Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Какво мислят родителите ви за Токио Хотел?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Jumbi032
Admin
Admin
Jumbi032


Broj komentara : 102
Reputation : 0
Join date : 2010-07-05
Age : 29
Mjesto : Plovdiv,Bulgaria

Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? Empty
PostSubject: Какво мислят родителите ви за Токио Хотел?   Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? EmptyMon Jul 12 2010, 02:06

Слушаме ...
Back to top Go down
nicky37

nicky37


Broj komentara : 31
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 29
Mjesto : Bulgaria,Varna

Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? Empty
PostSubject: Re: Какво мислят родителите ви за Токио Хотел?   Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? EmptyMon Jul 12 2010, 03:27

Нищо ;д .. буквално нищо .. поне така мисля ;д .. Не разговарям с тях за това .. само дето майка ми мисли Бил за момиче но тфа е друг въпрос .. те просто не разбират колко много значат те за мен .. съмнява ме и да ме разберат : )
Back to top Go down
The Cookie Monster``

The Cookie Monster``


Broj komentara : 23
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 25
Mjesto : Dobrich,Bulgaria

Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? Empty
PostSubject: Re: Какво мислят родителите ви за Токио Хотел?   Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? EmptyMon Jul 12 2010, 07:16

Кой ги пита пък старите :Д За мама знам, че не ги харесва, дори в началото правеше злобни изказвания, но след като не й чеситих рождения ден след като каза че не знаели какво били (мъже или жени) , нищо повече не е казала :Ддд Аааа бащата нищо не е казвал..няма и да каже ;д
Back to top Go down
Jumbi032
Admin
Admin
Jumbi032


Broj komentara : 102
Reputation : 0
Join date : 2010-07-05
Age : 29
Mjesto : Plovdiv,Bulgaria

Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? Empty
PostSubject: Re: Какво мислят родителите ви за Токио Хотел?   Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? EmptyMon Jul 12 2010, 14:23

Нашите преди бяха много против така да се каже,просто виждаха какво значат за мен и по скоро се притесняваха,но напоследък чак ме учудват с отношението си към тях ... По скоро мама тати продължава да ги обижда ама той си е такъв ;д ... Иначе мама чак ми каза че задължително ще отида на концерт ... подробности са че ми го каза след тура ама айде ;д
Back to top Go down
Evanescence_goth
BI
BI
Evanescence_goth


Broj komentara : 59
Reputation : 0
Join date : 2010-07-12
Age : 27
Mjesto : Gabrovo, Bulgaria

Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? Empty
PostSubject: Re: Какво мислят родителите ви за Токио Хотел?   Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? EmptyMon Jul 12 2010, 15:05

Ами преди не ги харесваха и много ме издразни мама като ги обиди мн гадно веднъж, но когато излезе Humanoid, започнаха малко да им харесват ама тати все още мисли, че ще имат още една, две години кариера и ще се разпаднат. Ама все пак най-якото е, че дядо ми мн ги харесва Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? Icon_biggrin
Back to top Go down
http://evanescence-bg1.forumotion.net
Peter21

Peter21


Broj komentara : 13
Reputation : 0
Join date : 2010-08-14

Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? Empty
PostSubject: Re: Какво мислят родителите ви за Токио Хотел?   Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? EmptySun Aug 15 2010, 23:11

Мама, не буквално, е зарибена по край мен. Тати постоянно ми се подиграва. Баба Very Happy е зайнтерсувана много. Между другото, само като попитах мама дали мога да отида на концерта им, .... ъъъ... и без да се запъва или да мисли, ми каза "Да, ще ходиш, разбира се.". Не можах да повярвам.
Back to top Go down
Jumbi032
Admin
Admin
Jumbi032


Broj komentara : 102
Reputation : 0
Join date : 2010-07-05
Age : 29
Mjesto : Plovdiv,Bulgaria

Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? Empty
PostSubject: Re: Какво мислят родителите ви за Токио Хотел?   Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? EmptySat Aug 21 2010, 01:27

Честито! Сега остана само да ги доведем ;д
Back to top Go down
Sponsored content





Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? Empty
PostSubject: Re: Какво мислят родителите ви за Токио Хотел?   Какво мислят родителите ви за Токио Хотел? Empty

Back to top Go down
 
Какво мислят родителите ви за Токио Хотел?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Токио Хотел в България!
» Токио Хотел в Русия?
» Токио Хотел в България!
» Токио Хотел или Селена Гомез?
» "Старите" или "новите" Токио Хотел

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bulgarian Forum :: Токио Хотел :: Дискусии-
Jump to: