Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Postao je nešto wiše od druga....1.dio

Go down 
2 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Postao je nešto wiše od druga....1.dio Empty
PostSubject: Postao je nešto wiše od druga....1.dio   Postao je nešto wiše od druga....1.dio EmptySat Jul 04 2009, 15:56

U Njemačku se pre 16 godina doselila dewojka po imenu Claudia sa swojom majkom Ann-Mariom i swojim bratom Gustawom....To je bilo 3 dana posle Claudinog rođenja..Claudin otac je umro od raka pluća....Pa su ona,njena majka i njen brat morali doći u mesto zwano Loitishe...

Ja sam Claudia i weliki sam fan poznatog njemačkog benda Tokio Hotel....obožawam Billa frontmena...TH-momke dobro poznajem jer su to drgowi mog brata Gustawa..on je bubnjar tog benda...samo kad bi ste čuli kako moj brat swira na bubnjewima....fantastično....Jedno jutro sam čula pewanje swog brata i to me je probudila..pogledala sam na kalendar i widela da je to rođendan mog welikog brata..Gustaw je punio 18 godina...na redu je bila welika proslawa njegowog punoletstwa .. ..Protrljala sam oči i spremila se...sišla sam dole i poželela swom bratu puuuno sreće njegowoj 18 godini...i dala mu pusu sa poklonom koji sam mu pripremila...poljubio me i rekao ''Xwala mala seko!'' Tri i po sata sam zajedno sa mamom i bratom spremala kuću da bi bila čista kad se wratimo s proslawe...posle toga otišla sam u grad zajedno sa Gustawom da bi sebi kupili odeću za taj njegow dan...kupio je cool farke i prelepu sexy majicu...ja sam si kupila crnu xaljinu koja se proliwala..izgledala je prekrasno....posle toga otišli smo da rezerwišemo restoran za slawlje....uskoro je pao mrak...a na wrata su pozwonila trojica slatkix momaka...bili su to Bill,Tom i Georg...ja sam im otworila wrata...sišla sam u bademantilu sa wiklerima na glawi...Tom kao i obično našalio se na moj račun i rekao ''Claudia to je neki nowi friz...xaxaxa?''.. Gustaw je sišao i rekao mu ''Ostawi mi malenu sestru na miru Tome''..gurnula sam Toma iz zafrkancije i otišla gore...posle 8 minuta sišla sam dole u swojoj crnoj xaljini,sa prelepom ufrćkanom frizurom i sa prelepim plawim očima iscrtanima crnim kreonom...pitala sam brata stojeći naslonjena na zid ''Idemo li narode?''..swi su zewnuli u mene a u Billowim očima primetila sam nešto što do sada nije ni bilo...Tom je počeo da flertuje sa mnom ali ga je moj brat prekinuo rečima ''Tome ne diraj mi u sestru i polazi''...Na putu do restorana ja sam išla sa Billom swe je bilo tako prelepo...swi su bili skockani pa čak i mama Ann-Marie..poxwalila sam je i rekla joj ''Mama owako lepu te još nisam widela'' a ona mi je rekla ''Xwala dušo''.....prošlo je dwa sata a proslawi se još nije bližio ni kraj....Izašla sam malo napolje kako bix udaxnula čist wazdux... odjednom sam na swom ramenu osetila nečiju ruku...okrenula sam se a Bill mi je stajao za leđima.....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Postao je nešto wiše od druga....1.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....1.dio   Postao je nešto wiše od druga....1.dio EmptySat Jul 04 2009, 15:59

Super je...
Samo da ne bude tuzna kao ova prosla...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Postao je nešto wiše od druga....1.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....1.dio   Postao je nešto wiše od druga....1.dio EmptySat Jul 04 2009, 16:00

Ja bas volim kad je kraj tuzan...
SUper je
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Postao je nešto wiše od druga....1.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....1.dio   Postao je nešto wiše od druga....1.dio EmptySat Jul 04 2009, 16:31

Xwala wam....i waše su extra...ali owog puta nije kraj tužan....xexe
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Sponsored content





Postao je nešto wiše od druga....1.dio Empty
PostSubject: Re: Postao je nešto wiše od druga....1.dio   Postao je nešto wiše od druga....1.dio Empty

Back to top Go down
 
Postao je nešto wiše od druga....1.dio
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Postao je nešto wiše od druga....2.dio
» Napisite nesto o osobi iznad vas (OIM)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: