Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bezobrazni anđeo...

Go down 
+2
SaDiCA
smiley billy
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptyThu Oct 01 2009, 13:58

Da, to sam mislila (:

Kad će chapter?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptyThu Oct 01 2009, 21:36

Nezzzz kad će...glupa schkola zauzima mi wreme za pisanje....schmrtz....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Oct 11 2009, 21:28


chapp four...

Bržebolje obukla sam jaknu...i krenula do Toma....Kada sam stajala ispred njegowe kuæe osetila sam da mi mobilni zuji u džepu...pogledala sam i pisalo je 'POZIW OD:TOM=);MOBILNI'...Jawila sam se....

Xalo?
Maky Tom je...
Šta xoæeš...?
Maky žao mi je,ponašao sam se kao idiot..Izwini molim te....
Izwini æu ti..ne brini...
Maky jako mi nedostaješ....želim da te widim....
Možda bi me i wideo da otworiš wrata.....

Kako je silazio dole 99% se negde srokao...pošto se èuo zwuk kada se neko slupao...Odjednom su se otworila wrata....

Maky...šta šta ti radiš owde...i kako si znala da sam sam kod kuæe....
Došla sam da ti se izwinim...a to što znam da si sam owde...za to su zaslužni moji informatori....
Kakwi informatori?
Nije bitno!!!!
Aaaa Bill!!!!
Ne kriwi Billa...on nije kriw...ustwari to nije ni bitno...Tome žao mi je zbog onoga što sam ti rekla...
Nisi kriwa i ne izwinjawaj mi se...Ja sam taj koji treba da se izwini...dewojci prema kojoj nešto oseæa...
Tome ti nijednu do sada nisi woleo iskreno nemoj mi reæi da mene kao woliš?!
Ali nažalost wolim te...Najiskrenije što mogu....dok ti nisi došla ja nisam imao tri blage kako ljubaw može da ti promeni žiwot...Nisam werowao Billu kada mi je prièao o tome...ali sada znam da sam trebao da mu werujem....
chapp five...

Znaèi ipak je bio uprawu....
Widiš treba da weruješ swome bratu....on želi da ti pomaže i uwek je uz tebe...èemu služe braæe?

Tom mi se približio i naslonio swoju 'pametnu' glawicu na moje rame....Podignula sam mu glawu i poljubila ga.....Èwrsto me je zagrlio...jedwa sam disala....ali ipak bila sam u njegowom zagrljaju,u njegowim nežnim muškim rukama a njegowe slatke usne su me zatrpawale slatkim èokoladnim poljubcima...Ali ipak sam mu nešto priznala,,,

Tome....
Da Maky...
Nas dwoje se moramo èešæe wiðati...jer se samo tako možemo zbližiti i možda samo tako dobiješ ono zbog èega smo se poswaðali...
Slažem se...Možemo se wiðati utorkom,sredom i wikendom....Wolim te Maky.....
Okey može....znam...i ja tebe....

Ona noæ što je pala...polako je odlazila....Tom me je otpratio kuæi....Poljubio me za laku noæ....zatworila sam wrata...Legla u krewet i gledala kroz širom otworen prozor...Moje oèi su se zatworile..i sanjala sam èudan san...Sanjala sam da me je Tom prewario sa mojom najweæom suparnicom...A dan nakon tog da je imao nesreæu...Probudila sam se swa mokra....brinula sam za njega...celu noæ nisam spawala...i kada sam xtela spawati nisu mi te užasne misli dozwoljawale...Swanulo je jutro nisam znala kako sam uspela zaspati....uglawnom bilo je weæ 10 h...uzela sam mob u ruke i pozwala Toma...

Xalo?
Da...
Tome ti si...
A ko drugi....?Možda deda mraz....
Ufffff....-odaxnula sam
Šta ti je....?
Moraš doæi do mene...
Maky šta se desilo jesi li dobro...dolazim odmax...!!!!!!!!!!
Dobro sam Tommy....xwala...
Da se nisi mrdnula...stižem....

Spustio je slušalicu...Došao je za 10 minuta...nisam ga ni èula da je ušao ali kada sam ga zapazila...ustala sam i jako ga zagrlila...Bio je zbunjen i zaèuðen.....Nije mu bilo jasno zašto sam ga pozwala...bila sam saswim okey...ali nije znao...da sam sanjala neobièan san...koji može postati stwarnost...

Maky...šta je bilo?
Sanjala sam te....
Xe...epa sada...i ja sam tebe sanjao...maèko...
Ne...ne tako Tome...Owo je wiše kao noæna mora...
Šta sam pobogu uradio....prewario te,umro,glupirao se,spawao sa tobom....
Prwe dwe stwari...
Prewario te i umro?Pobogu...s kim?šta je bilo...zar sam bio tako bezobrazan....???
Prewario si me sa Izabelom....sa onom krawom....i umro dan nakon toga....
IZABELOOOOM....fujjjjjj...tom krawom...nemogu da werujem...Tome gde ti je bio mozak....da je bar ona riba Danuša....
Tome ti swinjo.....napolje....Muwaš Danušu....?Kako možeš....kretenu jedan...napolje i newraæaj se...
Ali Maky...molim te...nemoj da se ljutiš...Maky....

Zatworila sam mu wrata pred nosom....suze su mi izlazile na oèi....Plakala sam i sedela naslonjena na wrata....Swa slaba otišla sam i uzela fon...okrenula Billow broj i pozwala ga i rekla mu da mi treba njegowa pomoæ....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Oct 11 2009, 21:30


chapp four...

Bržebolje obukla sam jaknu...i krenula do Toma....Kada sam stajala ispred njegowe kuæe osetila sam da mi mobilni zuji u džepu...pogledala sam i pisalo je 'POZIW OD:TOM=);MOBILNI'...Jawila sam se....

Xalo?
Maky Tom je...
Šta xoæeš...?
Maky žao mi je,ponašao sam se kao idiot..Izwini molim te....
Izwini æu ti..ne brini...
Maky jako mi nedostaješ....želim da te widim....
Možda bi me i wideo da otworiš wrata.....

Kako je silazio dole 99% se negde srokao...pošto se èuo zwuk kada se neko slupao...Odjednom su se otworila wrata....

Maky...šta šta ti radiš owde...i kako si znala da sam sam kod kuæe....
Došla sam da ti se izwinim...a to što znam da si sam owde...za to su zaslužni moji informatori....
Kakwi informatori?
Nije bitno!!!!
Aaaa Bill!!!!
Ne kriwi Billa...on nije kriw...ustwari to nije ni bitno...Tome žao mi je zbog onoga što sam ti rekla...
Nisi kriwa i ne izwinjawaj mi se...Ja sam taj koji treba da se izwini...dewojci prema kojoj nešto oseæa...
Tome ti nijednu do sada nisi woleo iskreno nemoj mi reæi da mene kao woliš?!
Ali nažalost wolim te...Najiskrenije što mogu....dok ti nisi došla ja nisam imao tri blage kako ljubaw može da ti promeni žiwot...Nisam werowao Billu kada mi je prièao o tome...ali sada znam da sam trebao da mu werujem....
chapp five...

Znaèi ipak je bio uprawu....
Widiš treba da weruješ swome bratu....on želi da ti pomaže i uwek je uz tebe...èemu služe braæe?

Tom mi se približio i naslonio swoju 'pametnu' glawicu na moje rame....Podignula sam mu glawu i poljubila ga.....Èwrsto me je zagrlio...jedwa sam disala....ali ipak bila sam u njegowom zagrljaju,u njegowim nežnim muškim rukama a njegowe slatke usne su me zatrpawale slatkim èokoladnim poljubcima...Ali ipak sam mu nešto priznala,,,

Tome....
Da Maky...
Nas dwoje se moramo èešæe wiðati...jer se samo tako možemo zbližiti i možda samo tako dobiješ ono zbog èega smo se poswaðali...
Slažem se...Možemo se wiðati utorkom,sredom i wikendom....Wolim te Maky.....
Okey može....znam...i ja tebe....

Ona noæ što je pala...polako je odlazila....Tom me je otpratio kuæi....Poljubio me za laku noæ....zatworila sam wrata...Legla u krewet i gledala kroz širom otworen prozor...Moje oèi su se zatworile..i sanjala sam èudan san...Sanjala sam da me je Tom prewario sa mojom najweæom suparnicom...A dan nakon tog da je imao nesreæu...Probudila sam se swa mokra....brinula sam za njega...celu noæ nisam spawala...i kada sam xtela spawati nisu mi te užasne misli dozwoljawale...Swanulo je jutro nisam znala kako sam uspela zaspati....uglawnom bilo je weæ 10 h...uzela sam mob u ruke i pozwala Toma...

Xalo?
Da...
Tome ti si...
A ko drugi....?Možda deda mraz....
Ufffff....-odaxnula sam
Šta ti je....?
Moraš doæi do mene...
Maky šta se desilo jesi li dobro...dolazim odmax...!!!!!!!!!!
Dobro sam Tommy....xwala...
Da se nisi mrdnula...stižem....

Spustio je slušalicu...Došao je za 10 minuta...nisam ga ni èula da je ušao ali kada sam ga zapazila...ustala sam i jako ga zagrlila...Bio je zbunjen i zaèuðen.....Nije mu bilo jasno zašto sam ga pozwala...bila sam saswim okey...ali nije znao...da sam sanjala neobièan san...koji može postati stwarnost...

Maky...šta je bilo?
Sanjala sam te....
Xe...epa sada...i ja sam tebe sanjao...maèko...
Ne...ne tako Tome...Owo je wiše kao noæna mora...
Šta sam pobogu uradio....prewario te,umro,glupirao se,spawao sa tobom....
Prwe dwe stwari...
Prewario te i umro?Pobogu...s kim?šta je bilo...zar sam bio tako bezobrazan....???
Prewario si me sa Izabelom....sa onom krawom....i umro dan nakon toga....
IZABELOOOOM....fujjjjjj...tom krawom...nemogu da werujem...Tome gde ti je bio mozak....da je bar ona riba Danuša....
Tome ti swinjo.....napolje....Muwaš Danušu....?Kako možeš....kretenu jedan...napolje i newraæaj se...
Ali Maky...molim te...nemoj da se ljutiš...Maky....

Zatworila sam mu wrata pred nosom....suze su mi izlazile na oèi....Plakala sam i sedela naslonjena na wrata....Swa slaba otišla sam i uzela fon...okrenula Billow broj i pozwala ga i rekla mu da mi treba njegowa pomoæ....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Oct 18 2009, 18:14

ewo chapp five:

chapp five...

Znaèi ipak je bio uprawu....
Widiš treba da weruješ swome bratu....on želi da ti pomaže i uwek je uz tebe...èemu služe braæe?

Tom mi se približio i naslonio swoju 'pametnu' glawicu na moje rame....Podignula sam mu glawu i poljubila ga.....Èwrsto me je zagrlio...jedwa sam disala....ali ipak bila sam u njegowom zagrljaju,u njegowim nežnim muškim rukama a njegowe slatke usne su me zatrpawale slatkim èokoladnim poljubcima...Ali ipak sam mu nešto priznala,,,

Tome....
Da Maky...
Nas dwoje se moramo èešæe wiðati...jer se samo tako možemo zbližiti i možda samo tako dobiješ ono zbog èega smo se poswaðali...
Slažem se...Možemo se wiðati utorkom,sredom i wikendom....Wolim te Maky.....
Okey može....znam...i ja tebe....

Ona noæ što je pala...polako je odlazila....Tom me je otpratio kuæi....Poljubio me za laku noæ....zatworila sam wrata...Legla u krewet i gledala kroz širom otworen prozor...Moje oèi su se zatworile..i sanjala sam èudan san...Sanjala sam da me je Tom prewario sa mojom najweæom suparnicom...A dan nakon tog da je imao nesreæu...Probudila sam se swa mokra....brinula sam za njega...celu noæ nisam spawala...i kada sam xtela spawati nisu mi te užasne misli dozwoljawale...Swanulo je jutro nisam znala kako sam uspela zaspati....uglawnom bilo je weæ 10 h...uzela sam mob u ruke i pozwala Toma...

Xalo?
Da...
Tome ti si...
A ko drugi....?Možda deda mraz....
Ufffff....-odaxnula sam
Šta ti je....?
Moraš doæi do mene...
Maky šta se desilo jesi li dobro...dolazim odmax...!!!!!!!!!!
Dobro sam Tommy....xwala...
Da se nisi mrdnula...stižem....

Spustio je slušalicu...Došao je za 10 minuta...nisam ga ni èula da je ušao ali kada sam ga zapazila...ustala sam i jako ga zagrlila...Bio je zbunjen i zaèuðen.....Nije mu bilo jasno zašto sam ga pozwala...bila sam saswim okey...ali nije znao...da sam sanjala neobièan san...koji može postati stwarnost...

Maky...šta je bilo?
Sanjala sam te....
Xe...epa sada...i ja sam tebe sanjao...maèko...
Ne...ne tako Tome...Owo je wiše kao noæna mora...
Šta sam pobogu uradio....prewario te,umro,glupirao se,spawao sa tobom....
Prwe dwe stwari...
Prewario te i umro?Pobogu...s kim?šta je bilo...zar sam bio tako bezobrazan....???
Prewario si me sa Izabelom....sa onom krawom....i umro dan nakon toga....
IZABELOOOOM....fujjjjjj...tom krawom...nemogu da werujem...Tome gde ti je bio mozak....da je bar ona riba Danuša....
Tome ti swinjo.....napolje....Muwaš Danušu....?Kako možeš....kretenu jedan...napolje i newraæaj se...
Ali Maky...molim te...nemoj da se ljutiš...Maky....

Zatworila sam mu wrata pred nosom....suze su mi izlazile na oèi....Plakala sam i sedela naslonjena na wrata....Swa slaba otišla sam i uzela fon...okrenula Billow broj i pozwala ga i rekla mu da mi treba njegowa pomoæ....Bill je pristo i došao da mi pomogne...Ispred wrata našao je Toma...

chapp six...

-Tome šta radiš ispred Majinix wrata..?
-Zato jer sam opet zabrljao...
-Šta si sada pogrešio...opet sitnica...
-Da....glup sam....
-Nisi...samo moraš da paziš...znaš kakwa je Maja...ne woli kada je neki deèko wara ili kada joj kaže ,,Wolim te,, a iza leða muwa drugu....
-Znam....ali nikad ne razmišljam šta radim...
-Tome ako owako nastawiš izgubiæeš je...Woliš li je?
-Da...wolim je skoro ko tebe Bill...jest da si mi brat ali ona mi je pomogla da sxwatim šta je ljubaw...
-Ja se neæu ljutiti...ipak ja sam twoj brat a ona je twoja dewojka...a to nije isto...
-Xwala Bille...ti si moj najbolji prijatelj kao i brat...baš sam sreæan što te imam...BATO...
-Ajd da uðemo-pozwonili su...a ja sam otworila...-Maky mogu li uæi...?
-Da ali bez njega....
-Maky njemu je žao...nije on takaw kakwog glumi...On se samo gubi...ne razmišlja šta prièa...
-Maky...wolim te...izwini...glup sam...Tebi ni Danuša nije ni do kolena...ti si za mene nešto posebno...
-Tome....ne gowori da si glup jer nisi....jer si uwek tu uz mene...
-Možemo li uæi...?
-Da....Sedite....
-Maky ajde reci mi šta se desilo....
-Ja nemogu...to je Tomowo maslo...neka on kaže...
-Okey...Maky me je zwala jer je brinula za mene..posle one noæne more koju je imala....A ja sam došao...imao sam strax za nju...Maky mi je rekla šta se desilo a ja sam ne razmišljajuæi rekao...da umesto Izabele muwam Danušu..i tada sam je powredio...I žao mi je....
-Maky šta si sanjala....?Objasni mi....
-Xoæu....sanjala sam da me je Tom prewario sa Izabelom a dan nakon toga da je imao nesreæu....celo noæ nisam spawala...jer sam brinula..Ujutro kada sam se probudila uzela sam fon u ruke i nazwala ga...došao je..kada sam mu rekla u èemu je stwar on mi je rekao:Gde baš sa Izabelom zašto nije Danuša umeto nje...tada sam se oseæala kao da sam niko i ništa...Srce mi je puklo na pola...
-Tome dali je to istina....?
-Jeste...i kajem se zbog toga....Majo ja te wolim...oprosti mi molim te....
-Opraštam ti weæ drugu grešku...sledeæu neæu....

Zagrlio me je...rekao mi da mu je žao i da mu pored mene srce kuca i brzo ali istowremeno i sporo...Bill nam se pridružio u zagrljaju...Tom i Bill su pošli kuæi....gledala sam ix kroz prozor kako odlaze...Tom se stalno okretao i nije gledao kuda ide...Bill ga je stalno upozorawao da pazi gde ide...ali on ga nije slušao...odjednom...je auto izleteo i Tom je leteo nekoliko metara....Stajala sam ukoèena ispred prozora....poèela sam liti suze....Izletela sam u pidžami napolje i trèala ka njima....wozaè je pobegao....Bill je plakajuæi sedeo pored Toma,držao mu glawu i molio ga da se probudi...ali Tom ga nije èuo.....Bill je ustao i snažno me zagrlio....Plakao je,bio je kao izwor suza...brzo smo pozwali xitnu koja ga je odwela u bolnicu...Bill i ja smo išli njegowim kolima...U bolnici smo èekali..i napokon doktor je došao...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Nov 01 2009, 13:13

E da ja stawljam chappowe ili ne???????? Bezobrazni anđeo... - Page 2 Icon_cry
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Nov 01 2009, 13:20

Pa ako si napisala stavi, a ako ne zelis dallje pisati samo reci i mi cemo zakljucati temu
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Nov 01 2009, 13:24

Pa postawit ću...ali neznam dali iko wopschte chita owu ff?
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Nov 01 2009, 13:26


chapp six...

-Tome šta radiš ispred Majinix wrata..?
-Zato jer sam opet zabrljao...
-Šta si sada pogrešio...opet sitnica...
-Da....glup sam....
-Nisi...samo moraš da paziš...znaš kakwa je Maja...ne woli kada je neki deèko wara ili kada joj kaže ,,Wolim te,, a iza leða muwa drugu....
-Znam....ali nikad ne razmišljam šta radim...
-Tome ako owako nastawiš izgubiæeš je...Woliš li je?
-Da...wolim je skoro ko tebe Bill...jest da si mi brat ali ona mi je pomogla da sxwatim šta je ljubaw...
-Ja se neæu ljutiti...ipak ja sam twoj brat a ona je twoja dewojka...a to nije isto...
-Xwala Bille...ti si moj najbolji prijatelj kao i brat...baš sam sreæan što te imam...BATO...
-Ajd da uðemo-pozwonili su...a ja sam otworila...-Maky mogu li uæi...?
-Da ali bez njega....
-Maky njemu je žao...nije on takaw kakwog glumi...On se samo gubi...ne razmišlja šta prièa...
-Maky...wolim te...izwini...glup sam...Tebi ni Danuša nije ni do kolena...ti si za mene nešto posebno...
-Tome....ne gowori da si glup jer nisi....jer si uwek tu uz mene...
-Možemo li uæi...?
-Da....Sedite....
-Maky ajde reci mi šta se desilo....
-Ja nemogu...to je Tomowo maslo...neka on kaže...
-Okey...Maky me je zwala jer je brinula za mene..posle one noæne more koju je imala....A ja sam došao...imao sam strax za nju...Maky mi je rekla šta se desilo a ja sam ne razmišljajuæi rekao...da umesto Izabele muwam Danušu..i tada sam je powredio...I žao mi je....
-Maky šta si sanjala....?Objasni mi....
-Xoæu....sanjala sam da me je Tom prewario sa Izabelom a dan nakon toga da je imao nesreæu....celo noæ nisam spawala...jer sam brinula..Ujutro kada sam se probudila uzela sam fon u ruke i nazwala ga...došao je..kada sam mu rekla u èemu je stwar on mi je rekao:Gde baš sa Izabelom zašto nije Danuša umeto nje...tada sam se oseæala kao da sam niko i ništa...Srce mi je puklo na pola...
-Tome dali je to istina....?
-Jeste...i kajem se zbog toga....Majo ja te wolim...oprosti mi molim te....
-Opraštam ti weæ drugu grešku...sledeæu neæu....

Zagrlio me je...rekao mi da mu je žao i da mu pored mene srce kuca i brzo ali istowremeno i sporo...Bill nam se pridružio u zagrljaju...Tom i Bill su pošli kuæi....gledala sam ix kroz prozor kako odlaze...Tom se stalno okretao i nije gledao kuda ide...Bill ga je stalno upozorawao da pazi gde ide...ali on ga nije slušao...odjednom...je auto izleteo i Tom je leteo nekoliko metara....Stajala sam ukoèena ispred prozora....poèela sam liti suze....Izletela sam u pidžami napolje i trèala ka njima....wozaè je pobegao....Bill je plakajuæi sedeo pored Toma,držao mu glawu i molio ga da se probudi...ali Tom ga nije èuo.....Bill je ustao i snažno me zagrlio....Plakao je,bio je kao izwor suza...brzo smo pozwali xitnu koja ga je odwela u bolnicu...Bill i ja smo išli njegowim kolima...U bolnici smo èekali..i napokon doktor je došao...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Nov 01 2009, 13:29

Finooo...
I citamo ovo... zasto mislis da ne citamo
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Nov 01 2009, 13:35

Pa poschto sam postawila 3 chappa zaredom niko nije ostawio ni jedan jedini komentar pa sam pomislila da ne chitate!!!
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Nov 01 2009, 13:37


chapp seven...

-Wi ste njegowi roðaci...?
-Da ja sam mu brat a owo je njegowa dewojka...
-Dali ste wideli šta se desilo...?
-Da...kada se to desilo ja sam išao s njim..upozorawao sam ga ali nije me slušao...
-Gledao je stalno na mene...ja sam bila u swojoj sobi i kroz prozor ga widela....iznenada su kola izletela na njega...kao da su ga èekali...Doktore šta mu je?
-Ima potres mozga,slomljenu desnu ruku i ošteæenu kièmu...Njegowo zdrawstweno stanje je kritièno...može doæi èak i do smrti...
-Može mo li ga wideti...?-plakala sam...
-Da ali nakratko...
-Xwala wam doktore...-rekao je Bill...

Potrèali smo do njegowe sobe...ležao je na krewetu pod infuzijama i ko zna èime još...Izgledalo je kao da je u komi..na sreæu nije...Sela sam pored njega s jedne strane a Mecky sa druge....uxwatili smo ga za ruke...i prièali s njim...znali smo da nas èuje...

-Tome....tu smo pored tebe...neznamo kako æemo bez tebe...Zašto nas nikad ne slušaš?Zašto je uwek swe po twome..?-rekla sam..
-Tommy...molim te...probudi se...potreban si nam...Woleo bix da sam na twom mestu...ali ne mogu...-plakao je...
-Molimo te Tome..wrati se...weæ sada nam nedostaješ....otwori oèi Tomeee....

Bill je ustao i zagrlio me...Rekao mi je da ne plaèem da nemožemo ništa...da on nikad ne sluša...Bill me je tešio...oèi su nam bile pune suza...Odjednom sam kroz oèi pune suza widela da je otworio swoje èokoladne oèi...Rekla sam Billu da se okrene...kada ga je wideo bio je presreæan...

-Tome budan si...tako sam sreæan....
-Šta se desilo...gde sam...Bille ko je owa dewojka....?

Kada je owo Tom pitao Billa u meni se ceo zajednièki swet Toma i mene..odjednom srušio..Poèela sam plakati...Nisam werowala da je zaborawio swe naše lepe trenutke...bilo mi je žao da je zaborawio i one momente kada smo se swaðali...ipak swaðe su u meni jedan weliki deo njegowe ljubawi...a sada?On je zaborawio swe što je izmeðu nas,swe naše prediwne momente...Owo sam dožiwela kao najweæu noænu moru...srce mi se slomilo...i pstalo samo prax...žiwot mene i Toma taj žiwot što je u meni godinu dana žiweo sada je nestao...mene se ne seæa ali Billa pamti...Izgleda da mu nisam bila neko i nešto?!!!

-Maky....neplaèi...!!!
-Bille..nemaš pojma kako me sada srce boli...On me se ne seæa...nije lako primiti owako nešto...Tomeee..kako si me zaborawio...?-pala sam na kolena...
-Maky nemoj plakati,setiæe te se on...ustani,molim te...imamo toliko zajednièkix slika...pokazaæemo mu swe...-zagrlio me je...
-Neæe...nemože me se setiti..Zowi doktora da ga pitamo...
-Izwolite?!
-Doktore može li Tom imati osim potresa mozga i gubitak seæanja...
-Možda...moramo proweriti,što pitate?
-Jer je zaborawio swoju wlastitu dewojku!!!Mene se seæa ali nju ne....
-To nije u dijagnozi..
-Ewo potwrdite sami...Tommy seæaš li se owe dewojke?Znaš li joj ime?
-Ne...neseæam se...Neznam joj ime...ko je ona?
-Tome...to je twoja dewojka..zowe se Maja!Zajedno ste wiše od godinu dana...
-Moja dewojka?Ja imam dewojku...?Dali je ona moja prwa...
-Ne nije...Tome ti si u školi najweæi ženskaroš..obožawaju te swe ribe...A Maky je uz tebe stalno...poswaðali ste se puno puta ali uwek ti je oprostila...imam slike...Ewo naprimer na owoj se ljubite zajedno,na owoj je nosiš na leðima...a na owoj se romantièno ljuljate na ljuljaški....Widiš...
-To sam ja i ona?...owo je tako...-mislili smo da æe tresnuti nešto ali-owo je tako lepo....èekaj...seæam se dana kada sam sedeo ispred nekix wrata a onda si ti došao i ona nam je otworila...
-Da tada se se pomirili..rekao si joj da je puno woliš i da je nikad neæeš ostawiti...
-Dadada...seæam se...Maky...-zwao me je
-Da Tommy...?Seæaš li me se?
-Da seæam te se...i wolim te...Iako sam zaborawio swe što se desilo pre udesa...wolim te...
-Tome....woliš me?Seæaš me se?Tome....wolim te...obeæawam wiše se neæemo swaðati...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Gost
Guest




Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Nov 01 2009, 13:50

Ja ti to citam, ali mi se ponekad ne da napisati komentar...

..a svidja mi se svaki chap
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Nov 01 2009, 21:47

Xwala Anita...=)
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptySun Nov 01 2009, 21:47

naravskii da čitaamo:)
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptyWed Nov 11 2009, 20:16


chapp eight...

Kada se Tom setio mog imena..i kada me je zwao...osetila sam kao da je nešto prošlo kroz mene...Tako sam bila sreæna...Dani su prolazili na mom noænom stolu stajala je gomila slika...mene,Toma...našix poljubaca i zagrljaja...Uzela sam sliku u ruke...na njoj sam sedela u njegowom krilu...Gledao me je sa njegowim najlepšim pogledom....Sa osmexom sam puštala jednu suzu za drugom...Moje suze sam obrisala i bilo mi je smešno kada sam preko te slike widela sledeæu...Tom me je nosio preko cwetnog polja...Ugledala sam malu kaseticu na stolu...uzela i pustila je...nisam znala šta je na njoj...Odjednom je Tom poèeo da prièa ''Maky owa kaseta je za tebe...tu su swi naši poljubci,zagrjaji..momenti našix swaða i pomirenja...Kada budeš imala wremena pogledaj naš zajednièki video album...''Uzeo je gitaru u ruke i zapewao mi...smejala sam se...bio je tako sladak na tom wideu...Iz seæanja me je wratilo zwono mog mobilnog...

-Xalo?
-Šta to gledaš...wideo sa našim momentima...?
-Da..kako si znao...?
-Možeš li mi otworiti wrata..?
-Ti...ti si celo wreme ispred mojix wrata...-otworila sam...-seæaš se gde žiwim..
-Seæam se...swega se seæam...
-Tako mi drago da se wratio moj stari Tommy....
-Majo...moram ti owo reæi!
-Da...reci...
-WOLIM TE....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLIM TE PUNOPUNOPUNO....!!!
-I ja tebe wolim...iako se stalno swaðamo...pogledaj kako smo smešni kada se swaðamo...
-Axa....xaxaxaxaxaxaxaxa...ali weoma si sladak kada si ljubomorana...
-I ti mi se najwiše swiðaš kada si ljuta...

Polako mi se približawao..swe bliže i bliže....skinuo je sebi a potom i meni majicu...polako me spustio na krewet i skinuo nam farke...Ljubio me je po wratu..nisam mu odolela...ipak desilo se ono što je Tom tako želeo..a ja sam xtela ali plašila sam se...Ipak na owaj naèin sam prewazišla strax i spawala sam sa njim....Jutro je swanulo...Kada sam otworila oèi sedeo je na fotelji ispred mene...gledao me zawodljiwim pogledom...

-Dobro jutro..kako si spawala lepotice...?
-Prediwno...pored tebe je uwek lepo...-seo je do mene...
-To neæe biti poslednji put..zar ne?-sagnuo se
-Obeæawam da neæe...Boli te nešto?
-Nije to ništa...malo pecka rana..ali ok sam...
-Nije trebalo da žurimo...mogli smo kasnije kada bi bio 100% oporawljen...
-Ok sam...ne brini okey?
-Moram da brinem....
-Znaš li da mi se swiða to što si tako diwlja u krewetu...?!
-Stwarno..-powukla sam ga na krewet...-mogu li te poljubiti...
-Kakwo pitanje...narawno...to bi i xteo...

Ljubili smo se...ali uwek najslaðe momente neko mora da prekine...neko je pozwonio...Bio je to Bill....sa širokim osmexom...

chapp nine...

-Alo was dwoje ljubawnika otwarajte...
-Æao Bille....
-Æao buraz...
-Æao Maky,Tome...
-Šta se dešawa...?
-Imam sjajne westi...
-Kakwe...ajde zini...
-Tome mama nam se udaje..xexexexexeexexexexeexeee.....
-Super....
-To je diwno....
-Ali i komplikowano....moram kupiti nowu odeæu...a tako me mrzi...
-Ne brini ja æu ti je kupiti...
-Maky...koliko puta sam ti rekao da te wolim?
-Aaaaaa...msm da si mi to rekao bezbroj puta...ne brojim...
-Axa...okey...nego mama i Gordon,jeli?
-Axa..uprawo tako....
-Bille šta æeš ti obuæi?
-Pa farke,crnu majicu i onu moju krem jaknu...
-Axa....super...Maky ako mi kupuješ onda mi kupi tamno-plawu majicu i obiène farke...
-Obiène?
-Mislio sam na boju..a ne na broj!
-Axa..a koji broj nosiš...?
-XXXL...A majicu XXL....
-Meni twoja majica doðe ko xaljina....

Poèeli smo se smejati...Tommy je obukao majicu i otišao sa Billom...Pokupila sam swoje stwari i otišla do centra kupiti Tomu stwari....Posle kupowine otišla sam u supermarket kupiti èokoladnu tortu...Jer je Tomu i Billu sutra roðendan...Pospremila sam po stanu...i odnela Tomu stwari...Bilo je weæ 22h legla sam u krewet...Rano ujutru sam ustala i pošla do Toma...kako sam prolazila kod kafiæa uèinilo mi sewidela sam Toma sa nekom dewojkom..pa sam se wratila..i bila sam u prawu..suze su mi krenule na oèi..ali ipak sam nastawila put tamo gde sam i pošla..
Kada sam stigla Mecky je bio u kuxinji i prawio tortu...ja sam došla sa suzama na licu...

-Majo...zašto plaèeš?
-Šta misliš zašto?
-Tom...šta je sad naprawio...
-Prewario me..i ja sam to widela...
-Gde si ga widela...?
-U kafiæu 'Made'...
-Da..rekao mi je da se naðe sa drugom nez neschto mu treba za gitaru...
-Da a drug mu ima sise,weliko dupe,dugu crnu kosu i nosi miniæ?
-Aaaaa...Tome...ja poznajem tu dewojku!!!!
-Stwarno....?
-Waljda..msm 99%...idemo pa æu ti potwrditi...

Kada smo stali ispred Bill je samo otworio usta,izbuljio oèi i æutao...
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
bItCH_
BI
BI
bItCH_


Broj komentara : 75
Reputation : 0
Join date : 2009-11-02
Age : 30
Mjesto : Hell

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptyWed Nov 11 2009, 20:27

auu bas me znaima ko je ta cura xD extra je,pozuri s nastavkom xD
Back to top Go down
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptyWed Nov 11 2009, 20:39

Xwala ti puno Schatzi....
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
smiley billy
BIGGES
BIGGES
smiley billy


Broj komentara : 365
Reputation : 0
Join date : 2009-06-27
Age : 28
Mjesto : ˛˛°°Lost in my own world°°¸¸

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptyWed Nov 11 2009, 20:46


chapp ten...

-Bille?
-Aaaa....pfff...to je..!...
-Bille ko je to?
-Epa..aaam...to,to je....
-E ako mi ne želiš reæi saznat æu sama..-ušla sam u kafiæ...
-Æao Tome...
-Aaaa Maky...aaa šta ti...ti radiš owde...-upitao me je kao da zna šta mu sledi...
-Tome..zar mi neæeš predstawiti swoju 'Nowu dewojku'..-pogledalas am ga sa besom...
-Aaaa..owo je Daniela...Daniela owo je Maja...
-Tome šta owo znaèi..-upitala je Daca....
-Aaaaaaa...paaaa...
-Ewo draga ja æu ti reæi...Naði nekog drugog a Toma ostawi na miru...A ti Tome napolje i sretan ti roðendan...
-Axa...xwala...-pogledao me je pogledom u fazonu 'pappy face' ali mu nije upalilo...
-Tome..ja wiše sa tobom ne mogu...owo je weæ èetwrti put da si me prewario a ja budala swaki put ti opraštam..epa sada neæu...dosta mi te je....
-Maky...stani..da ti objasnim...
-Tome...woliš li me ti uopšte?
-Da wolim te...
-LAŽEŠ!!!!!
-Ne lažem...
-Epa kad ne lažeš zašto sam ti weæ tri puta oprostila twoje preware..hm?
-Jer me woliš...
-Da wolim te...ali sada je gotowo...

Pokupila sam stwari i otišla...kod kuæe sam swe slike,poklone koje sam dobila od njega,swe što bi moglo da me podseæa na njega swe to sam stawila u kutiju i odnela je na tawan...Dani,nedelje,meseci...wreme je prolazila i polako sam zaborawila Toma...Bilo mi je bolje bez njega...Poèela sam se dopisiwati sa starim drugom Rileyem...Palo je weèe izašla sam sa Rileyim..pozwao me je u bioskop i na sladoled...Bilo mi je prediwno sa njim...Totalno sam zaborawila Toma...Prošla je možda godina od kako sam otišla od njega...Ali owo weèe po meni nije trebalo da doðe....Riley i ja smo šetali po centru...nišli smo na Billa...

-Bille....
-Majo...bože jesi li to stwarno ti...
-Axa..jesam....
-Jbt nismo se wideli godinu dana...-zagrlio me je...-Tako si mi nedostajala...
-I ti meni Bille...Mecky owo je Riley moj deèko...
-Drago mi je Riley..
-I meni Bille...Bille moram te poxwaliti da extra pewaš...
-Xwala....drago mi je da ti se swiða...Nisam se nawikao da nisi sa mojim bratom..-naišao je Tom...
-Hej...Bille...-pogledao me je...
-Da Tome?
-Aaaa...možeš li otiæi do kluba...zowe te Georg..
-Axa...ajd Maky..nazwat æu te kasnije...Bye...
-Bye Bille...Xajdemo Riley....-krenuli smo...
-Maky..stani...
-Tome zaborawila sam te...ostawi me...
-Maky...ja tebe nisam zaborawio..nemam èak ni dewojku...jer se nadam da æeš se wratiti...
-Tome ja imam deèka...Owo je Riley...Riley owo je moj biwši...
-Maky..molim te..možemo li poprièati..?
-A o èemu Tome...?
-Maky...molim te!
-Okey...Riley produži do kafiæa...i saèekaj me tamo....-pogledao me je u fazonu 'NE SA NJIM TE NEÆU OSTAWITI'..-Ne brini,doæiæu..

Riley je bio tako ljubazan,nežan,lep,dobar deèko..i nije bio 'womenizer' spram Toma...ipak otišla sam poprièati sa njim..Ono što mi je rekao bilo je...weoma...

chapp eleven...

-Maky..još uwek te wolim i nikad te nisam i neæu zaborawiti..
-Ali....džaba ja sada imam Rileya...
-Maky molim te....dao bi žiwot za tebe...swe bih dao za tebe...
-Sad si se setio toga...a šta si do sad radio muwao druge ispred mene..da bi me time powredio...
-Ne...xteo sam da budeš ljubomorna na druge ribe..da bi sxwatila da te wolim wiše od bilo koje...
-Tome to mi nije dowoljno...bolje naði drugu..-krenula sam prema kafiæu...
-Majo stani molim te...-uxwatio me je za ruku..i priwukao k sebi......
-Tommy pusti me...
-Maky wolim te..i uwek æu.....molim te...otwori mi wrata swog žiwota...-poljubio me je
-Ako obeæaš..da æeš samo mene ljubiti...woli koju oæeš ali ne wiše od mene..ok?
-Obeæawam ljubawi...
-I ako te widim sa nekom drugom...zaborawi....-nasmejala sam se...
-Okey...wolim te...xoæeš li samnom na žurku?
-Da...ali samo moram da owo objasnim jednoj osobi...-okrenula sam se...a Riley je stajao iza mene...
-Maky...nemoraš mi ništa reæi....okey je...
-Ne Riley nije...Moramo poprièati molim te...
-Okey...-otišli smo malo dalje...
-Widi Riley...Bila sam sa Tomom wiše od skoro dwe godine i wolela sam ga...jeste da je prawio gluposti i swe to ali ipak sam ga wolela...došao je dan kada je imao nesreæu i totalno me zaborawio...nije znao ko sam...tada mi se srce slomilo patila sam ali nakon nekoliko sati setio me se...i bilo mi je mnogo lakše...posle kada me je weæ èetwrti put ''prewario'' ostawila sam ga...i to se swe desilo pre taèno godinu dana...Sada kada mi je rekao da je to swe radio bezweze samo da bix bila ljubomorna powo sam ga zawolela...
-Axa..kapiram...ne ljutim se ali ipak šta æe sada biti sa nama...?
-Neznam....znaš i sam da te puno wolim...ali imam želju da ponowo budem pored Toma...Obeæawam da æu te swaki dan zwati...i da æemo izlaziti zajedno kao najbolji prijatelji...uwek si mi bio kao brat...Misliæu na tebe obeæawam...
-Xwala Majo...Woleæu te stalno i misliæu na tebe...Owo je jedini raskid u kom sam sa dewojkom ostao prijatelj...
-Widi ti si mi kao brat kog nisam nikad imala...e moram iæi-poljubila sam ga..-puno sreæe Riley...
-Xwala i tebi Maky...nadam se da neæete ti i Tom raskinuti nikad wiše...a ako se to desi tu sam za tebe...
-Xwala ti Ril....ajd widimo se...
-Maky wolim te i xwala ti što si ponowo samnom....
-Tome dobila sam želju za twojim poljubcima,zagljajima za twojim zaje*ancijama...pa èak i za twojim telom...
-Opa....za mojim telom....?!Tako znaèi....priwlaèim te wiše nego što sam mislio...znaèi imamo posla...
-Tomeee....idemo na žurku a ne na sex..okey?
-Okey!!!!Ali tako bix želeo....

Ušli smo u klub a Bill je dotrèao i jako me zagrlio....

-Maky...šta ti radiš sa Tomom...?????
-Epa....widiš Mecky..Tommy i ja smo ponowo .....zajedno!?!
-Aaaaa....super...brawo buraz...imaš je nazad...i sada pazi šta radiš ako zaje*eš...nema je natrag...
-Jbt...Bille znam...obeæao sam...-Okrenuo se za drugom...
-Tome....!!!!!!!!!!Je*ote šta one imaju a ja ne????
-Ništa...ti imaš swe...!!!!!!
-Pa što se onda okreæeš sa ono ku*wom???-reèe Bill
-Malo se šalim.....ajde budi ljubomorna...
-Ako te uxwatim...odwešæu te u swoje skladište...
-Kakwo skladište...?-smejao se....
-Tamo gde je weoma wruèe,diwlje and...you know what....
-Epa može slažem se...slobodno me odweti...

Powukla sam ga za majicu i poljubila ga...onda sam otišla da plešem sa Georgom...ali me je Tom odwukao od njega...malo smo popili i ludirali se...posle sam ja 'budala' izašla na bini i pewala pesmu 'Hot' koju sam pre dwe-tri godine pewala na Neninom roðusu....Zašto TH uwek ostaju THE BEST?NEZNAM AKO NEKO ZNA DA ODG NA OWO PITANJE NEKA MI ODGOWORI...ALI IPAK TOKIO HOTEL THE BEST 4EWER!!!
THE END
Back to top Go down
http://meckykaulitz.forumotion.net
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptyWed Nov 11 2009, 21:42

Super je..
Mnogo mi se svidja kraj
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptyWed Nov 11 2009, 21:48

aaa kraj.... (=
lijepo
Back to top Go down
bItCH_
BI
BI
bItCH_


Broj komentara : 75
Reputation : 0
Join date : 2009-11-02
Age : 30
Mjesto : Hell

Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 EmptyWed Nov 11 2009, 22:15

sweet je kray Bezobrazni anđeo... - Page 2 Icon_biggrin
Back to top Go down
Sponsored content





Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bezobrazni anđeo...   Bezobrazni anđeo... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Bezobrazni anđeo...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: