Tokio Hotel Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Dancing at Pink Diamond

Go down 
+3
Nora
SaDiCA
Evelin
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Gost
Guest




Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Jul 30 2009, 00:55

Toliko sam puta zamišljala život poslije srednje škole, maštala o bogatstvu i savršenom dečku, životu na fakultetu. Ali zapravo ništa nisam dobila, sve su to i dalje snovi. Oca nikada nisam upoznala, ne znam ni kako se zove, a majka je radila dva posla da mi omogući bolju budućnost, a ja sam tu šansu prokockala. Skupljala je novac da bih se ja mogla školovati i time sebi osigurati bolju budućnost, a gdje sam sada. Sjedim u prostoriji punoj dima i pravim bilješke o svom jadnom životu.
Uvijek sam željela postati glumica i stalno sam se trudila razvijati svoj talent, na mnogo načina, uspijevalo mi je ono što drugima nikada nije, rastopila bih dušu i najtvrđeg čovjeka. Naravno moj san je bio da zaigram u poznatom holivudskom filmu, da budem diva i da svi žele biti baš poput mene.
Pokušala sam upisati glumačku akademiju, a kako mi nije uspjelo upisala sam fakultet prirodnih znanosti, odsjek za kemiju. Nisam bila oduševljena, ali bila sam zahvalna što uopće idem na fakultet.
Nedugo nakon prvog semestra upoznala sam „ljubav svog života.“ Bili smo presretni, voljeli smo se i zato sam odlučila da mu se poklonim što je loše završilo, zatrudnjela sam. Kada sam mu priznala da očekujem dijete pobjegao je i nikada me više nije ni nazvao, nikada ga poslije nisam ni vidjela, a mislila sam da je on onaj pravi koji me upotpunjuje.
Odlučila sam priznati majci što mi se dogodilo, ali ni to nije prošlo baš najbolje, uzela je sve moje stvari i bacila ih kroz prozor, rekla mi je da se više ne vraćam kući jer me se odriče, nije bila tu kada mi je bila najviše potrebna.
Ostala sam bez ljubavi, doma i majčinske podrške, a samim time propustila sam svoju priliku da imam bolji život, osjećala sam se užasno, u jednom trenutku sam pomislila i na smrt.
Shvatila sam da se neću moći brinuti za dijete ako ga rodim i odlučila sam da je bolje ne donositi ga na ovaj okrutni svijet, prekinula sam trudnoću, iako me taj čin bacio u depresiju.
I dalje sam bila sama, bez ikoga, spavala pod mostovima i molila za malo hrane sve dok…
Hodala sam polako i prolazila poznatim ulicama dok je kiša neumorno padala. Osjećala sam se spokojno, ali odsutno, u mislima sam bila na drugom planetu. Tako zamišljena udarila sam o obližnji stup i pala na leđa, u veliku lokvu. Bila sam skroz mokra, ali me razvedrilo ono što sam vidjela kada sam ustala.
Tražila se plesačica u najpoznatijem striptiz baru u Los Angelesu, Pink Diamondu. Odmah sam razmotrila ponudu i jako mi se svidjela, odlučila sam pokušati.
Došla sam tamo u kasnim noćnim satima, polu nage djevojke su bile posvuda, ali meni skidanje nije bilo problem. Pitala sam prvog konobara kojeg sam vidjela koga trebam potražiti, a on mi je uperio prstom na nekog čovjeka srednjih godina, sa cigaretom u ruci, izgledao je odvratno, ali sam mu ipak odlučila prići.
~Došla sam zbog oglasa, tražim posao, spremno sam mu rekla.
Odmjerio me od glave do pete, snimao je svaki djelić mog tijela i odmah odgovorio:
~Kad počinješ?
Nisam mogla vjerovati da je to bilo tako jednostavno, bila sam sumnjičava.
~Ja mogu odmah, ali želim znati pojedinosti, odgovorila sam mu odmah.
Pogledao me i dignuo obrvu.
~Večeras imaš probni nastup, ako te publika bude voljela ostaješ, a ako ne znaš gdje je izlaz i nema nikakvih pojedinosti, za plaću ćemo se dogovoriti svaki put posebno, gledao je u neku djevojku duge plave kose, upravo je završavala nastup.
~A vidiš ovu, pokazao mi je glavom prema njoj, i ona mi je došla preksinoć, publika je obožava, kažu da ih njen ples jednostavno hipnotizira, nije loša mala priznajem, ali meni ste sve gotovo jednake, potom se okrenuo na drugu stranu. Tamo mi je pokazao još dvije djevojke, opisivao mi je kako su došle i koliko zarađuju, bile su to najpoznatije striptizete u gradu i upravo sam trebala postati jedna od njih.
Chaz, kako se zvao vlasnik bara, uputio me prema kabini za oblačenje kostima koji više otkrivaju nego što pokrivaju. Izabrao mi je jedan, trebao je predstavljati đavola, mislim.
Našminkala sam se, svezala kosu u neuredni rep i izašla na pozornicu.
Pjesma je počela, bila mi je poznata, prepustila sam se osjećajima i zaplesala. Odjeća je spadala, a novac je bio posvuda, svidjela sam im se, to me je motiviralo da ih još više zapalim, svi su bili na nogama, željeli su me vidjeti, gurali su se. Djevojke na ostalim podijumima su također stale, zurile su u mene, neke s mržnjom, a druge su se divile. Godila mi je pažnja za promjenu.
Završila sam svoj tridesetominutni nastup i sišla s pozornice, Chaz mi je odmah prišao i rekao mi da sam primljena u bar Pink Diamond. Nisam mogla sakriti oduševljenje.
Noć je bila duga, imala sam još nekoliko nastupa, svaki put je bilo sve bolje, i sve bolje sam se osjećala. Dok sam se presvlačila upoznala sam jednu od djevojaka, onu koju mi je Chaz pokazao prvu, i ona je bila početnica, ali je znala što treba činiti. Dajana, tako se zvala.
Kratko smo popričale, ali iz svega sam zaključila da smo imale slične ciljeve.
Bar se zatvarao rano ujutro, plaća od prve noći bila je i više nogo zadovoljavajuća, dobila sam i bonus, ostale cure se nisu bunile.
Sve njih sam uskoro upoznala, ali one koje su mi se najviše svidjele bile su Dajana i Sadija, većina nije ni znala ta njihova prava imena, znali su ih samo po nadimcima, a i ja sam dobila zadatak da do sljedećeg put smislim sebi umjetničko ime.
Nas tri smo bile susjede, preporučile su mi motel u kojem su i one odsjedale ili bolje reći živjele.
Svakog dana smo ispijale kave, a svake noći smo plesale najprljaviji ples, takav život mi nije nimalo smetao, naprotiv, sviđao mi se.


Last edited by Titania Love on Wed Aug 05 2009, 20:04; edited 1 time in total
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Jul 30 2009, 01:03

jos da sam nena a ne dajana....heej pa zar je tak tesko zvat me nadimkom...


al niee to sad bitnooooo




ANCHY VEC SAM LUDA ZA OVIM FF-om


jedan od mojih snova je da budem striptizetaaa


pa dovraga ja obozavam ditu von teese


a ona je najpoznatija striptizetaaa



SUPEEER JEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Back to top Go down
Gost
Guest




Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Jul 30 2009, 01:05

A ja tako ne volim ljude zvati nadimkom, to mi je glupo, ne znam zasto, ali ako hoces od sad cu te tako zvati...
ionako jjos nisam rekla kakvi su vam nadimci hehe..
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Jul 30 2009, 01:06

Wow vec sam rekla kako mislim da ce ovo biti odlicno...
Jedva cekam sledeci chapp
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Jul 30 2009, 01:06

ja msm opcenito da me zoves nadimkom
ne volim kad me zovu imenom
samo me stara zove dajana kad je ljuta
hehe
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Jul 30 2009, 01:09

Ja jedva cekam da saznam moj nadimak...
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Jul 30 2009, 01:11

Hahah
Joj super ti je ovaj ff

Doduše ti uvijek imaš dobre ff-ove

Super je
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Gost
Guest




Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Jul 30 2009, 01:12

Hvala ....
... Uskoro ces nam se i ti pridruziti hehe
Back to top Go down
Gost
Guest




Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyWed Aug 05 2009, 20:08

Sjedile smo u kutu bara i komentirale druge djevojke, nisu se mogle ni usporediti s nama, mi smo bile hit plesačice Pink Diamonda i bile smo ponosne.
Dok sam izvlačila posljednji dim iz svoje cigarete kroz vrata je zakoračila nepoznata djevojka odjevena veoma izazovno, nosila je crvenu kratku haljinu koja je otkrivala dobar dio njenih aduta. Pogled mi se zaustavio na njoj nekoliko sekundi, a kada sam pogledala u ostale djevojke primijetila sam da i one zure u misterioznu djevojku, imala je masku koja joj je pokrivala lice tako da nismo mogli znati da li je poznajemo, ali bilo je nešto u njoj što nas je tjeralo da je pozovemo u svoj klub.
Približila se vlasniku, počela je pričati s njim, unosila mu se zavodnički u lice, nije ni čudo što joj je pružio šansu.
Zaplesala je veličanstveno, nitko nije mogao sakriti oduševljenost s lica.
Uvijala se oko šipke poput zmije, bila je gotovo najsavitljivija, radila je čuda. Odmah sam pomislila da je i prije negdje plesala jer je bila i više nego spretna. Pripadala je među profesionalce.
~Tako sam i mislila, rekla sam ostalim djevojkama dok sam gasila cigaretu, ona pripada s nama.
~Jesi li sigurna u to što govoriš, ostale su bile sumnjičave, ali ja nisam vidjela razlog, plesala je fantastično.
~Naravno da jesam, samo je pogledajte, kao da je rođena na onoj šipci, odmah sam pobila njihove sumnje.
Čim je završila s nastupom odlučila sam joj prići. Isprva je ona bila sumnjičava, nije željela skinuti masku, ali je rekla da želi u naš klub i da je nova u gradu, odmah sam joj ponudila da nam se pridruži u motelu. Naravno, prihvatila je.
Nismo znale njeno pravo ime, samo smo znali da je svi zovu Foxy, to joj je bilo stripersko ime. Prošlo je nekoliko dana dok nam nije ispričala svoju životnu priču.
Skupile smo se na jednom krevetu, Dajana je lakirala nokte u crveno, kao i inače dok je Foxy pričala.
Saznale smo svašta o njoj. Pravo ime joj je bilo Aleksandra i svoj grad je napustila zbog bivšeg dečka, proganjao ju je. To da je išla u plesnu školu objašnjava njeno veličanstveno plesanje. Uskoro nam je sve bilo jasno.
Počela je raditi kao striptizeta samo da skupi dovoljno novca za nastavak školovanja, željela je upisati plesnu akademiju, tada sam joj ja ispričala snove svake od nas.
~Dajana želi biti spisateljica. Njene priče su predivne, piše psihološke drame, pune su emocija, ali ne usuđuje se poslati ih izdavačkoj kući. Pokušavam je nagovoriti, ali ne ide, nasmijala sam se na što je Dajana samo pognula glavu.
~Želim ih pročitati, odmah je rekla Alex. Dajana je ustala i iz ormara izvadila nekoliko bilježnica, dala ih je Alex i nastavila lakirati nokte bez riječi.
~Ja sanjarim o glumačkoj karijeri, stalno idem na castinge, ali ne uspijeva, nekako im se ne sviđam, uvijek nešto nedostaje, jednima sam premršava, drugima predebela, a onim ostalima jednostavno se ne uklapam u opis lika, ali ja neću odustati, znam da ću jednom uspjeti, zanijela sam se i ustala kada sam joj pričala o sebi, Sadija mi se smijala, a Alex je i dalje pažljivo slušala.
~A sada Sadija. Pa njen san je samo da bude bogata, opsjednuta je novcem i učinila bi bilo što za ogromno bogatstvo. To me, iskreno, malo plaši, Sadija me samo prostrijelila pogledom i zakolutala očima.
To su naši snovi i nikada nećemo prestati sanjati. Želimo ostvariti bar dio njih, rekla sam i zavalila se na krevet.
Ostatak dana smo se samo hihotale glupostima, ogovarale smo Chazza. Mislim da se Dajana pali na njega jer priča o njemu s takvim zanosom da je nemoguće zamijetiti. To mi je bilo pomalo ogavno jer je on bio bar dvadeset godina stariji od nas.
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyWed Aug 05 2009, 20:46

ko je taj sto se lozim na njega??????????
super jeeee...bas mi se svidjaa:))
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyWed Aug 05 2009, 22:57

Mmm ... joj super ee ovo, Anita.

Kad ćeš napisati idući?!

xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
SaDiCA
Admin
Admin
SaDiCA


Broj komentara : 2617
Reputation : 0
Join date : 2009-03-14
Age : 31
Mjesto : Lukavac

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyWed Aug 05 2009, 23:06

Sadija. Pa njen san je samo da bude bogata, opsjednuta je novcem i učinila bi bilo što za ogromno bogatstvo.
Kako ti samo znas sta ja zelim...
Nemam rijeci extra je...
Molim te da sto prije dobijemo nastavak i nase nadimke
Back to top Go down
https://th-balkan.forumotion.com
Gost
Guest




Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Aug 06 2009, 00:08

Ma vlasnik kluba, na njega se lozis lol...
A nadimci su u sljedecem nastavku, ne znam kad cu ga pisati...

I hvala....
Back to top Go down
aley
BIGGES
BIGGES
aley


Broj komentara : 398
Reputation : 0
Join date : 2009-07-01
Age : 28
Mjesto : Trhu the Monnsun whit Bill Kaulitz

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Aug 06 2009, 13:20

el si ti to mene ubacila?
Usput extraaaaaaaaaaaaa je
Back to top Go down
LuDaChA s MaRsA

LuDaChA s MaRsA


Broj komentara : 47
Reputation : 0
Join date : 2009-08-04
Age : 27
Mjesto : Zagreb

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyThu Aug 06 2009, 14:09

wau...baš mi se sviđa, zgodna ideja sa striptizom...xD
jedva čekam slijedeći chapp
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyWed Aug 26 2009, 23:41

excited
wOw!!
Anitaaa..ovo je predobro!!
OMG,kako mi se samo svidja!!
Extra jeee!!! cheerleader cheerleader cheerleader cheerleader


Mada, svi tvoji FF-ovi su strava.
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyTue Sep 01 2009, 19:21

Anita, hoćeš li ovaj dalje pisati?
Predobar je.
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Gost
Guest




Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyTue Sep 01 2009, 23:01

Ma pisat cu samo ne nadjem vremena,
ovih dana ce nastavak
Back to top Go down
..*::MoNsTeR::*..
Admin
Admin
..*::MoNsTeR::*..


Broj komentara : 6341
Reputation : 0
Join date : 2009-04-12
Age : 84
Mjesto : U kuhinji, s Tomom. Rastezanje. xD

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyTue Sep 01 2009, 23:13

Very Happy
Ajd molim te neka bude.
Back to top Go down
Nora
Mod
Mod
Nora


Broj komentara : 5005
Reputation : 2
Join date : 2009-04-02
Age : 28
Mjesto : London, UK

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyWed Sep 02 2009, 00:25

Super!
(:
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
Devilish

Devilish


Broj komentara : 48
Reputation : 0
Join date : 2009-11-01
Age : 30
Mjesto : Tom's left egg

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyMon Nov 02 2009, 16:48

Prvi deo sam citala na TH Serbia,i odusevila se.
Sada sam bas trazila ovde i nasla je.
Stvarno,odlicno pises.Sve pohvale ^-^
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyTue Nov 03 2009, 18:31

anchy kad ce biti chapp za ovu??
Back to top Go down
Gost
Guest




Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyTue Nov 03 2009, 18:37

napisala sam malo nesto ali cu zavrsiti veceras kad ispisem lektiru
Back to top Go down
Evelin
BIGGEST TH F
BIGGEST TH F
Evelin


Broj komentara : 1647
Reputation : 3
Join date : 2009-04-12
Age : 29
Mjesto : Golden Gate,San Francisco

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyTue Nov 03 2009, 19:27

aham...jedva ceekam da procitam:D
Back to top Go down
Devilish

Devilish


Broj komentara : 48
Reputation : 0
Join date : 2009-11-01
Age : 30
Mjesto : Tom's left egg

Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond EmptyTue Nov 03 2009, 21:19

Meh too ^-^ :3
Back to top Go down
Sponsored content





Dancing at Pink Diamond Empty
PostSubject: Re: Dancing at Pink Diamond   Dancing at Pink Diamond Empty

Back to top Go down
 
Dancing at Pink Diamond
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Balkan :: Bosnia/Croatia/Serbia Forum :: Tokio Hotel :: Fanfikcije-
Jump to: