Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zlatne Suze (OneShot)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Zlatne Suze (OneShot) Empty
PostSubject: Zlatne Suze (OneShot)   Zlatne Suze (OneShot) EmptyThu Jul 30 2009, 19:21

Stojala je na krovu spremajuci se da skoci,suze su joj napustale oci.Crne suze klizile su niz njene obraze,crne od njene sminke koja se razmazala dok je uzaludno plakala.Niko je nezna u ovome gradu,nikome nece biti zao ako ona skoci,bice jos jedna poludela tinejdzerka koja je dopustila da joj zivot ode tek tako,kao njene suze koje se gube u barama koje su kise napravile.Dal ce se iko setiti da je ona postojala.Ne nece niko,jer nikom nije ni stalo do nje.Dole se skupila grupa ljudi koja ju je gledala i policija koja ju pokusala nagovoriti da ne skoci.Jedan decko sa plavim dredovima .Stajao je dole gledajuci je,Ona ga je videla.Uleteo je u zgradu i penjuci se dosao do vrata od krova zgrade,usao je unutra i gledajuci je pokusavao joj je prici da je ne uplasi




Nora:Ko si ti?
Tom:Tom,moje ime je Tom!
Nora:Sta hoces?
Tom:Molim te nemoj skociti,ima ljudi kojima trebas
Nora:Kao na primer?
Tom:Tvoji roditelji i njima trebas
Nora:NE!Ja nikome ne trebam,ja ne postojim za nikog!
Tom:NE!Nije tako!Ima dana kad nas sve boli i moramo da se borimo protiv toga ako zelimo da prezivimo.Kao sto moj brat Bill kaze VRISTI!VRISTI AKO CE TI TO UBLAZITI BOL!Zato nemoj misliti da te niko ne voli jer je to glupo.Ima ljudi kojima je stalo do tebe ali to ne pokazuju tako cesto.Sidji dole ne pravi glupost,znam da ne zelis skociti.
Norina dugacka bela haljina vijorila se na vetru,dok su joj suze koje su jos ostale padale dole jos vise jos kvaseci obraze,krenula je jedan korak ka njemu,a onda kao za inat haljina joj je zapela za zicu i ona se nezgodno okrenula i tako pala preko zgrade,jos uvek se drzeci za zgradu visila je sa skoro 12 sprata,dok joj se haljina vijorila na vetru.Tom je skocio i uhvatio je za ruku



Nora:Nemoj me pustiti!MOLIM TE!
Tom:Necu te pustiti,nemoj paniciti,samo se smiri!
Tom je znao da treba biti miran,da ne vice i ne panici samo da bude smiren i lakse ce je izvuci
Tom:Povucicu te polako ka sebi,kad budes mogla uhvati me za drugu ruku OK?
Nora:Ok
Rekla je jedva disuci.Tom ju je povukao na gore,tada mu je ona uhvatila i drugu ruku i on ju je izvukao.Zadihani pali su na krov jedno preko drugog.Tom je jedva progovorio


Tom:Ovo vece necu nikad zaboraviti
Nora:Kladim se da neces
Tom:Hoces li mi reci svoje ime?
Nora:Nora,ime mi je Nora


Gledali su se,a onda ju je Tom privukao sebi i poljubio.Spustio je one njegove vrele usneZlatne Suze (OneShot) 1908734552lna njene i polubio je.To vece obadvoje nece nikad nece zaboraviti,to vece ih je spojilo u jedno.




BILL KAULITZ:
VRISTI!VRSTI AKO CE TE TAKO MANJE BOLETI!
VRSTI AKO CE TAKO TVOJ BOL BRZE NESTATI!ALI NE DOZVOLI DA TE SLOMI I NAJMANJI DEO TUZNE ISTINE!
MI NISMO ONAKVI KAKVI MISLIMO DA JESMO!
UVEK SMO DRUKCIJI NA NEKI NACIN OD DRUGIH
NEMOJTE CINITI GLUPOSTI UVEK IMAJTE VERU U SEBE VERU U BOLJU BUDUCNOST!JER SVE ONO STO NAS NE UBIJE CINI NAS JACIM!
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Zlatne Suze (OneShot) Empty
PostSubject: Re: Zlatne Suze (OneShot)   Zlatne Suze (OneShot) EmptyThu Jul 30 2009, 21:51

Joj Schatziiiii
Preslatko jee

Doš'o meni moj Kexy
<3<3
Gago moe

Hvala mucho Alex
Very Happy
Znaš kako mi se sviđa, srećo!
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Zlatne Suze (OneShot) Empty
PostSubject: Re: Zlatne Suze (OneShot)   Zlatne Suze (OneShot) EmptyThu Jul 30 2009, 23:11

Dobro je pa nije skocila...
Svidja mi se...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Zlatne Suze (OneShot) Empty
PostSubject: Re: Zlatne Suze (OneShot)   Zlatne Suze (OneShot) EmptyThu Jul 30 2009, 23:16

Hahhahaha
tako je
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Sponsored content





Zlatne Suze (OneShot) Empty
PostSubject: Re: Zlatne Suze (OneShot)   Zlatne Suze (OneShot) Empty

Back to top Go down
 
Zlatne Suze (OneShot)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Down On You [oneshot]
» Rose {oneshot}
» Stay with me....(oneshot)
» 4ever Yours [oneshot]
» °°Titanic°° {oneshot}

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: