Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Intervju: Bill Kaulitz o prepakovanju i njegovim modnim inspiracijama

Go down 
AuthorMessage
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

Intervju: Bill Kaulitz o prepakovanju i njegovim modnim inspiracijama Empty
PostSubject: Intervju: Bill Kaulitz o prepakovanju i njegovim modnim inspiracijama   Intervju: Bill Kaulitz o prepakovanju i njegovim modnim inspiracijama EmptyFri Sep 17 2010, 09:19

Intervju: Bill Kaulitz o prepakovanju i njegovim modnim inspiracijama 57172134


Pevac, nemacka modna ikona, part-time model, i dizajner odece, Bill Kaulitz ima svoj sopstveni stil. Tokio Hotelov frontmen prica sta inspirise njegov izgled i kako putuje stilom s Buzznetom.

Buzznet: Ko su tvoje modne ikone?
Bill Kaulitz: Nemam posebnog idola. Postoji mnogo razlicitih ljudi koje volim i koji me inspirisu. Raditi s Karlom Lagerfeldom na primer je bilo sjajno. Obozavam ga. Takodje sam veliki fan Hedi Slimane. Kad se radi o muzici i pojavi Steven Tyler je svarno impresvam!

25 Top-izgleda Billa Kaulitza

Buzznet: Koji je tvoj apsolutno omiljeni deo odece?
Bill Kaulitz: To je stvarno tesko pitanje zato sto jedva postoji nesto sto bih odvojio dok sam na putu. Nemam poseban deo odece - jednostavno mi sve treba, zato nosim 10 do 20 kofera sa sobom. Do sada, moji ormari izgledaju skoro kao prodavnice odece. Cak i ako i ja mislim da je to ludo, uzivam u tome.

Intervju: Bill Kaulitz o prepakovanju i njegovim modnim inspiracijama 67174887

Buzznet: Koji bi modni trend pozeleo da vise jednom nestane?
Bill Kaulitz: Krzno!!! Mislim da je uazsno sto se toliko zivotinja ubije zbog mode zato sto tako ne bi trebalo da bude. Kupovina stvari napravljena od vestacke koze ili vestackog krzna od dobro poznatih dizajnera nije lako, ali kad nabavljam porucene stvari uvek prvo utvrdim da nisu zivotinje koristene za njih. Nadam se da ce velike i suplje marke poceti ovako da rade i da ce vise zivotinja biti sacvano.

Bill Kaulitz Look-a-likes

Intervju: Bill Kaulitz o prepakovanju i njegovim modnim inspiracijama 73290451

Buzznet: Opisi svoj look u tri ili manje reci.
Bill Kaulitz: Bojim se da je to nesto sto ne mogu da uradim i takodje bih se previse ogranicio. Svako jutro kad se oblacm morao bih da se drzim tacno ove tri reci. Apsolutno uzasna pomisao! Ostavicu nekom drugom da smisli te tri reci.

Buzznet: Da tvoj stil ima pesmu, koja bi to bila?
Bill Kaulitz: Jos uvek moram da je napisem.

Surce
* Preuzeto sa : TH Serbia
Prevod: Bim@ THS
Back to top Go down
 
Intervju: Bill Kaulitz o prepakovanju i njegovim modnim inspiracijama
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bill Kaulitz intervju
» Bravo.rs-Bill i Tom Kaulitz intervju pre koncerta
» Tú #11 (Cile) - ekskluzivni intervju! Bill i Tom Kaulitz
» Bill Kaulitz: Intervju za Welt.de: Njegova uzbudljiva 2009. godina
» Tom Kaulitz - intervju za bravo.de

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Interviews-
Jump to: