ovoj prici nema ljubljenja i vatanj ova prica je komedija da i u ovoj prici moje ime je isto ana a to mi je nadimak....pa da pocnemo..........



"Ana el si se soakovala?"Jesam tetka,ewo dolazim!"Krenula sam sa koferom u ruci idemo za berlin gde cu upoznati svoju polubracu i jedva cekam.Krenuli smo,dan je bio suncan i bez oblaka,usli smo u avion za Nemacku,i ja se vracam u staru skolu....Videcu svoje stare prijatelje i moju drugaricu Lenu.Kada smo stigli na aedromu me je cekala Lena sva srecna zagrlila me je pustajuci jednu malu suzu"Nedostajala si mi,i to mnogo!"I ja sam zaplakala"I ti meni Lena,stvarno!"Krenule smo ka kuci u kojoj su zivela moja polubraca a kad smo stigli videla sam kucu koja mi je bila poznata"Cekaj tetka da nismo pogresili kucu?"Tetka me je pogledala"Ne sto?""Pa ovde zive braca iz moje omiljene grupe Tokio Hotel!"Tetka se nasmejala"Pa znam!"Kad smo krenuli ka ulaznim vratima,vrata su se otvorila i tad je izasao Bill(15)pogledao me je i nasmesio se"Dobrodosla sestrice!"Zagrlio me je ali tako jako ko da nema nameru da me pusti"Da i meni je drago ta te vidim....braco!"A onda je izasao Tom"A koga ja to vidim?"Nasmejala sam se"Mene?"Prevrnuo je ocima"Pa tebe!"Zagrlio me je jace nego Bill"Alo vas dvoje ako ovako nastavite nista nece ostati od mene!"Svi su se nasmejali i usli smo u kucu.Pozdravila sam se sa Gustavom i Georgom.Pokazali su mi moju sobu i svo vreme dok smo isli Bill me je drzao za struk"Bille pustime sto me drzis?"Pogledao me je"Pa pazim da ne padnes niz stepenice!"Prevrnula sam ocima"Pa nisam beba!"Nasmesio se"Za mene jesi moja mala beba!"Izdahnula sam"Kako god!"Soba je bila velika i slatka bas po mon ukusu,kompjuter,foteljica pored kreveta i orman,stvarno slatko"El ste vi ovo sredili?"Nasmesili su se"Da jesmo el ti se svidja?"Nasmesila sam se"Da ,hvala.....Nisam uspela da dovrsim recenicu kad se zaculo mjaukanje izpod kreveta"Sta je to?"Jedno malo sivo klupko je izaslo ispod kreveta i doslo do mojih nogu"Jaoj kao je slatko!""To je nas poklon za tebe,kako ces ga nazvati?"iskrivila sam usnu"Mimi,tako je bio nadimak moje majke!"Pustila sam suzu a svi su me gledali"Sory,nismo znali!""Nema veze proslo je 2.godine ali mi jos uvek ne dostaje!"Spustila sam mace i izasli smo da veceramo...Posle vecere sam otisla da se istusiram i legnem sutra idem u skolu.Ujutro je neko usao u moju sobu stao kod mog uveta i izdrao se"Anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!"Skocila sam,ali sam videla da je to Bill"El si ti noooooooormalaaaaaaaan bre uplasi me!"Nasmejao se a ja sam uhvatila papucu i pocela da ga jurim po kuci dok je on vikao"Opomooooooooc oce da me ubijeeeeeeeeee!"A ja sam vikala"Kretenu jedan ubicu te zbog ovogaaaaaaaaaaaaa!"Njihova majka nas je zaustavila pre nego da se pobijemo"Bille idi doruckuj,a ti mlada damo idi se obuci i dodji na dorucak!"Otisla sam i obukla se,posto je ujutru bilo jako hladno odlucila sam da obucem crvenu kapu belu majcu,crvene grejace za ruke,crveni kais,bele pantalone,crvene grejace za noge i crvene cizmice.kada sam sisla niz stepenice Tom i Bill su me gledali sirom otvorenih ociju.Imala sam dugu smedju kosu ravnu sa blago ufrckanim krajevima,crveni sjaj za usta i nesno bele i ravne zube,nasmesila sam se najlepsim osmehom sto sam mogla"idemo li?"Upitala sam a Tom je odgovorio uz smeh"Ako te momci napadnu ja ne mogu da te branim!"Ja sam mu uzvratila osmehom"Nemoras ja se sama branim!"Krenuli smo a dok smo isli niz ulicu neki momci koji su prosli pored mene su mi svirnuli a kad sam nastavila ne slusajuci ih oni su se okrenuli i rekli da imam slatko dupe a ja sam se okrenula i podigla srednji prst a Bill i Tom su se kidali od smeha,a ja sam im se izdrala"Sta je smesno?!"
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptySun Jul 05 2009, 12:14

Nije moglo sve


Bill i Tom su se ucutali"Nista!"Stigli smo u skolu i da Bill i Tom su bili najpopularniji tamo svi su vrstali od devojaka kad su oni dosli ali kad su ih videli samnom svi decaci su otvorili usta koliko sam im bila slatka.A onda nam je prisla jedna "Barbika"sa pratiljama i stala ispred nas obracajuci se Tomu i Billu"Slatkisi kako ste?"Ja sam joj se okrenula"Dovoljno su dobro za tvoju informaciju plasticna!"Ona se okrenula ka meni a Tom i Bill se se smejali"Iu el si ti to mene nazvala plasticna?"Nasmejala sam se"Jesam,samo ako ti nisi toliko gluva pa me nisi cula!"Nasmesila se"Ja sam princeza za razliku od tebe lutkice!"Otvorila sam ustra"Slusaj lutkice,tvoj mozak je velicine graska i to ti ne pomaze da razmisljas bas najbolje,u normalnim uslovima bi ti objasnila koliko gubis svoje vreme ali cu ipak nastaviti da te ignorisem!"Nasmesila sam se"To pokazuje koliko ti znas a to je nista"Rekla mi je,a ja sam odvratila"Slusaj plasticna ovde ima mnogo devojaka koje su princeze,i kojima ne treba kruna da vladaju jer one vladaju i bez nje i nije ceo svet plastican kao ti i mi ne nosimo nesto sto se zove brus pun maramica vec pokazujemo sta imamo a ono sto mi imamo ti nikad neces imati!"Bila je dotucena i to joj se videlo na licu"A sta to?"Nasmejala sam se i krenula ka skoli a onda se okrenula na pete ka njoj i rekla"POSTOVANJE!!!"Ona je otvorila oci i nije mogla da veruje sta joj se desilo.Pa umem i ja da spustim.........












To je sve kasnuje cu da nastavim wiii musik dva izgubljena brata 27145 dva izgubljena brata 572638 dva izgubljena brata 3957 dva izgubljena brata 434893 dva izgubljena brata 76384 dva izgubljena brata 152517 dva izgubljena brata 9877 dva izgubljena brata 25476 dva izgubljena brata 648566 dva izgubljena brata 74754 Tom1 Bill dva izgubljena brata 590958 dva izgubljena brata 28066 dva izgubljena brata 816820 dva izgubljena brata 37796 samar
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptySun Jul 05 2009, 12:31

Hehe...
Bas je zanimljivo...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptySun Jul 05 2009, 13:18

SaDiCA wrote:
Hehe...
Bas je zanimljivo...
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptySun Jul 05 2009, 15:04

SaDiCA wrote:
Hehe...
Bas je zanimljivo...
wiii
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptyWed Jul 08 2009, 21:13

uskoro stize nastavak
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptyWed Jul 08 2009, 21:16

Super.. liebe
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptyWed Jul 08 2009, 21:19

Ja mislim da cu stici....Obecavam da cu da je napisem preksutra sutra idem na saxranu bake pa cu onda odma posle toga da napisem
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptyWed Jul 08 2009, 21:23

Ok uredu je...
Razumijem zasto ne mozes...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptyWed Jul 08 2009, 21:25

Ma ne brini napisacu sigurno nije meni tesko
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata EmptyWed Jul 08 2009, 21:27

Oki Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Sponsored content





dva izgubljena brata Empty
PostSubject: Re: dva izgubljena brata   dva izgubljena brata Empty

Back to top Go down
 
dva izgubljena brata
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Izgubljena braca 2ch
» Vec dugo izgubljena ljubav

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: