Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.''

Go down 
2 posters
AuthorMessage
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' Empty
PostSubject: Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.''   Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' EmptyWed Sep 09 2009, 20:02

Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' 39038610

Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' 28660110

Bravo

Bill pokazuje svog dragog prijatelja.
Ovu su najsladje slike sedmice. Tokio Hotel zvijezda Bill Kaulitz kakvog nikada prije niste vidjeli.
On sjedi u autobusu za turneje sa svojim prijateljem. Oni zajedno putuju po evropi - zagrljeni.
Ne to nije ljudsko bice - vec pas.

''Ona je mala zenka hrenovka psa. Totalno draga, poslusna i voli se maziti.'' Rekao je on sa osmijehom na licu. Malo je razmazena. Ali to je OK. Uradio bih sve za svoje pse. Obozavam ih.''
Th zvijezda odbija otkriti ime psa. Plasi se da ce je puno ljudi dozivati. Bill ju je spasio iz sinteraja.

To pokazuje da Bill ima XXL srce.
Psic je veliki fan TH-a. ''Ona voli nasu glazbu.'' Kaze pjevac smijuci se. ''Pa Durch Den Monsun je cula precesto. Ali uz Humanoid uvijek mase repom.''

Kod kuce u Hamburgu, Bill i njegov brat blizanac Tom imaju 3 psa: Jos jednog hrenovka psa, Doberman-Labrador mjesanca i Njemackog kratkodlakog, sve 4 psa spavaju sa Billom u krevetu.

''Nije me briga dali je to pravo mjesto za pse..Ne mogu zivjetibez svojih pasa.Cesto me probude ujutru, gurkajuci me nosom po licu.''

''Lijepo je vidjeti kako oni vole najjednostavnije stvari.''
Dali ces imati jos pasa?? ''Mislim da je 5 dosta za sada, ali mozda ih budemo imali 10 jednog dana...''



sve 4 psa spavaju sa Billom u krevetu.( Ljubomorna sam na ove pse)
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' Empty
PostSubject: Re: Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.''   Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' EmptyWed Sep 09 2009, 21:03

A kako je sladak ....
... I ja bih ih imala 10 hehhe...
Kakoooo slatko ,, samo da mi je znati kako se zove hehe
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' Empty
PostSubject: Re: Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.''   Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' EmptyWed Sep 09 2009, 21:07

Lijepo je sto je tako pazljiv prema svojim psima ali ja ih nevolim...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' Empty
PostSubject: Re: Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.''   Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' EmptyThu Sep 10 2009, 10:45

Jaww ... došlo mi da plačem ... eno Meca sa lavić fizurom ... tad sam bila sigurna da je upravo takav kako govori ^^
Fino mu to 'šćene' xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Sponsored content





Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' Empty
PostSubject: Re: Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.''   Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.'' Empty

Back to top Go down
 
Bravo ''BILL pokazuje svog prijatelja.''
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DE Bravo #38: Bill pokazuje svog dragog prijatelja!
» BRAVO #50/2009: Bill Kaulitz: "Htio sam odustati od svega!"
» KaWanku-Kao upoznavanje dobrih prijatelja!
» Bravo.rs-Bill i Tom Kaulitz intervju pre koncerta
» De Bravo #22

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Informacije-
Jump to: