Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

  Talijanski Vogue

Go down 
2 posters
AuthorMessage
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

 Talijanski Vogue Empty
PostSubject: Talijanski Vogue    Talijanski Vogue EmptySat Oct 16 2010, 13:57

 Talijanski Vogue D4ce1d48c02134b55afa81e.th
 Talijanski Vogue 021baccb60539769fe5a9de.th Talijanski Vogue 69d07217bb184a75cbd1a70.th Talijanski Vogue 31115fe3d43b8515b2df022.th Talijanski Vogue 45687631feacd971fa4e408.th

Originalni blizanci

Slike: Pierpaolo Ferrari; tekst: Stefania Cubello

“Humanoid” se prodao u preko 400 000 primjeraka

Njihova rock priča je počela 2001. u Magdeburgu. Skoro 10 godina kasnije, bend koji su osnovali blizanci Kaulitz rasprodaje arene po cijelom svijetu.

Jakna i majica: Italia Independent; hlače: Lantin; čizme: Rock Owens; prsten i nakit: Sevan Bicacki. Na suprotnoj stranici. Majica: Intimissimi; jakna: Lanvin. Na prvoj strani, lijevo. Jakna: Louis Vuitton; potkošulja: Roberto Cavalli; čizme: Rick Owens. Desno. Jakna: Diesel; majica: Intimissimi; traperice: DSwuared; patike: Adidas. – Odabrao Jeremy Scott – Modni urednik: Robert Rabensteiner.

I dalje imaju svježa mladenačka lica, stidljivo držanje, ljubazni su: Bill i Tom su srce i mozak najboljeg njemačkog benda u proteklih nekoliko godina.

Zahvaljujući unikatnom pop-rock zvuku popeli su se na internacionalne top ljestvice i stvorili pravu legendu.

Osim njihove strasti za glazbom, dva brata imaju mnogo toga zajedničkog: ideje, prijatelje, snove. ”Ali dogodi se i da se posvađamo, i to jako”, tvrde. ”Imamo posve različite osobnosti. Mi smo dvije strane istog novčića.”

Navikli na seljenje, jer to rade od svoje petnaeste godine, iz jedne lokacije u drugu, između najvećih i najekskluzivnijih arena u europskim i azijskim gradovima; i opet, rasprodani koncerti, reflektori, hoteli s pet zvjezdica, limitirana izdanja limuzina kojima nisu raspolagali ni braća Gallagher u boljim vremenima, VIP tretmani za kojima teže skoro sve mlade rock zvijezde i modne piste ( kao ona za DSquared tokom Milanskog tjedna mode u siječnju) – ako uzmemo u obzir to sve, kada uhvatite zanimljiv, zastrašujuć, skoro vanzemaljski pogled koji razvedrava prelijepa, i dalje mladolika lica Billa i Toma Kaulitza, srca i duša Tokio Hotela, začudite se. Koračali su kroz prostorije Palazza Biscaria, veličanstvene, barokne sicilijanske vile iz 18. stoljeća, – gdje se održao photoshooting s kojeg smo slike postavili na ovim stranicama – poletno, puno poštovanja i s plahim korakom, kao da nisu osobe koje smo opisali.

Možda ste očekivali da ovi dečki – prebrzo odrasli i sada stari 20 godina – uzimaju sve zdravo za gotovo, uzimajući u obzir milijune albuma koje su prodali po cijelom svijetu, a posljednji je bio ‘Humanoid’ (Universal), koji je izašao prije točno jednu godinu. Ali ne. Hodali su iz jedne prostorije u drugu, a da skoro nisu mogli vjerovati da mogu biti ovdje danas. ” Palača je veličanstvena, umjetničko blago: ovakvih mjesta nema tamo odakle mi dolazimo”, spomenuo je Bill s velikim osmjehom, aludirajući na rodni grad Magdeburg. Ali oni su od tamo, iz sela poznatog po rudnicima soli u istočnoj Njemačkoj gdje je počela Tokio Hotel priča. Sa jedva sedam godina, braća Kaulitz su već tada bili zauzeti gitarama i ekstravagantnim stilovima, zbunjivali i smetali školskim kolegama kojima su identični blizanci izgledali kao izvanzemaljci. Već je onda Tom bio zaluđen Aerosmithom i gitaristom Joeom Perryem, dok je Bill bio velik fan Davida Bowiea i umjetnosti Whitea Dukea i njegove brze promjene. ”On je apsolutno jedan od mojih najdražih umjetnika: Od kada sam gledao ‘Labirint’ tisuću puta”, priznaje. Paradoksalno, ako uzmemo u obzir obamrli provincijski život, biti svoj je stvaralo probleme, jednako kao i izražavanje svojih stavova bez predrasuda, a to je bilo beznačajno većinu vremena. ”U školi smo imali bezgranične probleme. Kolege iz razreda me nisu prihvaćali, posebno zbog toga kako sam se oblačio. U to si vrijeme nisam mogao priuštiti skupu odjeću, pa sam si je sam radio, rezao sam i šivao sve, kombinirajući različite komade, nekad sam znao kupiti majice za nekoliko centi. Rezultati su bili originalni, ulagao sam puno strasti u tom. Ipak, to nije zadržalo mene i mog brata Toma da se držimo dalje od svađa sa kolegama iz razreda.



Naš najdraži san bio je da sviramo, i budemo slobodni izražavati se,” prisjeća se Bill. San koji je za Kaulitz blizance počeo kada su upoznali Georga Listinga i Gustava Schäfera, koji su kasnije postali nezamjenjivi basist i bubnjar Tokio Hotela. ”Pronaći nekoga, naše dobi, tko nam se želio pridružiti i svirati s nama u bendu, te tko je dijelio naše snove, bilo je prilično teško. Zato smo u početku bili samo ja i Bill: sve smo radili samo, svirali smo svaki instrument i onda smo počeli raditi male koncerte u našem gradu. Na jednom od naših koncerata u publici su bili Gustav i Georg; na kraju nastupa, došli su nas pozdraviti i pitali nas mogu li se pridružiti grupi”, sjeća se Tom i trese glavom, a dugi cornrowsi mu padaju preko ramena. Oni su savršeni za njegov reperski stil. S tom postavom se 2001. rodio Devilish – tri godine kasnije, mijenjaju ime u Tokio Hotel – njihov je prvi album bio ‘Schrei’, koji sadrži singl ‘Durch den Monsun’, ubrzo preveden u njihov najpoznatiji hit ‘Monsoon’, na engleskoj verziji albuma ‘Scream’. 2005. godine Tokio Hotel kreće na najuspješniju dvostruku turneju u svojoj zemlji i postaju najbolji i najpoznatiji rock bend iz Njemačke osim metal benda Rammsteina. Oni udaraju dok je željezo vruće: 2007. godine objavili su drugi album ”Zimmer 483”, koji je također uključen u album ‘Scream’ (objavljen iste godine). [...]

“Mi ne žalimo ni za čim. Ispunili smo svoj san. Možda bismo jedino htjeli slobodu da možemo otići na sladoled bez osiguranja.”

Preporuka: Tom je novo lice za Reebok.

Majica: Roberto Cavalli. Na suprotnoj strani. Stojeća. Majica i hlače: Givenchy by Riccardo Tisci; remen: Lanvin; čizme: Rick Owens. Sjedeća. Trenirka: Tsicko; prslik: Pharrell & Moncler; traperice: LRC; patike: Reebok. Šminka i frizura: Natalie Franz, koristila Chanel. Modni pomoćnik: Valentina Bocciardi.

************

Izvor:TokioHotel Croatia / News Blog
Back to top Go down
~*BiL0vA mAcKiCa* ~
BIGGEST
BIGGEST
~*BiL0vA mAcKiCa* ~


Broj komentara : 714
Reputation : 0
Join date : 2010-07-03
Age : 29
Mjesto : In Bill's arms...on the dark side of the sun

 Talijanski Vogue Empty
PostSubject: Re: Talijanski Vogue    Talijanski Vogue EmptySat Oct 16 2010, 17:41

Slike su predivne!♥♥♥
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

 Talijanski Vogue Empty
PostSubject: Re: Talijanski Vogue    Talijanski Vogue EmptySat Oct 16 2010, 19:37

Slaažeeem see ! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





 Talijanski Vogue Empty
PostSubject: Re: Talijanski Vogue    Talijanski Vogue Empty

Back to top Go down
 
Talijanski Vogue
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» L'Uomo Vogue Intervju
» Bill i Tom u L'Uomo Vogue Oktobarskom izdanju
» Najnoviji trac- Tom i Bill uradili photoshooting za Vogue ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: