Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

  Bravo #21 (Ceska) : "Selimo se u L.A.!"

Go down 
AuthorMessage
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

 Bravo #21 (Ceska) : "Selimo se u L.A.!" Empty
PostSubject: Bravo #21 (Ceska) : "Selimo se u L.A.!"    Bravo #21 (Ceska) : "Selimo se u L.A.!" EmptySat Oct 16 2010, 10:44

 Bravo #21 (Ceska) : "Selimo se u L.A.!" Imgsw.th  Bravo #21 (Ceska) : "Selimo se u L.A.!" Img0001zt.th Bravo #21 (Ceska) : "Selimo se u L.A.!" Img0002cf.th


 Bravo #21 (Ceska) : "Selimo se u L.A.!" Img0003zup.th Bravo #21 (Ceska) : "Selimo se u L.A.!" Img0004it.th

"Selimo se u L.A!"

Popularni nemacki bend Tokio Hotel pakuje svoje kofere i seli se na drugu stranu okeana! Bravo zna zasto!
Nakon njihovog koncerta u martu, u Tesla Areni u Pragu, koji vam je doneo Bravo, bilo je prilicno tiho oko Tokio Hotela. Sada momci su se vratili s svojim 'Dark Side Of The Sun' i preuzimaju sve top liste! Bravo zna sta ima novo kod Billa(21), Toma(21), Georga(23) i Gustava(22)...

Bravo: Zravo momci, kako ste?
Bill: Hey! Super smo. Nas koncert DVD 'Hmanoid City Live DVD' je objavljen pre par meseci i tu nasi fanovi mogu naci najbolje s nase prolecne turneje 'Welcome To Hmanoid City Tour'.

Bravo: A sta je sa drugim koncertima Tokio Hotela? da li ce biti nekih ove godine?
Tom: Naravno! Pred kraj novembra bicemo u juznoj Americi!
Bill: Ne mogu da docekam da vidim sve te lepe devojke Latinske Amerike :-)
Georg: Pa ja ne mogu da docekam Meksiko Siti i njihove burritos(ne znam sta je a ne zna ni Google).

Bravo: Da li ste nervozni pre koncerta?
Tom: Da, svaki put kad idemo na binu smo jako nervozni.

Bravo: A sta cete raditi pre Juzne Amerike?
Bill: Pakovati kofere! Pred kraj oktobra se selimo u Los Andjeles gde cemo raditi na novim pesmama.
Gustav: Ali nas dom ce uvek biti u Nemackoj. Amerika je samo na neko vreme.

Bravo: Wow! Tako da verovatno necete uzivati u mnogo sobodnog vremena, jel tako?
Bill: Ne toliko, ali to nam nije vazno! Mi volimo ovaj posao i uzivamo u ovome!
Tom: Upravo! A kako mozete videti takodje nasi fanovi to cene!
Georg: Ali ponekad takodje lezimo na kaucu i gledamo neki super film.

Bravo: U pravu si Tom. S vasim hitom 'Dark Side Of The Sun' na nasem ceskom t-music chartu ste naprvom mestu...
Tom: To je sjajno! Zelimo mnogo da zahvalimo nasm fanovima!

Bravo: Takodje ste nominovani u kategoriji 'Najbolji nacionalni bend' na nemackim muzickim CMA nagradama..
Gustav: U pravu ste! Glasanje pocinje 24. oktobra u 2 popodne. Takoda, podrzite nas! :-)
Tom: A pored ovoga, takodje smo nominovani za MTV EMA. A tu je glasanje vec u punoj brzini!
Bravo: Tom, ti i Bill ste na naslonici za prestizni modni magazin L'Uomo Vogue. Koliko ste uzivali u shootingu?
Tom: Blo je super! Stvarno mi se svidela ta odeca u koju su nas obukli. Kaput Louisa Vuittona je bio bez greske.

Bravo: Da li imate enkog modnog idola?
Bill: Ja sam veliki fan Karla Lagerfelda! Raditi sa njim je zaista sjajno. A u muzici i nastupu stvarno mi se svidja Steven Tyler.

Bravo: Gde biste zeleli da odete ako zelite odmor od svih vasih fanova i fotografa?
Gustav: Na pusto ostrvo!
Georg: Ja bih voleo da iznajmim bioskop i odem tamo s prijateljima da gledamo neki cool film.

Bravo: Da li imate neki drugi san koji biste zeleli da ostvarite?
Bill: Ja bih zeleo da zivim u Aziji neko vreme.
Gustav: Ja bih zeleo da budem devojka na jedan dan, ali to mi se verovatno nkad nece desiti... :-)

Tekst kod slika:
L'Uomo Vogue slika - Na naslovnici muskog modnog magazina L'Uomo Vogue blizanci izgledaju veoma sik!
Karl Lagerfeld slika - Svetski poznati modni dizajner Karl Lagerfeld je ikona ne samo za Billa!
Slika blizanaca - Muzicki video Dark Side of the Sun je crno-beli i momci tu imaju veoma lude kostime!

Mali tekst ispod zutog teksta:
Podrzite Tokio Hotel i glasajte za njih na www.wanjk.de/index.php/cma i http://ema.mtv.tv
Pobednici na MTV EMA ce biti objavljeni 7.11. u Madridu!



Izvor:TokioHotelSerbia
Scanovi: Evule
Prevod na eng: Evelyn @ THUS
Prevod na sr: Bim @ THS

Back to top Go down
 
Bravo #21 (Ceska) : "Selimo se u L.A.!"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» De Bravo #22
» DE Bravo #33 - To(p)m - Model
» BRAVO De #40: "We want to go to Hollywood!"
» Tom Kaulitz - intervju za bravo.de
» BRAVO-Comeback pesma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: