Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ~Big sisters loves me even...~

Go down 
2 posters
AuthorMessage
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

~Big sisters loves me even...~ Empty
PostSubject: ~Big sisters loves me even...~   ~Big sisters loves me even...~ EmptyFri Dec 18 2009, 18:52

Owa ff je za Jelenu,Konu,Nenu i Marcelu!!!

1.
-Jelenaaaaaaaaa....-wiknula sam-
-Moooolim?
-Doði owamo...!
-Ewooo....sta je?
-Stiglo nam je tajanstweno pismo...
-Sta?Kakwo pismo...Daj to owamo...
-Xoæu i ja da widim...
-Majo idi gore u sobu...
-Neæu...Jeco šta piše...
-Maky idi gore...
*Draga Jelena,
Ti i Maja mi puno nedostajete..wolela bix da sam sa wama ali nemogu sada doæi...Ali obeæawam za Božiæ sam kod kuæe...Nažalost imam loše westi...Molim te da odstaneš mirna...i neko wreme držiš owo u tajnosti od Maje.Naša mama je mrtwa.Ubijena je juèe...Još uwek sam šokirana i nemogu da werujem...Molim te da neplaèeš i da nekažeš owo našoj maloj sestri...Èim saznam wiše i èim budem znala ko je ubica jawiæu ti...Nedostajete mi...Poljubi Maky za mene..i pozdrawi je...Wolim was.
Waša sestra Kona!*
-Bože....o bože....ne mama...moram se suzdržati...nesmem plakati...moram ostati mirna zbog Maje....
-Jeco....zašto imaš suze na licu?Šta ti je?
-Ništa Maky...doði owamo...-zagrlila sam je..
-Od koga je to pismo...
-Od Kone....
-Od Kone??Šta kaže...?-smejala se
-Ništa doæi æe za Božiæ...pozdrawila te je i rekla da te poljubim za nju...
-Xajde poljubi me...-prstom je pokazala na èelo...-Xwala....
-Xajde idemo na spawanje...sutra idemo u šoping...
-Okey....
~Maja je otišla u swoju sobu...Kako æu joj reæi?Ona ima samo 14 godina...mlada je za owako nešto...Moram joj reæi...ali ne još...ali nemogu ni za Božiæ...najradije bix saèekala Konu...pa da joj oba dwe kažemo...Maja još mašta...i žiwi u nekoj njenoj bajci...ali odrasla je...nije wiše mala èetworogodišnja dewojèica...Uskoro æe zawršiti osnownu školu...a mi se prema njoj ponašamo kao prema desetogodišnjakinji...Ujutro æu razmišljati...Otišla sam gore...najpre kod Maje....sedela je na krewetu,gledala je u postere Billa Kaulitza i držala sliku na kojoj smo bile mama,Kona,Maja i ja...Plakala je...sela sam do nje i zapoèela!~
-Majo....zašto plaèeš....?
-Imam razlog za to...ali njix je troje!!!
-Reci mi molim te!!!!!
-Prwi:želim da budemo swe èetiri zajedno...Drugi:zašto se prema meni ponašaš kao da sam mala klinka...?I treæi:Nikada neæu upoznati Billa....zašto?
-Prwi:Biæemo zajedno obeæawam ti...Drugi:Bojim se za tebe...ti si naša mala seka...i Kona i ja te puno wolimo...A treæi:upoznaæeš Meckija...obeæawam...
~Poljubila sam je i poželela joj laku noæ...Nisam spawala celu noæ...dwa sata sam spawala....Maja je došla do moje sobe...i wiknula:~
-Jecoooooo ustaj....
-Ne deri se....!!
-Došla je Kona....!
-Stwarno...?
-Da eno je dole....èeka te...!
~Pogledala sam na Maky...bile ja obuèena u rock-fazonu....uwek je nosila roze,i šljoke...okey...nema weze...obukla sam bademantil i sjurila dole...!Kona je sedela na kauèu meni okrenuta leðima...Bila je u crnom...!~
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

~Big sisters loves me even...~ Empty
PostSubject: Re: ~Big sisters loves me even...~   ~Big sisters loves me even...~ EmptyFri Dec 18 2009, 20:58

Već sam ti komala na TH Serbia...Jedvaa čekam dalje!!Nisam znala da ima i mene unutra...hehehe..Hvala ti:D
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

~Big sisters loves me even...~ Empty
PostSubject: Re: ~Big sisters loves me even...~   ~Big sisters loves me even...~ EmptyFri Dec 18 2009, 23:56

Imate...i drugi put...i josch jednom xwala...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

~Big sisters loves me even...~ Empty
PostSubject: Re: ~Big sisters loves me even...~   ~Big sisters loves me even...~ EmptyFri Dec 18 2009, 23:58

Ma ne trebas se zahvaljivati!!
Nego daj chapp cim prije:)
Back to top Go down
Sponsored content





~Big sisters loves me even...~ Empty
PostSubject: Re: ~Big sisters loves me even...~   ~Big sisters loves me even...~ Empty

Back to top Go down
 
~Big sisters loves me even...~
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: