Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Make Up {GiRlY KuTaK x3}

Go down 
+12
jezichawa
Nora
..*::MoNsTeR::*..
Alexandra
VeDraNa
Tokio*Nena
Jana
SaDiCA
Evelin
Tomuschka
*NiNa*
**MECKYJEVAmalla**
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York <3

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Jul 23 2010, 18:24

Nama su u skoli davali. Mislim u petom razredu je razredna jednoj devojcici koja je tada stavljala krejon nesto s*ala ali je na kraju pustila. Mada nakon petog svakog je radio sta je hteo. Uhhh, kako su samo nama dolazile u skolu. Sminka je bila normalna. Iako naravno, neki nastavnici nisu woleli ali ko njih sta pita.
Btw, ja sam razmisljala da krenem da koristim onaj Syoss sampon, cini mi se kao dobar, imate li mozda iskustva sa njim ??
I sto se tice farbanja, da li je ovde neko farbao kosu ? Аli celu, ne pramenove..
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Jul 23 2010, 18:47

nisam ja koristila taj šampon Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 611931

a što se tiče farbanja Anita se farbala i Mela (:
Back to top Go down
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York <3

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Jul 23 2010, 18:55

Za Anitu znam ali nije tu. A nije ni Mela. :/
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Jul 23 2010, 19:01

pa doći će Very Happy

a šta,te se hoćeš farbati?
Back to top Go down
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York <3

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Jul 23 2010, 19:37

Aham, ali imam par pitanja Smile
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN
*NiNa*


Broj komentara : 6843
Reputation : 0
Join date : 2009-06-23
Age : 27

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Jul 23 2010, 20:11

u koju boju hoćeš?
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptySat Jul 24 2010, 11:45

Ja ne mogu bez pudera i maskare.
I krejon često stavljam, ali, imam velike oči pa mi čudno izgleda.

Ponekad stavim karmin, ali, imam jednu lijepu nijansu pa ne izgleda čudno.

Lijepa sam ja i bez šminke. xD ^^
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
jezichawa
BIGG
BIGG
jezichawa


Broj komentara : 305
Reputation : 0
Join date : 2010-06-21
Age : 31
Mjesto : Krvavac, Hrvatska

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyTue Jul 27 2010, 15:18

ne šminkam se često, samo za određene situacije. stavim puder, kreon, sjenilo, maskaru i eventualno sjajilo za usne.
nokte rijetko lakiram. prije sam imala fine nokte, sada su užasni Sad

Quote :
I sto se tice farbanja, da li je ovde neko farbao kosu ? Аli celu, ne pramenove..

ja sam je farbala nekoliko puta u različite boje (brineta, crvenokosa, sad sam crnka).
što te zanima?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/tokiohotelbih
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York <3

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyTue Jul 27 2010, 16:02

Jel se brzo ispere boja ?
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
jezichawa
BIGG
BIGG
jezichawa


Broj komentara : 305
Reputation : 0
Join date : 2010-06-21
Age : 31
Mjesto : Krvavac, Hrvatska

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyTue Jul 27 2010, 16:39

**MECKYJEVAmalla** wrote:
Jel se brzo ispere boja ?

ispere? za koju farbu pitaš, trajnu ili polutrajnu?

trajna boja izgubi sjaj nakon 4-6 tjedana, ono što kažu "izblijedila boja". tu ti ne preporučavam jer ćeš se morati farbati non-stop da prekriješ izrast i uništavat si kosu. moja izgleda ko da sam je namakala u kiselinu.
usto, ako poželiš promijeniti boju, to će biti zeznuto.npr, sa crne se ne možeš prefarbati u crvenu bez izbjeljivanja koje ti totalno uništi kosu.

a za polutrajnu ti nisam sigurna. to je ona što je utrljaš u kosu kao šampon i čini mi se da traje oko 20-ak pranja. bolja je od trajne zato što ona ne uništava kosu ulazeći u srž, već samo prekrije dlaku. dakle, čak i ako ti boja dosadi, ili želiš experimentirati i mijenjati boje, sa polutrajnom ćeš to lako uraditi i još lakše vratiti prirodnu boju Wink
Back to top Go down
https://www.facebook.com/tokiohotelbih
*TwilightGirlLovesBill*
BIGG
BIGG
*TwilightGirlLovesBill*


Broj komentara : 234
Reputation : 0
Join date : 2010-07-24
Age : 28
Mjesto : Humanoid City

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyTue Jul 27 2010, 21:07

imas i kolor sampon, to je mnogo bolje operes kosu par puta sa tim. imas one klasicne boje plavu,crnu, crvenu a za ostale boje nemam pojma jer sam to videla pre neki dan u prodavnici ....ne znam koliko boja traje nisam probala Razz

Back to top Go down
Billova
BIGG
BIGG
Billova


Broj komentara : 249
Reputation : 0
Join date : 2010-07-25
Age : 29
Mjesto : Kakanj

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptySun Aug 01 2010, 19:33

Ja koristin samo kreon (:
Back to top Go down
https://www.facebook.com/WjesTicxa.na.metLi
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York <3

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptySun Aug 01 2010, 20:24

I ja korisitm krejon ali me nervira kada krene da se razmazuje -.-
Jezichawa i *TwilightGirlLovesBill*, hwala wam <3 Ali color sampon je iskreno s*anje! Ako iko zeli da farba kosu najbolje je da ode kod frizera da mu to frizer uradi sa pravom farbom, nbt da li su pramenovi ili cela kosa... Znam po sebi. Ja sam par puta izvlacila i pramenove i jednom ili dva puta color sampon i nikada wise. Presla sam se. Ali sam naravno odmah prefarbala... Moja drugarica je isto stavjlala taj color pa joj se boja i dalje nije skinula, a stavila ga je ja mislim aprila meseca. Ako ne i pre. Yes Da, da.. toliko o tome da se to skida. Boja se samo 'promeni' nakon nekog vremena.. Njoj je npr ta crna sada teget sa crvenim odjsajem XD Uzasno... A posto sam ja moje pramenove i,ranije neuspele pokusaje, prefarbala pravom farbom pre par meseci pa mi je sada 'sarena' odlucila sam da se ofarbam pravom farbom celu kosu mada ne bih se kasnije stalno farbala jer zelim da mi se kosa oporawi. Ali svejedno ova boja me nervira.. znam da farbanje steti ali kao sto sam vec rekla samo bih se jednom prefarbala. I zato se brinem da nece i ta prava da krene posle nekog vremena da se ispire pa da mi bude smesno... ??
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
~*BiL0vA mAcKiCa* ~
BIGGEST
BIGGEST
~*BiL0vA mAcKiCa* ~


Broj komentara : 714
Reputation : 0
Join date : 2010-07-03
Age : 29
Mjesto : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Aug 06 2010, 17:12

Ja uglavnom stavljam puder,kreon,maskaru i sjaj za usta...**MECKYJEVAmalla** naravno da ce farba da ti se ispere posle nekog vremena,ali zavisi ako se farbasx iz svetlijeg u tamnije nece se toliko videti...ja se farbam redovno na otprilike svakih 6 nedelja u tamno braon ali cu sada preci na crnu...
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Aug 06 2010, 17:19

Smile Volim Deborah maskaru i sjajeve ^^ (Y)
Ne koristim puder , vec kremu u boji ...
Od sminke samo stavljam tuš ,maskaru i sjajeve Smile
Dosada se nisam farbala , niti namjeravam , jednom sam otisla kod jedne cure na frizuru i farbanje al' mi je rekla da se ni slučajno ne smijem farbati jer je ne bih mogla opet pronaćii Very Happy
Boja mi je između plave , smeđe i pepelaste HAHA Very Happy mješanac xD
Back to top Go down
**MECKYJEVAmalla**
BIGGEST TH
BIGGEST TH
**MECKYJEVAmalla**


Broj komentara : 1076
Reputation : 0
Join date : 2009-04-10
Mjesto : New York &amp;lt;3

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Aug 06 2010, 18:47

Nejla, prelepa ti je boja ;]]
Hm, Billova, mislim da se vise primecuje kada se farbas u svetliju xD Mislim, logicno, kada se farbas u svetliju koren se prvi primeti huh
Back to top Go down
http://www.jumniedeluxe.blogger.ba
~*BiL0vA mAcKiCa* ~
BIGGEST
BIGGEST
~*BiL0vA mAcKiCa* ~


Broj komentara : 714
Reputation : 0
Join date : 2010-07-03
Age : 29
Mjesto : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Aug 06 2010, 19:13

Da,ali kad se farbasx u tamniju kad ti se ispere boja na ostatku kose manje se vidi nego za svetliju...mislim znam zato sxto se ja farbam u tamno braon tj.smedju
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Aug 06 2010, 20:13

Ja se farbam u plavu boju. Prvi put kad sam se farbala, imala sam svijetlo plavu boju kose, zapravo je to bila bijela boja, ali ne sad kao sijeda kosa, već kao kod Gage.
Sad imam tamno plavu boju, i moram da kažem da mi se boja uopšte ne ispire,
isto je sjajna kako prije i boja je divna. Sad ne znam da li je to zbog šampona, a koristim Syoss, ili možda zato jer je kosa svijetla.
Tko zna.
Mislim da se sve boje brzo ispiraju, ali npr crvena je već nakon sedam dana poslije farbanja, grozna.
I da, ako se neko od vas bude farbao, nemojte koristiti Palette farbu za kosu, jer je užas.
Ja preporučujem Selective boje za kosu. Ma sjajne su! Very Happy
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptyFri Aug 06 2010, 20:16

Miro HvaLa tii^^ <3
Back to top Go down
~*BiL0vA mAcKiCa* ~
BIGGEST
BIGGEST
~*BiL0vA mAcKiCa* ~


Broj komentara : 714
Reputation : 0
Join date : 2010-07-03
Age : 29
Mjesto : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptySat Aug 07 2010, 15:07

Ja koristim Palette i meni je odlichna...i takodje koristim Syoss,taj sxampon je stv najbolji...
Back to top Go down
Gost
Guest




Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 EmptySat Aug 07 2010, 15:09

Ja koristim Johnson's Baby od lavande sampon
A farbe su kod mog frizera Tigi i najbolje su Smile)
Back to top Go down
Sponsored content





Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Make Up {GiRlY KuTaK x3}   Make Up {GiRlY KuTaK x3} - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Make Up {GiRlY KuTaK x3}
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Make Up

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Zimmer 483 :: Licno-
Jump to: