Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ispovijesti jedne prostitutke

Go down 
+9
Devilish
bItCH_
smiley billy
VeDraNa
*NiNa*
Evelin
Tomuschka
Nora
SaDiCA
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Devilish

Devilish


Broj komentara : 48
Reputation : 0
Join date : 2009-11-01
Age : 30
Mjesto : Tom's left egg

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptyTue Jan 19 2010, 22:11

Aaaa,.Kada ce jooos? Very Happy
Back to top Go down
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptyTue Jan 19 2010, 22:19

Ne znam stvarno...
trenutno sam u teskoj situaciji,,, ne bih o tome, ali sam skroz depresivna...
nisam sad za ovakve stvari i sanarenje...
Back to top Go down
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Jan 31 2010, 01:37

Okretala sam se po stanu kao da sam potpuno izgubila razum, mislim da nisam bila shvatila što se točno dogodilo.

Njegove riječi su mi odzvanjale u glavi, nisam znala što učiniti. Pobjeći ili ostati... nije bilo mnogo opcija i svaka je sa sobom nosila nešto negativno.

Kada bih pobjegla ponovo bih bila na ulici bez doma i posla. Ovako sam imala i gdje živjeti, što jesti, a imala sam i posao. Nije to bio posao kakv bih poželjela, ali bio je posao. Odlučila sam ostati i izboriti se. Iako se ponio tako, Tom mi se i dalje sviđao. I dalje sam ga željela. Uradila sam kako mi je naredio. Obukla sam neku njegovu majicu koja mi je sezala do koljena i skinula posteljinu da je operem. Već je počelo svitati, a njega nije bilo. Mogla sam samo zamisliti što trenutno radi.

Prošetala sam po stanu i odlučila zaspati na kožnoj sofi u dnevnoj sobi. Koža sofe se lijepila za moju što je bio ušasan osjećaj, ali ni blizu onoga kada spavate vani na tvrdoj klupi bez ikakvog pokrivača. Na neki čudan način sam bila zahvalna Tomu.

Probudio me oko pet sati poslijepodne. Htio je da jedemo skupa. Opet je bio onaj u kojeg sam se zaljubila, pažljiv i nježan.

Nakon ručka za kojim nismo progovorili gotovo ni riječi sam se morala spremiti za posao. Otišla sam se okupati. Dok su kapljice vode polako klizile niz moje tijelo zamišljala sam njega. Htjela sam ga opet. Izašla sam iz kupatila i potražila ga. Sjedio je na onoj istoj sofi na kojoj sam ja prethodne noći spavala i gkedao TV. Na sebi sam imala samo neki ručnik koji je više otkrivao nego pokrivao.

Stala sam ispred televizije. Isprva sam mogla vidjeti da se zbunio, ali se onda opet nasmiješio. Opet je na njegovom licu sjao osmijeh u koji sam se zaljubila. Prišla sam mu i ispustila ručnik. Stajala sam pred njim dok me odmjeravao. Ubijao me svakim pogledom. Prišla sam mu još bliže. Ustao je i poljubio me strastveno. Čak i strastvenije nego ikada prije. Ruke su mu bile svuda po mom tijelu. Zaustavio se na stražnjici i čvrsto je uhvatio. To me još više uzbudilo. Sljedeće što znam je da smo se našli u tuš-kabini. Voda je klizila po našim tijelima dok smo opet postajali jedno. Ovog puta je bilo još bolje, nije bilo one boli. Uživala sam u svakom trenu. Pribijao me uza zid i uzdisao. Osjetila sam nalet još veće strasti. Svaka moja stanica je osjećala ubuđenje kao nikada prije. Poveo me u neki drugi svijet. Nakon toga smo se zajedno istuširali. Dopustio mi je još jedan poljubac i onda je opet otišao. Rekao mi je da dođem u klub za par sati i čestitao na ispravnoj odluci.

Nedugo nakon što je izašao zazvonio je telefon, odlučila sam se javiti. Bio je to on. Rekao mi je da u njegovom ormaru mogu naći i neke haljine i da izaberem jednu. Trebala je otkrivati što više. Osjetila sam da me čeka uzbudljiva noć. Nisam stavila mnogo šminke. Samo sam istaknula usne jarkocrvenom bojom. Sviđao mi se odraz u ogledalu. Osjećala sam se poput nove osobe, osobe koja je bila spremna na sve.
Po stanu sam vježbala hodanje u štiklama, nisam bila iskusna u takvim stvarima. Čekala sam vrijeme da krenem.
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Jan 31 2010, 01:46

Odlicno Very Happy
10
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Jan 31 2010, 10:57

OMG!!Ovo je preodličnooo!!
Back to top Go down
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Feb 07 2010, 00:02

Došlo je vrijeme da krenem. Morala sam požuriti jer me ispred čekao auto. Izjurila sam iz stana, ali nisam mogla ne primijetiti kako me gleda neki muškarac koji je po svemu izgledao kao da je neka vrsta sobara. Pomislila sam da je to zbog toga jer sam izgledala zavodljivo.

Ušla sam u auto, vozač mi je dao upute. Vozio me do hotela u kojem sam se trebala naći s nekim muškarcem, trebala sam tražiti sobu 163 na recepciji i također mi je rekao da nikada ne daje osobne podatke muškaraca, kažu ih djevojkama samo ako žele što je rijetkost jer žele da sve bude diskretno.
-Super, pomislila sam u sebi, spavat ću s muškarcem kojeg ne poznajem, a nikada mu neću ni saznati ime. To mi se nije dopadalo.
-Ovdje izlaziš, rekao mi je vozač i stao ispred stražnjeg ulaza hotela.
I ne zaboravi da sve treba ostati diskretno. Zatvorio je prozor i otišao.
Ušla sam u hotel i potražila recepciju.
-163, rekla sam djevojci koja je radila tu.
-Gospodin vas očekuje, rekla je i uputila me prema sobi.
Hotel je bio luksuzan, bila sam zadovoljna što barem ne moram biti s nekim jadnicima.

Ušla sam u tu sobu, bila je ogromna, predsjednički apartman, po svemu sudeći. On je sjedio pokraj prozora i ispijao viski.
-Dobrodošla, rekao je i pogledao u mene.
-Svaki put mi pošalje sve bolju, garantirao mi je da se neću razočarati ako mi tebe pošalje i slažem se s njim.
Ja nisam znala što reći, samo sam stajala ukipljeno. Taj tip mi je nekako bio poznat i nije bio ružan, samo nekako star. Već je bio prosijed. Rekla bih da je bio u kasnim četrdesetim.

Pozvao me da s njim popijem piće. Nismo mnogo pričali. Osjetila sam da ne želi nikakav kontakt sa mnom osim onog „poslovnog“
Nakon nekoliko ispijenih pića smo prešli na stvar. Sve smo obavili, dao mi je novac i nazvao je Toma. Rekao mu je da je gotov i da vozač može doći po mene.
S pravilima sam bila već upoznata. Diskrecija i stražnji izlaz. Uradila sam kako mi je rečeno i ušla u auto. Vozač mi se nije obratio. Stao mi je ispred Tomove zgrade i otišao je.

Ušla sam u zgradu i vidjela Toma kako priča s onim istim muškarcem koji me te večeri očito gledao. Izgledalo mi je kao da se nešto prepiru pa sam odlučila prisluškivati.

-Zar se nismo dogovorili da ih ne dovodiš ovamo, govorio je onaj nepoznati muškarac grubim tonom, odmah sam shvatila što se događa.
-Znaš da ne kršim obećanja, rekao je, ali do ove je meni stalo, ona mi je poput djevojke i pokušavam joj pomoći.
Te su me njegove riječi razniježile, osjetila sam kako mi se u očima stvaraju suze radosnice.

-Nema iznimki, onaj muškarac je i dalje govorio grubim tonom.
-Dopusti mi da ti dokažem da mi je ova djevojka, rekao je Tom.
-Kako misliš to učiniti, svaka je bila s tobom, svaku si isto tretirao, svaka je ovdje bila par sedmica dok nije zaradila dovoljno da sama sebi plaća stan, te su me riječi ubile.
-Zar se ne sjećaš kako mi svaka dosadi nakon jednog puta, ali s ovom je drugačije, svaki put je bolje, sačekaj par dana pa ćeš vidjeti da mi je stvarno stalo do nje, Tom je i dalje ubjeđivao onog muškarca.
Odlučila sam se odmaknuti i ne slušati to. Izašla sam iz zgrade i ponovo ušla. Tom me ovaj put vidio. Nije više stajao s onim muškarcem, bio je na stepenicama, ali me sačekao. Požurila sam da ga sustignem.

Prišla sam mu, a on me bez ijedne riječi samo privukao sebi i poljubio.
-Je li ti se svidio ovaj za večeras, pitao me smijući se.
-Onako, radije bih da sam bila s tobom, rekla sam mu gledajući ga pravo u oči. Nakon toga sam ja njega poljubila.
Do stana smo oboje već bili polugoli.
-Odakle ti još snage, začuđeno me upitao.
-Ti mi je daješ, ti me nadahnjuješ, rekla sam mu i povukla ga prema spavaćoj sobi.
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Feb 07 2010, 00:07

Plače mi se na ovaj dio..Sjetila sam se sta ti je bila inspiracija za ovu priču..Predobro je..Molim te pozuri s nastavkom..
Back to top Go down
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Feb 07 2010, 00:08

Aaa Hero xD
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Feb 07 2010, 00:09

Wow ovo nisam ocekivala...
Svidja mi se jedva cekam dalje Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Feb 07 2010, 00:13

hvala....

Sljedeci put se pojavljuje jedan od glavnih likova xD
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Feb 07 2010, 00:20

Jedva cekam Very Happy
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Feb 07 2010, 00:45

I opet smo učinili što i ranije istog dana. Ni sama nisam znala odakle mi tolika snaga. Jednostavno se nisam mogla obuzdati kad sam blizu njega. Njegova prisutnost me izluđivala. Otišla sam se istuširati. Tom je gledao neki film na TV-u. Nije mi spomenuo ništa o onom razgovoru koji sam prisluškivala, samo mi je napomenuo da me i sutra isto čeka.

Željela sam započeti razgovor, ali sam mogla primijetiti da se njemu nije dalo pričati pa sam otišla spremiti se za spavanje. Bila sam jako umorna.
Sljedećeg jutra sam se probudila ranije, nisam mogla spavati. Odlučila sam otići kupiti nekih stvari za stan i počistiti da mu se odužim na bilo koji način. Imala sam novac koji sam zaradila prethodne noći.

Obukla sam neku trenerku koju sam našla u Tomovom ormaru, nadala sam se da mu neće smetati. Izgledala je vrećasto na meni.
Izašla sam i napravila krug po kvartu da sve upoznam malo bolje. Ušla sam u prvi supermarket na koji sam naišla. Nikad prije nisam bila sama na takvim mjestima.

Zbunjeno sam hodala okolo i tražila osnovne namirnice. Tom više nije imao nikakve hrane u stanu, a ni sredstava za čišćenje. Pitala sam se gdje je po cijeli dan.
Kupila sam ono osnovno, napunila sam frižider i očistila cijeli stan.
Nakon toga sam se morala spremiti za noć. Znala sam da moram obući opet nešto poput onog prošle noći. Morala sam opet izaći i kupiti neku haljinu, imala sam dovoljno novca za sve. Bio je to dobro plaćen posao.

Naišla sam na neku trgovinu, znala sam da sam i prije negdje čula za taj brand, ali nisam se previše zamarala time. Prodavačica je bila iznimno ljubazna, pomogla mi je odabrati pravi kroj i boju. Na kraju sam se odlučila za ljubičastu kratku haljinu. Uz to sam naravno morala kupiti i cipele. Odlučila sam se za lakane crne s vrtoglavo visokom potpeticom. Sviđao mi se osjećaj koji su mi davale potpetice, osjećala sam se kao da je svijet moj, a već sam se bila i navikla hodati u tome.

U stanu sam se spremila, vozač me je čekao, ponovilo se sve kao i prošle noći, samo je bio drugi muškarac. I tako se ponavljalo svake noći, sve dok nisam upoznala jednog muškarca zbog kojeg se sve promijenilo.

Već je bilo prošlo dva mjeseca otkad sam upoznala Toma i otkad sam počela raditi novi posao. Bio je odlično plaćen, mogla sam si sve priuštiti. Svaki bih dan otišla kupiti neku novu krpicu, postala sam ovisna o dobrom shoppingu.

Ta noć nije bila ni po čemu drugačija od drugih osim što sam bila pretjerano sređena. Kao da sam krenula negdje na veliku zabavu.
Vozač je došao, ovaj put mi je stao ispred glavnog ulaza hotela što mi je bilo malo čudnije, tako smo radili rijetko. Ušla sam i tražila sobu 483, recepcionarka me odvela do tamo. Pokucala sam, a iz sobe se začuo glas od kojeg sam odmah osjetila leptiriće u stomaku.
-Uđi, rekao je.
Bio je mlađi od svih s kojim sam dotad bila, pretpostavljala sam da je bio Tomovih godina. Svidio mi se na prvi pogled. Nešto na njemu me podsjećalo na Toma. To nešto je budilo istu strast u meni kao on.

Nismo pričali, odmah smo sve odradili. Ja sam krenula. Željela sam više nego bilo što zaustaviti se i pričati s nepoznatim muškarcem, željela sam ga bolje upoznati, ali nisam mogla. Sjetila sam se onog pravila da sve mora biti diskretno osim ako muškarac ne želi suprotno, a ovaj očito nije htio.

Prošle su noći nakon te, a ja sam samo razmišljala o onom nepoznatom muškarcu. Osjećaji prema Tomu su nekako bili ohladili i mislim da je i on to osjetio. Nismo više spavali skupa tako često kao prije.

Nakon nešto više od mjesec dana vozač me je opet ostavio na meni dobro poznatom mjestu. Bila sam ispred istog hotela u kojem sam osjetila nešto novo, meni nepoznato. I opet je bio u istoj sobi. Nadala sam se da je to opet isti muškarac. Htjela sam to više nego bilo što.


Last edited by Teletubbie on Tue Aug 17 2010, 13:47; edited 1 time in total
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Feb 07 2010, 00:51

Svidja mi se ovaj dio najvise...
Odlicno je 10
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Feb 07 2010, 00:54

što li...
haha
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySun Feb 07 2010, 11:05

Pozuri s nastavkom Smile
Back to top Go down
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST
~NejLa~


Broj komentara : 784
Reputation : 4
Join date : 2009-05-16
Age : 27
Mjesto : Sarajevo

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySat Aug 14 2010, 12:35

10 ^^
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySat Aug 14 2010, 13:12

ijuu sad sam sve procitala ponovo do kraja. .^^ odlicno pises covjece
hoces li nastaviti ?
Back to top Go down
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySat Aug 14 2010, 13:27

Vjerojatno hoću.
Mislim da negdje imam spremljen idući nastavak :/
A ne znam ni dokle sam došla.

Ima još puno toga što će se dogoditi Very Happy
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySat Aug 14 2010, 13:40

Pa daj nam onda taj nastavak Razz
Back to top Go down
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySat Aug 14 2010, 14:02

A na komp. mi, a ja na laptopu :/
Mrsko mi paliti ono čudo
a ne znam ni u kojem je folderu
Morat cu ispocetka
Jos kad bi mi neko rekao dokle sam dosla hah
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySat Aug 14 2010, 18:02

Jedva cekam da nastavis..Ovo je vrhunska prica..
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod
VeDraNa


Broj komentara : 4835
Reputation : 6
Join date : 2009-07-01
Age : 29
Mjesto : Berlin

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySat Aug 14 2010, 18:36

dosla si do toga da je ona ponovo otisla u hotel u sobu 483 gdje je ponovo srela nekog tajanstvenog lika zbog kojeg se ohladila od toma xd haha eto Very Happy
Back to top Go down
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptySat Aug 14 2010, 18:46

Uuu
Sad znam xD
Napisat cu ili pronaci novi dio
^^
Back to top Go down
Gost
Guest




Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptyTue Aug 17 2010, 13:58

Novi dio, ne znam koji ... :/

Zatvorila sam oči na par sekundi i posve sam se izgubila.
Opet sam se nalazila u domu, imala sam pet godina, život se tada činio kao igra. Bila sam nevino dijete koje roditelji nisu željeli, osjećala sam se suvišnom.
Uvijek sam htjela biti voljena, a on je bio tako pažljiv prema meni. Po prvi put u životu neko se obratio samo meni i pustio me u svoj život. Da, ima svojih mana, ali je barem mario za mene. Želim mu se odužiti...

U razmišljanju me prekinuo on. Posve sam bila zaboravila da sam pred vratima nekog nepoznatog čovjeka koji je budio poznate osjećaje u meni, onakve kakve je jednom, ne tako davno, probudio Tom, prije toga nisam znala ni da nešto tako snažno postoji.

Nasmijao se;
-Uđi, bio je kratak.
Nije mogao ni naslutiti kakve je osjećaje probudio u meni. Ja sam za njega bila samo predmet, nešto što mu je samo zadovoljavalo potrebe, nešto poput pića ili hrane.

Toliko toga sam mu htjela reći, ali nisam mogla, to je bilo u opisu pola, a taj posao je jedino što mogu i znam raditi.
Odjednom se našao iza mene.

-Tiha si noćas, nešto te muči, pitao me dok mi je sklanjao kosu s vrata i polako ga ljubio.
-Želim da te obilježim, dodao je i napravio mi "ljubavni ugriz" na vratu.
Nisam imala ništa protiv, htjela sam na sebi imati znak da sam bila njegova.
I dalje sam šutila, nijedna riječ nije mogla izaći iz mene.

Stao je i uzeo me za ruku uz što je samo dodao da mi želi nešto pokazati.
-Svđa ti se, upitao me.

Kunem se da mi je u tom trenu srce poskočilo, nešto takvo nikad prije nisam osjetila, ali taj osjećaj je bio približan onom osjećaju koji imate kad dobijete nešto što ste dugo željeli.
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 EmptyTue Aug 17 2010, 13:59

Meni je ove jadne cure žao Sad
Predobro je Anita.
Back to top Go down
Sponsored content





Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ispovijesti jedne prostitutke   Ispovijesti jedne prostitutke - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Ispovijesti jedne prostitutke
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: