Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prijateljstva...

Go down 
+7
VeDraNa
~NejLa~
Alexandra
Nora
Evelin
smiley billy
*NiNa*
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyWed Nov 18 2009, 17:05

pricajte nam o vasim prijateljima...
o svemu sto je vezano za prijateljstvo...
dali iamte naj frenda? da li ste se ikada posvadjali s prijateljimaa?..i ostaloo...(((:
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyWed Nov 18 2009, 18:28

Epa owako...ja ću prwa...Imam best friendice:Martinu,Aleksandru,Marcelu i Ivetu...i puno ix wolim..nadam se da i one mene...xD...Nikad se nismo poswađale..ali narawno 100000000x sam se ja poswađala sam prijateljima iz schkole (skoro swi su budale Prijateljstva... Icon_razz )...Ne wolim da ogowaram nikoga...Želim da upoznam josch mnoooogo prijatelja...iiii...schta josch...neznam uglawnom PRIJATELJSTWO JE THE BEST..(KAO I TH).... Prijateljstva... Icon_biggrin
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptySat Nov 21 2009, 17:39

imam nekoliko stvarno dobrih prijatelja ne samo iz škole ili nešto tako nego općenito...
iz razreda sam dobra sa svima, ne svađamo se nešto sad previše, ali ima dana kad se nešto malo posvađamo... nikad nije bilo tako ozbiljno da nisam pričala s nekim
a tako je to kad nas je 12 u razredu, bliski smo si...

imam oko 10 prijatelja s kojim se stvarno stalno viđam... to iz Visokog...
...a imam ih dosta i koji nisu odavde...
....npr Sadica... ona mi je super prijateljica iako se rijetko viđamo jer smo daleko..
ali opet smo stalno u kontaktu... poruke, msn... uvijek se nešto nađe
i može se bti prijatelj i s osobama koje su daleko, ne sumnjam u takvo prijateljstvo, ponekad je i čvršce

i Sadija zna mnogo više stvari o meni nego bilo koja druga moja prijateljica, imam više povjerenja u nju nego u bilo koga drugog...
stalno proklinjem to što nismo bliže
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptySat Nov 21 2009, 23:04

Ja imam stvarno dosta prijatelja...Mislim da trenutno ne mogu bas izdvojiti neku osobu koja mi je naj...Osim Nore,i svaki dan proklinjem to sto nismo u istom gradu...
Sa drustvom u razz i opcenito u skoli sam si super:)
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyTue Nov 24 2009, 15:00

Ja imam Nani.
I Azru.
Mada, veća je mogućnost da se vidim sa Dajanom, što se nadam da će se i ostvariti ^^
Inače, uživo nemam dobrih prijatelja, sa ovima iz razreda sam neutralna, nisch posebno.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyThu Jan 28 2010, 23:52

Ja imam puno prijatelja i zahvaljuem Bogu na tome..Ali nekako svi me povrijede,a da ni neznaju na to..Ja sam vrlo ljubomorna osoba tako da ne volim kad se moje prijateljice druze s deckom koji mi se sviđa..I zato sam uvijek na distanci od njih..
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyFri Jan 29 2010, 15:39

ja imam najbolju drugaricu zove se Nikolina...<3
osim nje super su m isve iz razreda..ali nekako najvise se druzim sa Dijanom,suzanom,nikolinom ,bozanom...i ovom naj drugaricom..(:
vedranu,melu i sadicu znam samo preko neta...ali bi jakoo ovljela da se jednom vidimo..Smile
Back to top Go down
Alexandra
BIGG
BIGG
Alexandra


Broj komentara : 344
Reputation : 0
Join date : 2010-07-09
Age : 30
Mjesto : Nis/Serbia

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptySat Jul 10 2010, 02:56

Moje dve najbolje drugarice su Tanja i Kristina... <3

Moje najvece podrske u zivotu!! Upoznala ih prvog dana u skoli... I odmah se zdruzile!!
Volim ih najvise na svetu <3
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyMon Jul 12 2010, 13:33

Ja imam grozna iskustva sa prijateljstvom -.-'
aLi na sreću upoznaLa sam Sadicu koja mi je podrska u svemu , zaista ne znam kako bih prebrodila neke situacije u zivotu da ona nije bila uz mene . Nazalost ne zivimo bLizu , i jos se uvijek nismo licno uPoznaLe , aLi se nadam da cemo se upoznati ovog ljeta...
Ona je zaista prava osoba koju bi svako pozelio za prijatelja Smile


srce srce srce srce srce
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyMon Jul 12 2010, 14:50

ja volim da se družim sa svima Very Happy
ljudi su ljubomorni i vole da ogovaraju(moji drugovi ovdje) zato ne želim ni sa kim da s esvađam,niti za koiga da s epretjerano vežem...imam jednu drugaricu-Ninu i ona mi je stvarno naj...

a što se tiče 4uma imam ovdje anitu,sadiju,vedranu,melu i ostale volim sa svima da se družim <3
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyMon Jul 12 2010, 18:21

Ja nemam BF Razz
Back to top Go down
Zmija6
BIGG
BIGG
Zmija6


Broj komentara : 152
Reputation : 0
Join date : 2010-07-10
Mjesto : Bosnia and Herzegovina

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyMon Jul 12 2010, 19:08

imam puno prijateljica.ne vežem se pretjerano za neku.
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyMon Jul 12 2010, 19:11

Zmija6 wrote:
imam puno prijateljica.ne vežem se pretjerano za neku.
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyMon Jul 12 2010, 22:29

VeDraNa wrote:
Zmija6 wrote:
imam puno prijateljica.ne vežem se pretjerano za neku.
Prijateljstva... 833774
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyFri Jul 23 2010, 01:04

Ja se vežem.

Moja najbolja prijateljica je Azra.
Obožavam ju, predivna je osoba. Pametna je, odgojena, prava prijateljica!

S Dajanom sam bila dobra, dok nisam skontala da je seljanka, i boli me kurac ako ovo pročita.
Prije oko 15 dana me je isfurala, čekala sam je čitav dan da nazove, jer je trebala da mi dođe, da se vidimo...i onda sam shvatila da je uvijek bila takva, da je uvijek to radila.
Nije mi se čak ni javila za sve ovo vrijeme.

Sigurno i vi imate takve prijatelje...ne znam samo kako sam mogla pustiti da je toliko dugo smatram super prijjateljicom.
Neodgovorno dijete. -.-

Starija je od mene, Djevica u horoskopu, pohađa Gimnaziju...čovjek bi pomislio da vodi računa, ali, neee.

Btw, NANI, blockala sam te <3 Pa Joleta i Danku isfuravaj! Very Happy

Ne treba tako vjerovati ljudima Wink
Ja samo jednoj osobi, na čitavom svijetu, vjerujem! ^^
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyFri Jul 23 2010, 01:11

Bas si sretna jer imas nekoga koga mozes nazvati bf
ja. . ja imam jako lose iskustvo sa prijateljicama,jer uvijek kad se ponadam da je to ta,ona me izda i shvatim kakva je u stvari.zato vise ne vjerujem nikome,ali mislis da ne bi voljela imati nekoga kome mogu sve rec, s kim mogu izaci i ogovarati. Sad istina je da sam vodolija i da bi sve dala za prijatelje a oni za mene nista i zato sam odlucila da se vise ne vezem ni za koga,jer uvijek ispadnem naivna glupaca! i tek na kraju shvatim ko je kakav Sad
od sada sam dobra sa svima podjednako!!
i jako volim melu i ninu ali ne mogu reci da su mi bf jer jednostavno se ne poznajemo toliko dugo ne vidjamo se svaki dan Sad a ja bi to najvise zeljela. .Sad(
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyFri Jul 23 2010, 12:35

a vedrana nemoj gledati tako,ne ispadne
Quote :
dala..ve' oni jadni! nemoj sebe kriviti

a da to se slažem ne mo\emo biti bf kad nas daljina dijeli.al dobro je kad možemo pored svega i biti tako dobre drugarice (;

i ja sam sretna jer sam našla nekoga kome mogu sve reći, [quote]s kim mogu izaci i ogovarati.
i to mogu Very Happy znam da ona meni vjeruje,ona me uvijek podrži .,..dobro uvijek ima nekih stvari koje me naljute sli to su sve sitnice.
Back to top Go down
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York &amp;lt;3

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyFri Jul 23 2010, 17:53

My story is soooo long. I ne zelim da smaram..Uglavnom ja sam se razocarala u prijatelje. Mada, nakon svega mislim da je ipak bolje sto je tako ispalo i sto sam ranije shvatila kakvi su zapravo ljudi, kakav je zivot. Imala sam drugaricu, sa kojom sam se znala od rodjenja, i nasi roditleji su se druzili od malena, i krenule smo zajedno i TH da slusamo, od samog starta i od tad smo se preterano druzile, bas smo bile BF. Ne mogu da opisem koliko sam bila srecna, bukvalno smo zivele zajedno. Jedan dan ne bi prosao da se ne cujemo ili ne odemo jedna kod druge. Jednostavno, stvarno je bilo nesto posebno. Nismo ni gledale jedna na drugu kao na drugaricu, ni kao na sestru.. kazem, bilo je to nesto, posebno. A onda su krenule svadje. Doslo je neko novo drustvo koje meni nije bas odgovaralo i tada smo pukle. Ja sam imala jako dugacak jezik... previse naivna i mala, neozbiljna. A ona na kraju, uopste nije ispala pravi prijatelj. Imale smo puno svadja, i stalno je igrala podmuklo, nikad nije htela u lice nista da mi kaze i to me je bolelo jer nisam mogla da shvatim da se neko tako naglo promeni, kao druga osoba. Bukvalno me je gurala od sebe i na kraju, prosle god mi je uradila nesto sto joj nikada u zivotu necu oprostiti. Izdala me je na najgori moguci nacin. Ne zelim ovde o tome. Bila sam tada jos u soku od otkazanog koncerta i jos ona i imala sam problema sa onim deckom i sve me je slomilo. Najgori period mog zivota ali sam i najvise toga naucila. Druzila sam se kasnije sa drustovm iz odeljenja, od tada jos vise mada.. nije to bilo to. Sada vidim. Nakon svega me je strah da se vezem za nekog, imam od skora drugaricu koja mi je jako bliska, mogu da je nazovem najboljom ali ma koliko je volim ne zelim da se previse vezem i na kraju da me izda onako. I ne znam da li cu ikada imati pravu i dobru prijateljicu kao sto je moja mama. <3 Sa svima sam ok, tj ko xoce jer sam inace bas druzeljubiva, imam puno prijatelja ali samo par od poverenja. Tu 'novu' drugaricu, iz grada, i npr Nevenu koja zivi u gradu do mene mada njoj verujem vise nego nekom iz odeljenja..
Tako da, take it easy people, jos smo mi mali da bi sklapali ne znam ni ja koja prijateljstva. Pogotovo ne ako se nismo 'opekli' do sada i ne znamo kako da se ponasamo.
Vedrana, videces da ces sada naci neku u srednjoj. Very Happy Mada, i sto puta je bolje da imas neku sa neta i eto Ninu i Melu nego neku koja ce ti praviti uzasne probleme i zbog koje ces biti tuzna.
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyFri Jul 23 2010, 18:12

Isto kao i kod mene. . i ja imam lose iskustvo . . ali kao sto kazes ja se i nadam da ce biti neko bolji u srednjoj Smile
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyFri Jul 23 2010, 19:00

i mene je jedna izdala
ali ova sad mi je stvarno super
al msm dok smo u školi kad smo na raspustu ne viđamo se često,daleko smo ona ima svoje društvo.
mada kad bi se posvađale i bilo bi gotovo nikad nebi puno žalila jer ja ni za čim ne žalim mnogo (dobro ima nekih stvari xd) al bože moij život ide dalje .ima još ljudi
Back to top Go down
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York &amp;lt;3

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyFri Jul 23 2010, 19:38

Da, ali kada bi se mng zblizila i kada bi to bilo ozbiljno veruj mi da bi zalila. Za takvim stvarima bi svako zalio. Svako ima srce....
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyFri Jul 23 2010, 19:48

**MECKYJEVAmalla** wrote:
Da, ali kada bi se mng zblizila i kada bi to bilo ozbiljno veruj mi da bi zalila. Za takvim stvarima bi svako zalio. Svako ima srce....

Agree
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyFri Jul 23 2010, 20:09

**MECKYJEVAmalla** wrote:
Da, ali kada bi se mng zblizila i kada bi to bilo ozbiljno veruj mi da bi zalila. Za takvim stvarima bi svako zalio. Svako ima srce....
oh nadam se da to njeću iskusiti
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptySat Jul 24 2010, 09:37

Ja se sa svojom čujem i preko neta, preko facea, često smo i na telefonu.
Da mi nema nje ja bih bila skroz drukčija. Površna, šta ja znam. <3
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Gost
Guest




Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... EmptyMon Jul 26 2010, 11:02

Ja zapravo mislim da ja nemam pravog prijatelja ovdje
Neka govori ko sta hoce, ali prijatelja mozes imati i online
i to boljeg nego bilo kojeg drugog
Back to top Go down
Sponsored content





Prijateljstva... Empty
PostSubject: Re: Prijateljstva...   Prijateljstva... Empty

Back to top Go down
 
Prijateljstva...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Zimmer 483 :: Licno-
Jump to: