Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Jos jedan...

Go down 
AuthorMessage
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Jos jedan... Empty
PostSubject: Jos jedan...   Jos jedan... EmptyFri Apr 03 2009, 23:59

Kako bi opisao ziwot rock zwezde?
BILL: Prwa slika koja mi pada na pamet je uragan koji mesa uzbudjenje,zadowoljstwo i stres. Biti na sceni,upoznawanje fanowa ili nastupanje u tw emisijama,swaki dogadjaj donosi weliku dozu adrenalina. Ziwim ziwot kao na brzom autoputu...i uziwam u swakoj sekundi punom snagom!

***Koje su priwilegije koje wolis najwise u swom ziwotu?
BILL: Internacionalni uspeh Tokio Hotela mi omugucuje da putujem sirom sweta. Juce u Italiji,danas u Francuskoj,sutra u Rusiji...idem od otkrica do otkrica. To je fascinantan deo mog posla!

***A koje su prinude koje bi najradije izbegao?
BILL: Tokio Hotel je moj razlog za ziwot. Dajem swe za bend. Tako da je moj priwatni ziwot skoro nepostojeci. Trenutci koje delim sa prijateljima i porodicom postaju swe redji swakog dana.

***Da li je lako ziweti sa slawom?
BILL: Uspeh Tokio Hotela je bio tako iznenadan. Niko nije ocekiwao tako toplu dobrodoslicu. Swakog dana swe wise smo bili u swim nowinama...tada sam otkrio mehanizam tabloida...toliko lazi,tracewa i laznih slika se pojawilo u stampi. Sada priznajem da je kroz prwih 6 meseci bilo najgore proci. Trebalo mi je wremena da se na swe owo nawiknem.

***Da li si uspeo da oteras glasine?
BILL: Jedanput sam bio u buntownickom fazonu i u **Zelim swe da razbijem** fazi,na kraju sam razumeo da nema swrhe boriti se protiw tih lazowa i bilo je bez swrhe cak i probati da kazes istinu jer cim poricanje objawe u stampi izadje nowi trac koji pokusawa da namesti nowi skandal...Na kraju,znam da je izbegawanje tracewa najbolje oruzje koje me brani od patnje,to znam sad.

***Da li si ikada izgubio kontrolu ispred paparazza?
BILL: Imam dowoljno srece da budem okruzen weoma obeshrabljujucim bodygardowima(smeh)! I niko mi nikada nije smetao...jos uwek. Ali ako jedan od njih ikada proba da mi se priblizi prewise blizu nisam siguran da cu ostati smiren! Mogu totalno da flipnem i da se pobijem sa njim!

*** Kada bi bio normalna osoba za jedan wikend,sta bi uradio?
BILL: Pozwao bih celu porodicu i prijatelje i mi bismo swi zajedno **wisili** po gradu. Mogli bismo da rucamo na terasi restorana,na mestu gde stalno prolaze ljudi,tako da bih mogao da cenim uziwanje kada si nepoznat... Tada bismo isli u bioskop pa u zabawni park! Obozawam strasne,brze rollercoastere! Takodje bih otisao u New York! Woleo bih da istrazim owaj magicni grad!

***Koji su najwazniji aspekti twog karaktera?
BILL: Ja sam weoma nezawisna osoba. Kada sam bio mali decak uwek sam swe radio po swome bez pitanja ikoga! Uwek sam bezao ka nezawisnosti! Zaradjuj za ziwot,osigurawaj budcnost,brini za sebe,i samo racunaj na samog sebe...Uwek sam ziweo sa owom filozofijom.

***Da li lako powerujes ljudima?
BILL: Ziwot koji ziwim mi nedozwoljawa da gradim jake weze. Uwek ti treba malo wrene da ukapiras kakwa osoba je ispred tebe i posto ja nikada ne ostajem u istom mestu 3 dana zaredom,nemam wremena da shwatim da li u ljude koje sam upoznao mogu imati powerenja ili ne. Tako da uwek racunam na ljude kojima zaista werujem!

***Kome goworis swoje male tajne?
BILL: 2 osobe znaju swe o meni: Tom,moj brat blizanac i Andreas moj najbolji prijatelj! Imam puno simpatija i postowanja prema puno ljudi kao prema dobrim prijateljima ili prema nekim profesionalnim wezama ali se uwek drzim na odredjenoj distanci.

***Kada si zaljubljen,da li se plasis da otkrijes swoja osecanja?
BILL: Pa zawisi od situacije... Ako se zaljubim u dewojku kod koje su mi sanse 0 (a da li takwa uopste postoji...lol...) necu nista reci. Ali ako su osecanja uzajamna,otworicu srce bez usrtrucawanja. Ne plasim se da kazem WOLIM TE! (

***Kakaw si ti ljubawnik(nisam znala kako drugacije da prewedem)?
BILL: Ja sam brizan,strastwen(OPA!),posesiwan i newerowatno romantican takodje! Kada sam zaljubljen weoma sam osetljiw! Moram da budem pored swoje ljubawi swake sekunde,da osecam nju pored mene,da delim swe sa njom. Nazalost,nasam osetio owakwo zadowoljstwo wec 2 godine...(mukica,zao mi ga je ali me je owim izjawama potpuno oswojio!)

***Koje su twije glawne zawodnicke fore?
BILL: Ja sam weoma otworena osoba. Ja uwek razgowaram sa ljudima na weoma spontan nacin,bez manira. Owakaw nacin ostwariwanja kontakata uwek zadowolji ljude!

***Koje su twoje tehnike da dobijes sta hoces?
BILL: Kada mi je do necega weoma stalo,weoma je lako: Ja mislim i pricam samo o tome dok to ne dobijem! (smeh). Malo je to detinjasto,ponasam se weoma slatko da se umiljawam ljudima! To uspewa kao magija!

***Ponekad dobijes i po koje ne...
BILL: Pazljiwo,ja sam weoma twrdoglaw,ako mi kazu ne,mogu da insistiram danima dok ne dobijem satisfakciju. Poneka moram da priznam da dobijam nepokolebljiwo odbijanje...tada sam slab i ocajno raspolozen! (smeh)

***Koji je najgori sawet koji si do sada dobio?
BILL: Ima ih mnogo. Secam se jednog od mog prijatelja sa kojim sam isao u shopping. Uspeo je da me ubedi da kupim jaknu koja je za njega bila "sjajna". Ta jakna je u stwarnosti bila od jeftine kore(?),kao odwratno obojena perika...ne znam sta me je spopalo tog dana,werowatno sam bio u sred moje teen krize i nedostajalo mi je ponasanje(?)...

***Adolescencija...koje te uspomene wezu za nju?
BILL: Pa tokom puberteta,izmedju bubuljica i psihickih promena,ne osecas se weoma dobro. Secam se da mi je stil bio urnebesan,odeca grozna a moja kosa je bila katastrofa a moje iskustwo u ljubawi uzas! Adolescencija je uzrast kada trazis sebe i isprobawas razne stwari dok se ne pronadjes!

***Sa 17 godina,da li si prewazisao swe to?
BILL: Ziwot sa bendom me je smestio prawo u swet odraslih. Morao sam da resawam probleme bez pomoci roditelja i morao sam da se suocim sa raznim odgoworostima neoubicajenim za decaka mojih godina. Bez shwatanja toga,izasao sam iz adolescencije weoma rano. Ali nema weze,to me ne sprecawa od radjenja glupawih stwari i da se ponasam kao dete ponekad!

***O kakwim blesawim stwarima ponekad pricas?
Bill: Po malo o swakodnewnim stwarima...Ne bih zeleo da obrukam ostale. Tom,Gustav & Georg mi ne bi oprostili kada bih nesto otkrio(namiguje)
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Jos jedan... Empty
PostSubject: Re: Jos jedan...   Jos jedan... EmptySat Apr 04 2009, 00:24

zanimljivo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ov izjava kakav si ljubvnik stvarno mi se svidja .... Very Happy Very Happy
Back to top Go down
 
Jos jedan...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bill Kaulitz jedan od NajNEpoželjnijih komšija u Njemačkoj -.-
» Teen revije : Bill Kaulitz jedan od 6 komada koje obožavaš !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Interviews-
Jump to: