Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA

Go down 
+12
bItCH_
**MECKYJEVAmalla**
Eddy_Kaulitz
Nora
VeDraNa
Jana
aley
..*::MoNsTeR::*..
*NiNa*
Evelin
SaDiCA
Tomuschka
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Tomuschka
BIGGEST
BIGGEST
Tomuschka


Broj komentara : 675
Reputation : 0
Join date : 2009-04-05
Age : 32
Mjesto : Sarajevo

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyThu Jan 21 2010, 00:36

Mela - kad si dosad lagala, laži idalje... pogotovo zato što je koncert u pitanju! al' se potrudi sljedeće polugodište... Wink

Anita - koja bolest??
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyThu Jan 21 2010, 13:08

Ma ne preostaje mi nista drugo.
A sama sam sebi kriva.I da skontaju sve, kriva sam. ;(
Mada,pokusat cu ja to da krijem dok ne prodje koncert.
Ne znam kako,ali ako treba, zivotom cu da cuvam svoju tajnu. xDD


Hvala vam. OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 65627


A da,
Anita, kakva je bolest u pitanju ??
Back to top Go down
Tomuschka
BIGGEST
BIGGEST
Tomuschka


Broj komentara : 675
Reputation : 0
Join date : 2009-04-05
Age : 32
Mjesto : Sarajevo

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyFri Jan 22 2010, 03:14

Pa da ti kažem da nisi trebala lagati, to i sama znaš, tako da... Ma bit će to sve ok, samo se potrudi Wink
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyFri Jan 22 2010, 20:51

mela....da lazi i dalje dok ne prodje koncert...a to razocaranje..jedini nacina da to popravis jeste da se potrudis u skoli....da prodjes s 5 ili bar 4... OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 781719 a da i meni nije jasno kako do sada nisu saznali..moji bi 100 % saznali ....

aa...i u mojoj porodici ima neizljeciva bolest..moj djed...vec nekoliko godina..isao je na preko 20 operacija..i posle se ponovo povrati....i sada ga nekih par bolesti muci..cesto se razboli..Sad Sad a jos gore sto ga rijetko vidjam jer je u njemackoj..Sad
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyThu Jan 28 2010, 23:48

Meni je najveći problem što se osjećam nekako zarobljeno..Ne znam kako to da opišem..
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyFri Jan 29 2010, 15:27

pa zasto?...
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyFri Jan 29 2010, 18:58

Dajana, zarobljeno?
Zasto se osjecas tako?


A ja sam rjesila svoje probleme sa ocjenama. Dobila sam knjizicu, potpisala se umjesto mame i predala je. Nisu vidjeli ocjene. Very Happy
Prezivjela sam.
Ali, bit cu na oprezu.

Suspect
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyFri Jan 29 2010, 21:16

A ne znam kako da objasnim..Nekako osjecam da ne pripadam tu gdje se nalazim
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyFri Feb 05 2010, 19:04

imam problem..curi mi nos..xD
Back to top Go down
TomovaBillovamalena4ever

TomovaBillovamalena4ever


Broj komentara : 21
Reputation : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 33
Mjesto : Mit Tom und Bill in Magdeburg!

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySat Feb 06 2010, 19:25

... Dajanice,vjeruj mi,znam kako ti je...svi mi znamo...jer smo bar neki prosli isto to. Ako ne pripadas tu gdje jesi,pa pripadas u TH svijet!!!!:DDDD
Oprosti mi,malo sam htjela da te oraspolozim!Sad Nadam se da se nisi uvrijedila...
Ali,ozbiljno,to nije izmisljen svijet-ON POSTOJI!!!!!! ... Pridruzi nam se!Very Happy
Licno,meni je najbolje druzenje sa fanovima TH-a,jer sam se odavno razocarala u neke pojedine "normalne" osobe iz ovog nazovi-normalnog-realnog-svijeta! OVDJE VLADA HAOS I MRTVILO-NAJBLAZE RECENO!!!!
I to u one za koje sam mislila da ce prve da budu uz mene i na mojoj strani... a sta sam dozivjela?!Sad Da me odbace kao da sam najvece djubre i da mi govore da je TH od mene napravio budalu u Gradisci,da moja ljubav prema njima nije ljubav,nego bolest,da sikiram moje roditelje,da nisam normalna,da sam bolesnik itd. Sad((( ... A to boli ... mnogo...Ja njih ne ogovaram niti ih zelim povrediti,ali ne mogu to kupiti u sebi,i oni su mene povredili ... I ja sam cak razmisljala da potrazim strucnu pomoc,da odem kod psihologa,psihijatra,ali sam odustala. Ja nisam bolesna i ne treba mi psihicka pomoc,jer ljubav nije nesto opipljivo i nije bolest!!!! Tako da sam odlucila da ... a zvuci ludo ...potrazim pomoc od svestenog,tj.duhovnog lica!!!! I to cu i da uradim!!!! Ne treba meni psiholog niti psihijatar da na pauzi me tracaju i da me kljukaju tabletama,u nadi da ce mi pomoci,samo me cine ovisnikom o lijekovima,a ja ne zelim da budem poput narkomana! I cine mi medvedju uslugu ... Ja licno mislim da meni nije potrebna takva strucna pomoc, nego upravo suprotno - jer ljubav je duhovna tvorevina, a ne psihicka,materijalna ili tvorevina ljudske svijesti...

Zanima me sta vi mislite? Da li da to uradim ili ne? Mozete li mi dati neki savjet,mile moje? LJUBIM VAS I VOLIM NAAAAJVISEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySat Feb 06 2010, 19:34

Ja u ovome nisam mislila ni na TH svijet...Mislim,ja tom TH svijetu svakako pripadam...Nego,ne uklapam se u ovaj monotoni zivot..Ja zudim za tim da zivot provedem na najlagodniji nacin...
Jednostavno zelim slobodu da izabarem kako cu zivjeti...

A ti nemas problem...Samo ih volis...Mozda i pretjerano,ali to je samo dokaz da si emotivna,a ne luda ili sta vec...
I nemoj na odlazak psihologu gledati kao na bauk...Psiholog se razlikuje od psihijatra i ja smatram da svaka osoba treba da ga posjecuje jer je on strucna osoba koja barem donekle moze razmjeti nasu psihu...

Sta god da ti odlucis zelim da znas da sam uz tebe!!UVIJEK!!
Back to top Go down
TomovaBillovamalena4ever

TomovaBillovamalena4ever


Broj komentara : 21
Reputation : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 33
Mjesto : Mit Tom und Bill in Magdeburg!

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySat Feb 06 2010, 19:48

... Aww... mng tihvala... i ja sam uz tebe...uz sve vas...to se zna!!!!! <3<3<3<3
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySun Feb 07 2010, 01:19

..::DaRk_BrIdE::.. wrote:
Dajana, zarobljeno?
Zasto se osjecas tako?


A ja sam rjesila svoje probleme sa ocjenama. Dobila sam knjizicu, potpisala se umjesto mame i predala je. Nisu vidjeli ocjene. Very Happy
Prezivjela sam.
Ali, bit cu na oprezu.

Suspect

Melice nisi to trebala da uradis. . jbs i koncert i sve ako izgubis povjerenje svojih roditelja. . . sigurno bi te pustili na koncert pa vec si valjda i kartu kupila !!
A znas da ce otkriti kad tad !! znas da se sve otkrije. . .Molim te potrudi se sad na kraju da popravis te ocjene. . znas koliko te volim i nemoj da zabrljas sad !!Potrudi se uci i popravi to. . nemoj ih vise lagati !! I icices na koncert ,moras,moramo ici zajedno !!! I zasto mislis da ce se razocarati sto si los ucenik,svakom se to desi u srednjoj. . nemoj ih samo lagati. . jer kad jednom slazes gotovo je. . posle ti nece vjerovati ma koliko budes iskrena. . Ljubim te puno <3 i nemoj da se ljutis ja sam samo rekla sta mislim da je bolje za tebe. . volim te puno puno punooooo <3 <3 <3 liebe liebe liebe liebe liebe liebe liebe
Back to top Go down
TomovaBillovamalena4ever

TomovaBillovamalena4ever


Broj komentara : 21
Reputation : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 33
Mjesto : Mit Tom und Bill in Magdeburg!

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySun Feb 07 2010, 13:46

VeDraNa wrote:
..::DaRk_BrIdE::.. wrote:
Dajana, zarobljeno?
Zasto se osjecas tako?


A ja sam rjesila svoje probleme sa ocjenama. Dobila sam knjizicu, potpisala se umjesto mame i predala je. Nisu vidjeli ocjene. Very Happy
Prezivjela sam.
Ali, bit cu na oprezu.

Suspect

Melice nisi to trebala da uradis. . jbs i koncert i sve ako izgubis povjerenje svojih roditelja. . . sigurno bi te pustili na koncert pa vec si valjda i kartu kupila !!
A znas da ce otkriti kad tad !! znas da se sve otkrije. . .Molim te potrudi se sad na kraju da popravis te ocjene. . znas koliko te volim i nemoj da zabrljas sad !!Potrudi se uci i popravi to. . nemoj ih vise lagati !! I icices na koncert ,moras,moramo ici zajedno !!! I zasto mislis da ce se razocarati sto si los ucenik,svakom se to desi u srednjoj. . nemoj ih samo lagati. . jer kad jednom slazes gotovo je. . posle ti nece vjerovati ma koliko budes iskrena. . Ljubim te puno <3 i nemoj da se ljutis ja sam samo rekla sta mislim da je bolje za tebe. . volim te puno puno punooooo <3 <3 <3 liebe liebe liebe liebe liebe liebe liebe
Back to top Go down
Gost
Guest




OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySun Feb 07 2010, 14:09

Moj je trenutni problem lektira iz njemačkog... -.-
pola riječi ne mogu naći...

i još se brinem za koncert ....
Back to top Go down
TomovaBillovamalena4ever

TomovaBillovamalena4ever


Broj komentara : 21
Reputation : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 33
Mjesto : Mit Tom und Bill in Magdeburg!

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySun Feb 07 2010, 19:51

Mozda ti ja mogu pomoci!Very Happy
Ako ne budem ovdje,pisi mi sms na broj 066889065,pa cemo da sredimo i to ... ne brini za koncert...BICE KONCERT!!!!!!!!Wink))) <3<3<3<3
Back to top Go down
Gost
Guest




OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySun Feb 07 2010, 19:52

aaa hvala mnogo....

Nadam se da ce biti koncert ...
(=

jos 49 dana.... vrijeme tako brzo prolazi...
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySun Feb 07 2010, 20:33

Imas lektiru na njemackom O_O
Pa u koju sko ti ides ???
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySun Feb 07 2010, 20:45

VeDraNa wrote:


Melice nisi to trebala da uradis. . jbs i koncert i sve ako izgubis povjerenje svojih roditelja. . . sigurno bi te pustili na koncert pa vec si valjda i kartu kupila !!
A znas da ce otkriti kad tad !! znas da se sve otkrije. . .Molim te potrudi se sad na kraju da popravis te ocjene. . znas koliko te volim i nemoj da zabrljas sad !!Potrudi se uci i popravi to. . nemoj ih vise lagati !! I icices na koncert ,moras,moramo ici zajedno !!! I zasto mislis da ce se razocarati sto si los ucenik,svakom se to desi u srednjoj. . nemoj ih samo lagati. . jer kad jednom slazes gotovo je. . posle ti nece vjerovati ma koliko budes iskrena. . Ljubim te puno <3 i nemoj da se ljutis ja sam samo rekla sta mislim da je bolje za tebe. . volim te puno puno punooooo <3 <3 <3 liebe liebe liebe liebe liebe liebe liebe

Sad Sad Sad

Joj Vedrana,
znam..., sve je istina sto kazes, i kajem se sto sam lagala.Ali sad nema povratka.Da sad kazem da sam pala, da sam lazljivica, ne bi mi dali na koncert, a on mi je najvazniji. Vazniji od svega na svijetu. Da nema njega, ja bih odmah rekla kakvo je stanje u skoli i sve to... ali ovako ne mogu. Nema sanse!
Ali imam jos mjesec dana da lazem.Do koncerta, onda cu da kazem sve. Sve.Jer nemam sta da izgubim. Dobro, izgubit cu njihovo povjerenje, i jos mnogo toga, ali bar necu svoj san.
I ne ljutim se na tebe, naprotiv, drago mi je sto imam takvu prijateljicu poput tebe. Brines zbog mene. Divna si, i volim te najvise (: liebe liebe liebe
Back to top Go down
TomovaBillovamalena4ever

TomovaBillovamalena4ever


Broj komentara : 21
Reputation : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 33
Mjesto : Mit Tom und Bill in Magdeburg!

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyMon Feb 08 2010, 18:07

...Anita:Very Happy Daaa,uskorooooo!!!!!!:DDDD <3<3<3<3

..::DaRk_BrIdE::.. Mila,trebala si im odmah reci..ali sad je tako kako je... kad prodje koncert,odmah im kazi,kasnije ce mozda biti kasno..ali lijepo im objasni sve i reci da nisi mogla da riskiras da ne odes na koncert,sve im reci,samo istinu i zamoli ih neka ti oproste... kazem ti to iz iskustva,jer znam kako ti je,savrseno znam,ja sam povjerenje svojih roditelja izgubila,ne sasvim,ali mi mama cesto to napomene,jer sam ucinila fatalnu gresku,a to nisam trebala... mada,bol je bila jaca,tako da sam u tome i jedno vidjela izlaz... ali,vidjela sam na pogresnom mjestu i u pogresno vrijeme...Zato,sada samo hrabro,stisni zube i durch den Monsuuuun!!!!!xD <3<3<3<3 VOLIM TEEEE!!!!!VOLIM VAAAAS !!!!! <3<3<3<3
Back to top Go down
Gost
Guest




OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyTue Feb 09 2010, 15:20

VeDraNa wrote:
Imas lektiru na njemackom O_O
Pa u koju sko ti ides ???

Joj ne pitaj me... Imam neku knjižurinu od 300 strana...
Idem u klasičnu gimnaziju...
Back to top Go down
TomovaBillovamalena4ever

TomovaBillovamalena4ever


Broj komentara : 21
Reputation : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 33
Mjesto : Mit Tom und Bill in Magdeburg!

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyWed Feb 10 2010, 18:37

OMG...A kako se zove knjiga?xD
I mi na fax-u uskoro pocinjemo citati neka knjizevna djela na njemackom,ima ih mnogoo... -.- Aliii,soooper...taman da poboljsam izgovor!<3<3<3<3


VOLIM VAAAAS !!!!
Back to top Go down
Gost
Guest




OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyThu Feb 11 2010, 20:32

Das Tal der wilden Pferde se zove knjiga, a citali smo jos dosta kratkih prica njemackih autora...
I prevodili smo s gotice Grimmove bajke...
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptyFri Feb 12 2010, 20:49

..::DaRk_BrIdE::.. wrote:
VeDraNa wrote:


Melice nisi to trebala da uradis. . jbs i koncert i sve ako izgubis povjerenje svojih roditelja. . . sigurno bi te pustili na koncert pa vec si valjda i kartu kupila !!
A znas da ce otkriti kad tad !! znas da se sve otkrije. . .Molim te potrudi se sad na kraju da popravis te ocjene. . znas koliko te volim i nemoj da zabrljas sad !!Potrudi se uci i popravi to. . nemoj ih vise lagati !! I icices na koncert ,moras,moramo ici zajedno !!! I zasto mislis da ce se razocarati sto si los ucenik,svakom se to desi u srednjoj. . nemoj ih samo lagati. . jer kad jednom slazes gotovo je. . posle ti nece vjerovati ma koliko budes iskrena. . Ljubim te puno <3 i nemoj da se ljutis ja sam samo rekla sta mislim da je bolje za tebe. . volim te puno puno punooooo <3 <3 <3 liebe liebe liebe liebe liebe liebe liebe

Sad Sad Sad

Joj Vedrana,
znam..., sve je istina sto kazes, i kajem se sto sam lagala.Ali sad nema povratka.Da sad kazem da sam pala, da sam lazljivica, ne bi mi dali na koncert, a on mi je najvazniji. Vazniji od svega na svijetu. Da nema njega, ja bih odmah rekla kakvo je stanje u skoli i sve to... ali ovako ne mogu. Nema sanse!
Ali imam jos mjesec dana da lazem.Do koncerta, onda cu da kazem sve. Sve.Jer nemam sta da izgubim. Dobro, izgubit cu njihovo povjerenje, i jos mnogo toga, ali bar necu svoj san.
I ne ljutim se na tebe, naprotiv, drago mi je sto imam takvu prijateljicu poput tebe. Brines zbog mene. Divna si, i volim te najvise (: liebe liebe liebe

Drago mi je da se ne ljutis. . i da ti znace bar malo ove rijeci sto sam rekla. .
Znas da uvijek mozez racunati na mene !! Ako bude kakvih prob. posle koncerta An deiner Seite Ich bin da !!! <3
Volim te punooooo <3333


Anita wrote:
VeDraNa wrote:
Imas lektiru na njemackom O_O
Pa u koju sko ti ides ???

Joj ne pitaj me... Imam neku knjižurinu od 300 strana...
Idem u klasičnu gimnaziju...

wow. . ja bas volim njemacki. . planirala sam gim. jezicku . . i ja cu imati te knjige da prevodim?? Razz
Back to top Go down
Gost
Guest




OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 EmptySat Feb 13 2010, 14:44

Ja ne idem u jezicnu...
Ja idem u klasicnu, tu sve 4 godine imas sve predmete koji su inace podijeljeni po smjerovima...
Back to top Go down
Sponsored content





OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty
PostSubject: Re: OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA   OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
OVDJE GOVORITE O VASIM PROBLEMIMA
Back to top 
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Funswant # 24 - TH vrsi revoluciju u vasim usima

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Zimmer 483 :: Licno-
Jump to: