Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 IN (Nemacka)

Go down 
AuthorMessage
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

IN (Nemacka) Empty
PostSubject: IN (Nemacka)   IN (Nemacka) EmptyThu Oct 14 2010, 20:25

IN (Nemacka) 20100422039110g.thIN (Nemacka) Instarmagazin422010.th

Wolfgang Joop i Bill Kaulitz
Dva cuda u Parizu

Puno bora i 40 godina se nalaze medju njima, ali duhovno su blizu. Izgleda da je modni guru Wolfgang Joop (65) nasao novu muzu u Billu KAulitzu (21). U parizu su se vise i vise zblizili.

Cisto profesionalno? TV ekipa prati modne zaisnike za show na TV kanalu ARTE. Sto je duze snimanje trajalo, sve vise su se upoznavali Couturier(ne znam da prevedem) i veoma zenskast frontmen Tokio Hotela.
"Imamo dosta zajednickog", kasnije je bio citiran Bill. To sto su delili cigaretu, kikotali se kao male devojcice u skoli, treba posmatrati kao bezalenu zabavu.

Toliko ljubavi, obezbedilo je Tokio-Billu mesto u prvom redu Joopove ''Wunderkind'' revije sledeceg dana. Nista ne treba predpostaviti - ali ne samo da zrtve mode imaju deja-vu kada vide ovu kombinaciju modog dizajnera i njegovog mladog dodatka: Jedni automatski pomisle na Karla Lagerfelda i njegovu muzu Baptiste Giabiconi (20). "Podseca me na mladunce(wtf) u antickoj Grckoj. On je besprekoran.", Lagerfeld je rekao pre godinu dana o som otkricu.

Joop nije nista manje euforican o Billu:" Oduvan sam ovim deckom!" Dizajner cak moze da zamisli pevaca kao modela na svojoj ''Wnderkind'' reviji: "Poslao bih ga na pistu u zenskoj odeci, s obzirom da je najlepsa devojka na Fashion weeku."

Da li je dizajner zaljubljen u mladog pevaca? Verovatno nije dozvoljeno ovako reci, ali izgleda da je Tokio-Bill iz svog uma iskljucio druge stvari. 65ogodisnjak je srecno rekao: " Takmicio sam se sa porukom o radosti zivota, i to u godini kada sam propatio zbog mnogih gubitaka."

Prevod na eng: Icey @ LoveTH-Music.com
Prevod na sr: Bim @ THS

Back to top Go down
 
IN (Nemacka)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
»  Gala #41 (Nemacka) - Tom: 'Devojke vole misice'
»  CMA Wild & Young Award 2010 [Nemacka]
»  Bild.de: Zbogom Nemacka, zdravo Ameriko! Kaulitz blizanci se sele u Ameriku.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: