Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nemoguca ljubav

Go down 
3 posters
AuthorMessage
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Nemoguca ljubav Empty
PostSubject: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav EmptySat Jul 04 2009, 18:57

Recite dali da nastavim...

''Ana moram nesta vazno da ti kazem'' rekla mi je mama dok smo doruckovale.
Izgledala je zabrinuto, a ja jos vise.
Nikada prije nisam vidjela tako zabrinuto lice svoje mame.
''Za 10 dana idemo u Njemacku'' rekla je mama tuzno me pogledavsi. ''Ali ja necu''rekla sam sa suzama u ocima, nisam mogla da vjerujem to sto sam cula.
Zeljela sam da je ovo samo jedan los san koji ce se brzo zavrsiti.
Ali ne ovo je bila stvarnost koja me je ubijala.
Otrcala sam u sobu i zakljucala se, cjeli dan nisam izlazila nisam zeljela da idem ali nisam mogla nista da promjenim.
Kako cu ostaviti svoje drustvo ovde, svoju najbolju prijateljicu Maju i decka kojeg mnogo volim.
Razmisljala sam kako smo se ja i Adnan poceli da se zabavljamo u tom trenutku zazvonio je telefon.
To je bila Maja oh sigurno je zabrinuta zbog toga sto nisam dosla u skolu pomislila sam i brzo se javila.
Dogovorile smo da se vidimo u parku kako bih joj sve objasnila.
U parku sam vidjela maju kako ceka, dosla je prije mene odmah sam se rastuzila nisam znala kako da joj kazem da odlazi zauvijek, malo je falilo da zaplacem ali suzdrzala sam se zbog Maje.
Sjele smo na klupu i ja sam joj pocela da pricam.
Rekla sam joj je da idem u Njemacku i da se vise nikada necu vratiti.
Mama je dobila posao u najpoznatijem hotelu u Hamburgu i morali smo da odemo zbog toga.
Sada vise nisam mogla da zaustavim suze.
Obecale smo jedna drugoj da ce mo se svakodnevno cuti telefonom i da ce mo svakog praznika jedna drugu posjecivati.
Tih dana nisam isla u skolu Adnanu sam poslala kratku poruku kako bih raskinuli bez ikakvog objasnjenja.
Znala sam da cu ga tim povredim ali nisam imala hrabrosti da mu kazem u oci previse sam ga voljela, a znala sam da veza na daljinu nemoze uspjeti.
Dosao je dan kada sam morala da idem.
Oprostila je sam se samo sa Majom jer sam mrzila oprastanja.
U putu sam stavila slusalice u usi i slusajuci muziku sjecala se svih prelijepih trenutaka koje sam provela sa Majom i ostalim drustvom, a sada sam morala da pocnem novi zivot sasvim sama.


Last edited by SaDiCA on Sat Jul 04 2009, 19:41; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Nemoguca ljubav Empty
PostSubject: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav EmptySat Jul 04 2009, 22:27

Evo obecani nastavak. Nadam se da ce vam se svidjeti.


Kada smo stigle u stan unjela sam svoje torbe u sobu i uzela telefon da nazovem Maju. Samo sam joj kratko rekla da sam stigla i da cu je nazvati posle.
Kada sam raspremila moju odjecu pricala sam sa mamom i ona mi je rekla da u ovoj zgradi zive svi oni koji rade u hotelu.
Vlasnici su bili veoma fini ljudi imali su sina koji je svirao u najpoznatijem bendu u Njemackoj. Bend se zvao Tokio Hotel.
Nikada prije nisam cula za njim pa sam odlucila na internetu potraziti nesto o njima i poslausati koju pjesmu. Kada sam vidjela slike bili su mi pomalo cudni jedan mi je licio na djevojku ali sam citajuci saznala da su svi decki i da se zovu Bill, Tom, Georg i Gustav. Nisam znala koji od njih je sin vlasnika hotela ali mi se Bill mnogo svidjao.
Poslusala sam njihove pjesme i bile su super svatila sam zasto su najbolji u Njemackoj. Mama je radila po cjeli dan tako da sam ja imala vremena da radim sta zelim, ali sam ipak dane provodila u stanu.
Svakodnevno sam zvala Maju, ovdje nisam nasla nijednog prijatelja, a kako bih i pronasla kada nisam izlazila nigdje.
Nakon nekoliko dana provedenih u stanu gledajuci televizor odlucila sam izaci vani. Bio je raspust tako da nisam isla u skolu. Sredila sam se i izasla vani. Na izlazu iz stana vidjela sam 4 momka. To su bili momci iz Tokio Hotel, nisam mogla da vjerujem jer otkako sam dosla u Hamburg zavoljela sam njihovu muziku a malo i Billa.
Ipak nedovoljno da bih zaboravila na Adnana stalno sam misla o njemu.
Vec sam im bila jako blizu, razmisljala sam dali da pridjem da trazim autogram ili da ih pitam da se slikamo. Od prevelikog uzbudjenja nisam znala sta da radim, samo sam stajala i gledala u njih. Tom je primjetio da ih gledam i povikao je ''ko si sad ti sta radis tu?'' Svi su pogledali u mene, a ja sam se ukocila nisam mogla nista ni da kazem a ni da se pomjerim.
Trebalo mi je malo vremena da se vratim u normalu i brzo sam se vratila u stan. Bila sam sokirana misla sam da sanjam.
Nazvala sam Maju kako bih joj ispricala sta mi se desilo, ali ona je bila sva nekako hladna.
Znala sam da me ona ne razumije i bas kada sam htjela da prekinem rekla mi je da je Adnan nasao novu djevojku.
Telefon mi je ispao iz ruke, suze su mi krenule na oci nisam mogla da vjerujem da me tako brzo prebolio.
Telefon je opet zvonio vjerovatno je Maja zvala ali ja nisam imao snage da se javim. Sjedila sam na podu i plakala, osjecala sam da se svijet rusi. Zacula sam zvono na vratima ali nisam obracala paznju, nisam zeljela otvoriti.
Ipk neko je bio veoma uporan, pomislila sam da je mama zaboravila kljuc pa sam ustala obrisala suze i otvorila vrata...
Na vratima je stajao Bill. prvo sto je rekao bilo je ''zasto si plakala, sta ti se desilo'' pogledala sam ga cudno u sislu kao da to tebe zanima.
''Izvini, samo sam mislio ako mogu kako pomoci reci mi. I da ja sam Bill'' kao da nisam znala. Rekla sam mu kako se zovem i pustila ga da udje. Pitala sam otkud on ovde u tom trenutku sam uaboravila da je ovo zgrada Georgovih roditelja.
Rekao mi je da njih cetvorica imaju stan odmah do moga i du tu provode vreme kada nisu na turneji.
Pitao je jos jednom sta mi se desilo zasto sam plakala. Ispricala sam mu sve sto mi se dogodilo od dolaska u Njemacku da toga da me momak sa kojim sam bila u vezi zaboravi samo nakon dvije sedmice.
Slusao me je pazljivo i na kraju predlozio da izadjemo kako bih se malo zabavili i bar na trenutak zaboravila Adnana.
Pristala sam i onako nisam imala nista da radim a i godilo bih mi malo da izadjem jer od kako sam dosla nisam izasla iz stana.
dogovorili smo se da dodje po mene u osam sati.
dosao je tacno na vreme i odveo me je u svoj omiljeni disko klub.
Tamo su nas cekali Georg, Gustav, Tom i njegova djevojka.
Bill nas je upoznao a tom i Gustav su me malo zezali zbog dogadjaja koji se desio. Na pocetku mi je bilo malo neugodno ali posle mi je bilo super u njihovom drustvu.
Upoznala sam se malo bolje i cinila mi se kao fina osoba i zvala se Anita. Krenuli smo u dvanaest Tom je otpratio Anitu a Bill mene...
''Nadam se da ti je bilo fino sa mnom veceras''
''Naravno da jeste ovo je bila jedna od najljepsih noci u mom zivotu''
''Nadam se da ce mo se ponovo vidjeti'' rekao je i poljubio me tako njezno da sam se istopila..
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Nemoguca ljubav Empty
PostSubject: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav EmptyWed Jul 08 2009, 00:52

Evo ga i treci dio...

Usla sam veoma sretna nisam ni pomislila na Adnana. Ako je on mogao tako brzo da me zaboravi zasto nebih mogla i ja njega.
Bila sam sretna po prvi put kako sam dosla u Hamburg.
Kako sam bila veoma umorna spavala sam dugo. Probudilo me je zvono, ustala sam iz kreveta i otvorila vrata a ispred je stajao Bill. Poljubio me je i pozelio mi dobro jutro i ako je vec bilo podne.
Dok sam ja otisla da skinem pidjamu i da se umijem on ja ze mene napravio jedan fini dorucak.
Kada sam zavrsila sa doruckom izasli smo da mi pokaze grad. Posle dugog hodanja sjeli smo na jednu klupu u parku da se odmorimo.
Zagrlio me je i rekao '' znas i ako se poznajemo tek dva dana mislim da sam se zaljubio u tebe. Nikada prije nisam ni za koga osjecao ovo sto osjecam za tebe. Mislim da te ...'' U tom trenutku sam ga poljubila i rekla da sam i ja zaljubljena u njega i da ga volim vise nego bilo koga do sada..
Posle smo otisli u njegov stan, a tamo su bili i ostali clanovi benda. Naravno Tom nije gubio vrijeme i odmah je boceo sa svojim glupostima. Uzivao je nervirajuci druge, zbog toga ga je Bill izbacio vani, Georg i Gustav su ustali i otisli da mu prave drusto kako bih mene i Billa ostvavili same.
Malo smo se zezali i glupirali bilo nam je prelijepo, a onda je i Bill morao da krene u studio na snimanje. Ja nisam zeljela da idem sa njim zbog Toma. Nisam zeljela ponovni susret sa njim, nije mi bio bas drag.
Bila sam zaista sretna sa Billom, za kratko vreme zavolila sam ga mnogo vise nego sto sam misla da je to moguce.
Tako zamisljena i sretna otisla sam u sobu, nisam ni vidjela mamu koja je gledala TV.
Usla je i sjedajuci na krevet rekla ''Dali se sjecas da si kao manja zeljela da upoznas svog tatu??? Dali to jos uviujek zelis???''
Gledala sam zacudjeno u nju ne progovorivsi ni rijec. Nisam znala ni sta da kazem u tom trenutku. Uvijek sam zeljela imati tatu kao i svi ostali koje sam poznavala, ali nisam ga imala, nisam znala ni kako se zove. Gledala sam u nju jos neko vrijeme i rekla ''Naravno da zelim... Ali odkud sad to???ko je on??''
''Smiri se sutra ce mo ti sve zajedno objasniti'' rekla je to i otisla.
Tu noc nikako nisam mogla da spavam samo sam razmisljala o njemu.
Pitala sam se kakav je?Zasto tek sada zeli da me upozna?Dali je prije znao za mene? Bilo je 100 pitanja a nijedan odgovor.
ujutru sam se spremisla a mama mi je rekla da ce da dodje za pola sata. Jos uvijek sam zeljela da znam bar njegovo ime prije nego sto dodje ali ona mi to nije zeljela reci.
Otisla sam u sobu upalila muziku i cekala.Cula sam zvono na vratima to je bio on, ali ja nisam imala hrabrosti da izadjem i otvorim. Mama je dosla po mene bilo je vreme da posle 16 godina upoznam svog oca.


Nadam se da ce vam se svidjeti...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Nemoguca ljubav Empty
PostSubject: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav EmptyThu Jul 09 2009, 22:09


Evi i 4 dio... Znam da je grozan..

Izasla sam polako , osjecala sam neki strah. mozda je bilo bolje da je sve ostalo kao sto je bilo prije, i da nikada ne upoznam tatu.
Nije mi bio potreban zivjela sam 16 godina bez njega mogla sam i dalje.
Dosla sam do dnevne a tamo je sjedio Jorge, meni veoma dobro poznata osoba. Pogledala sam u njega pa u mamu, rekla mi je da je on moj tata.
Mislila sam da cu istog trenutka umrijetu, suze su mi krenule na oci. ''Kakava je ovo sala? ovo nemoze biti istina''
Mami j njemu nije bilo nista jasno, gledali su me zbunjeno. Ona nije znala da je Bill njegovv sin, a on nije znao da smo ja i Bill u vezi.
Zeljela sam da je ovo san, zeljela sam da se sto prije probudim i vratim u stvarnost...
Plakajuci istrcala sam iz stana zeljela sam biti sama.. Kada sam izlazila georg me je vidjeo uplakanu i rekao Billu.
Bill je zabrinuto isao iza mene i pokusao me zaustaviti... Govorio mi je da stanem ali ja ga nisam cula sve dok nije stigao do mene i uhvatio me za ruku. Pitao je sta mi se desilo zasto placem, ali ja nisam imala snage da mu odgovorim.
Istrgla sam ruku iz njegove i okrenula sam se nisam mogla da ga gledam. Prisao mi je zabrinuto i zagrlio me '' Ne Bill nemoj... Molim te idi od mene, mi nemozemo biti zajedno'' rekla sam mu to i pala u nesvijest.
Probudila sam se u njegovom krevetu, on je sjedio pored mene izgledao je veoma zabrinuto..
Naglo sam ustala iz kreveta i krenula prema izlazu gdje me je Bill zaustavio.
''Necu te pustiti da odes dok mi ne kazes sta ti se dogodilo, Zasto places?? Zasto si rekla da nemozemo biti zajedno vise?? Mislim da zasluzujem objasnjenje.''
Pitao je sa zabrinutim izrazom na licu.
Tom, Georg i Gustav su zacudjeno gledali u nas.
''Bill gotovo je shvati to, ja i ti nemozemo vise nikada biti zajedno, sada me molim te pusti da idem zar nevidis da mi je i suvise tesko'' rekla sam to i krenula da izadjem. ''Ali zasto?'' Okrenula sam se i vidjela suzu na njegovom licu nisam imala hrabrosti nista da kazem.Sama pomisao na to da Bill pati me je ubijala.
U stanu me je cekala mama bila je zabrinuta za mene vidjelo joj se to na licu. Nisam znala sta osjecam sada prema njoj dali bijes ili mrznju.
Zakljucala sam se u sobu i plakala.
''Sta ti se dogodila?? Zabrinuli smo se za tebe. Otvori vrata molim te.''
Otvorila sam vrata i ona je usla ''Dali znas da je Jorge Billov tata?''
''To znaci da je Bill tvoj Brat'' rekla je zacudjeno, znala je koliko volim Billa.Sada je razumijela moju reakciju.
Odjednom je u sobu usao Tom bio je mnogo ljut sto se moglo primjetiti po njegovom izrazu lica.
''Sta ti umisljas da mozes da radis sta zelis? Kako si mogla to da uradis Billu?''
''A kako si ti tek tako mogao da udjes i jos napadas moju kcerku'' uzvratila mu je mama ljutito.
Zamolila sam je da izadje i da nas ostavi same da rijesimo ovo.
''Od pocetka sam znao da ti nisi za Billa.. Nikada mi se nisi svidjala. Ti si jedna obicna kucka prvo si zavela Billa a sada ga tek tako ostavljas, ti si najgora osoba koju sam ja upoznao'' Tom je bio veoma ljut, poceo je da me vredja..
''Dosta Tome ti neznas sta se desilo. neznas zasto sam to uradila.Nemas pravo da me vredjas.'' uzvratila sam mu istim tonom i ako sam jedva pricala.
''Ok onda mi objasni zasto si to uradila?? Jel samo znas koliko si ga povredila, jel znas koliko te je zavoljeo?''
Svaka tomova rijec pogadjala me je tacno u srce, svaka njegova rijec me je ubijala.
''Tom ja i Bill smo brat i sestra'' izgovorila sam tiho ali dovoljno glasno da on cuje.
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Nemoguca ljubav Empty
PostSubject: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav EmptyTue Jul 21 2009, 23:56

Ovo je kraj...


Bio je sokiran onim sto sam rekla. Nije me pitao nista, nije trazio objasnjenje.
Sjela sam pored njega a on je istog trenutka ustao i otisao.Ostatak dana sam razmisljala sta da radim mnogo sam ga voljela i ovo nisam zeljela.
N kraju sam donjela odluku, znala sam da se niko nece slagati sa tim ali nisam imala drugog izbora morala sam to uraditi.
Mami sam ispricala, na pocetku se malo protivilia tome ali kada sam joj sve objasnila prihvatila je.
Uvecer nisam nikako spavala razmisljala sam samo o Billu i o tome dali je ispravno to sto zelim uraditi.
Ustala sam skroz rano, spremila se i krenula do Billa, htjela sam mu sve reci i ako sam mislila da je Tom vec sve rekao.
Krenula sam da izadjem ali ispred vrata je vec stajao Bill. Izgleda da je bio brzi od mene
*Znam sve Tom mi je vec rekao*
Bilo mi je malo lakse jer mislim da ja nebih imala hrabrosti da mu kazem.
Usli smo u moju sobu rekao mi je da su on i Tom znali da imaju sestru ali da nisu znali nista o njoj.
*Uvijek sam zelio da je upoznam....ali sada....nezelim da to budes ti* rekao je a u ocima su mu se mogle vidjeti suze.
''Ni ja to nezelim Bille'' rekla sam i zaplakala.
''Moram jos nesta da ti kazem. Ja sutra odlazim zauvijek, nikada vise se necu vratiti.Idem nazad u Bosnu kod Maje''
*Zasto je moralo sve ovo da se desi??? Zastoooo?* Vikako je a suze su mu krenule na oci. Plakalo je,a to me je ubijalo.
*Molim te nemoj da ides..Ostani...Molim te... Ja nemogu zivjetibez tebe. Ostani ovde pored mene*
Plakao je grleci me. Nisam se opirala uzivala sam u njegovom zagrljaju, prijala mi je njegova blizina.
Zeljela sam da ga uvijek imam pored sebe da vjecno budemo zajedno. Ali ne... to nije bilo moguce.
Naglo sam ustala govoreci
''Vjeruj mi tako je najbolje. Ja i ti nikada necemo moci biti zajedno.
Bit ce nam mnogo teze ako ostanem.. Necu moci izdrzati da te vidjam svaki dan a da znam da nemozemo biti zajedno...Ili kada bih upoznao neku drugu to bih me ubilo. Bill najbolje je ovako vjeruj mi.''
*Ali ja nezelim zivot bez tebe, nikada vise necu moci biti sa nekom drugom, nikada vise necu moci biti sretan*
''Zao mi je ali vec sam odlucila, sutra idem. Bit ces sretan i bez mene. Zaboravit ces me vec.''
*Volim te i uvijek cu te voljeti* rekao je i otisao.
Ovo je bio kraj plakala sam kao nikada pre mislila sam da cu umreti.
Otisao je zauvijek nikada vise ga necu vidjeti.
Dosao je dan kada sam morala da krenem. Opristila sam se sa mamom, i Jorge je bio tu.
Kada sam krenula da udjem u auto vidjela sam Toma kako trci govorio je da cekam.
Zacudila sam se sta on hoce???
*Znam da ti nisam drag, kao sto ni ti meni nisi bila na pocetku. Sada kada znam da si mi sestra nezelim da odes a da se ne pomirimo.Nadam se da ces mi oprostiti.*Rekao je to i zagrlio me je. Bila sam sretna
zbog toga.
'' Naravno Tome ti si moj brat nezelim da se svadjamo. nadam se da ce mo se nekada cuti ili vidjetti''
*Naravno da hocemo.. Sta si ti mislila?? Dosadit cu ti sa pozivima i posjetama*
dao mi je svoj broj i rekao da se javim kada stignem. Zamolila sam ga da pozdravi Billa i za kraj ga poljubila.
Kada sam stigla Maja je bila presretna to je ono sto smo oduvjek zeljele, ali sada se sve promjenilo.
To vise nije bilo ono sto ja zelim, jedino sto sam zeljela bio je Bill.
Danima sam sjedila u sobi nigdje nisam izlazila razmiljala sam samo o njemu.
Proslo je mnogo vremena ali nisam ga zaboravila voljela sam ga sve vise.
Sa Tomom sam se cula svakodnevno stalno me je posjecivao ali bez Billa.
Posle mog odlaska nikada ga nisam cula ni vidjela, ali sam svakodnevno dobivala informacije o njemu od Toma.
Nije bio sretan kao ni ja, pokusavao je to da sakrije od drugih ali Tomu je uvijek sve pricao.
Stalno ga je pitao za mene kao i ja za njega, ali nijedno nismo imali hrabrosti da nazovemo ili posjetimo ono drugo.
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Nemoguca ljubav Empty
PostSubject: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav EmptyTue Jul 21 2009, 23:59

Aaaaa....
Preedobro je i nemoj vise nikada reci da ne valja...
I Tom fin ... yeeey xD hehe
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Nemoguca ljubav Empty
PostSubject: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav EmptyWed Jul 22 2009, 00:03

super je...mada mislim da si zbrzala...jer super pises
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Nemoguca ljubav Empty
PostSubject: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav EmptyWed Jul 22 2009, 00:09

Drago mi je da vam se svidja... Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Nemoguca ljubav Empty
PostSubject: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav EmptyWed Jul 22 2009, 00:38

Mhm, super je.
Sviđa mi se.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Sponsored content





Nemoguca ljubav Empty
PostSubject: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav Empty

Back to top Go down
 
Nemoguca ljubav
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» neshvaćena Ljubav
» Vec dugo izgubljena ljubav
» Ljubav preko interneta
» Ljubav nije za nas-Oneshot-
» Nova ljubav - novi pocetak

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: